Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linolyum

Marmoleum Click karoları

Eğlenceli tasarım, kolay uygulama ve bakım! Marmoleum Click, üzerine 2,5 mm Marmoleum ve ses emici bir mantar taban eklenen kurulumu kolay HDF panellerden oluşur. 23 renkl seçeneği ile 3 boyut alternatifinden oluşan bu paneller size sonsuz tasarım olanakları sunar. Bu doğal zemin kaplaması sadece dokunsal ve rahat değil, aynı zamanda anti-statik, dayanıklı ve bakımı kolaydır. Videomuzu izleyin ya da Marmoleum Click renk paletini keşfedin.

 • Marmoleum Click karoları
 • Marmoleum Click karoları
 • Marmoleum Click karoları
 • Marmoleum Click 333724 orbit
  Marmoleum Click

  Marmoleum Click

  Eğlenceli tasarım & pratik ve kolay kurulum.

  HDF panel ve mantar üzerine orijinal Marmoleum’un lamine edilmesiyle elde edilen Forbo Marmoleum Click: Doğal ürün kullanmanın en kolay yolu! Koleksiyon 90x30 cm ve 30x30 cm’lik ebatlar halinde sunulmaktadır. Marmoleum Click koleksiyonu eşsiz dekoratif zemininizi yaratmanız için 21 farklı renk seçeneği sunar.

  Doğal ve dekoratif özelliğinin ötesinde, Marmoleum Click Topshield 2 yüzey koruması sayesinde sağlam ve bakımı kolay zemin çözümleri sunar.

Marmoleum Click Hakkında

Doğal klik sistem

Marmoleum Click, ses emici mantar taban üzerine 2,5 mm Marmoleum uygulanan, kurulumu kolay HDF panellerden oluşur. Marmoleum Click panelleri yüksek yoğunluklu fiberlerden oluşur, su tutmaz. Bu yeni doğal zemin kaplamanın uygulaması kolaydır ve size sonsuz tasarım olasılığı sağlar.

Marmoleum Click koleksiyonu huzur veren doğal tonlardan canlı cesur tonlara kadar değişen 23 renk seçeneğine sahiptir. Marmoleum Click karolar; en büyüğü 90x30cm, sonra 60x30cm ve kare seçenek olarak 30x30cm ile üç farklı boyutta mevcuttur. Marmoleum Click evinize ve yaşam sitilinize uygun benzersiz ve davetkar kişisel alanlar yaratmanızı mümkün kılar. Olasılıkları keşfetmek için videoyu izleyebilir veya daha fazlası için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.Doğal bileşenler
Marmoleum, keten tohumu yağı,reçine ve kireç taşı gibi doğal bileşenlerden yapılır. Bu doğal bileşenler sayesinde, zemin doğal bir görüntü verir ve en dayanıklı zemin seçeneklerinden birini sunar.

Dokunulabilir ve konforlu
Doğal bileşenleri sayesinde, Marmoleum Click oda sıcaklığına hızla ulaşır ve evin konforlu ve sıcak olmasını sağlar. Marmoleum Click zeminlerimiz yerden ısıtma sistemleriyle dahi kullanılabilir. Yaşamak ve üstünde oynamak için ideal, ayak altında rahat ve dokunabilir bir zemin kaplamasıdır.

Antistatik ve bakteriostatik
Marmoleum Click alerjik astımı olan insanların hayatlarını çok kolaylaştırır. Antistatik özellikleri sayesinde kir ve tozu barındırmaz ve böylece iç mekanda hava kalitesinin artmasına ve daha iyi bir ortam oluşmasına katkıda bulunur. Üstelik, Marmoleum Click’in kanıtlanmış bakteriostatik özellikleri, zararlı mikroorganizmaların üremesini engeller.

17dB darbe sesi azaltma
Marmoleum Click, 17 dB ses indirgeme özelliği sunar, sessiz bir zemin kaplamasıdır. Üstelik, eğer gürültü seviyesini minimuma indimeye yardımcı olmasını sağlamak için Marmoleum Click’i Forbo köpük taban üzerine yerleştirirseniz ses azaltma özelliğini iyice artırarak 21dB'lik bir sonuç elde edebilirsiniz.

Bakımı kolay
Marmoleum Click, güçlü ve koruyucu Topshield™ yüzey koruması sayesinde son derece dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyinin temizliği kolaydır; tozlar için kuru bir bez, süpürge ve lekeler için ise nemli bir bez ile doğal temizleyici yeterlidir.

