Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ürünler

Forbo Flooring, yüksek kaliteli konut ve ticari zemin kaplamaları konusunda uzman, küresel bir üreticidir. Forbo Flooring'de, herhangi bir proje için kalite ve performansı garanti edebilecek tüm zemin çözümlerini bir arada sunuyoruz. Doğru zemini nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız, Ürün Arama sayfamız size yardımcı olabilir.

Ürününüzü Seçin

 • Linoleum flooring; discover the natural beauty of a CO2 neutral floor covering

  Linolyum

  Detaylı Bilgi

  Linolyum

  Doğal Kazanan! Marmoleum markalı linolyum zemin kaplamaları, sürdürülebilirlik, dayanıklılık, yüksek kalite ve yenilikçi tasarımla ilişkilendirilen doğal bir zemin kaplamasıdır. Marmoleum ürün yelpazesi, beşikten kapıya ölçülen, CO2 nötr esnek zemin kaplamasıdır; hemen hemen her tür uygulama için çözümler içerir. 300’den fazla renk ile Linolyum’un çok yönlü dünyasını siz de keşfedin, 12’den fazla farklı tasarımın rulo ve karo formatı arasından seçiminizi yapın.

  Linolyum
 • Flotex flocked flooring

  Flotex Flok Halı

  Detaylı Bilgi

  Flotex Flok Halı

  Flotex, ne tam anlamıyla bir tekstil ürünü, ne de bir esnek zemin kaplaması; bu iki ürünün avantajlarının birleşmesiyle oluşan özgün yapısı sayesinde, genel mekanlarda gerekli olan her tür şarta uygun kullanım sağlayan flok halıdır. Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber üretim teknolojisine sahip koleksiyon ıslak ve kuru ortamlarda, (R13) kayma direncine sahiptir.

  Flotex flok halı koleksiyonlarımızı keşfedin, Flotex video'muzu izleyerek tasarımlarınız için ilham alın!

  Flotex Flok Halı
 • Tessera carpet tiles and planks

  Karo Halılar

  Detaylı Bilgi

  Karo Halılar

  Karo halılar en zorlayıcı yoğun trafikli ortamlarda estetik stilleri ve üstün performansları ile bilinmektedir. Forbo Flooring hem tuft hem de birleşmeli karo halı çeşitleri sunmakta olup farklı tasarım, renk, uygulama seçimleri ile fiyat avantajı sağlar.

  Karo Halılar
 • Allura Luxury Vinyl Tiles

  Lüks Vinil Karo (LVT)

  Detaylı Bilgi

  Lüks Vinil Karo (LVT)

  Dayanıklı ve konforlu vinil karoların avantajlarında doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini mi arıyorsunuz? Sıcak bir ortam, mükemmel boyutsal kararlılık, kolay uygulama ve bakım; yeni Allura LVT koleksiyonlarımızı keşfedin! Çok çeşitli renklerde ve farklı yapılarda sunduğumuz lüks vinil karo koleksiyonumuzda her projenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz: Yapıştırıcı ile uygulanan Allura Dryback, astar yapıştırıcı ile uygulanan serbest döşenebilir Allura Flex, klik bağlantıyla serbest döşenebilen Allura Click Pro ve Allura Puzzle, tamamen serbest döşenebilir Allura Ease, akustik LVT Allura Decibel ve homojen LVT Allura Colour.

  Lüks Vinil Karo (LVT)
 • Homogeneous vinyl flooring

  Homojen Vinil

  Detaylı Bilgi

  Homojen Vinil

  Forbo Sphera koleksiyonu, tasarım, teknoloji ve performansıyla homojen vinil zemin kaplamalarında yeni standartları belirliyor. Forbo’nun yepyeni bir amaçla inşa edilen smart üretim tesisi, ‘akıllı’ ve yaratıcı çözümler oluşturmak için kullanılan en son araştırma ve teknolojilerin sonucunda üst düzey bir koleksiyon sunuyor.

  Homojen Vinil
 • Heterogeneous vinyl flooring

  Heterojen Vinil

  Detaylı Bilgi

  Heterojen Vinil

  Forbo’nun heterojen vinil zemin sistemleri, insanların günlük iş hayatında çalıştıkları, oyun oynadıkları ve gezdikleri tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Tasarım, kaymalara karşı dayanıklılık, akustik konfor, kolay bakım ve dayanıklılık Forbo kompakt heterojen vinilin temel özelliklerindendir. Heterojen Vinil zemin sistemleri, sizlere rulo ve karo formatında, ahşap, taş ve metalden oluşan geniş seçenek imkanı sunar. Sağlık hizmeti, okul, ofis, perakende, profesyonel ortamlar için uygundur

  Heterojen Vinil
 • Showtime Heritage 08-11 933202 + Nuance 900206

  Keçe Halı

  Detaylı Bilgi

  Keçe Halı

  Keçe Halı zeminlerimizin yoğun trafikli veya tekerlekli sandalyelerin kullanıldığı ofis ve mağaza mekanları için ideal sağlamlık ve aşınmaya dayanıklı olmasını sağlar.

  Keçe Halı
 • Acoustic flooring: key when it comes to reduce noise in buildingsd

  Akustik Zemin Çözümleri

  Detaylı Bilgi

  Akustik Zemin Çözümleri

  Akustik zeminler; binalarda ses azaltım ihtiyacı olan temel öğedir. Forbo Flooring olarak; 30 yılın üzerindeki deneyimiyle akustik zemin konusunda uzman olup tüm uygulamalar için sınıfının en iyisini sunabileceğimiz özel endüstriyel bilgiye sahibiz.
  Bireylerin uyku bozkuluğu , stres, baş ağrısı, hafıza kaybı, sinirlilik ve öğrenme güçlüğü gibi yaşadıkları tüm sorunların ana kaynağını çok iyi biliyoruz ve ses kirliliğinin minimum seviyeye düşürülmesi için sürekli çalışıyoruz.

