Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ulaşım zemini

Ulaşım zeminleri & duvar kaplamaları

Demiryolu, gemi ve otobüs segmentlerinin özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış öncü ürünlerle gerçekten kapsamlı bir ürün portfolyosu.

Transport main image

Ulaşım

Ulaşım zemin çözümleri

Forbo, ulaşım sektörü için gerçekten kapsamlı ve uyumlu zemin ve duvar kaplama ürünleri geliştirmiştir. Demiryolu, Gemi veya Otobüs endüstrileri için zemin kaplamaları tedarik ediyorsanız, ihtiyacınız olan gereksinimleri karşılamak için size olağanüstü bir ürün ve hizmet yelpazesi sağlayabiliriz.

Zemin kaplamaları portfolyomuzda, yüksek performanslı giriş sistemleri, linolyum zemin kaplamaları, geniş dokuma halılar, flok zemin kaplamaları ve piyasadaki en geniş tasarım ve renk yelpazesini bulacaksınız. Ayrıca, yapıştırıcılar, aksesuarlar ve özel uygulama araçları da sağlıyoruz.

Forbo Flooring Systems olarak, hem yeni inşaatlarda hem de yenileme projelerinde ortaya çıkabilecek lojistik zorlukların farkındayız. Optimum hizmet seviyelerini ve çözümleri sunmak için özel gereksinimlerinizi anlamak adına sizinle yakın şekilde çalışacağız.

Transport - Rail

Segmentler

 • Coral FR Entrance Flooring

  Demiryolu

  Demiryolu zeminleri

  Demiryolu

  Forbo, demiryolu sektörü için gerçekten kapsamlı ve uyumlu olan zemin ve duvar kaplama ürünler portfolyosu sunmaktadır. Tüm zemin kaplamaları EN 45545-2'ye göre minimum HL2 derecesiyle sertifikalandırılmıştır. Portfolyosu içerisinde giriş sistemleri, linolyum zeminler, tekstil halılar ve flok zeminlerin yanı sıra yapıştırıcılar, aksesuarlar ve uygulama araçları bulunmaktadır. Zemin kaplamalarımız birçok tren tipine uyacak şekilde tamamen onaylanmıştır.

 • Flotex FR Marine

  Gemi

  Gemi zeminleri

  Gemi

  IMO Onaylı Gemi Zeminleri

  Cruise, yolcu feribotları, tekneler ve offshore tesisleri için yüksek bir görünüm standardını korumanın en zor olduğu alanlardan biri zemindir.

  Zemin malzemesi, estetik, dayanıklılık, bakım ve IMO/MED sertifikası gerekliliği dahil olmak üzere spesifikasyonu etkileyen birçok kriter ile bir teknenin genel görünümünün ve hissinin tonunu belirler. Buna kayma direnci, ses indirgeme, konfor, antistatik özellikler, temizlenebilirlik gibi diğer performans gerekliliklerini de eklediğinizde, zemin seçiminin neden karmaşık olduğu ortaya çıkıyor.

 • Bus & Coach

  Otobüs

  Otobüs için zemin kaplamaları

  Otobüs

  Forbo, otobüs sektörü için gerçekten kapsamlı ve uyumlu bir döşeme ürün portfolyosu sunmaktadır. Portfolyo içinde giriş sistemleri, güvenlik zeminleri, vinil zeminler ve flok zeminlerin yanı sıra yapıştırıcılar, aksesuarlar ve uygulama araçları bulunmaktadır.

Ürünler

Demiryolu, gemi ve otobüs uygulamaları için ürünler

Demiryolu duvar ve zemin kaplamaları

Global demiryolu sektörü için gerçekten kapsamlı ve uyumlu zemin ve duvar kaplama portfolyosu geliştirdik. Yüksek hızlı, şehirlerarası, hafif raylı veya metro araçları için zemin kaplamaları tedarik ediyorsanız, gereksinimlerinizi karşılamak için size olağanüstü bir ürün ve hizmet yelpazesi sunabiliriz.

Tüm zemin kaplamaları EN 45545-2'ye göre minimum HL2 derecesiyle sertifikalandırılmıştır. Portfolyo içerisinde giriş sistemleri, linolyum zeminler, tekstil halılar, flok zeminlerin yanı sıra yapıştırıcılar, aksesuarlar ve uygulama araçları bulunmaktadır. Zemin kaplamalarımız, birçok raylı araç tipine uyacak şekilde tamamen onaylanmıştır.

Demiryolu duvar ve zemin kaplamaları sayfasına git

Rail image
Marine image

Gemi zemin kaplamaları

Zemin malzemesi, estetik, dayanıklılık, bakım ve IMO/MED sertifikası gerekliliği dahil olmak üzere spesifikasyonu etkileyen birçok kriter ile bir teknenin genel görünümünün ve hissinin tonunu belirler. Buna kayma direnci, ses indirgeme, konfor, antistatik özellikler ve temizlenebilirlik gibi diğer performans gerekliliklerini de eklediğinizde, zemin seçiminin neden karmaşık olduğu ortaya çıkıyor.

