Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tooted

Forbo Flooring on elu- ja äriruumide jaoks mõeldud kvaliteetsete põrandakatete ülemaailmne tootja. Suudame tarnida „täieliku lahenduse” igale projektile, tagades kvaliteedi üheainsa vastutustundliku tarnija poolt. Vajate abi õige põranda leidmisel? Meie Tooteleidja võib teid aidata!

Vali oma toode

 • Linoleum flooring; discover the natural beauty of a CO2 neutral floor covering

  Marmoleum

  Rohkem teavet

  Marmoleum

  Looduslik võitja! Meie Forbo Marmoleumi kaubamärgi linoleum on looduslik põrandakat, mida iseloomustab järjepidevus, vastupidavus, kõrge kvaliteet ja uuenduslik kujundus. Meie linoleumi kollektsioon sisaldab lahendusi kasutamiseks pea kõikjal. Avastage linoleumi rikkalik maailm: üle 300 värvi ja enam kui 12 erinevat struktuuri nii rullmaterjali kui ka plaatidena.

  Marmoleum
 • Marmoleum flooring in tiles and planks made from natural, renewable raw materials

  Naturaalse disainiga plaadid

  Rohkem teavet

  Naturaalse disainiga plaadid

  Meie naturaalse kujundusega sari pakub ruudu- ja plangukujuliste plaatidena Marmoleumi põrandakatet, mis on valmistatud looduslikest taastuvatest toorainetest. Väljapaistvalt hea funktsionaalsusega moodne kujundus, mis esindab tervislikku sisekliimat ja vastutustundlikku keskkonnakasutust. Mõjus trendikas põrandakate – isegi suure liiklusega aladele. Avasta meie sarjad Marmoleum Modular, Marmoleum Click ja Marmoleum Signature.

  Naturaalse disainiga plaadid
 • The aesthetics of natural wood and stone floors with the advantages of strong & comfortable vinyl

  Imitatsioonkatted

  Rohkem teavet

  Imitatsioonkatted

  Kas otsite puit- või kivipõranda ilu koos tugeva ja mugava vinüülkatte eelistega? Uurige meie uut kollektsiooni Allura LVT. Jala all soe, heli summutav, lihtne paigaldus ja hooldus. Tänapäeval ei ole turul teisi imitatsioonkatteid, mis oleksid kujunduse, tehnoloogia ja säästvuse poolest Alluraga võrdsed. Pakume täies ulatuses liimitavaid, klõpspaigaldusega ja lahtiselt paigaldatavaid (nakkeainega) variante.

  Imitatsioonkatted
 • Our multi-layer vinyl with a printed top layer provides endless design possibilities, lasting performance and low maintenance cost.

  Heterogeenne vinüül

  Rohkem teavet

  Heterogeenne vinüül

  Heterogeenne vinüül on trükitud pealiskihiga mitmekihiline vinüül, mis pakub lõputuid kujundusvõimalusi, püsivaid kasutusomadusi ja väikest hoolduskulu. Meie heterogeensest vinüülist põrandakate sobib ülihästi peaaegu kõigile kasutusaladele. Ka pakume põrandakatte erilahendusi, näiteks akustilist vinüüli, libisemiskindlat vinüüli ja lahtiselt paigaldatavat vinüüli. Liikuge allpool olevate piltide juurde ja uurige meie ulatuslikku valikut.

  Heterogeenne vinüül
 • Our extremely durable Sphera homogeneous vinyl is a great flooring choice for heavy traffic areas

  Homogeenne vinüülkate

  Rohkem teavet

  Homogeenne vinüülkate

  Vinüülpõrandad on väga populaarsed, sest need on vastupidavad ja mitmekülgsed ning neid on lihtne hooldada. Homogeenne vinüülkate on ühekihiline ning paistab silma kauniste ja küllastunud värvitoonidega. See on esmaklassiliselt vastupidav ja määrdumiskindel, olles suurepärane valik suure kasutuskoormusega ruumidesse. Forbo nüüd ka Sphera põrandakatteid, mille tootmisel on kasutatud uusimat tehnoloogiat ja mille abil saab luua muljetavaldavaid põrandapindu.

  Homogeenne vinüülkate
 • Colorex ESD & Cleanroom flooring: an advanced technical flooring system specifically designed to control static discharge in sensitive areas

  ESD ja puhasruumide põrandakatted

  Rohkem teavet

  ESD ja puhasruumide põrandakatted

  Kaitstes teie tehnoloogiat. Colorex on moodne tehniline põrandkattesüsteem, mis on ette nähtud staatilise laengu piiramiseks sellistel tundlikel aladel, nagu puhasruumid, operatsioonisaalid ja elektroonikatööstus.

  ESD ja puhasruumide põrandakatted
 • Flotex combines the hard wearing and durable characteristics of a resilient floor with the quality, warmth and comfort of a carpet.

  Flotex flokeeritud vaibad

  Rohkem teavet

  Flotex flokeeritud vaibad

  Flotex on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, milles on ühitatud plastpõrandakatte suur kulumiskindlus ja vastupidavus vaipkatte kvaliteedi, soojuse ning mugavusega. Flotex on tugev ja hügieeniline põrandakate. Täielikult veekindlana on see samas ainuke tõeliselt pestav tekstiilist põrandakate. Uurige allpool kollektsioone või vaadake inspiratsiooni saamiseks Flotexi videot.

