Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linolyum

Marmoleum Click karoları

Eğlenceli tasarım & pratik ve kolay kurulum.

HDF panel ve mantar üzerine orijinal Marmoleum’un lamine edilmesiyle elde edilen Forbo Marmoleum Click: Doğal ürün kullanmanın en kolay yolu! Koleksiyon 90x30 cm ve 30x30 cm’lik ebatlar halinde sunulmaktadır. Marmoleum Click koleksiyonu eşsiz dekoratif zemininizi yaratmanız için 21 farklı renk seçeneği sunar.

Doğal ve dekoratif özelliğinin ötesinde, Marmoleum Click Topshield 2 yüzey koruması sayesinde sağlam ve bakımı kolay zemin çözümleri sunar.

 • Marmoleum Click karoları
 • Marmoleum Click karoları
 • Marmoleum Click karoları
 • Marmoleum Click 333724 orbit
  Marmoleum Click

  Marmoleum Click

  Eğlenceli tasarım & pratik ve kolay kurulum.

  HDF panel ve mantar üzerine orijinal Marmoleum’un lamine edilmesiyle elde edilen Forbo Marmoleum Click: Doğal ürün kullanmanın en kolay yolu! Koleksiyon 90x30 cm ve 30x30 cm’lik ebatlar halinde sunulmaktadır. Marmoleum Click koleksiyonu eşsiz dekoratif zemininizi yaratmanız için 21 farklı renk seçeneği sunar.

  Doğal ve dekoratif özelliğinin ötesinde, Marmoleum Click Topshield 2 yüzey koruması sayesinde sağlam ve bakımı kolay zemin çözümleri sunar.

Süpürgelik

Marmoleum Click Süpürgelikleri

Marmoleum Click panellerimiz duvardan bağımsız uygulanır. Arada doğabilecek boşlukları kapatmak için, Forbo olarak, Marmoleum MF Click süpürgelik ve Marmoleum MP dekoratif bant kullanımını öneriyoruz.

Marmoleum MF Click süpürgelik
Orjinal Marmoleum yüzeyüne sahip MDF süpürgelik kolay kesilebilir ve yapıştırıcı veya vidayla kolay uygulanabilinir. Her bir parça 2.40 metre uzunluğundadır. Her kutuda 4 parça bulunur. 

Marmoleum MP dekoratif band
Altında 2.3 cm genişliğinde yapıştırma bandı olan Marmoleum dekoratif bandının her bir parçası 2.40 metre uzunluğundadır. Her kutuda 4 parça bulunur. Her iki süpürgelik de tüm Marmoleum Click renklerinde stokta mevcuttur.

Marmoleum Click süpürgelik & derz çıtası

Uygulama

Marmoleum Click Uygulama

Birbirine geçmeli özel bir dil & oluk sistemine sahip olan Marmoleum Click’i uygulaması kolay ve hızlıdır. Tek seferde kurulumu rahatlıkla yapılabilir. Marmoleum Click panelleri geniş olduğundan ve birbirine kolaylıkla geçirebilindiğinden herhangi bir iz bırakmadan, kısa süre içinde pürüzsüz bir uygulama sağlar.

Välinge 5G kilitleme sistemi, güvenli ve yapıştırıcı kullanmadan uygulama yapmaya imkan verir. **Zemine döşeyin ve anında üzerinde yürümeye başlayın. ** Dilerseniz Marmoleum Click bayiniz de ürünlerinizin zemine uygulamasını sizin için sağlayabilir.
Gürültü seviyesini minimumda tutmaya yardımcı olan Forbo köpük zemini üzerine Marmoleum Click ürününü yerleştirerek, 21dB ses yutma özelliği elde edebilirsiniz.

Marmoleum Click, tüm yüzey tiplerine uygulanabilir. Gereken tek ilave hazırlık, uygulanacak zeminin kuru,sert ve düzgün olmasının sağlanması ve varsa çukurların ve çatlakların onarılmasıdır. (2mm ya da daha fazla fark varsa). Marmoleum Click panellerinin bulunduğu kutularda uygulama kılavuzu yer almaktadır. PDF olarakda bu bilgilere ulaşabilirsiniz:


Ambalaj
• Marmoleum Click kutularında 7 adet 30 x 30 cm
ebatlarında kareler yer alır.
– yaklaşık 0.63 metre karelik alanı kaplar.
• Marmoleum Click kutularında 7 adet 60 x 30 cm
ebatlarında kareler yer alır.
– yaklaşık 1.26 metre karelik alanı kaplar.
• Marmoleum Click kutularında 7 adet 90 x 30 cm
ebatlarında kareler yer alır.
– yaklaşık 1.89 metre karelik alanı kaplar.

Marmoleum Click easy installation

NCS & LRV

Marmoleum Click NCS & LRV

Marmoleum Click hakkında

Naturel Click

Marmoleum Click, ses emici mantar üzerine, suyu bünyesinde tutmayan yüksek yoğunluğa sahip ahşap fiber olan 2,5 mm’lik Marmoleum panellerden oluşan yeni bir koleksiyondur. Bu yeni doğal zemin kaplamanın uygulaması kolaydır ve size sonsuz tasarım olasılığı sağlar.

