Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Keçe Halı

Keçe Halı

Keçe Halı zeminlerimizin yoğun trafikli veya tekerlekli sandalyelerin kullanıldığı ofis ve mağaza mekanları için ideal sağlamlık ve aşınmaya dayanıklı olmasını sağlar.

Keçe Halı’nin uygulandığı mekanlar pratik ve dayanıklı bir tekstil zemin kaplamasından beklenen yoğun kullanıma ve geleneksel halılara alternatif olarak uygun maliyet sağlamaktadır.

Tekstil görünümü ile çeşitli renkleri iç tasarım çalışmalarıyla uyumlu bir bütün oluşturur. Tüm keçe halılarımız için yüksek kaliteli poliamid fiber ve tam lateks emdirimi kullanıyoruz.

 • Keçe Halı
 • Keçe Halı
 • Akzent needlefelt 2021
  Akzent

  Akzent (500 g/m2)

  Forbo Akzent, 80% poliamid ve 20% polipropilen elyaf (500 g / m2 elyaf ağırlığı) kombinasyonundan üretilen üstün performansı.

  Akzent;13 çağdaş renge sahip koleksiyon

 • Wartezimmer_8737_Detail_4c_HD
  Forte

  Forte (750 g/m²)

  Forte; keçe halı serimizin yapısındaki 759 g/m² özelliği sayesinde mekanlarda maksimum konfor hissi sağlar. Her m² için 3 milyonu aşan iğne dikişi ile son derece yoğun olan dokusu çekici görüntü ve yoğun trafik alanlarındaki kullanımlarda yüksek dayanıklılık performansını bir arada sunar. Forte göz alıcı 24 renk sunar.

 • Bibliothek_8445_Detail_4c_HD
  Forte Graphic Reef Forte Graphic Reef

  Forte Graphic Reef

  Graphic Reef, Forte kalitemize uygulanan bir şablon baskısı tekniği ile üretilmektedir. Tasarımda birbirleriyle uyum içinde çalışan renk kontrastları bulunmaktadır. Cazip renk gölgeleri farklı tonlardaki gri arka planın ile aynı formattadır.

 • Forte Graphic Rice
  Forte Graphic Rice

  Forte Graphic Rice

  Keçe Halı serisinde yer alan düz renklerin üzerine siyah baskı tekniği ile özel dizayn sunan bu koleksiyon kalite ve tasarımı bir arada sunar.

  Bu sağlam ve aşınmaya dayanıklı keçe halı kaplaması 8 çekici gölgeli tona sahiptir.

 • Markant needlefelt 2021
  Markant

  Markant (600 g/m2)

  Markant 600 g/m² iplik ağırlığı ve 5,5 mm toplam kalınlığı ve %100 poliamid fiber ve yüksek aşınma performansı ile dayanıklılık sağlar.
  ayrıca 33. Sınıf olup EN 1470 gerekliliğini karşılar.

 • Plan_B_8706_Detail_4c
  Markant Graphic City

  Markant Graphic City

  Bu modern desenlere sahip keçe halı serisi geniş alanlarda uygulamaya uygundur.

  Markant Graphic City katmanındaki 600 g/m² iplik ağırlığı ve 5,5 mm toplam kalınlığı ve %100 poliamid fiber sayesinde mekanlarda engin görünüm sunar.

Teknik Özellikler

Technical Specifications

Zemin Bakımı

Forbo FloorCare method needlefelt

Broşür

Needlefelt brochure

Keçe Halı hakkında

Yüksek Aşınma Performansı

Forbo keçe halıları dayanıklı zemin kaplama üretim ve tedariğindeki 40 yılı aşkın deneyimimizden ortaya doğmuştur. Günlük temizliği basitleştirecek şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli fiberlerden oluşan Keçe Halı; kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlar.

3 kalite bir arada
Forbo Keçe Halı 3 kalite seçeneğine sahiptir: 750 g/m2 fiber ağırlığı (Forte & Showtime), 600 g/m2 (Markant) ve 500 g/m2 (Akzent), her biri de farklı ihtiyaçlar için tasarlanmıştır.
Showtime ile canlı basılı tasarım ve renkli seçenekleri sunuyoruz.

Son derece sağlam
Tüm Keçe Halı koleksiyonlarımız 33. Sınıf olup EN 1470 gereği olarak maksimum dayanıklılık performansı sağlar. Forbo Keçe Halı Alman Halı Araştırma Enstitüsü tarafından "tüm kir testlerinden geçmiş olan tekstil zemin kaplama" olarak GUT onay mührüne sahiptir.

Yüksek Kaliteli Fiberler
Tüm keçe halılarımız için yüksek kaliteli poliamid fiber ve tam lateks emilim teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlamaktadır. Bu da günlük temizlikleri basitleştirip "bakımlı" görünümünü korumasına yardımcı olur.

Ses Yutma Özelliği
Forbo Keçe Halı 20dB ile 22dB arasında ses yutma özelliğine sahiptir. Böylelikle ortam gürültüsünü azaltır. Gürültü kaynaklı dikkat dağınıklığı gibi ortamlar için ideal olmasını sağlar.

Tekerlekli Koltuk Direnci
Keçe halılarımız, tekerlekli araçların kullanıldığı alanlar için geleneksel halılardan çok daha idealdir.

Yerden Isıtmasına Uygun
Keçe halı üstün ısı penetrasyonu özelliği sayesinde yerden ısıtmalı odalar için son derece uygundur.

Showtime Experience