Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linolyum

Marmoleum Marbled

Doğal mekanları tanımlıyoruz. CO2 nötr esnek zemin kaplamasının doğal güzelliğini keşfedin. Yeni Marmoleum Marbled koleksiyonumuz klasik mermer desenini geniş bir renk yelpazesinde, 5 ilgi çekici organik yapıya dönüştürüyor. Marmoleum Marbled renklerinin karışımı çok yönlü bir zemin tasarımı sağlarken, ahşap ve taş gibi diğer yüzeylerle de mükemmel şekilde birleşir. Marmoleum Marbled koleksiyonumuzu keşfedin Real, Fresco, Vivace, Splash ve Terra.

 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • 3032 Marmoleum Real
  Marmoleum Real

  Marmoleum Real

  Marmoleum Real, çok iyi derecelendirilmiş renklerle bir araya getirilen özenle seçilmiş tonların oluşturduğu klasik karışımımızdır. Sıcak nötr ve sakin gri tonlardan heyecan verici parlak ve trend tonlarına kadar birçok alternatif içerir.

 • 3860 Marmoleum Fresco
  Marmoleum Fresco

  Marmoleum Fresco

  Taze, zarif, dengeli. Marmoleum Fresco zemin kaplaması; her biri taze, zarif ve dengeli bir estetik sunan harmanlanmış seçenekleri ile tone-on-tone konsepti esas alınarak hazırlanmış güçlü bir renk paletine sahiptir.

 • 3420 Marmoleum Vivace
  Marmoleum Vivace

  Marmoleum Vivace

  Mükemmel görünümü uzun süre koruma özelliği ile göz alıcı renkler. Marmoleum Vivace, çok sayıda iç mekana iyi uyum sağlayan bukalemun benzeri bir zemin kaplaması olarak, 6 ila 8 renkten oluşan en canlı ve en açık sözlü koleksiyonumuzdur.

 • 3428 Marmoleum Splash
  Marmoleum Splash

  Marmoleum Splash

  İnce bir ifade mükemmel bir zemin. Marmoleum Splash, Forbo’nun Marmoleum portföyünde yeni bir tasarım. Splash; belli bir mesafeden açık gri olarak görünür; ancak yakından bakıldığında, göz kamaştıran renklerin izlerini içeren şaşırtıcı bir açık gridir.

 • 5802 Marmoleum Terra
  Marmoleum Terra

  Marmoleum Terra

  Toprak renklerinin otantik karışımı. Marmoleum Terra; magmatik kayalardan ilham alan, sıkı ve yüksek kontrastlı bir yapısıyla en yeni karışımımız. Terra, sofistike küçük ölçekli bir mermer yapıyı, toprak tonlarının eşsiz gizleme özellikleriyle birleştirir. Otantik renk karışımı, diğer Marmoleum öğeleriyle iyi bir şekilde birleşen çok yönlü bir zemin tasarımı sunar.

 • Marmoleum Vivace 3405 Granada
  Marmoleum Marbled tüm renkler

  Marmoleum Marbled

  Bu genel tanıtımda Real, Fresco, Vivace, Splash ve Terra alt grupları dahil olmak üzere, Marmoleum Marbled koleksiyonunun tamamını görebilirsiniz.

  Tüm Marmoleum Marbled renkleri, minimum sipariş miktarına ve teslim süresine bağlı olarak 3,5 mm'lik Marmoleum Decibel yapısında ve 18 dB ses indirgeme özelliği ile üretilebilir. "*" ile işaretlenmiş Decibel ürünleri stoktan temin edilebilmektedir. Daha fazla bilgi için yerel satış organizasyonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Marmoleum Real 3224
  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authentic koleksiyonu, Forbo'nun 2028 yılı sonuna kadar stok mevcudiyetini garanti ettiği, 22 zamansız zemin tasarımından oluşan bir seridir.

Marmoleum Marbled Hakkında

Doğal mekanları tanımlıyoruz

Yeni Marmoleum Marbled zemin döşeme koleksiyonumuz ilgi çekici ve organik yapıda hazırlanmış 5 klasik mermer deseninden oluşuyor; Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra. Bu sürdürülebilir linolyum zemin kaplama koleksiyonu, esnek zemin kategorisinde en geniş renk çeşitliliğini sunuyor. Marmoleum Marbled koleksiyonundaki farklı desenler zahmetsizce karıştırılabilir veya tek başına kullanılabilir.

Neden Marmoleum Marbled zemin döşemesi?

DOĞAL HAMMADDELER
● Doğal hammaddeden üretilmiştir.
● Düşük emisyonludur, plastikleştirici ve sentetik katkı içermez.
● CO2 nötr zemin kaplama çözümü sunar.
● Sağlıklı iç mekanlara katkıda bulunmak için üretilmiştir.

DOĞADAN İLHAM ALIR
● Esnek zemin döşemeleri için en geniş renk skalası.
● Mermerin yumuşak doğal hissi, ağaç ve taşlarla iyi uyum sağlar.
● Koleksiyon renklerinin karışımı diğer yüzeylerle birleştirildiğinde çok yönlülük sağlar.
● Farklı desenler zahmetsizce karıştırılabilir veya tek başına kullanılabilir.
● İlgi çekici organik yapılar oluşturur.