Forbo Marmoleum Click huzur veren doğal tonlardan canlı cesur tonlara kadar değişen 23 renk seçeneğine sahiptir. 3 panel boyutu mevcuttur: En büyük olan 90 x 30 cm, sonra 60 x 30 cm ve kare seçenek olarak 30 x 30 cm. Marmoleum Click evinize ve yaşam sitilinize uygun benzersiz ve davetkar kişisel alanlar yaratmanızı mümkün kılar. Olasılıkları keşfetmek için videoyu izleyin veya daha fazlası için aşağıda bilgileri okuyun.Doğal bileşenler
Marmoleum, keten tohumu yağı, reçine ve kireç taşı gibi doğal bileşenlerden yapılır. Bu doğal bileşenler sayesinde, zemin doğal bir görüntü ve hissiyat verir ve en dayanıklı zemin seçeneklerinden birini sunar.

Dokunulabilir ve konforlu
Doğal bileşenleri sayesinde, Marmoleum Click oda sıcaklığına hızla ulaşır ve evin konforlu ve sıcak olmasını sağlar. Marmoleum Click zeminlerimiz yerden ısıtma sistemleriyle dahi kullanılabilir. Yaşamak ve üstünde oynamak için ideal, ayak altında rahat ve dokunabilir bir zemin kaplamasıdır.

Anti Statik ve bakteriostatik
Marmoleum Click alerjik astımı olan insanların hayatlarını çok kolaylaştırır. Antistatik özellikleri sayesinde kir ve tozu barındırmaz ve böylece iç mekanda hava kalitesinin artmasına ve daha iyi bir ortam oluşmasına katkıda bulunur. Üstelik, Marmoleum Click’in kanıtlanmış bakteriostatik özellikleri, zararlı mikroorganizmaların üremesini engeller.

17dB darbe sesi azaltma
Marmoleum Click 17 dBlik iyi bir ses azaltma özelliğine sahip iyi sessiz bir zemin kaplamasıdır. Üstelik, eğer gürültü seviyesini minimuma indimeye yardımcı olmasını sağlamak için Marmoleum Click’i Forbo köpük taban üzerine yerleştirirseniz, ses azaltma özelliğini iyice artırarak 21dB'lik bir sonuç elde edebilirsiniz.

Bakımı kolay
Marmoleum Click , güçlü ve koruyucu Topshield™ yüzey koruması sayesinde son derece dayanıklı, üstelik bakımı basittir. Pürüzsüz yüzeyinin temizliği kolaydır, tozlar için bir kuru bez süpürge ve lekeler için ise nemli bir bez ile doğal bir temizleyici yeterlidir. İlk günkü gibi güzel renkleri zaman içinde solmayacaktır.

Kolay kurulum
Marmoleum Click hızlı ve kolay kurulur. Yapıştırıcı kullanmaya gerek yoktur, dolayısıyla beklemenize gerek kalmaz. Sadece zemine serin ve üzerinde yürüyün. Bunun doğrudan faydası, kurulum masraflarını görünür biçimde azaltıyor olmasıdır. Dolaylı faydası ise bir çok iş gücü ve para tasarrufu sağlaması nedeniyle daha da büyüktür.

Dayanıklı zemin kaplama
Marmoleum Click zeminlerimiz, 9.8 mm toplam kalınlığıyla çok güçlü ve sağlamdır. Üst katmanınındaki 2.5 mm sayesinde Marmoleum Click dayanıklıdır ki en zorlu alanlarda bile ilk günkü performansını korur.
Aslına bakarsanız, zemin o kadar dayanıklıdır ki yeni bir eve taşındığınızda yanınızda bile götürebilirsiniz.

Marmoleum Click karolar: harika tasarım olanakları

Zemin Bakımı

Marmoleum Click Zemin Bakımı

Marmoleum, yenilikçi çift UV katmanlı Topshield 2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili ve yeni çözüm sunar.

Buradan yükleyin Marmoleum temizlik & bakım talimatları

Marmoleum floorcare

Broşür

Marmoleum Click broşür

Zemin tasarımları

Marmoleum Click Zeminlerinde Dizayn

3 renk ve 3 panel boyutuyla Marmoleum Click evinize ve yaşam sitilinize uygun benzersiz ve davetkar kişisel alanlar yaratmanızı mümkün kılar. Kendi özel zemin tasarımınızı yaratmanıza yardımcı olabilmek, daha fazlası için Marmoleum Click sistemleri giriş sayfasına bakabilirsiniz.(cmspage:22727;css-nAr)

Forbo floor planner ile tasarımlarınızda farklı renk kombinasyonlarını yapabilirsiniz. Tasarımlarınız gerçek mekanlarda sergileyebilirsiniz
Forbo floorplanner ziyaret edin

Marmoleum Click floorplanner

Teknik Özellikler

Marmoleum Click teknik özellikler