Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterojen Vinil

Eternal heterojen vinil

Eternal heterojen vinil koleksiyonu, çok çeşitli uygulama alanları için özel tasarlanmıştır. Geniş renk ve desen paleti, her alanda istediğiniz ortamı oluşturma imkanı sunar. Eternal koleksiyonunun günün her anı için ideal bir çözümü vardır: işte, okulda ve spor salonunda.

 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal heterojen vinil
 • Eternal_40332
  Eternal Colour

  Eternal Colour

  Eternal Colour heterojen vinil koleksiyonu, renk ve tasarımın ilham verici bir kombinasyonunu sunar. Eternal Colour, katı aşınma tabakasına sahip 29 renkten oluşan nötr ve zengin bir renk paleti içerir. Düz görünüme sahip renkli aşınma tabakası her odada yoğun ve parlak renkler oluşturur.

 • Eternal Material 12472
  Eternal Material

  Eternal Material

  Eternal Material heterojen vinil koleksiyonu; taş, metal ve mermer gibi popüler zemin materyallerine uzanan farklı tasarımlar sunar. Koleksiyon, bazı klasik yapıları yeni varyasyonlarla buluşturuyor. Eternal Material serisi [Eternal Wood] ve [Eternal Colour] serileri ile mükemmel bir şekilde birleştirilebilir.

 • Eternal Wood 36022
  Eternal Wood

  Eternal Wood

  Eternal Wood, ahşap zeminin doğal ve otantik görünümünü yüksek kaliteli vinil zeminin avantajlarıyla birleştirmek için geliştirilmiştir. Tüm Eternal Wood ürünleri rustik bir görünüme sahiptir ve temiz görünümlü ahşap kabartma ile doğaya sadıktır. Ahşap yapısı nedeniyle hemen hemen her ortamda uygulanabilir.

Eternal Hakkında

Eternal Hakkında

Eternal, çeşitli segmentlerdeki ve uygulamalardaki ihtiyaçlara uyan, günün her anında tercih edilebilecek şekilde tasarlanmış yüksek kalitede heterojen vinil zemin kaplamasıdır. Eternal koleksiyonu çalışma ve yaşam alanlarında rahatlamak, iyileşmek, öğrenmek ve oynamak için daha iyi ortamlar oluşturur. Forbo Zemin Sistemleri, Eternal koleksiyonu kendi içinde kombin yapılarak ya da tek başına kullanılabilecek üç farklı seri sunar: Colour, Material ve Wood.

Eternal koleksiyonunun güvenilir ve güzel çözümleri kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Forbo, Eternal koleksiyonunun tasarım, performans ve sürdürülebilirliğini garanti etmektedir.

Tasarımda Güven
Forbo’nun uzman tasarım ekibi, herhangi bir projede en yüksek estetik standartlarını karşılayacak en gerçekçi tasarımları Eternal koleksiyonunda bir araya getiriyor.

Performansta Güven
Eternal’ın dengeli yapısı ve kalenderlenmiş alt tabanı sayesinde, koleksiyon mümkün olan en düşük kalıcı batma değerini sağlar.

Sürdürülebilirlikte Güven
Eternal ürünleri ftalat içermez, emisyonu düşük ve temizlenmesi kolaydır. Alt tabanı için kullanılan geri dönüştürülmüş malzemesi, dengeli yapısı ve fonksiyonel tabakaları nedeniyle, Eternal koleksiyonu ömür boyu garantiye sahiptir.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Tasarım

Tasarımda Güven

Forbo’nun Eternal koleksiyonu, Forbo'nun kendi tasarım imzasıyla geliştirilen benzersiz tasarımlar içerir. Koleksiyon, özgün bir görünüm sağlayan geliştirilmiş kabartma dokulara sahip tasarımlardan oluşur. Eternal’ın doğal bir görünüm sunan Wood ve Material serileri, her 1,50 m’de tekrar eden geniş bir desen tekrarına sahiptir. Tüm Eternal ürünleri, kendi içinde kombin edilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Gerçekçi tasarımlar
Gerçekçi Wood ve Material tasarımları, tüm projelerde şık bir estetik sunar.

