Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ticari ofisler

Sağlıklı bir çalışma ortamı

Keyifli ve sağlıklı bir işyeri birçok avantaj sunar: çalışanlar daha mutlu hisseder, daha üretken olur ve daha az hastalanır. İyi bir işyeri yatırımı için birçok nedenimiz vardır.

Greystar office

Ofisler

Ticari ofisler

Ticari mülklerin yenilenmesi söz konusu olduğunda, onu farklı kılacak bir zemin tasarımı arıyorsunuz. Forbo'nun portfolyosu, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ideal zemin kaplamasını seçmenizi kolaylaştıracaktır.

Araştırmalar, çalışan ve işyeri refahına odaklanmanın verimliliğin artması, moralin artması, daha az hasta gün ve daha iyi personel tutma ile sonuçlanabileceğini göstermiştir. Aydınlatma, iç mekan hava kalitesi, gürültü kontrolü ve termal konfor gibi temel faktörlerin tümü, daha iyi iç mekan ofis ortamlarına katkıda bulunabilir. Bir çalışanın üretkenliği, sağlığı, refahı ve memnuniyeti üzerinde olumlu bir etki yaratmak için ticari ofis tasarımına bütünsel bir yaklaşımın önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle tasarım ekibimiz, yüksek kaliteli ve tamamen işlevsel alanlar yaratmanıza yardımcı olabilecek kapsamlı bir tekstil ve esnek modüler zemin çözümleri portfolyosu sunuyor.

Aydınlatma, iç mekan hava kalitesi, gürültü kontrolü ve termal konfor gibi temel faktörlerin tümü, daha iyi iç mekan ofis ortamlarına katkıda bulunabilir.

Alanlar

Ticari Ofislerde Alanlar

 • KLM Crew Training Center

  Girişler ve çıkışlar

  Bir binanın ilk izlenimi

  Girişler ve çıkışlar

  Giriş zemini ofis ortamında esastır. İyi tasarlanmış bir giriş zemin sistemi, kir ve nemin içeri girmesini önleyecek ve böylece iç mekan zemininin ömrünü uzatacak, temizlik ve bakım maliyetleri ile kayma ve yaralanma olasılığını azaltacaktır. Portfolyomuzda bulunan hem tekstil (Coral) hem de rijit (Nuway) Giriş Sistemleri ile her duruma uygun bir giriş çözümü sunabiliyoruz.

  Şu özelliklere sahip bir zemin seçin:

  ● Temizlemesi kolaydır
  ● Kaymaları ve takılmaları azaltın
  ● İç zemin kaplamalarınızı koruyun

 • BE unisensor 2018-9

  Sirkülasyon alanları & koridorlar

  Dayanıklı ve güvenli zemin

  Sirkülasyon alanları & koridorlar

  Koridorlar yoğun, gürültülü yerlerdir ve dayanıklı ve güvenli zemin kaplaması talep eder. Sürdürülebilirlik, ses azaltma ve hızlı uygulama sunmanın yanı sıra üstün dayanıklılık ve kayma direncine sahip bir ürün yelpazemiz vardır. Bu, koridorlarınızın sadece harika görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvenli ve pratik olmasını da sağlar.

  Şu özelliklere sahip bir zemin seçin:

  ● Dayanıklı
  ● Sesi azaltan
  ● Kayma direnci sunan
  ● Temizlemesi ve bakımı kolay

 • office

  Toplantı odaları

  Akustik & Konfor

  Toplantı odaları

  Toplantı odaları, personelin ve ziyaretçilerin kendilerini ifade edebilecekleri ve birbirleriyle düşünce ve fikirlerini paylaşabilecekleri rahat ama ilham verici bir yer sağlamalıdır. Bu nedenle, bir toplantı odası oluştururken konfor ve estetiğin dikkate alınması önemlidir.

