Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Segmentler

Uygulama alanına bağlı olarak, en iyi performans için doğru bir zemin seçilmesi tavsiye edilir. Aşağıda mevcut segment çeşitliliğimizi bulabilir, spesifik uygulamalar için hangi Forbo zemin çözümlerini sunduğumuzu görebilirsiniz.

 • Colorex

  Sağlık

  Sağlık

  Sağlık sektörünün endişelerini ve ihtiyaçlarını dikkate alan Forbo Zemin Sistemleri dünyada birçok projede milyonlarca metrekare sağlık işletmelerinde her yıl uygulanmaktadır.

 • Marmoleum

  Yaşlı Bakım Evleri

  Yaşlı Bakım Evleri

  Forbo Flooring Systems olarak Yaşlı Bakım tesisleri için zemin kaplamaları seçiminde kararın işlev ve performanstan daha kapsamlı olduğunun bilincindeyiz. Ayak trafiğinin yoğun olduğu bakım ortamının günlük gereksinimlerine ek olarak, sakinlerin, çalışanların ve ziyaretçilerin her birinin konforlu ve rahat hissetmesini sağlayan bir ortam sağlamak temel bir gerekliliktir.

 • Bahçeşehir Cihangir Koleji, İstanbul

  Eğitim

  Eğitim

  Kreşlerden akademi ve üniversitelere kadar tüm eğitim kurumları göz alıcı, uzun ömürlü, düşük bakım gereksinimli, emniyetli ve sürdürülebilir zemin kaplama çözümleri gerektirmektedir. Dayanıklılık ile hijyen çocuk ve genç yetişkinlerce kullanılan alanlarda oldukça önemlidir.

 • Office main image

  Ticari Ofisler

  Ticari Ofisler

  Konu ticari mülklerin zeminleri olduğunda zemin kaplama çözümlerinizin hızlı ve belirli bir bütçeye uygun olması gerekliliğinin bilincindeyiz. İster sıkı bir programa göre çalışıyor ve zemin kaplamanızın çabuk tamamlanmasını ve mülkünüze dikkat çekecek bir zemin kaplaması tasarımı arıyor olun, ister binanızın tamamını kaplayacak bir zemin sistemleri çözümü arıyor olun, Forbo koleksiyonlarının ihtiyaçlarınızı karşılamak için zeminlerinizde girişten çıkışa en ideal zemin çözümleri ile hayatınızı kolaylaştırır.

 • Ülker Turkcell Arena Lounge, İstanbul

  Dinlenme & Konaklama

  Dinlenme & Konaklama

  Bir ziyaretçinin herhangi bir eğlence alanındaki deneyimi orada bulundukları süre boyunca katıldıkları etkinliklerden çok daha fazlasıdır. İç düzenin ve genel ortamın ambiyansı onlara mükemmel bir ziyaretçi deneyimini sağlamada temel bir rol oynamaktadır. Binaya girdikleri an edindikleri izlenimden yemek yedikleri ya da alışveriş yaptıkları yere kadar, Forbo'nun ürün çeşitliliği mekanınızdaki tınıyı belirlemek için en doğru zemin kaplamasını seçmenizi kolaylaştırır.

 • Retail_Thumbnail

  Perakende

  Perakende

  Müşterinin herhangi bir mağaza mekanın da yaşadığı alışveriş deneyimi satın alabildikleri ürünlerden çok daha fazlasını içerir. Rahat ve konforlu hissettikleri mükemmel iç mekan ortamı oluşturmak en iyi satın alma deneyimini sağlamak için kilittir. Binaya girdikleri an edindikleri izlenimden, mağazalar arasındaki yürüdükleri mesafelerden, yön bulma kolaylığından ya da yemek yedikleri yere kadar, Forbo ile seçilen ürün çeşitleri mağazanızdaki tınıyı belirlemek için mükemmel zemin kaplamayı seçmenizi kolaylaştırır.

 • Staffordshire Police HQ

  Kamu Kurumları

  Kamu Kurumları

  Girişten çıkışa sunduğu zemin çözümleri ile çok sayıda Kamu Mülkü, Yerel Merci ve Tesis Yönetimi Uzmanı ile çalışan Forbo, ürün çeşitliliğinin yanı sıra üstün kalite garantisi sunar.

 • Marmoleum Click 633701-633707-633860-333251 kitchen.

  Konut

  Konut

  Konu büyük konut projeleri olduğunda bir tedarikçiden daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzun bilincindeyiz. 150 yıllık zemin işi geçmişimizle, bir projenin ilk aşamalarından itibaren işbirliği ve sürece dahil olmanın bize verdiği deneyim makul fiyatta konutlar için özel hizmet verebileceğimiz ve böylece gereksinimlerinizi karşılamak için en uygun ürünü seçmenizin kolaylaşacağı anlamına gelmektedir.

 • Colorex ESD

  Endüstriyel Yapılar

  Endüstriyel Yapılar

  Forbo elektronik ve tıbbi ürün üretimi alanlarından laboratuvarlara kadar tüm endüstriyel mekanlarda garantili performans anlamına gelmektedir.
  Forbo Flooring antistatik, akustik, iletken, suya dayanıklı, kaymaya dayanıklı, bakteriyostatik ve bakteri yok edici özelliklere sahip ürünler sunmaktadır. Forbo ürünleri neredeyse tüm durumlar için kesin çözümler sunmaktadır.

 • Transport main image

  Ulaşım

  Ulaşım

  Forbo taşımacılık sektörü için çeşitli zemin kaplama çözümleri sunmaktadır. Girişten çıkışa zemin sistemleri üretmenin yanı sıra, Forbo aynı zamanda kendi yapıştırıcılarını, kaynak kablolarını (eşsiz parlak kaynak dahil olmak üzere) ve diğer kurulum malzemelerini, aksesuarları üretmekte ve sanayi için eksiksiz çözümler sunmaktadır.

 • Furniture Linoleum

  Mobilya

  Surface solutions for furniture applications

  Should you be looking for integrating our products into your products, we offer a range of possibilities.

 • Marmoleum

  Spor Alanları

  Spor Alanları

  Konu Spor ve Etkinlik alanları olunca, müşterilerinizin emniyet ve konforunun birincil önceliğiniz olduğunun bilincindeyiz. Gereksinimlerinizi alanınızın tarz ve görsel etkisinden ödün vermeden karşılayacak zemin çözümlerine sahibiz.

  • Marmoleum Sport, Gym