Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Lüks Vinil Karo (LVT)

Allura Click Pro

Yeni Allura Click LVT koleksiyonumuz, 1000 m2'ye kadar olan her alan için klik sistem zemin çözümü sunar. Allura Click yapıştırıcı olmadan uygulanabilir, bu da zeminin yeniden kullanılmasını ve zaman kaybının azaltılmasını mümkün kılar. Doğal ahşap ve taş desenlerinden oluşan 51 renkli koleksiyon, güzel zeminler tasarlamanıza olanak sağlar.

Allura Click Pro
  • Allura 62534 mist texture
    Allura Click Pro

    Allura Click Pro

    Allura Click plank ve karolar, yapıştırıcı olmadan hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilen klik sistem tasarım çözümü sunar. Bu sistem ile zaman kaybı azalır, zeminler çıkarılıp başka bir alanda kullanılabilir ve böylece çevresel etki en aza düşürülür. Allura Click Pro plank ve karoları düz olmayan alt zeminlerle bile baş edebilir ve uygulamada asla yapıştırma gerekmez.

Allura Click Pro Hakkında

Allura Click Pro lüks vinil karo

LVT konforunu bir Click zeminin uygulama kolaylığı ile birleştirin. Yeni Allura Click Pro LVT koleksiyonumuz yapıştırıcı olmadan takılabilen klik sistemli tasarım çözümü sunar. Koleksiyon; ahşap ve taş desenlerden oluşan 51 zarif zemin tasarımı içerir. Gerçekçi ürün boyutları, doğal görünüm sağlayan kabartma yüzeyi ve özenle seçilmiş renk skalası Allura Click Pro koleksiyonundaki her öğeyi benzersiz kılar.

Click Pro plank ve karolar yapıştırıcı olmadan hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir ve bölylece zaman kaybı azalır. Click Pro koleksiyonunun tüm zeminleri çıkarılıp başka bir alanda yeniden kullanılabildiği için çevresel etkiyi en aza indirir.

Allura Click Pro zeminlerimiz Avrupa'da üretilmektedir ve yapısında bulunan Forbo’nun benzersiz cam elyafı sayesinde boyutsal kararlılık sunar. Klik sistemi ise zeminlerde mükemmel uygulama deneyimi vaat eder.

Allura Click koleksiyonundaki tüm tasarımlar, astar yapıştırıcı ile uygulanabilecek Allura Flex ve tam yapıştırma sistemi ile uygulanan Allura Dryback koleksiyonlarında da mevcuttur.

Allura Click clickable loose lay tiles

Allura, Tutkuyla

Allura, tutkuyla

Tutku ve uzmanlıkla üretilen Allura LVT koleksiyonumuz, yeni nesil LVT döşemeyi temsil eder. Forbo’nun zemin uzmanları tarafından son kullanıcılar ve profesyoneller için özenle yapılır.

Forbo’da insanların bugünün ticari iç mekanlarında nasıl çalıştığını, yaşadığını ve sosyalleştiğini inceliyoruz. Bu bilgiyi gelecekteki trendlere ve bir yapının değişen dinamiklerine bağlarız; bulgularımızı, zemin kaplama portfolyomuzu tasarım ve işlev açısından yenileyip farklılaştırmak için kullanıyoruz.

Bugünün ve yarının zorluklarını uygulamada geçen süreyi, zeminlerin yeniden kullanımını ve çevresel etkileri en aza indirme gibi önemli sorunlara cevap vererek çözüyoruz.

Hem bağımsız bir koleksiyon olarak hem de diğer Forbo ürünleriyle birlikte kullanılabilen Allura’nın sunduğu sonsuz tasarım olanakları konusunda tutkuluyuz. Forbo olarak yeni Allura LVT koleksiyonları ile gurur duyuyoruz.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

En Uygun Allura Çözümünü Bulun

Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Teknik Özellikler

Allura technical specifications table

Temizlik & Bakım

Allura Click temizlik & bakım

Son derece dayanıklı PUR yüzey kaplaması sayesinde, Forbo Allura lüks vinil karolarının uygulaması ve temizliği kolaydır.

Allura Temizlik ve Bakım Talimatları'nı indirin.

Allura Click cc60085

Uygulama

Allura Click uygulama

Allura Click Pro, başarısı kanıtlanmış patentli klik sistemi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir.

Daha detaylı bilgi için Allura Click Pro uygulama videosunu izleyin.

Ürününüz zarar gördü ve onarmanız mı gerekiyor? Allura Click Onarım videosunu izleyerek onarım sürecimizi görebilirsiniz.

Allura click installation

Fotoğraf & Video

Allura Click Pro Fotoğraf & Video

Allura Click Pro, çeşitli plank ve karo versiyonlarda ahşap ve doğal malzeme tasarımları içerir; bu da mükemmel tasarım olanakları sağlar. Aşağıdaki galeriye göz atarak Allura Click serbest döşenebilir karoların sunduğu tasarım olanaklarından ilham alabilirsiniz.