  Darbe sesi ve katlar arasındaki ses geçişini azaltarak sağladığı akustik performansa 19dB vinil ve beraberinde linolyum zemin kaplamalarımız ile keşfetmeye hazır olun!

  Akustik Zemin Çözümleri
 • Colorex ESD & Cleanroom flooring

  ESD & Temiz Oda Zeminleri

  Detaylı Bilgi

  ESD & Temiz Oda Zeminleri

  Ortamı Kontrol Altında Tutun. Forbo Flooring Systems, ESD ve temiz oda zemin kaplamalarında zengin deneyime sahip uluslararası bir pazar lideridir. Son derece hassas bir temiz oda alanı, zorlu bir üretim sahası veya hijyenik bir sağlık tesisi gibi en zorlu ve kritik kontrollü ortamların gereksinimlerini karşılayan çeşitli zemin çözümleri sunuyoruz. ESD ve temiz oda çözümlerimizi "Under Control" ürün portfolyomuzda grupladık. Karo (Colorex) ve rulo (Sphera SD | EC, Marmoleum Ohmex) formatlarda, her biri kendi özel performansına sahip ürünlerimizi keşfedin.

  ESD & Temiz Oda Zeminleri
 • Step safety flooring: guaranteed life time slip resistant performance

  Kaymaz Vinil

  Detaylı Bilgi

  Kaymaz Vinil

  Forbo’nun Step Kaymaz vinil zemin kaplaması kuru ve ıslak zeminlerde doğabilecek kayma ve düşmelerden kaynaklanan yaralanma riskleri için özel geliştirilmiştir.
  Koleksiyon; zemin güvenliğinizi dikkate alarak yaşam boyu kaydırmazlık performansını garanti ederken lekelere karşı dayanıklılık ve kolay bakım sağlar.

  Kaymaz Vinil
 • Coral entrance flooring

  Forbo Giriş Sistemleri

  Detaylı Bilgi

  Forbo Giriş Sistemleri

  Forbo Giriş Sistemleri, ziyaretçilerin daha bina girişlerindeyken ayakkabı tabanını temizleyen ve kurulayan sistemlerdir. Genellikle hastaneler, havaalanları, süpermarketler, alışveriş merkezleri ve iş yerleri gibi yoğun bina girişlerinde kullanılıyor.

  Böylelikle; Forbo Coral ve Forbo Nuway giriş zemin sistemleri dışarıdan gelen kir ve nemi %94 oranına kadar tutarak bakım maliyetleri ve kayma riskini düşürdükleri gibi, aynı zamanda diğer Forbo zemin ürünlerinin de görünüşlerinin koruma oranlarını maksimize ediyor.

  Forbo Giriş Sistemleri Coral calculator
 • Did you know that you can also use Marmoleum as furniture surface material and wall covering?

  Forbo Dekoratif Ürünler

  Detaylı Bilgi

  Forbo Dekoratif Ürünler

  Forbo dekorarif ürünleri ile iç mekanlarınızın kimliğini tanımlayın!
  Furniture Linoleum masa, dolap, duvar, tezgah ve sehpalar gibi tüm mobilya zeminlerinde uygulanabilen bir yüzey malzemesidir.
  Bulletin Board, duvar duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel kaplama çözümleri sunar.

  Forbo Dekoratif Ürünler
 • Find here the most beautiful and advanced floors for your home

  Konutlar için Zemin Çözümleri

  Detaylı Bilgi

  Konutlar için Zemin Çözümleri

  Forbo Flooring, eviniz için en heyecan verici iç mekan atmosferi yaratmak için tasarlandı. Zemin kaplamalarımızın en doğalı Marmoleum'dan güçlü ve dayanıklılık garantisi alırken Novilon ve Novilux vinil çözümlerinden LVT'ye kadar ürün çeşitlerimizi bulabilirsiniz.

  Konutlar için Zemin Çözümleri
 • Sarlibain Onyx+ Step 26508_17298

  Teknik Çözümler

  Detaylı Bilgi

  Teknik Çözümler

  Forbo projelerinizin ihtiyacı olan teknik gereksinimleriniz için doğru zemin çözümlerini sağlar !

  Teknik Çözümler
 • Fast Flooring sheet

  FAST FLOORING

  Detaylı Bilgi

  FAST FLOORING

  Hızlı, Kolay ve Ekonomik. Fast Fit, Forbo'nun maksimum esneklik için giriş zemini ve iç mekan zemin çeşitleri dahil olmak üzere, rulo, karo ve plank formatında üretilen gerçekten yapıştırıcısız zemin kaplamaları koleksiyonudur.

  FAST FLOORING
 • Marmoleum rail

  Ulaşım Zemini

  Detaylı Bilgi

  Ulaşım Zemini

  Forbo, demiryolu, denizcilik, otobüs ve yolcu otobüsü segmentlerinin özel gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış öncü zemin ve duvar kaplamalarıyla kapsamlı bir ürün portfolyosu sunar. İster yeni uygulama ister tadilat olsun, girişten çıkışa, Forbo'nun taşımacılık zemin ve duvar kaplama portfolyosu, ulaşım projeleriniz için en iyi çözümleri seçmenize yardımcı olur.

  Ulaşım Zemini