Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Lüks Vinil Karo (LVT)

Lüks Vinil Karo (LVT)

Dayanıklı ve konforlu vinil karoların avantajlarında doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini mi arıyorsunuz? Sıcak bir ortam, mükemmel boyutsal kararlılık, kolay uygulama ve bakım; yeni Allura LVT koleksiyonlarımızı keşfedin! Çok çeşitli renklerde ve farklı yapılarda sunduğumuz lüks vinil karo koleksiyonumuzda her projenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz: Yapıştırıcı ile uygulanan Allura Dryback, astar yapıştırıcı ile uygulanan serbest döşenebilir Allura Flex, klik bağlantıyla serbest döşenebilen Allura Click Pro ve Allura Puzzle, tamamen serbest döşenebilir Allura Ease, akustik LVT Allura Decibel ve homojen LVT Allura Colour.

 • Lüks Vinil Karo (LVT)
 • Lüks Vinil Karo (LVT)
 • Lüks Vinil Karo (LVT)
 • Allura 63400 light ash | 62523 grigio concrete
  Allura Dryback tam yapıştırma sistemli LVT

  Allura Dryback

  Allura Dryback, Allura lüks vinil karo portfolyosunun tam yapıştırıcılı versiyonudur. Allura Dryback tasarım, renk, boyut ve şekil bakımından en geniş seçeneği sunar. Klasik ahşap plank’lardan modern beton ve mozaik karolara kadar çok sayıda alternatif içerir. Yapıştırılma sistemi ile uygulanan LVT'nin maksimum performansını Dryback koleksiyonlarımızdan Allura Wood ve Allura Material’ın mükemmel tasarım olanaklarıyla birleştirin.

 • Allura 60284 natural giant oak | Tessera Arran 1502 danube
  Allura Flex serbest döşenebilir LVT

  Allura Flex

  Forbo Allura Flex LVT, günümüzün birçok zorluğunu astar yapıştırıcı ile uygulanması ile çözüyor. Bu yüksek kaliteli, boyutsal olarak stabil karolar; zaman kaybını azaltma, zeminlerin yeniden kullanılması ve çevresel etkiyi en aza indirme gibi önemli sorunlara cevaplar sağlar. Allura Flex, Allura Flex Wood koleksiyonu ile doğal ahşap tasarımlar ve Allura Flex Material koleksiyonu ile gerçekçi beton ve modern taş alternatifleri sunar.

 • Allura Decibel 8SE32 anthracite seagrass
  Allura Decibel akustik LVT

  Allura Decibel

  Akustik LVT'de yeni standart. Ahşap, taş ve beton tasarımlardan oluşan dengeli renk paleti, dikkat çekici zemin tasarımını 19dB akustik ses indirgeme ve boyutsal kararlılıkta mükemmel performansla birleştirir.

 • Allura 60353classic autumn oak | 62534 mist texture
  Allura Click Pro klik sistem serbest döşenebilir LVT

  Allura Click Pro

  Yeni Allura Click LVT koleksiyonumuz, 1000 m2'ye kadar olan her alan için klik sistem zemin çözümü sunar. Allura Click yapıştırıcı olmadan uygulanabilir, bu da zeminin yeniden kullanılmasını ve zaman kaybının azaltılmasını mümkün kılar. Doğal ahşap ve taş desenlerinden oluşan 51 renkli koleksiyon, güzel zeminler tasarlamanıza olanak sağlar.

 • Allura 60284 natural giant oak
  Allura Ease serbest döşenebilir LVT

  Allura Ease

  Allura Ease, Allura lüks vinil karo portfolyomuzun tamamen serbest döşenebilir koleksiyonudur. Allura Ease'in karo ve plank’ları, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca uygulanabilir ve istenildiği takdirde çıkarılması, başka bir alanda yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi kolaydır. Üstün boyutsal kararlılığı ve özel yapısı, Allura Ease zemin kaplamasını serbest döşenebilirlik konusunda mükemmel şekilde uygun hale getirir. Koleksiyon; çeşitli uygulama alanlarına uygun dengeli renk paleti ile 18 farklı tasarım içerir.

 • Allura Puzzle installation image
  Allura Puzzle serbest döşenebilir LVT

  Allura Puzzle

  Allura Puzzle serbest döşenebilir vinil karoları, 96x96 cm boyutunda benzersiz puzzle şekline sahiptir ve serbest döşenebilir uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Üstün boyutsal kararlılık ve güçlü puzzle bağlantısı, Allura Puzzle karolarını yüksek trafikli alanlarda yapışkansız kurulum için ideal hale getirir. Allura Puzzle koleksiyonundaki 18 ahşap ve beton tasarımı; çok çeşitli uygulama alanlarına uygun, dengeli bir palet oluşturur.

 • Allura Wood 60302 deep country oak
  Allura all-in-one

  Allura all-in-one

  Allura LVT tasarımları çeşitli yapılarda mevcuttur. Allura all-in-one, Dryback, Flex ve Click yapısında ve bazı durumlarda Puzzle ve Ease'de bulunan 51 Allura tasarımına genel bir bakış sunar. Allura all-in-one koleksiyonu ile projenizin ihtiyaçları ne olursa olsun, her yerde uygulanabilecek bir tasarım seçebilirsiniz.

