Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Plaatvaibad

Forbo pakub laialdast tootevalikut plaatvaiba sarjadest ulatusliku kujunduselementide, värvitoonide, paigaldusvõimaluste ja hinna valikuga: Tessera ja Flotex plaatvaibad.

 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Cloudscape 3401 2112
  Tessera

  Tessera

  Tessera pakub ahvatlevaid ja vastupidavaid erineva konstruktsiooni ning tekstuuriga taftvaibaplaate, mis on disainitud olema eriti maitsekad ja heade omadustega. Laiahaardeline sari sisaldab moodsaid ja klassikalisi stiile, ühevärvilisi ja mustrilisi plaate ning laia värvivalikut igat liiki äri- ja avaliku sektori interjööride kaunistamiseks.

 • Flotex_Colour_Penang_382024_Checkerboard
  Flotex Colouri plaadid

  Flotex Colouri plaadid

  Flotex Colour pakub kolme paindlikku ja värsket kujundust, mis moodustavad kollektsiooni: Metro, Calgary ja Penang. Koos pakuvad need sarja 110st unikaalsest värvitoonist, mis kõik on saadaval paanide ja plaatidena ning kõiki on täiendatud 26 Artline’i äärisega. Flotex Colouri sarjades ei ole nende rohelise disaini tõttu mustri kordumisi. Kõik Flotex Colouri tooted on saadaval ka paanide kujul.

 • Flotex planks Wood herringbone 151001_151002_151003
  Flotexi plaatvaibad

  Flotexi plaatvaibad

  Elegantsed ja stiilsed moodulsüsteemid. Kuna põrandakattematerjalide seas koguvad populaarsust moodulsüsteemid, on Forbo töötanud välja sarja erilaadseid Flotexi vaibaplaate mõõtudega 100 × 25 cm, mille abil saab kujundada kauneid põrandapindu. Kas olete kunagi näinud betooni meenutavat tekstiilist põrandakatet? Meie valikus on kuus põneva kujundusega varianti, mida saab kombineerida lugematul viisil ja mis sobivad kõikidesse ruumidesse.

Miks valida vaibaplaadid?

Vaibaplaadid ja moodulprintsiip

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud paindlikena, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandat saab kiiresti uute vajaduste järgi kohandada, vähendades seeläbi reorganiseerimiskulusid.

Vaibaplaatidega ruumis on telefoni-, elektri- ja muud põrandaalused süsteemid vajalike muudatuste tegemiseks hõlpsasti ligipääsetavad.

• Kooskõlastatud värvid kujunduse suurima paindlikkuse huvides
• Suurenenud paigaldamiskiirus
• Jäätmehulk paigaldamisel väheneb
• Rikutud või määrdunud plaadid saab välja vahetada
• Kulumisrotatsioon põrandakatte kasutusaja pikendamiseks
• Renoveerimine segab tööd minimaalselt
• Ühilduvus juurdepääsusüsteemidega

Kogu paindlikkuse juures oleme kindlad, et milline ka ei oleks spetsifikatsioon, leiate meie plaatvaiba tootevalikust täpselt selle, mida vajate.

Tessera Contour 1909 stoney Creek & Westbond 9834 quail egg

Tessera

Tessera vaibaplaadid

Tessera pakub ahvatlevaid ja vastupidavaid erineva konstruktsiooni ning tekstuuriga taftvaibaplaate, mis on disainitud olema eriti maitsekad ja heade omadustega. Laiahaardeline sari sisaldab moodsaid ja klassikalisi stiile, ühevärvilisi ja mustrilisi plaate ning laia värvivalikut igat liiki äri- ja avaliku sektori interjööride kaunistamiseks.

• Tessera vaibaplaadid sisaldavad vähemalt 50% ümbertöödeldud sisu kaalu järgi.
• Osana Forbo „tagasi põrandale” skeemist saab Tessera vaibaplaatide paigaldamise ülejääke töödelda tagasi uuteks vaibaplaatideks.
• Ultraheliga plaatide lõikamise protsess vähendab võrreldes traditsioonilise survelõike meetoditega plaadijääke 80%.
• Meie uuenduslikud juhusliku paigutusega / suunavabad vaibaplaadid vähendavad paigaldusjääke piirini, mis on alla 2%.

Tessera

Flotex

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex moodustab otstarbeka koosluse kulumiskindla põrandakatte vastupidavusest ja vaibale omasest libisemiskindlusest ning mürasummutusest. Tugev ja hügieeniline Flotex on täielikult veekindel ja samas ainuke tõeliselt pestav tekstiilist põrandakate. Flotex on soe, mugav, hügieeniline põrandakate, mis sobib igasuguseks äriotstarbeks.

