Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Lüks Vinil Karo (LVT)

Allura Flex

Forbo Allura Flex LVT, günümüzün birçok zorluğunu astar yapıştırıcı ile uygulanması ile çözüyor. Bu yüksek kaliteli, boyutsal olarak stabil karolar; zaman kaybını azaltma, zeminlerin yeniden kullanılması ve çevresel etkiyi en aza indirme gibi önemli sorunlara cevaplar sağlar. Allura Flex, Allura Flex Wood koleksiyonu ile doğal ahşap tasarımlar ve Allura Flex Material koleksiyonu ile gerçekçi beton ve modern taş alternatifleri sunar.

Allura Flex
 • Allura Flex Wood 60374 natural collage oak
  Allura Flex Wood

  Allura Flex Wood

  Allura Flex Wood’un 34 ürünü büyük bir tasarım özgürlüğü sunar. Koleksiyon, 150x28cm XL boyut ve Macar kesim de dahil olmak üzere 4 plank alternatifi içermektedir. Mat yüzey gerçekçi görünüm sağlar, karakteristik ahşap damarlar kabartma yüzeyi ile birleştiğinde doğal bir görünüm oluşturur.

  Forbo'nun güçlü cam elyafı tabakası ile diğer fonksiyonel katmanların kombinasyondan oluşan ürün yapısı, Allura Flex’i boyutsal kararlılık, dayanıklılık, performans ve kalite açısından benzeri görülmemiş bir noktaya taşıyor. Allura Flex’in uygulaması kolay ve hızlıdır, uygulamasında yalnızca astar yapıştırıcı kullanılır.

 • 62522 natural concrete
  Allura Flex Material

  Allura Flex Material

  Allura Flex Material koleksiyonu, ilgi çekici mermer ve metal dokuların yanı sıra beton ve taş tasarımları da sunar. Koleksiyonun zarif renkleri her türlü alan için tasarım olanağı oluşturur. Tasarımlar 50x50cm ve 100x100cm karolarda mevcuttur.

Allura Flex Hakkında

Allura Flex lüks vinil karo

Allura Flex koleksiyonu astar yapıştırıcı ile uygulanan yüksek kaliteli, boyutsal olarak stabil, serbest döşenebilir heterojen karolar ve plank’lardan oluşur. Astar yapıştırıcı ile uygulanması sayesinde, günümüzün ve yarının zorluklarını zaman kaybını azaltma, zeminlerin yeniden kullanımı ve çevresel etkileri en aza indirme gibi sorunlara yanıt vererek çözer.

Allura Flex, tasarım, kalite ve kolay kullanım tutkusuyla üretilmiştir.

TASARIM TUTKUSU
● Wood koleksiyonu ile ahşap, Material koleksiyonu ile beton ve taş alternatiflerden oluşan toplam 50 ürün
● XL ve Macar kesim de dahil olmak üzere, benzersiz zemin kaplama tasarımları yaratabilmeniz için size sonsuz olanaklar sağlayacak farklı boyut seçenekleri
● Tessera ve Flotex koleksiyonları ile birlikte kullanılıp ek şerite ihtiyaç duymadan, aynı astar yapıştırıcı ile uygulanabilecek geniş bir koleksiyon

KALİTE TUTKUSU
● Allura Flex, yapısındaki cam elyafı ve diğer fonksiyonel katmanları sayesinde çok sağlam bir zemin kaplamasıdır
● 1 mm aşınma tabakası seçeneği, güçlü ve dayanıklı serbest döşenebilir zemin karoları için mümkün olan en iyi özellikleri sunar
● Özel taban yapısı ekstra konfor ve gelişmiş ses indirgeme özelliği sunar

KOLAY KULLANIM VE ÇEVRE TUTKUSU
● Kolay ve hızlı kurulum, uzun ömürlü performans için sadece astar yapıştırıcı ile uygulama
● %100 fatalat içermez, çok düşük iç mekan emisyonu ve %100 yenilenebilir elektrik ile üretim
● Tabanda en az %25 geri dönüştürülmüş içerik, çevre üzerindeki etkinin en aza indirilmesi.

Allura Flex product construction

Allura, Tutkuyla

Allura, tutkuyla

Tutku ve uzmanlıkla üretilen Allura LVT koleksiyonumuz, yeni nesil LVT döşemeyi temsil eder. Forbo’nun zemin uzmanları tarafından son kullanıcılar ve profesyoneller için özenle yapılır.

Forbo’da insanların bugünün ticari iç mekanlarında nasıl çalıştığını, yaşadığını ve sosyalleştiğini inceliyoruz. Bu bilgiyi gelecekteki trendlere ve bir yapının değişen dinamiklerine bağlarız; bulgularımızı, zemin kaplama portfolyomuzu tasarım ve işlev açısından yenileyip farklılaştırmak için kullanıyoruz.

Bugünün ve yarının zorluklarını uygulamada geçen süreyi, zeminlerin yeniden kullanımını ve çevresel etkileri en aza indirme gibi önemli sorunlara cevap vererek çözüyoruz.

Hem bağımsız bir koleksiyon olarak hem de diğer Forbo ürünleriyle birlikte kullanılabilen Allura’nın sunduğu sonsuz tasarım olanakları konusunda tutkuluyuz. Forbo olarak yeni Allura LVT koleksiyonları ile gurur duyuyoruz.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

En Uygun Allura Çözümünü Bulun

Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Teknik Özellikler

Allura technical specifications table

Uygulama & Bakım

Allura 60151 white raw timber | Flotex 145009 checkerboard

Fotoğraf & Video

Allura Flex Fotoğraf & Video

Allura Flex koleksiyonu çeşitli plank ve karo boyutlarda, ahşap ve taş desenlerinden oluşan dengeli bir ürün portfolyosu içerir. Mükemmel tasarım olanakları ile Allura LVT, Tessera karo halı ve Flotex flok zemin gibi diğer Forbo zemin kaplamalarıyla birleştirmek için mükemmeldir. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek Allura Flex serbest döşenebilir zemin serisinin sunduğu olanaklardan ilham alabilirsiniz.