 • Primo Small Goods Head Office - Allura flex

  Mutfak ve kantin

  Hijyenik zemin

  Mutfak ve kantin

  Mutfaklarda ve kantinlerde güvenlik en önemli husustur. Bu gibi ortamlarda, mükemmel kaymazlık özelliklerine sahip bir zemin, kaza riskini en aza indirmek için çok önemlidir. Dayanıklılık ve temizlik kolaylığı da bu alanlardaki temel endişelerdir. Forbo olarak ihtiyaçlarınızı anlıyoruz ve size Step Safety Flooring koleksiyonumuzu sunuyoruz. Step kaymaz zemin kaplamamız, ömür boyu kaymaya dayanıklı performans sunar ve çok çeşitli uygulamalar için güvenlik çözümleri içerir.

  Şu özelliklere sahip bir zemin seçin:

  ● Kayma direnci
  ● Dayanıklı
  ● Temizlemesi ve bakımı kolay

 • Adidas Office Italy

  Ana çalışma alanı

  Sağlıklı iç mekan ortamı

  Ana çalışma alanı

  Mükemmel çalışma alanı, çalışanlarınızın kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri, ilham alabilecekleri bir ortamdır. Renk, ışık, akustik hepsi çalışma alanlarında çalışanlarınızın dikkat ve konsantrasyon düzeyini etkiler. Forbo, tüm bu gereksinimleri karşılayan bir dizi çözüm sunabilir. Çalışma alanı ortamında doğru zemini ararken göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlar bunlardır.

  Şu özelliklere sahip bir zemin seçin:

  ● Konsantrasyonu destekleyen ilham verici bir atmosfer
  ● Temizlemesi ve bakımı kolay
  ● Dayanıklı
  ● Sağlıklı bir iç mekan ortamına katkıda bulunan

 • Forbo Surestep Laguna 181592 Lava

  Sıhhi alanlar

  Kayma ve takılma riskini azaltın

  Tuvaletler

  Ofis tesislerinde, su veya döküntülerin ayak altındaki güvenliği etkileyebileceği alanlarda kayma direnci çok önemlidir. Personel ve ziyaretçiler, tuvalet tesisinize girerken kaymalar ve takılmalar konusunda endişelenmemelidir. Step serimiz, ıslak alanlarda kayma riskini önemli ölçüde azaltırken modern, ferah bir iç mekan yaratır.

  Şu özelliklere sahip bir zemin seçin:

  ● Kayma dirençli
  ● Dayanıklı
  ● Temizlemesi ve bakımı kolay

Ürünler

Ticari ofislerde kullanılacak ürünler

Flotex – flok zemin

Flotex flok zemin, yaya trafiğinin ve sandalye hareketinin dayanıklı bir zemin kaplaması gerektirdiği ofisler için mükemmel bir çözümdür. Kaymaz, rahat ve 20dB'ye kadar mükemmel ses emiciliğine sahiptir. Flotex, geniş bir renk yelpazesinde ve dikkat çekici tasarımlarda mevcuttur, rulo, karo ve plank formatında sunulmaktadır. Flotex ayrıca Allergy UK Onay Mührüne sahiptir ve %52'ye kadar geri dönüştürülmüş içerik içerir.
Flotex koleksiyonlarını keşfet

Forbo Buero Flotex-Planks
Tessera

Tessera – karo halı

Tessera, çok çeşitli karo halılara sahiptir. Yaratıcı zemin tasarımını mümkün kılan plank'lar ve XL karolar da dahil olmak üzere çeşitli formatlarda mevcuttur. Darbe gürültüsünü 30dB'ye kadar azaltır. Serbest döşenebilir seriler sunar ve uygulama israfını %2'ye düşürür.
Tessera koleksiyonlarını keşfet