Çok çeşitli renk ve zemin kaplama seçenekleri
Yüksek ve düşük LRV değerlerine sahip geniş ürün seçenekleri duvar renkleri ile oluşturulmak istenen kontrastı bulmayı kolaylaştırır.

PUR yüzey koruması
PUR Pearl hem kolay temizlenebilir ve dayanıklıdır hem de mat ve doğal bir görünüm sağlar. Ayrıca, PUR Wood ve Concrete yüzey korumaları da PUR Pearl kadar kolay temizlenir ve tasarımlara özgünlük katar.

Eternal Wood 10842 & Eternal Wood 10852 & Eternal Colour 40562

Segmentler

Günün her anında

Forbo’nun Eternal zemin koleksiyonu; geniş bir yelpazede oluşturulmuş gerçekçi tasarımlar, çok çeşitli hazırlanmış renk paleti ve ilham verici dijital baskı desenleri sunar. Eternal heterojen vinil, çeşitli segmentlerde talep edilen tüm işlevsel ve pratik gereksinimleri karşılar.

Konaklama
Eternal, kendi alanındaki ilham verici malzeme ve zemin tasarımları konusunda size en geniş sunar.

Yaşlı Bakımevleri
Eternal zemin döşemesi; kişisel ve kamuya açık alanları doğal görünümü ile samimi bir ortama dönüştürerek ev hissi oluşturur.

Perakende
İster katın tamamını düşünün, ister bir mağazaya odaklanın; Eternal çarpıcı bir perakende ortamı oluşturmak için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok imkan sunar.

Eğitim
Eğitim alanları az bakım ile yıllarca iyi görünümünü koruyan dayanıklı zeminlere ihtiyaç duyar.

Sağlık
Eternal, sağlık segmentindeki zemin kaplamaları için 3 temel kriteri yerine getirir; hijyen sağlamak, kolay temizlik ve bakım uygulamaları sunmak, bununla birlikte bakteri üremesini kontrol etmeye yardımcı olmak.

Ofis
Yalnızca çalışılacak bir yer değil, düşünce ve ilham arasındaki dengeyi güçlendirmeye yardım edecek bir ofis ortamı tasarlayın. Eternal size bu konuda ilham verir.

Neden günün her anı?

• Konaklama
Otel odasında uyanmak
07:00

• Eğitim
Çocukları okula götürmek
08:00

• Ofis
Ofise gitmek
09:00

• Sağlık
Doktora muayene olmak
10:30

• Perakende
Sevdiklerin için hediye alışverişi yapmak
14:30

• Konaklama
Yoga stüdyosunda rahatlamak
16:00

• Konaklama
Romantik bir akşam yemeği yemek
19:00

Eternal segments

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlikte Güven

Forbo Zemin Sistemleri, döşeme çözümlerini mümkün olan en sürdürülebilir şekilde üreterek daha iyi ortamlar oluşturmak istiyor. Araştırma ve geliştirme ekibimiz ürünlerimizin sürdürülebilirliğini arttırmanın yollarını sürekli araştırıyor. Eternal heterojen vinil zeminler de bunun bir parçası olarak, daha iyi bir yaşam ve çalışma ortamına katkıda bulunacak birçok özelliğe sahiptir.

Ftalat içermez
Ftalatlar; esneklik, şeffaflık, dayanıklılık ve uzun ömürlülüğü artırmak için plastiklere eklenen endüstriyel kimyasallardır. Ftalatlar, yapılan testlerin sonucuna istinaden, karaciğere, böbreklere, akciğerlere ve üreme sistemine zarar verebilir. Eternal zemin kaplama çözümlerimiz diğer vinil döşemelerimizde de olduğu gibi ftalat içermez.

Düşük emisyon
Eternal, diğer heterojen vinil ürünlere kıyasla düşük emisyon seviyesi içerir:
TVOC değeri < 20µg/m³, ≤ 1000 µg/m³ gerekli iken.

