Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
layout & outline

Farklı malzemeleri uyumla kullanan bu yenilikçi zemin çözümü, göz alıcı desenlere ve harika kombinlere sahiptir.

Forbo Tessera Layout & Outline karo halıları zemin kaplama uygulamalarında 32 renkten oluşan paleti ile sayısız tasarım olasılığı sunar. Layout dinamik renk paletine sahiptir. Parlak tonlara sahip modern ve nötr renkler ile sayısız kombinasyon elde edebilirsiniz. Outline ise birçok renk ile iki mizanpaj renginin mükemmel şekilde eşleştirildiği, ustaca dokunmuş, çizgili halka kümeleri olan bir halı serisidir.

Kısacası, Layout & Outline kombinasyonları, mekanlarınızın stilini güçlendiren bağlantılar kurarak zeminlerinizde renklerin derin özgürlüğü yaşatır. Koleksiyon, darbe ses indirgemesi özelliği sayesinde daha verimli çalışma ofisleri için etkili zemin çözümü sunmayı sağlar.

Ürünler

Tessera Layout & Outline

  Bukle Hav Yapısı

  Bukle Hav Yapısı

  Standart bukle havı (loop pile) yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.

  Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

  Loop pile construction

  Temizlik & Bakım

  Temizlik & Bakım

  Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

  Tessera Temizlik & Bakım Talimatları

  Tessera floor care

  Teknik Özellikler

  Doküman Galerisi

  Forbo, her bir ürünü için geniş bir tanıtım klavuzuna ve teknik amaçlı dokümantasyona sahiptir. Bu dokümanları, tercihiniz olan ürün seçimini yaptığınızda görebilirsiniz.

  Doküman Galerimizi ziyaret edin

  Tessera