Needlefelt

Needlefelt zeminlerimizin sağlam ve dayanıklı özellikleri, onları yüksek trafiği karşılayan veya tekerlekli sandalyelerin kullanılmasının muhtemel olduğu uygulamalar için ideal kılar. Needlefelt halı, pratik ve dayanıklı bir tekstil zemin kaplaması gerektiren yoğun kullanım alanlarında geleneksel geniş dokuma halılara kıyasla genellikle uygun maliyetli bir alternatif sunar.
Needlefelt koleksiyonlarını keşfet

Needlefelt
Fox Latin American Channels

Marmoleum – rulo ve karo linolyum

Marmoleum zemin kaplamalarımız, sürdürülebilirlik, dayanıklılık, yüksek kalite ve yenilikçi tasarım ile ilişkilendirilen doğal zeminlerdir ve Marmoleum'u ofis ortamları için ideal bir zemin kaplaması haline getirir.

Marmoleum, doğal hammaddelerden üretilmiştir ve en sürdürülebilir zemin kaplama seçeneğidir. Beşikten kapıya ölçülen, CO2 nötr olarak üretilmiş bir zemin kaplamasıdır. 300'den fazla renk ve tasarım ile renkli zemin tasarımlarına olanak sağlar.

Tüm Marmoleum zeminlerde Topshield pro yüzey koruması vardır, bu da çizilmeye karşı dayanıklı oldukları anlamına gelir. Bu, Marmoleum'u uzun süre kalıcı görünüm sağlayan, bakımı kolay bir zemin kaplaması yapar.
Marmoleum koleksiyonlarımızı keşfet

Bulletin Board & Furniture Linoleum

Bulletin Board pinboard linolyum, insanlar plan yaptığında, oluşturduğunda ve buluştuğunda düşünce ve fikirleri toplamak, paylaşmak için pratik ve basit bir çözüm sunar. Bulletin Board, çerçeveli veya monte edilmiş panolarda veya doğrudan duvara uygulanabilen tamamen doğal bir malzemedir. Yüzeyi dokunsal ve renklidir, mekanınızda dekoratif bir unsur oluşturur.

Forbo Furniture Linoleum, masalar, sandalyeler, tabureler, dolaplar, kapılar ve vitrinler gibi tüm üst düzey mobilya tasarımları için son rötuşları sağlayan doğal bir yüzey kaplama malzemesidir. Furniture Linoleum, yüksek kalite ve zarafet yayan güzelliği ve dayanıklılığı ile ünlüdür. Mat yüzeyi ve sıcak, yumuşak dokusu onu benzersiz bir yüzey kaplama çözümü haline getirir.
Bulletın Board koleksiyonunu keşfet
Furnıture Lınoleum koleksiyonunu keşfet

Bulletin Board
T-Mobile office Prague

Allura – lüks vinil karo

Güçlü ve konforlu vinil karoların avantajlarıyla doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini mi arıyorsunuz? Allura LVT koleksiyonlarımızı keşfedin. Sıcak görünüm, mükemmel boyutsal kararlılık, kolay uygulama ve kolay bakım. Uygulamanız için her zaman uygun bir seçim olduğundan emin olmak için LVT tasarımlarımızı çeşitli yapılarda sunuyoruz.
Allura Koleksiyonlarını keşfet

Eternal – genel amaçlı rulo vinil

Dayanıklı bir çözümün önemli olduğu bekleme alanları için mükemmel, genel amaçlı bir vinil. Eternal; gerçekçi ahşap efektler, taş ve soyut tasarımlar, geniş bir renk paleti ve ilham vermek üzere tasarlanmış dijital görsellerle mevcuttur.
Eternal koleksiyonunu keşfet

Eternal de Luxe 3047
Sarlon | Modul'up 2021

Sarlon | Modul’up – akustik vinil

Forbo Flooring, bu uzmanlık alanında 30 yılı aşkın deneyime ve endüstri bilgisine sahiptir, 100 milyon m2'nin üzerinde akustik zemin kaplaması üretmiştir. Sarlon | Modul'up ftalat içermez, geniş bir renk ve tasarım yelpazesi sunar.

