Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Lüks Vinil Karo (LVT)

Allura Ease

Allura Ease, Allura lüks vinil karo portfolyomuzun tamamen serbest döşenebilir koleksiyonudur. Allura Ease'in karo ve plank’ları, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca uygulanabilir ve istenildiği takdirde çıkarılması, başka bir alanda yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi kolaydır. Üstün boyutsal kararlılığı ve özel yapısı, Allura Ease zemin kaplamasını serbest döşenebilirlik konusunda mükemmel şekilde uygun hale getirir. Koleksiyon; çeşitli uygulama alanlarına uygun dengeli renk paleti ile 18 farklı tasarım içerir.

  • Allura Ease
  • Allura Ease
  • Allura 63406 bleached timber
    Allura Ease

    Allura Ease

    Allura Ease, Allura lüks vinil karo portfolyomuzun tamamen serbest döşenebilir koleksiyonudur. Allura Ease'in karo ve plank’ları, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca uygulanabilir; istenildiği takdirde çıkarılması, başka bir alanda yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi kolaydır.

Allura Ease Hakkında

Allura Ease serbest döşenebilir karolar hakkında

Allura Ease serbest döşenebilir LVT, yapıştırıcısız uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Allura Ease koleksiyonundaki karo ve plank ürünler yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca uygulanır, ayrıca çıkarılması, yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi de kolaydır.

Allura Ease’in özel üretim süreci ve üstün boyutsal kararlılığı, karo ve plank’ların her durumda düz kalmasını sağlar. Bu özellik, serbest döşenebilir zemin kaplamaları için mutlak bir gerekliliktir.

Wood and Concrete koleksiyonlarındaki 18 tasarım; çok çeşitli uygulamalara uygun, dengeli bir renk paleti sunar. Hızlı döşenmesi ve alt zemine zarar vermeden hızlı bir şekilde çıkarılması, gerek görüldüğü takdirde uygulanabilecek ofis ve perakende alanındaki projeler için idealdir.

Allura Ease koleksiyonu; 0.7 mm aşınma tabakalı ve 5 mm kalınlıkta, 150x24 cm ve 120x19 cm plank ve 48x48 cm karo seçeneklerini içerir.

Allura Ease loose lay tiles

Allura, Tutkuyla

Allura, tutkuyla

Tutku ve uzmanlıkla üretilen Allura LVT koleksiyonumuz, yeni nesil LVT döşemeyi temsil eder. Forbo’nun zemin uzmanları tarafından son kullanıcılar ve profesyoneller için özenle yapılır.

Forbo’da insanların bugünün ticari iç mekanlarında nasıl çalıştığını, yaşadığını ve sosyalleştiğini inceliyoruz. Bu bilgiyi gelecekteki trendlere ve bir yapının değişen dinamiklerine bağlarız; bulgularımızı, zemin kaplama portfolyomuzu tasarım ve işlev açısından yenileyip farklılaştırmak için kullanıyoruz.

Bugünün ve yarının zorluklarını uygulamada geçen süreyi, zeminlerin yeniden kullanımını ve çevresel etkileri en aza indirme gibi önemli sorunlara cevap vererek çözüyoruz.

Hem bağımsız bir koleksiyon olarak hem de diğer Forbo ürünleriyle birlikte kullanılabilen Allura’nın sunduğu sonsuz tasarım olanakları konusunda tutkuluyuz. Forbo olarak yeni Allura LVT koleksiyonları ile gurur duyuyoruz.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

En Uygun Allura Çözümünü Bulun

Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Teknik Özellikler

Allura technical specifications table

Temizlik & Bakım

Allura Temizlik & Bakım

Son derece dayanıklı PUR yüzey kaplaması sayesinde, Forbo Allura lüks vinil karolarının uygulaması ve temizliği kolaydır.

Allura Temizlik & Bakım Talimatları'nı indirin.

Allura Puzzle installation

Fotoğraf & Video

Allura Ease fotoğraf & video

Allura Ease koleksiyonu; 150x24 cm ve 150x25 cm plank, 48x48 cm karo boyutlarında çok çeşitli uygulamalara uyan dengeli bir renk paleti içerir. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek Allura Ease serbest döşenebilir lüks vinil karolarının sunduğu tasarım olanaklarından ilham alabilirsiniz.