Kolay kurulum
Marmoleum Click hızlı ve kolay kurulur. Yapıştırıcı kullanmaya gerek yoktur, dolayısıyla beklemenize gerek kalmaz. Sadece zemine serin ve üzerinde yürüyün. Bunun doğrudan faydası, kurulum masraflarını görünür biçimde azaltıyor olmasıdır. Dolaylı faydası ise birçok iş gücü ve bütçe tasarrufu sağlaması nedeniyle daha da fazladır.

Dayanıklı zemin kaplama
Marmoleum Click zeminlerimiz, 9.8 mm toplam kalınlığıyla çok güçlü ve sağlamdır. Üst katmanınındaki 2.5 mm sayesinde Marmoleum Click dayanıklıdır ki en zorlu alanlarda bile ilk günkü performansını korur. Aslına bakarsanız, zemin o kadar dayanıklıdır ki yeni bir eve taşındığınızda dahi onu yanınızda götürebilirsiniz.

Marmoleum Click karolar: harika tasarım olanakları

Zemin Tasarımları

Marmoleum Click zeminlerinde tasarım

23 renk ve 3 panel boyutuyla Marmoleum Click, evinize ve yaşam sitilinize uygun benzersiz ve davetkar kişisel alanlar yaratmanızı mümkün kılar. Kendi özel zemin tasarımınızı yaratmanıza yardımcı olabilmek, Marmoleum Click Kare Desenleri sayfasına bakabilirsiniz.

Forbo Floorplanner ile tasarımlarınızda farklı renk kombinasyonları yapabilmeniz mümkündür.
Forbo Floorplanner'ı ziyaret edin.

Marmoleum Click floorplanner

Uygulama

Marmoleum Click Uygulama

Birbirine geçmeli özel bir sisteme sahip olan Marmoleum Click’i uygulaması kolay ve hızlıdır. Tek seferde kurulumu rahatlıkla yapılabilir. Marmoleum Click panelleri geniş olduğundan ve birbirine kolaylıkla geçirebilindiğinden herhangi bir iz bırakmadan, kısa süre içinde pürüzsüz bir uygulama sağlar.

Välinge 5G kilitleme sistemi, güvenli ve yapıştırıcı kullanmadan uygulama yapmaya imkan verir. **Zemine döşeyin ve anında üzerinde yürümeye başlayın. ** Dilerseniz, Marmoleum Click bayiniz de ürünlerinizin zemine uygulamasını sizin için sağlayabilir. Gürültü seviyesini minimumda tutmaya yardımcı olan Forbo köpük zemini üzerine Marmoleum Click ürününü yerleştirerek 21dB ses indirgeme özelliği elde edebilirsiniz.

Marmoleum Click, tüm yüzey tiplerine uygulanabilir. Gereken tek ilave hazırlık, uygulanacak zeminin kuru,sert ve düzgün olmasının sağlanması ve 2mm ya da daha fazla pürüz varsa çukurlarla çatlakların onarılmasıdır. Marmoleum Click panellerinin bulunduğu kutularda uygulama kılavuzu yer almaktadır.

Marmoleum Click easy installation

Süpürgelik

Marmoleum Click süpürgelikleri

Marmoleum Click panelleri duvardan bağımsız uygulanır. Arada doğabilecek boşlukları kapatmak için, Forbo olarak, Marmoleum MF Click süpürgelik ve Marmoleum MP dekoratif bant kullanımını öneriyoruz.

Marmoleum MF Click süpürgelik
Orjinal Marmoleum yüzeyine sahip MDF süpürgelik kolay kesilir, yapıştırıcı veya vidayla kolay uygulanabilir. Herbir parça 2.40 metre uzunluğundadır. Her kutuda 4 parça bulunur. 

Marmoleum MP dekoratif bant
Altında 2.3cm genişliğinde yapıştırma bandı olan Marmoleum dekoratif bandın her bir parçası 2.40 metre uzunluğundadır. Her kutuda 4 parça bulunur. Her iki süpürgelik de tüm Marmoleum Click renklerinde stokta mevcuttur.

Marmoleum Click süpürgelik & derz çıtası

Bakım

Marmoleum Click zemin bakımı

Marmoleum, yenilikçi çift UV katmanlı Topshield 2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili ve yeni çözüm sunar.

Marmoleum Temizlik & Bakım Talimatları'nı buradan indirebilirsiniz.

Marmoleum floorcare

Dijital Broşür

Marmoleum Click broşür

Teknik Özellikler

Marmoleum Click teknik özellikler

NCS & LRV

Marmoleum Click NCS & LRV