Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Onlıne Danışmanlık Talebinde Bulunun

Forbo Flooring Türkiye satış ekibinin bir üyesinden çevrimiçi danışma talebinde bulunmak için lütfen bu formu kullanın.

Satış yöneticilerimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ticari bir projenin tüm yönleri hakkında görüşebilmeniz için Teams üzerinden çevrimiçi bir toplantı planlamaktan mutluluk duyacaktır:

• Zemin kaplama gereksinimlerinizin teknik yönleri hakkında tavsiyeler
• Teknik dokümantasyon ve gerekli belgeler
• Numune siparişi ve temini konusunda yardım ve tavsiye
• Projenin tüm unsurlarının ve kapsamının kontrolü

Formu gönderdikten sonra, uygun bir tarih ve saat organize etmek için size hızlıca geri dönüş yapacağız.

Ev Sahipleri İçin
Şu an yalnızca ticari müşterilerimize çevrimiçi danışmanlık hizmeti sunabiliyoruz. Daha fazla bilgi isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Bize Ulaşın


Verilerinizi sadece, tarafımıza veri aktarımı esnasında size bildirilecek amaç doğrultusunda kullanacağız. Ayrıca, tercihlerinizi belirlemek ve ilginizi çekebilecek ürünlerimiz hakkında size bilgi sağlamak için de web sitesi erişimi, kullanım verileri ve bize gönderdiğiniz herhangi bir veriyi kullanabiliriz. Bu tür bilgileri almak istemiyorsanız lütfen info.flooring.tr@forbo.com adresinden bize bildirin. Verilerin işlenmesi için yerel ve yabancı harici servis sağlayıcılardan kısmen faydalanmaktayız. Forbo’daki Veri Gizliliği ve ayrıca veri sahibi olarak sahip olduğunuz haklar hakkında daha ayrıntılı bilgi için, lütfen Veri Gizliliği Beyanımıza bakınız.