Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linolyum

Bulletin Board

Bulletin Board, duvar duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel kaplama çözümleri sunar. Bulletin Board’un içerdiği yüksek orandaki mantar unu, ürünü daha dayanıklı hale getirirken aynı zamanda esneklik de kazandırır. Bulletin Board mekanlardaki alanlarda dokunulası ve renkli dekoratif bir etki yüzeyi yaratır.

Bulletin Board linolyum duvar duyuru panosu insanların plan yaptığı, yarattığı ve üzerinde düşünce ve görüşlerin toplandığı pratik, basit bir çözüm sunar. Doğal malzemeden oluşan bu şık duyuru panosu dekoratif ve fonksiyonel yüzeylerde kullanılan bir duvar kaplamasıdır.

 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • 2210_red_Bulletin_Board
  Bulletin Board

  Bulletin Board

  Fikirleriniz için... Bulletin Board, duvar duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel kaplama çözümleri sunar.

  Bulletin Board mantar pano koleksiyonu:
  • Elastik ve esnektir
  • Hijyenik ve bakteriostatiktir
  • Çok yönlü ve renklidir
  • Kullanışlı ve kolaydır
  • Sürdürülebilir ve dayanıklıdır

Bulletin Board Hakkında

Fikirleriniz için

Doğal ve dayanıklı
Linoleum Bulletin Board, iğnelediğiniz bir notu çıkardığınızda delik izi bırakmayan sıra dışı bir panodur. Okside bezir yağı, reçine ve ince öğütülmüş mantar karışımından oluşan bu sürdürülebilir ürün, aynı zamanda dayanıklı ve esnektir.

Kendini iyileştirici özellik
Güçlü ve dayanıklı olması, Bulletin Board'u pin kartları ve ilan panoları ile fikirlerin ya da bilgilerin değiştirildiği diğer tüm yüzeyler için ideal bir materyal haline getirir. Malzemesi gereği açılan delik kendi kendine kapanır ve geleneksel mantar panolar gibi parçalanmaz.

Pratik ve hijyenik
Bulletin Board kir barındırmaz ve bakteriostatik özelliklere sahiptir. Özellikle, dersliklerde pratik ve sağlıklı çözümler sunar.

Bulletin Board 2187 & 2211

Duvar Çözümleri

Duvar çözümleri

Bulletin Board, 28 m. uzunluğunda ve 1,22 m. genişliğinde rulolar şeklinde üretilmektedir. Konferans salonlarında veya koridorlarda duyuru alanı oluşturmak ya da bölümleme yapmak gibi birçok ihtiyaca yönelik çözüm sunmaktadır. Koleksiyon 15 renkten oluşur, palet içindeki 3 renk 1.83m genişliğinde de mevcuttur.

Duvar Çözümleri

Çerçevelenmiş Çözümler

Çerçevelenmiş çözümler

Çerçevelenmiş Bulletin Board ihtiyaçlarınıza uygun tek renklerle veya ortamınızı geliştiren dekoratif kombinasyonlarla yapılabilir. Hepsi çeşitli boyutlarda, fikirlerinizi unutmamak ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için idealdir.

Bulletin Board çerçevelenmiş çözümler

Dekoratif Çözümler

Dekoratif çözümler

Bulletin Board, büyüleyici dekoratif efektlerle işlevsel duvar süslemeleri oluşturmanıza olanak sağlayan, esnek, kolay uygulanabilir özelliklere sahiptir.

Bulletin Board dekoratif çözümler

Mobilya Çözümleri

Mobilya Çözümleri

Bulletin Board mantar panolar iç mekan duvarlarında duyuru panosu olarak, ofis mobilya sistemlerinde ise seperatör amaçlı dekoratif çözümler sunan fonksiyonel bir duvar kaplama malzemesidir.

Bulletin Board furniture application

Uygulama

Belgeler

Bulletin Board belgeleri