 • Enduro 69184 white pine | 69336 anthracite timber
  Enduro Dryback & Click LVT

  Enduro

  Forbo Enduro, birçok olasılık yaratan LVT koleksiyonudur. Ahşap ve taş görünümlü 20 çağdaş tasarım, 0.30 mm aşınma tabakası olan Dryback ve Click yapılarda mevcuttur. Bireysel veya çeşitli kombinasyonlarda kullanılabilen Enduro vinil karo ve plank serisi, günümüzün zemin tasarımlarını ve renklerini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

Allura LVT Hakkında

Allura lüks vinil karo

Allura, Forbo’nun lüks vinil karo (LVT) markasıdır. Allura, farklı karo ve plank boyutlarda çok çeşitli ahşap, beton, taş ve mozaik zemin tasarımları sunar.

Allura LVT zemin kaplamasıyla, uygulamadan doğan zaman kayıpları, zeminlerin yeniden kullanımı ve çevresel etkilerin en aza indirilmesi gibi temel sorunları çözmeyi amaçlıyoruz. Allura LVT koleksiyonlarımızın uygulaması ve bakımı kolaydır, tabanında %20'den fazla geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir ve çıkarılıp tekrar kullanılabilen serbest döşenebilir özelliktedir.

Avrupa'da tasarlanan ve üretilen Allura, maksimum boyutsal kararlılık sağlamak için gelişmiş üretim teknolojisini kullanır; böylece zemin ilk günkü görünümünü daima korur. Özel koruma tabakası sayesinde zaman testinde kendini kanıtlar.

Allura 3 farklı uygulama sisteminde sunulmaktadır; yapıştırıcı gerektiren, serbest döşenebilen ve klik bağlantılı. Bu şekilde uygulamanız için en uygun LVT zeminini kendiniz seçebilirsiniz.

Allura koleksiyonunda sunduklarımız:
Allura Dryback: yapıştırıcı ile uygulanan
Allura Flex: astar yapıştırıcı ile serbest döşenebilir
Allura Click Pro: klik bağlantısı ile serbest döşenebilir
Allura Puzzle: puzzle yapısı ile tamamen serbest döşenebilir
Allura Decibel: akustik LVT
Allura Color: homojen LVT

Allura 60055 | 60389 | 63497

Allura, Tutkuyla

Allura, tutkuyla

Tutku ve uzmanlıkla üretilen Allura LVT koleksiyonumuz, yeni nesil LVT döşemeyi temsil eder. Forbo’nun zemin uzmanları tarafından son kullanıcılar ve profesyoneller için özenle yapılır.

Forbo’da insanların bugünün ticari iç mekanlarında nasıl çalıştığını, yaşadığını ve sosyalleştiğini inceliyoruz. Bu bilgiyi gelecekteki trendlere ve bir yapının değişen dinamiklerine bağlarız; bulgularımızı, zemin kaplama portfolyomuzu tasarım ve işlev açısından yenileyip farklılaştırmak için kullanıyoruz.

Bugünün ve yarının zorluklarını uygulamada geçen süreyi, zeminlerin yeniden kullanımını ve çevresel etkileri en aza indirme gibi önemli sorunlara cevap vererek çözüyoruz.

Hem bağımsız bir koleksiyon olarak hem de diğer Forbo ürünleriyle birlikte kullanılabilen Allura’nın sunduğu sonsuz tasarım olanakları konusunda tutkuluyuz. Forbo olarak yeni Allura LVT koleksiyonları ile gurur duyuyoruz.

Allura made with passion - Bettina Weinhold

En Uygun Allura Çözümünü Bulun

En Uygun Allura Çözümünü Bulun

Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

Projenize en uygun Allura koleksiyonunu keşfedin!

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

Allura 63576 | 63550 | 63576C | 63550C | 63582C | 63584C | 63574C

Çevresel Yaklaşım

Allura ve Çevresel Yaklaşım

Tüm Allura LVT koleksiyonları en yüksek çevresel standartlar göz önünde bulundurularak üretilir. Allura'yı olabildiğince sürdürülebilir hale getirmek için neler yaptığımızı inceleyin.

Yeşil elektrik
Forbo’nun Avrupa'daki üretim tesisi, yeşil elektrik ve ürüne geri dönüştürülen minimum atık akımları kullanılarak üretilen yüksek kaliteli bir LVT sağlıyor.

Minimum lojistik giderleri
Müşterimize yakın üretim yaparak uzak yerlerden yapılan taşımaların yükünü azaltıyoruz. Bunun yanı sıra üretim israfını engellemek için stokları, malzeme ihtiyaç duyulduğunda mevcut olacak şekilde kontrol edebiliyoruz.

Fatalat içermez
Allura lüks vinil karo ürünleri fatalat içermez.

Geri dönüştürülmüş içerik
Forbo Allura ürünleri tabanında %20’nin üzerinde geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir.

Kesim atığını azaltma
Allura plank ve karolar, parçaların kesimleri arasında boşluk ve atık malzemesi oluşturmadan çalışan otomatik bir ultrasonik kesici ile kesilir. Kesme işlemi, sürekli bir tabakadan beslenir, bu da atığın mutlak minimumda tutulduğu anlamına gelir.

Carefully selected raw materials
Allura is produced with carefully selected raw materials that are checked for consistency and quality. Layers of the product are created in our own factory and no pre-engineered layers of filler or coatings are used. This means that no raw material is being spilled in the production process.

Özenle seçilmiş hammaddeler
Allura, dayanıklılığın ve kalitenin korunması için özenle seçilmiş hammaddelerle üretilir. Ürünün katmanları kendi fabrikamızda yaratılır ve önceden tasarlanmış dolgu veya kaplama katmanları kullanılmaz.

Allura 62522 natural concrete | 63434 cool concrete dots