Yeniden kullanılmış malzeme
Eternal zemin kaplamalarının alt tabanı % 60'a kadar yeniden kullanılan malzeme içerir. Bu, tüm üretim atıklarının tekrar, iyi bir şekilde kullanılması anlamına gelir.

Kolay temizlik
PUR yüzey koruması ve Pearl kabartma tekniği birleşiminin kolay temizlik imkanı sunduğu kanıtlanmıştır. PUR Pearl, ürünün yıllarca güzel görünmesini sağlar. Temiz Wood ve Concrete yüzey korumaları temizlik koşullarını etkilemeden görünümü geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzey koruması, kimyasal temizlik ihtiyacını azaltır ve zeminin ömrünü uzatır.

Recycled content in backing Eternal

Kişiye Özel Tasarım

Renklerde Özgürlük

Eternal koleksiyonunda istek üzerine özelleştirilebilecek 4 tasarım yer almaktadır.

Colourful Planks, Terrazzo, Paint ve Rainbow serilerindeki tasarımlar projelerinize özel olarak renklendirilebilir. Hayal gücünüzü kullanın, iç mimari temanıza uygun özellik ve renklerde Eternal tasarımları oluşturun! Sonucunda tamamen size özel tasarlanmış olmasının yanında, koleksiyon içinde yer alan halihazırdaki Eternal ürünü kadar güvenilir ve performans gösteren bir ürün elde edersiniz!

Kişisel Eternal koleksiyonunuzu hazırlamak ve sipariş süreci ile ilgili detaylı bilgi almak için www.eternalbespoke.com sitemizi ziyaret edebilir veya yerel satış organizasyonumuz ] ile iletişime geçebilirsiniz. Küçük alanları renklendirmek ve kişiselleştirilmiş Eternal zemin kaplamanızı tasarlamak için destek olmaya hazırız!

Eternal Colour 45132

Performans

Performansta Güven

Özellikle iş ortamlarında yoğun trafik alan yerlerde, zemin kaplamasının performansı esastır. Bir zeminin performansı hem iç hem de dış olmak üzere farklı bileşenlere bağlıdır. Forbo olarak, Eternal koleksiyonunun kalitesine odaklanıp temizlik materyalleri ile ilgili olarak size tavsiyelerde bulunuyoruz. Eternal ürünlerinin kalitesini diğer vinil zeminlerden ayıran birkaç neden vardır.

Taban
Eternal ürünleri, en düşük kalıcı batma değerini sağlamak için kalenderlenmiş tabana sahiptir. Düşük kalıcı batma değeri, mobilyaların hareket ettiği alanlarda bir avantaj sağlar. Eternal’ın 0,02 mm kalıcı batma değeri rakipleri ile kıyaslandığında en iyi sonucu vermektedir. Eternal koleksiyonu zeminlerin hoş ve düz duracağını garanti eder; zeminde herhangi bir kıvrılmaya neden olmaz.

PUR koruma yüzeyi
Zemin kaplamasının eni boyunca tutarlı bir performans sağlayabilmesi için güçlü ama esnek bir koruma yüzeyi gerekir. Geliştirilmiş çift korumalı PUR koruma yüzeyi uygulaması, performans özellikleri üzerinde olumsuz bir etkisi olmadan, zemin yüzeyini daha da güçlendirir.

Yüksek kalite cam elyafı
Forbo, mükemmel seviyede boyutsal stabilite sağlamak için yüksek kaliteli cam elyafı kullanır. Cam elyafı, üstün boyutsal stabiliteyi sağlamak ve laminasyon potansiyelini azaltmak için iki kere emprenye edilmiştir.

Renk pigmentli üst katman
Eternal Colour, daha yüksek renk yoğunluğu ve en yüksek ışık haslığı için pigmentli bir üst katmana sahiptir.

Eternal Material 13002 & Eternal Wood 13952

Teknik Özellikler

Eternal Teknik Özellikleri

İlham Alın

Fotoğraf & Video

Eternal heterojen vinil zemin kaplamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için video ve fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz.