Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Lüks Vinil Karo (LVT)

Allura Puzzle

Allura Puzzle serbest döşenebilir vinil karoları, 96x96 cm boyutunda benzersiz puzzle şekline sahiptir ve serbest döşenebilir uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Üstün boyutsal kararlılık ve güçlü puzzle bağlantısı, Allura Puzzle karolarını yüksek trafikli alanlarda yapışkansız kurulum için ideal hale getirir. Allura Puzzle koleksiyonundaki 18 ahşap ve beton tasarımı; çok çeşitli uygulama alanlarına uygun, dengeli bir palet oluşturur.

  • Allura Puzzle
  • Allura Puzzle
  • Allura Puzzle
  • Allura Puzzle installation image
    Allura Puzzle

    Allura Puzzle

    Allura Puzzle, güçlü bağlantıların yapılabileceği benzersiz puzlle şekline sahiptir. Puzzle karoları yapıştırıcısız uygulanır; kolayca sökülür, başka alanlarda kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir.

Allura Puzzle Hakkında

Allura Puzzle serbest döşenebilir vinil karo

Allura Puzzle koleksiyonu, Allura lüks vinil karo ürün portfolyosunun, aynı Allura Click ve Allura Ease koleksiyonları gibi, yapıştırıcısız LVT teklifini sunar. Allura Puzzle'ın benzersiz puzzle şekilli karoları, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde uygulanır, ayrıca çıkarılması, yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi de kolaydır.

Allura Puzzle’ın özel üretim süreci ve üstün boyutsal kararlılığı, karo ve plank’ların her durumda düz kalmasını sağlar. Bu özellik, serbest döşenebilir zemin kaplamaları için mutlak bir gerekliliktir. Allura Puzzle karoları, güçlü puzzle bağlantısı sayesinde yüksek trafikli alanlarda da kullanılabilir.

Koleksiyonun ahşap ve beton tasarımlardaki 18 rengi; çok çeşitli uygulamalara uygun, dengeli bir palet oluşturur. Hızlı uygulanabilir oluşu ve alt zemine zarar vermeden kolayca çıkarılabilmesi, gerekli olduğu takdirde ofis, süpermarket veya diğer perakende alanlarında serbest döşenebilir uygulama için idealdir.

Allura Puzzle, 0.7 mm aşınma tabakası ve 5 mm kalınlık ile 96x96 cm'lik puzzle şeklinde üretilmiş karolarla sunulmaktadır.

Allura Puzzle loose lay vinyl tile

Allura, Tutkuyla

Allura, tutkuyla

Tutku ve uzmanlıkla üretilen Allura LVT koleksiyonumuz, yeni nesil LVT döşemeyi temsil eder. Forbo’nun zemin uzmanları tarafından son kullanıcılar ve profesyoneller için özenle yapılır.

Forbo’da insanların bugünün ticari iç mekanlarında nasıl çalıştığını, yaşadığını ve sosyalleştiğini inceliyoruz. Bu bilgiyi gelecekteki trendlere ve bir yapının değişen dinamiklerine bağlarız; bulgularımızı, zemin kaplama portfolyomuzu tasarım ve işlev açısından yenileyip farklılaştırmak için kullanıyoruz.

Bugünün ve yarının zorluklarını uygulamada geçen süreyi, zeminlerin yeniden kullanımını ve çevresel etkileri en aza indirme gibi önemli sorunlara cevap vererek çözüyoruz.

Hem bağımsız bir koleksiyon olarak hem de diğer Forbo ürünleriyle birlikte kullanılabilen Allura’nın sunduğu sonsuz tasarım olanakları konusunda tutkuluyuz. Forbo olarak yeni Allura LVT koleksiyonları ile gurur duyuyoruz.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

En Uygun Allura Çözümünü Bulun

Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Teknik Özellikler

Allura technical specifications table

Temizlik & Bakım

Allura Temizlik & Bakım

Son derece dayanıklı PUR yüzey kaplaması sayesinde, Forbo Allura lüks vinil karolarının uygulaması ve temizliği kolaydır.

Allura Temizlik & Bakım Talimatları'nı indirin.

Allura Puzzle installation

Fotoğraf & Video

Allura Fotoğraf & Video

Allura Puzzle koleksiyonu, çok çeşitli alanlara uygun 18 tasarım alternatifli dengeli bir ürün yelpazesi içerir. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek Allura Puzzle serbest döşenebilir vinil karoların sunduğu tasarım olanaklarından ilham alabilirsiniz.