DOĞAL OLARAK GÜVENİLİR
● Uygulamada çok yönlü, kullanımda dayanıklıdır.
● Net Fit teknolojisi ile kolay uygulanır.
● Kolay temizlenir ve iyi görünümünü daima korur.
● Dünya çapında uygulanmış milyonlarca metrekare ile kanıtlanmış performansa dayalı güvenilirlik sunar.

Karakteristik özellikleri ve yapısı nedeniyle Marmoleum Marbled zemin döşemesi; sağlık, eğitim, konaklama, perakende ve benzeri birçok uygulama alanında mükemmel bir zemin seçeneğidir.

Marmoleum Marbled, aynı zamanda kondaktif zemin kaplama (Marmoleum Ohmex) ve akustik zemin kaplama (Marmoleum Decibel ve Marmoleum Acoustic) gibi çeşitli özelliklerde de sunulmaktadır. Tüm Marmoleum Marbled renkleri, 18dB ses indirgeme özelliği sunan Marmoleum Decibel versiyonu ile sipariş edilebilir. Daha fazla bilgi için yerel satış organizasyonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

NCS & LRV

NCS & LRV

Bilgi almak için: Marmoleum Marbled NCS & LRV document

LRV

Mimaride, Işık Yansıtma Değeri (LRV), ışık kaynağı tarafından aydınlatılan mekanda yüzeyden yansıyan görünür ve kullanılabilir ışığın yüzdesinin ölçüsüdür. Bir rengin yaklaşık LRV'si, rengin yansıtacağı görünür ışık miktarını gösterir. Siyah,%0 ışık yansıtma değeriyle tüm ışığı emerken, beyaz %100 ışık yansıtma değerine sahiptir ve mekanı ferah tutar. LRV; aynı zamanda, daha açık renklerin daha az aydınlatmaya ihtiyaç duyduğu elektrik kullanımıyla da bağlantılıdır ve bu, çevre için doğrudan bir tasarruf sağlar. Tüm Forbo ürünleri yapısı gereği iyi bir ışık yansıma değeri taşır.

NCS

NCS renk kodlaması, herhangi bir malzemenin rengini açıklar. NCS S 1080-Y70R gibi NCS formülleri adı verilen sayısal renk kodları, herhangi bir rengi tam olarak tanımlayabilir. NCS, tüm renk alanını temsil etmek için renk alanının her 10. adımında 1950 standardize renk tanımlamıştır. Her notasyonun renk numunesi, standart bir renk veya 1950 standart renkleri arasında bir renk olarak, aynı formüldeki diğer herhangi bir renk numunesi ile görsel olarak aynıdır. Bu şekilde bir odadaki diğer renkli eşyalarla eşleşen zemin kaplama renklerini bulabilirsiniz.

Bir ürünün renk değerini, yoğunluğunu ve renk tonunu belirlemek için NCS 'Natural Colour System' geliştirilmiştir. NCS ölçüm sistemini kullanarak, kullanılan malzemeden bağımsız olarak renkler ve renk grupları tanımlanabilir ve eşleştirilebilir. Bu şekilde, bir binanın iç kısmının farklı yönleri için renk koordinatları belirlenebilir. Tüm Forbo Flooring ürünleri, bir NCS kodu taşır.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Uygulama & Bakım

Marmoleum Uygulama & Bakım

Yenilikçi ve dayanıklı Topshield2 yüzey bitişi sayesinde, Forbo Marmoleum zemin döşemelerinin temizliği ve bakımı kolaydır.

Marmoleum Temizlik ve Bakım Talimatları için: Marmoleum cleaning & maintenance instructions

Marmoleum zemin bakımı

Çevresel Yaklaşım

Marmoleum: doğal olarak muhteşem

% 97 doğal hammadde
% 72 hızla yenilenebilir
% 43 geri dönüştürülmüş malzeme

Doğal ve yenilenebilir malzemelerden üretilen Marmoleum, en sürdürülebilir esnek zemin döşemesidir. Ftalat, plastikleştirici ve mineral yağ içermez.

Marmoleum’u özel yapan hammaddeler:

● Keten bitkisi tohumlarından elde edilen ‘keten tohumu yağı’
● Ormanlardan gelen ‘odun talaşı’
● Kalenderleme işlemi ile üzerine linolyumun geldiği doğal destek; ’jüt’

Marmoleum, çevre dostu özelliklerinden dolayı dünya çapında pek çok kalite belgesi ve sertifikası sahibidir. Çevre uzmanlarının açıklamalarımızı onaylamasından gurur duyuyoruz.

CO2 nötr zemin kaplaması
Marmoleum'un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. Beşikten Kapıya CO2 Nötr bölümünde Marmoleum'un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Topshield2, Forbo Flooring'in tüm Marmoleum zemin döşemelerine uygulanan yüksek performanslı UV yüzey kaplamasıdır. Topshield2, ilk günkü görünümü uzun süre korumak için lekelenmeyi, aşınmayı ve çizilmeyi önler ve daha düşük aralıklarda kolay temizlik ve bakım sağlar.

Marmoleum magnificent by nature

Teknik Özellikler

Marmoleum Marbled technical table image

Fotoğraf Galerisi

Marmoleum Marbled fotoğraf galerisi

Marmoleum Marbled tasarımlarındaki renklerin karışımı, tek başına veya diğer yüzeylerle kombinasyon halinde çok yönlü zemin tasarımları sunar. Aşağıdaki resimlere tıklayarak Marmoleum Marbled'in sunduğu tasarım olanaklarından ilham alabilirsiniz.