Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

COVID-19 Hakkında Bilgilendirme


Forbo Flooring Systems olarak, herkesin günlük yaşamının bir parçası haline gelen COVID-19 pandemisinin bir sonucu olarak şu anda var olan endişelerin ve karmaşıklıkların farkındayız. Virüsün yayılmasını sınırlayarak, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini mümkün olduğunca koruyarak tüm coğrafyalarda sorumluluğumuzu alıyoruz. Şirketimiz, iş yaptığımız tüm ülkelerde hükümetler ve yerel sağlık yetkilileri tarafından yayınlanan kurallara sıkı sıkıya bağlıdır.

Tüm üretim sahalarımız çalışmaktadır, satış ve numune siparişlerini alıp teslim edebiliyoruz. Müşteri hizmetleri departmanlarımız projelerinizi devam ettirebileceğiniz her durumda sizi desteklemeye devam etmemizi sağlıyor. Websitelerimiz ve çevrimiçi hizmetlerimizle de işlerimizi her zaman olduğu gibi yürütüyoruz.

Herhangi bir sorunuz varsa, dünya çapındaki yerel satış yöneticilerimizle veya müşteri hizmetleri departmanlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Forbo Flooring Systems olarak saygılarımızı sunarız.

Forbo COVID 19 Risk Değerlendirmesi

Çevrimiçi danışma talebinde bulunun

Ailelerimizle daha fazla zaman geçirmek gibi evden çalışmanın birçok olumlu yönü olmasına rağmen, işinizi yapmak ve proje bilgilerini bulmak bu dönemde daha zor olabilir. Bu nedenle, ihtiyacınız olan ayrıntıları bulmanıza yardımcı olmak için iletişim halinde kalmanın yeni yollarını geliştirdik. Onlıne Danışmanlık Almak İçin

Spesifikasyon danışmanlarımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere ticari bir projenin tüm yönleri hakkında görüşebilmeniz için Teams üzerinden çevrimiçi bir toplantı planlamaktan mutluluk duyacaktır:
• Zemin kaplama gereksinimlerinizin teknik yönleri hakkında tavsiyeler
• Teknik dokümantasyon ve gerekli belgeler
• Numune siparişi ve temini konusunda yardım ve tavsiye
• Projenin tüm unsurlarının ve kapsamının kontrolü

Çevrimiçi danışmanlık almak için lütfen buraya tıklayın. Uygun bir tarih ve saat organize etmek için size hızlıca geri döneceğiz.

Ev Sahipleri İçin
Şu an yalnızca ticari müşterilerimize çevrimiçi danışmanlık hizmeti sunabiliyoruz. Daha fazla bilgi isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Bize Ulaşın

COVID-19

İzolasyon süreci hafifleyecek ve ülkenin yeniden güvenli bir şekilde "açılmaya" nasıl başlayabileceği ayrıntılarıyla paylaşılacak olsa bile, sosyal mesafe hayatlarımızın normal bir parçası olarak uzunca bir süre daha uygulanmaya devam edecek.
Bu yeni davranışı benimseyerek, insanların güvende kalmasına yardımcı olacak bazı yeni ürünler geliştirdik.

Coral Logo Giriş Matları

İnsanların mesafelerini korumaları için nazik bir hatırlatma görevi göreceğini umduğumuz bir dizi giriş matı tasarladık. Koleksiyonumuz dört tasarım seçeneği içermektedir ve herkesin güvende olma çabasını destekleyeceğine inandığımız için özel bir fiyatla sunulmaktadır.

Detaylı bilgi almak için

Coral mats

Karo Halılar için Oklar

Tessera Layout ve Outline karo halı serimizdeki 40 rengin tamamı, yönlendirme içeren karolar üretmek için kullanılabilir. Mevcut tüm 40 rengin detayları için, lütfen buraya tıklayın. Minimum sipariş miktarı 20 adettir (1 kutu). Detaylı bilgi almak için

Tessera Outline 3100 plasmatron + Tessera Layout 2112 frosting

Esnek Zemin Ruloları için Oklar

Ayrıca, mevcut esnek zemin uygulamalarına veya esnek zemin kaplaması için kesilecek oklar da sağlayabiliriz. Oklar, tüm rulo koleksiyonlarımızda yer alan tüm renklerde mevcuttur. Tek yapmanız gereken okunuzun rengini seçmek! Minimum sipariş miktarı 50 oktur. Detaylı bilgi almak için

Marmoleum Concrete 3724 orbit + 3742 green glow

Allura için Daireler

Yeni Allura koleksiyonunun bir parçası olan Ø40cm'lik bir dairenin kesildiği 50x50cm'lik karolar da bu bölümlemenin bir parçası olabilir. Esnek dairelerin kesilmiş karolarla birleşimi, koleksiyondaki diğer daire karolarla karıştırılıp eşleştirmek için kullanılabilir. Bu da özellikle, kuyruk sistemlerinin olduğu dükkanlar ve kamusal alanlarda sosyal mesafeyi teşvik etmek için kullanılabilir. Detaylı bilgi almak için

Allura 63492 blue terrazzp 63574 pink coral circle 63550 white marble circle + 63588 pink terrazzo circle

Dokümanlar

Evden çalışıyorsunuz ve literatüre erişiminiz yok mu? Tüm broşürlerimiz ve teknik belgelerimiz Dokümanlar bölümümüzden indirilebilir.

Dokümanlar için

Portfolio 2020/21

FloorVisualizer

Müşterileriniz için yeni fikirler veya kendi alanınız için şık bir güncelleme arıyorsanız, şimdi tasarım yapmanın tam zamanı! FloorVisualizer aracımızla herhangi bir odayı görselleştirebilir ve farklı zemin kaplamalarımızın nasıl görüneceğini inceleyebilirsiniz. Fotoğrafınızı yükleyin ve planlamaya başlayın!

FloorVisualizer'ı inceleyin

FloorVisualizer Marmoleum Striato

Referanslar

Dışarı çıkamıyor musunuz? Farklı segmentlerde, ülkelerde ve farklı Forbo zemin kaplama çözümleri ile oluşturulan referanslarımızı her zaman görebilirsiniz.

Referanslar bölümünü inceleyin

Archidea 56 - Library Caledonian University Library