Biooniline tehnoloogia ühildab bioloogilised meetodid looduses leiduvate inimtekkeliste toodete ja protsesside süsteemidega. Selline elava loomastiku ja taimestiku tehnoloogia ülekandmine aitab välja töötada soodsaid ja ülimalt tõhusaid tooteid. Biooniliste tehnoloogiate tüüpiliseks arenduseks on vett ja mustust hülgavad pinnad, mida võib näha ka lootose lehtedel. Flotex ei ole tegelikult tekstiil ega plast, kuid kahe maailma parimate omaduste ühildamisega saavutatud eriline ehitus sobib kasutamiseks ärikeskkondade nõudlikes tingimustes.Ligi 80 miljonit ülipeent nailon-6,6 kiudu (karvik) on üheskoos tugevad nagu bambusehitus, kuid loovad soo pinnaga sarnase mugavuse. Flotexi valmistamisel kasutatud täpne trükitehnika jäljendab vähimate üksikasjadeni looduse rikkalikku värvigammat. Libisemiskindlus (samaväärne R13-ga) niisketes ja kuivades tingimustes meenutab sisaliku jalataldade omadusi. Nii nagu mesilane kogub ja levitab õite vahel lemmeldes oma jalgadega õietolmu, püüab Flotexi pind õhust peentolmu ja allergeene ning vabastab need täielikult lihtsa tavapärase puhastuse käigus.
Seetõttu on Flotex biooniliste omadustega kõrgtehnoloogiline tekstiil, mis on müügil nii lehtede kui ka plaatidena.

Flotex planks Concrete resized UK

Ökomärgised & sertifitseerimine

EPD 100% läbipaistvus

Forbo kasutab oma plaatvaipade keskkonnasõbralikkuse tõestamiseks mitmeid hindamissüsteeme. Esimene on Life Cycle Assessment (LCA), elutsüklipõhine hindamine, mis tuleneb keskkonnatundlike toodete deklaratsioonist (Environmental Product Declaration (EPD)).
See läbipaistev ja kolmandate osapoolte poolt kinnitatud deklaratsioon põhineb keskkonnamõjude hindamise tehnoloogial ja on seotud toote kogu elutsükliga alates tooraine hankimisest, materjali töötlemisest, tootmisest, levitamisest, kasutamisest, hooldusest ja parandamisest kuni lõpuni ära kasutamise või taaskasutusse saatmiseni.
See hindamistehnoloogia arvestab kõigi järgmiste tegurite keskkonnamõjudega: tooraine hankimine, energiakasutus ja selle tõhusus, materjalide ja kemikaalide sisaldus, emissioon õhku, maapinda ja vette ning samuti prügi tekkimine.

Meie plaatvaipade EPD

GUT märgis
Forbo Flooringu plaatvaibad on saanud GUT märgise. See tähendab, et kõik Tessera ja Westbondi kollektsioonid on läbinud viimase ja rangeima testi kemikaalide sisalduse ja emissiooni kohta, et tagada tarbijate turvalisus.

Lisainfo GUT märgistuse kohta

Meie plaatvaipade GUT sertifikaadid

EPDs

Keskkond

Plaatvaibad – ring sulgub

Meie Tessera plaatvaibad on kvaliteedi sünonüüm. Me otsime alati viise, kuidas oma tootmisprotsesse ja tootekonstruktsioone täiustada, et muuta neid säästvamaks. Kõik meie Ühendkuningriigis toodetud taftplaadid ei sisalda mitte üksnes üle 50% ümbertöödeldud sisu (kaalu järgi), vaid me saame ümber töödelda ka tootmis- ja paigaldusjääke ning ringi sulgeda …

50% ümbertöödeldud sisu
Esitades väljakutse viisile, kuidas taftvaibaplaadid on tehtud, uhkustavad meie Ühendkuningriigis toodetud Tessera plaadid rohkem kui 50% ümbertöödeldud sisuga.

80% vähem plaadijäätmeid
Me kasutame oma vaibaplaatide lõikamiseks uuenduslikke ultraheliterasid, mis võrreldes standardtehnikaga vähendavad plaadijäätmeid 80%. Uus ekstruuder loob suletud ringiga protsessi, tagades, et meie tekitatud vähesed jäätmed töödeldakse uuesti tagasi tooteks.

Esmaste materjalide vähendatud kogus
Vähendame meie kasutatavate esmaste materjalide kogust. Näiteks lõngaotste äraviskamise asemel kerime need kokku ja taftime need oma Tessera sarja. Meil on isegi mitu sarja, mis on valmistatud kuni 100% ECONYL®-i regenereeritud lõngast.

Kiirelt ja lihtsalt puhastatav
Meie vaibaplaadid on kiirelt ja lihtsalt puhastatavad Dry Fusioni süsteemi abil, mis kasutab veidi vett ja looduslikke orgaanilisi puhastusvahendeid. Seega saate kasutada väiksemas koguses vett ja vähem kemikaale välimust ohtu seadmata.

Vähenenud sobitusjäägid
Järgides rohelise disaini printsiipe, vähendavad meie uuenduslikud, juhusliku paigutusega vaibaplaadid sobitusjääke piirini, mis on alla 2%. Igasugused Tessera sobitusjäägid võib kokku koguda ümbertöötlemiseks meie tehases Prestoni lähedal Lancashire’is, kus see töödeldakse tagasi uuteks vaibaplaatideks.

Carpet recycling UK
Carpet recycling UK asutajaliikmena töötame tagamaks, et kasutusaja lõppedes saaks meie vaibaplaate ümber töödelda ja taaskasutada.

Tessera Create Space carpet tiles