Sarlon | Modul'up, gürültü kirliliğinin sorun olabileceği bekleme alanları için ideal, çok yönlü mükemmel bir performans aracıdır. 15-19 dB'lik darbe sesi azaltma özelliğine sahiptir, minimum temizlik ve bakım gerektirir ve çok çeşitli renk ve tasarımlarda mevcuttur.Sarlon | Modul’up koleksiyonlarını keşfet

Step – kaymaz rulo vinil

Step, dökülmeye ve ıslanmaya meyilli alanlar için mükemmeldir; Step koleksiyonu, R10-R12 arasında değişen seviyelerde kayma direnci sunar. PUR Pearl koruması, Step'in sürtünme izlerine karşı dayanıklı olduğu, temizlik ve bakım kolaylığını iyileştirdiği anlamına gelir. Tüm Forbo Step güvenlik zeminlerinin aşınma tabakasındaki partiküller, ömür boyu sürdürülebilir kayma direncini garanti eder. Step, ahşap ve taş efektli 60'tan fazla tasarımda mevcuttur.
Step koleksiyonlarını keşfet

Step
Fabscrap F50004 & F50037

Sphera – homojen rulo vinil

SMART-top yüzey koruması, Sphera'nın kimyasallara, çizilmelere ve lekelere karşı yüksek dirence sahip olmasını sağlar ve bu da onu yoğun trafikli ortamlar için mükemmel bir zemin çözümü haline getirir. Sphera, hijyenik bir iç mekan sağlayan, temizlenmesi kolay ve ftalat içermeyen homojen bir vinildir.
Sphera koleksiyonlarını keşfet

Nuway & Coral - giriş sistemleri

Girişte kiri ve nemi dışarıda tutarak temizlik maliyetleri %65'e varan oranda azaltılabilir. Nuway koleksiyonumuz, giriş zemin sistemlerinde tanınan bir pazar lideridir. Nuway giriş sistemleri, bir binaya, ayakkabı tabanlarına ve tekerlekli trafiğin basamaklarına giren toprak ve neme karşı olağanüstü bir ilk savunma hattı sağlar. İç mekan zemin kaplamalarınızın daha kuru ve temiz kalmasına yardımcı olurken aynı zamanda kaymaları da önler.

Coral koleksiyonumuz, 50 yıldır pazar lideri tekstil giriş zemini markasıdır. Çekici ve sürdürülebilir temizleme sistemleri ile her zamankinden daha fazla seçenek sunar ve tüm uygulamalara, bütçelere ve estetik gereksinimlere uygun stil ve yapılarda mevcuttur. Coral giriş zeminleri zemininizin ömrünü uzatabilir, temizlik maliyetlerini ve kayma riskini büyük ölçüde azaltabilir.
Coral ve Nuway koleksiyonlarını keşfet

Moso International

Özel Tasarım

Zeminleri kişiselleştirin

Geniş ürün yelpazemize rağmen aradığınızı bulamıyor musunuz? Endişelenmeyin, daha fazlasına sahibiz! Özel Tasarım zeminimizde Flotex, Eternal heterojen vinil ve Coral giriş sistemleri için dijital baskı tekniklerimizle ve Marmoleum döşeme için rafine Aquajet kesme tekniğimizle kendi benzersiz döşemenizi tasarlayabilirsiniz.

Custom Flooring logo

Dijital baskı vinil zemin

Gelişmiş dijital baskı teknolojimiz, geleneksel baskı teknikleriyle elde edilemeyen çarpıcı zemin görselleri sağlar. Heterojen rulo vinil zemin kaplamamızın yüksek kalitesinde kendi benzersiz zemininizi tasarlamanızı sağlar.

Lisanslı ve çoğaltılmaya hazır binlerce görüntü arasından seçim yapın veya kendi zemininizi tasarlayın. Tasarımın türü, boyutu, ölçeği veya karmaşıklığı ne olursa olsun, 6 renkli, 600 dpi (yüksek çözünürlüklü) dijital baskının bir sonucu olarak son derece keskin ve canlı görüntüler sunuyoruz.

Digital printed vinyl

Flotex Vision dijital baskı

Flotex flok zemin, metrekare başına 70 milyonun üzerinde lif içerdiğinden, baskı için benzersiz şekilde yüksek yoğunluklu alt taban sağlar. Sonuç olarak, canlı tasarımlar ve gerçeğe yakın görseller, yüksek düzeyde fotoğrafik çözünürlüklerde basılabilir. İstenilen tüm renk tonları, tonlar ve tonlar elde edilebilir.

Dijital baskı, karmaşık bir renk tayfı ile soyutlardan çim, kum veya suyun gerçekçi görüntülerine veya zemine yansıtılan herhangi bir resme kadar sonsuz sayıda tasarım seçeneği sunar. Zemininizde 3D derinlik veya "trompe l'oeil" efekti yaratın.

Flotex vısıon websitemizi ziyaret edin ve tasarımları keşfedin

Flotex Vision

Marmoleum ile tasarlayın

Zemininizde benzersiz bir şey mi arıyorsunuz? Bu da sürdürülebilir ve dayanıklı bir çözüm mü olmalı? Designing with Marmoleum seçeneklerimiz size tam da bunu sunuyor! Aquajet tekniğimiz ile en hassas ve detaylı zemin tasarımlarını oluşturabiliyoruz. Lazerle işlenmiş Marmoleum karolardan uluslararası tasarımcılar tarafından yaratılan heyecan verici tasarımlara.

Marmoleum Aquajet

Coral Logo giriş zemini

Harika bir karşılama için harika bir görünüm. Forbo, kendi benzersiz giriş sisteminizi yaratmanız için özel bir baskı ve tasarım hizmeti sunar. Forbo Coral Logo giriş zemini, görünümünü yıllarca korurken kiri ve nemi de uzak tutar.
Coral Logo koleksiyonunu keşfet

Coral logo entrance flooring

Hava kalitesi

Hava kalitesi

Herhangi bir çalışma ortamındaki ana sorunlardan biri, kötü hava kalitesidir. Kirli hava çıplak gözle nadiren görülürken, hava kalitesi ofis personelinin refahını ve üretkenliğini büyük ölçüde etkiler. Kötü hava kalitesi, solunum yolu hastalıklarına ve diğer hastalıklara bile neden olabilir. Özellikle yetersiz havalandırma ve mobilya temizleme deterjanlarından, yapı malzemelerindeki uçucu organik bileşiklerin (VOC emisyonları) buharlaşmasından kaynaklanır.

Gerçek: İyi havalandırma, üretkenliği artırmaya yardımcı olabilir.

Kaynağında ele alın

Birçok uzman, enerji tüketimi ile iklim kalitesi ve hava kalitesi arasında optimum bir denge sağladığından, iklim kontrol sistemi ve doğal havalandırma kombinasyonunun en iyi çözüm olduğu görüşündedir. Ofislerdeki tavan yüksekliği de bir rol oynar: tavan ne kadar yüksekse, hava katmanlaşması (çeşitli sıcaklık katmanları) için o kadar fazla alan vardır. Bu, etkili doğal hava deplasmanı ile sonuçlanır ve hava girişi için daha fazla fırsat sağlar.

Bu sorunun başka bir bölümünü çözmenin etkili bir yöntemi, yazıcılar ve fotokopi makinelerinde olduğu gibi kaynağında çözmek ve aynı zamanda yüksek VOC (uçucu organik bileşikler) emisyonlarına sahip malzemeleri engellemektir. Bitkiler ve akan su ile bir ofise sahip olmak, bu iki özellik karbon monoksit ve diğer toksinleri veya safsızlıkları gidermeye yardımcı olduğundan, hava kirleticilerini azaltmanın harika bir yoludur. Düşük VOC'lu zemin kaplamaları, duvar kaplamaları, boyalar ve yumuşak mobilyalar kullanmak da iç mekan hava kalitesini optimize etmeye yardımcı olabilir.