  Flotex flokeeritud vaibad
 • Carpet tiles: combine sophistication & style with outstanding performance in the most demanding environments

  Plaatvaibad

  Rohkem teavet

  Plaatvaibad

  Forbo pakub laialdast tootevalikut plaatvaiba sarjadest ulatusliku kujunduselementide, värvitoonide, paigaldusvõimaluste ja hinna valikuga: Tessera, Westbondi ja Flotex plaatvaibad.

  Plaatvaibad
 • Our Needlefelt carpet flooring provides a cost-efficient alternative to conventional broadloom carpeting in heavily-used areas

  Nõelviltvaibad

  Rohkem teavet

  Nõelviltvaibad

  Tugev hea kulumiskindlusega nõelviltvaibad on täiuslik paigaldamiseks suure liikumiskoormusega rajatistesse või arvatavasse ratastoolide kasutuskohtadesse, näiteks büroodesse, ametiasutustesse ja kaubanduskeskustesse.

  Nõelviltvaibad
 • Coral entrance flooring

  Sissepääsuala põrandakatted

  Rohkem teavet

  Sissepääsuala põrandakatted

  Sissepääsuala põrandakatted on tänapäeva hoonete sisekujunduses väga tähtsad. Hästi kavandatud sissepääsuala põrandakattesüsteem väldib pori ja niiskuse sissekandmist, pikendab sellega ruumide põrandakatete kasutusiga ning vähendab üldisi puhastus-, parandus- ja hoolduskulusid. Ühtlasi on väiksem libisemise tõttu saadud vigastuste võimalus. Meie tootevaliku tekstiilist (Coral) ja jäikade (Nuway) sissepääsusüsteemidega suudame pakkuda sissepääsulahendusi igaks olukorraks.

  Sissepääsuala põrandakatted Coral calculator
 • Acoustic floors are key when it comes to reducing noise in buildings

  Akustilised põrandakatted

  Rohkem teavet

  Akustilised põrandakatted

  Helil võib olla inimkehale ebasoodsaid mõjusid, nagu magamishäired, stress ja peavalud. Seetõttu on mingi uue hoone kujundamisel või olemasoleva renoveerimisel akustilised omadused väga tähtsad. Akustilised põrandad on võtmeteguriks müra vähendamisel.

  Akustilised põrandakatted
 • Step safety flooring: guaranteed life time slip resistant performance

  Turvapõrandad

  Rohkem teavet

  Turvapõrandad

  Paljude vigastusega lõppevates õnnetustes, libastumistes ja komistamistes süüdi olevatel põrandatel on, mille eest vastutada. Libastumine ja komistamine on töökohtadel vigastuste kõige tavalisemad põhjused. Forbo ohutut põrandat valides saab libastumistest põhjustatud õnnetuste hulka märgatavalt vähendada.

  Forbo turvapõrandad valikus on meie Stepi vinüülikollektsioon, millel on garanteeritud eluaegne libisemist takistav võime. See pakub unikaalseid lahendusi kasutamiseks ka märgades ruumides.

  Turvapõrandad
 • Did you know that you can also use Marmoleum as furniture surface material and wall covering?

  Mööbli- ja seinakatted

  Rohkem teavet

  Mööbli- ja seinakatted

  Linoleumi kasutamine muudeks eesmärkideks peale põranda ei ole ilmselt esimene pähetulev mõte. Ometi paneme seinale ka spetsiaalset teadetetahvli linoleumi ja katame mööblilinoleumiga köögiuksi, tööpindu, laudu jne. Heitke pilk nendele kollektsioonidele ja ammutage inspiratsiooni.

  Mööbli- ja seinakatted
 • Find here the most beautiful and advanced floors for your home

  Tarbekaubad

  Rohkem teavet

  Tarbekaubad

  Forbo Flooring Systems pakub teile koju põnevaid ja moodsaid põrandaid. Need on kavandatud interjööri õhustiku loomiseks. Laske meie põrandatel end inspireerida ja valige meie pakutavate erinevate kaubamärkide ning kujunduste hulgast. Meie sarjad ulatuvad naturaalsest Marmoleumist paanide ja plaatidena kuni tugeva ning vastupidava Noviluxi ja Noviloni vahtalusel vinüüli ning luksuslike vinüülplaatideni.

  Tarbekaubad
 • Design your own unique floor with our digital print techniques and Aquajet cutting technique

  Telli oma kujundus

  Rohkem teavet

  Telli oma kujundus

  Kas te ei leia seda, mida otsite, vaatamata laiale tootevalikule? Enam ei ole vaja muretseda. Siin leiate võimaluse kohandada olemasolevaid tooteid või disainida rohkem või vähem enda oma, kui kasutate meie digitaalseid printimistehnikaid Flotexi, Project Vinyli või Corali sissepääsualade põrandakatete korral. Meie Westbond Flexi kavandaja abil saate disainida 5 m2 vaibaplaadi värvitooni. Aquajeti kasutamisega Marmoleumi korral saab luua kõige kenamaid kujundusi.

  Telli oma kujundus
 • Forbo offers a complete wetroom solution with it's Onyx wall coverings and Step safety flooring

  Märgruumi lahendused

  Rohkem teavet

  Märgruumi lahendused

  Forbo pakub põrandast seinani täielikku märgruumi lahendust oma vinüülseinakatetega Onyx ja ohutu põrandakattega Step. Esteetilisi ja tehnilisi omadusi ühendades sobib meie märgruumi kollektsioon täiuslikult sellisteks kommertsrakendusteks nagu tervishoiuasutuste märgruumid, hooldekodud ja vanadekodud, samuti muudesse paljajalu käidavatesse kohtadesse, näiteks spaadesse/basseinidesse ja riietusruumidesse.

  Märgruumi lahendused