IMO sertifikalı zemin kaplamalarımız cruise gemilerinde, vapurlarda, charter teknelerde ve diğer açık deniz gemilerinde ve ayrıca wheelmark sınıflandırmasının gerekli olduğu offshore tesislerde güvenle kullanılabilir.

Gemi zemin kaplamaları sayfasına git

Otobüs zemin kaplamaları

Otobüs sektörü için gerçekten kapsamlı ve uyumlu bir zemin portfolyosu geliştirdik. Portfolyo içinde giriş sistemleri, güvenlik zeminleri, vinil zeminler ve flok zeminlerin yanı sıra yapıştırıcılar, aksesuarlar ve uygulama araçları bulunmaktadır.

Otobüs zemin kaplamaları sayfasına git

Bus and Coach

Bülten

Transpress bülten

En son ürün güncellemelerini, yenilikleri, örnek olay incelemelerini ve ayrıca Forbo Flooring Systems'dan genel sektör haberlerini almak için Forbo Transport'un üç ayda bir yayınlanan TRANSPRESS bültenine abone olun.
Üye olun

Transpress logo

Transpress arşivi

Fuarlar

Fuarlar

Forbo Flooring Systems'ın katılacağı fuarları inceleyin: Gelecek fuarlar. Herhangi bir standımızda toplantı planlamak isterseniz lütfen bizimle önceden iletişime geçin. Forbo Transport ekibi, önümüzdeki etkinliklerde demiryolu, gemi ve otobüs segmentlerindeki mevcut ve yeni müşterilerle buluşmayı dört gözle bekliyor.

Gelecek Fuarlar Broşürü
Bu etkinliklerden herhangi birinde bir toplantı düzenlemek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Dokümanlar

Dokümanlar

Aşağıda demiryolu, gemi ve otobüs koleksiyonlarımızdaki tüm portfolyomuzu kapsayan ve indirilebilir belgeler içeren bir genel bakış dokümanı bulacaksınız. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bize e-posta gönderin; mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın

Gemi Ürünleri Dokümanları

Otobüs Ürünleri Dokümanları

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz & Lojistik

Hizmetler

Forbo'da, demiryolu, gemi ve otobüs zemin ürünleri portfolyomuzun genişliğine ek olarak, projenize uygun özel tasarım ve renk çözümleri oluşturma esnekliğini birleştiriyoruz. Özellikle, zaman ve maliyet yönetimi söz konusu olduğunda hizmetin eşit derecede önemli olduğunu biliyoruz.

Forbo, hem yeni yapımlar hem de yenileme projeleri için teslimattan depolamaya, etiketlemeden paketlemeye ve uygulamadan işletmeye kadar maksimum verimlilik sağlayan bir dizi hizmet sunmaktadır.

Şekle göre kesim

Uygulama sırasında zamandan ve maliyetten tasarruf etmek adına, zemin kaplamasının kolayca yerleştirilebilmesi için belirli rulo uzunluklarına veya ayrıntılı kat planlarına göre kesim yapabiliyoruz.

• Herhangi bir geometri (adımlar dahil)
• Son derece hassas kesim teknolojisi
• DWG, DXF ile hazırlanmış çizim planları kesime aktarılabilir

Cut to shape icon

Özel paketleme

Tüm teslimatların belirli bir boyutta palet üzerinde yapılması, belirli kutular, kasalar veya özel ambalajlar gerektirmesi fark etmeksizin, paketlemenin doğru spesifikasyona ve memnuniyetinize uygun olduğundan emin olacağız.

Specific packaging icon

Malzeme planlaması

Projenin farklı bölümleri için zemin gereksinimlerinin değişeceğini kabul ederek, programınıza özel tüm ürünleri bir araya getirip doğru malzemelerin doğru yeri bulmasını sağlayarak yardımcı olabiliriz.

Material-scheduling

Özel etiketleme

Parça numaralarından proje referanslarına ve barkodlara kadar tüm ürünlerimiz için tamamen özelleştirilmiş bir etiketleme hizmeti sunuyoruz. Projeniz için benzersiz bir şey yaratmadan önce, hangi bilgilerin gerekli olduğu konusunda sizinle iletişimde olacağız.

Bespoke labeling icon

Tam zamanında lojistik

Mutabık kalınan bir ihtiyaç tablosuna göre çalışarak, uygulama programınıza uygun, yalnızca gerekli olan ürünlerin teslim edilmesini sağlayacağız. Gereksinimleriniz ne olursa olsun, Forbo'da projenin sorunsuz çalışmasını ve hem zaman hem de maliyet açısından maksimum verimliliği sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Just in time logistics icon