The Gem

Gerçek: Temiz hava, çalışanların sağlıklı kalmasını sağlar.

Slachtofferhulp, NL

Sağlıklı iç mekanlar

Peki bu, ofis zeminine nasıl dönüşüyor? Bireyin sağlığına ve rahatlığına olumlu yönde katkı sağlayan ürünler tasarlamak ve sunmak misyonumuzdur.

• zeminlerimizin yasaklanmış toksik maddeler içermediği garanti edilir
• zeminlerimiz düşük, hatta sıfıra yakın ürün emisyonuna sahiptir
• ürünlerimiz ftalat içermez
• portfolyomuz alerjenlere ve ince toza karşı kanıtlanmış çözümler sunar

Allergy UK Onay Mührü™

Flotex flok zemin ve Marmoleum linolyum zemin kaplamalarımız, doğru temizlik ve bakım rejimi ile, prestijli Allergy UK Onay Mührü™'ne sahiptir; akar veya alerjen barındırmaz, daha iyi iç mekan hava kalitesine ve çalışanlarla ziyaretçiler için daha iyi konfora katkıda bulunur.

Allergy UK

Akustik

Çalışma ortamındaki zayıf akustik, üretkenliği azaltır

Araştırmalar, zayıf akustiğin bir ofis ortamındaki ana rahatsızlık faktörü olduğunu, çalışanların hayati bilgileri tutma kabiliyetini etkilediğini, stres ve yorgunluk duygularına neden olduğunu göstermiştir. Tipik bir ofis, önerilen 45dB'nin üzerinde, 54 A-ağırlıklı desibel veya daha yüksek ses seviyeleri üretir. İdeal olarak, bir ofis ortamının akustik tasarımı, kullanıcılarının faaliyetlerine uygun olmalıdır. Çalışanların üretkenliğini ve sağlığını koruyabilecekleri için sürdürülebilir akustik tasarım çözümlerine dikkat etmeye değer. Uzun vadede, bu, çalışanların devamsızlığının yüksek maliyetlerini veya verimlilik kayıplarını önleyebilir.

Zemin, ofis akustiğinde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, zemin kaplama tiplerimizin her birinin desibel etkisini ölçüyoruz. Buna dayanarak, aşağıdaki zemindeki darbe seslerini azaltmak için en uygun zemin kaplama çözümü ve çalıştığınız alan için ortam çözümleri hakkında tavsiyelerde bulunabiliriz.

Yenilik, gelişmiş akustik performansa sahip bir dizi tabana yol açmıştır. Forbo, 30 dB'ye kadar darbe gürültüsünü emebilen tekstil yumuşak sırtlı zeminler sağlar.
Akustik zeminler hakkında bilgi alın

Gerçek: Hoş bir akustik, daha mutlu çalışanlar anlamına gelir.

Greystar, Picture Ossip van Duivenbode
Le Village

Işık yansıtma

Gün ışığı ve ışık yansıtma

Gün ışığı ve aydınlatmanın da işyerinde üretkenliği etkileyen faktörler olması şaşırtıcı olmayacaktır. Bir çalışma alanındaki ışık konsantrasyonunu belirlemek basit olsa da, ışık konsantrasyonu ile üretkenlik arasında başlangıçta zayıf bir ilişki vardır. Aydınlatma seviyeleri 300 lux'ün altına önemli ölçüde düşene kadar üretkenlik kaybı olmaz.

Zemin kaplamaları söz konusu olduğunda, LRV'leri (ışık yansıtma değerleri) son derece önemlidir. Forbo, bu bilgiyi zemin kaplamaları ile birlikte sağlar. Akıllıca seçim yaparak, aydınlatmanın enerji maliyetlerinden tasarruf etmenin yanı sıra yeterli ışık sağlarsınız.

Gerçek: Gözler yeterli gün ışığında daha rahat eder.

Tessera Create space
Flotex planks ombré

Referanslar

Referanslarımızdan ilham alın

Dünya çapında birçok ofis Forbo zemin kaplamalarını kullanıyor. Referans bölümümüzü ziyaret edin ve dünya çapındaki referans projelerden ilham alın.
Ofis referanslarımızı keşfedin

Qlik

Floorplanner

Zemininizi oluşturmak ve hangisinin en uygun olduğuna karar vermek için çeşitli araçlarımız ve hizmetlerimiz var. Floorplanner, zeminlerimizi herhangi bir ortama yerleştirmenize ve hatta nasıl göründüğünü görebilmeniz için bunları birleştirmenize yardımcı olur.
Floorplanner'ı inceleyin

Forbo Floorplanner Office smartphone

Global oyuncu

Küresel ortaklıklar

Kilit müşterilerle küresel ortaklıklar kurma sorumluluğu, en deneyimli Kilit Müşteri Yöneticilerimize emanet edilmiştir.

• Uluslararası fiyat teklifleri sağlayabiliriz, uluslararası sipariş süreçleri ve yerel düzenlemeler konusunda deneyim sahibiyiz.
• Uluslararası lojistiği yönetiyoruz.
• Dünya çapındaki müşterilerle 20 yıllık ortaklığımız vardır.

Küresel bir ortak olarak yerel düzeyde yanınızdayız. Tasarım ekibimiz gerektiğinde rehberlik ve yardım sunabilir. Teknisyenlerimiz zemin uygulamacılarının dilini konuşur.

Lider global üretici

• Forbo Flooring Systems, İsviçreli Forbo Group'un bir parçasıdır.

• Rakamlarla Forbo Group 2019:
> Net satışlar 1282.2 CHF Mio
> Çalışanlar 5.600

• Dünya çapında bir varlık:
> 25 üretim tesisi ve dağıtım şirketi
> 6 uygulama merkezi
> Dünya genelinde toplam 38 ülkede 48 satış organizasyonu

• Birleşik Krallık, Fransa, Hollanda, İsviçre, Almanya ve Rusya'da fabrikaları bulunan Avrupalı bir üretici.

• Avrupa lojistiği ve yanıt verme yeteneği

Atalanta International School
Marmoleum human made

Sürdürülebilirlikte lider

Sizi ve çevreyi önemsiyoruz

• Ürünleriniz ve/veya üretim tesisleriniz için çeşitli etiketlerin ve sertifikaların sahibiyiz.
• Tüm üretim tesislerimiz ISO sertifikalıdır. Hammaddeler verimli kullanılır, atıklar mümkün olduğunca geri dönüştürülür.
• Sosyal sorumluluğa bağlıyız, Forbo alanları SA8000'e göre sertifikalandırılmıştır.
CREATING BETTER ENVIRONMENTS

Güvenilir hizmet

Teklifimiz:
• Tüm zemin gereksinimleriniz için tek tedarik kaynağı
• Yerel tavsiye, destek ve sınır ötesi proje yönetimi
• Ölçek verimliliği, tedarik kesinliği ve hızlı teslimat

Her şeyden önce tek bir sözleşme ve tek bir iletişim noktası sayesinde zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Forbo Design service
Sales team

Küresel düşün, yerel davran

Yerel temsilcilerle çalışan yerel ekipler

Bir proje süresince, Forbo Kilit Müşteri Yöneticiniz, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir sorunuz için tek iletişim noktanız olarak hizmet eder.

Bu yaklaşımın size zaman kazandırdığına, güçlükleri ve belirsizliği ortadan kaldırdığına ve projeniz ne kadar karmaşık olursa olsun **tutarlılığı ve güvenilirliği sağladığına inanıyoruz.