Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Plaatvaibad

Forbo pakub laialdast tootevalikut plaatvaiba sarjadest ulatusliku kujunduselementide, värvitoonide, paigaldusvõimaluste ja hinna valikuga: Tessera, Westbondi ja Flotex plaatvaibad. Oma „Tervislike sisustustoodete” ülevaates rühmitasime mõned kollektsioonid, leidke veidi inspiratsiooni Tessera tervislikest sisustustoodetest.

 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Plaatvaibad
 • Format 604 - Barcode 301 - Basis 351
  Tessera silmusvaip

  Tessera silmusvaip

  Silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitamaks nende head väljanägemist hoonete kõige nõudlikemates rohke käidavusega kohtades, nagu koridorid ja vastuvõtualad.

 • Circulate 1600 - Acrobat 1304
  Tessera juhusliku paigutusega, partiideta

  Tessera juhusliku paigutusega, partiideta

  Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib maha panna igas suunas täiesti eripärase sisseseade saavutamiseks. Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Lisakasuna ei ole vaja tarvitusele võtta reservfondi ja paigaldamise jäägid on minimeeritud piirini, mis on alla 2%.

 • Alignment 221+222 - Diffusion 2008-2015
  Tessera lõigatud ja silmusvaip

  Tessera lõigatud ja silmusvaip

  Lõigatud ja silmusvaiba plaadid kujutavad endast nutikat hübriidkonstruktsiooni, mis pakub tavapärase silmusvaibatoote tugevust, ent koos lõigatud silmustega vaibaplaatide ülima maitsekuse ja veelgi luksuslikuma tundega.

 • Acrobat 1309 - Ethos 569+568
  Lõigatud karvaga Tessera

  Lõigatud karvaga Tessera

  Silmusvaibast pehmemad ja luksuslikumad lõigatud silmustega vaibaplaadid on ideaalsed juhtkonna ning koosolekuruumides lisaks üldisele kontorikeskkonnale.

 • Tessera Planks Layout 2112-2130-2118 detail
  Tessera plaadid

  Tessera plaadid

  Kas teile meeldivad meie 50 x 50 cm Tessera plaatvaibad ja te sooviksite veelgi rohkem kujundusvõimalusi? Avastage Tessera lauakujulised plaadid: 100 x 25 cm ja 100 x 20 cm plaadid Seagrassi kujundusega, ühtlase või joonekujundusega, mille abil saate luua veel rabavamaid põrandakujundusi. Ühendage väljapaistvad omadused, mugavus ja stiil.

 • Westbond_Brockholes_2_910056_9601_910055_9414_HD
  Westbond

  Westbond

  Kokkusulatamisega sidumine on keeruline plaatvaiba valmistamise meetod, kus üksikud lõngakarvad seotakse aluskihi materjaliga, et valmistada äärmiselt tihe ja luksuslik toode. Iga karvatutt on omaette ja suur osa lõngast on kulumispinnal, andes kauni, rikkaliku veluurvaibaplaadi, mis tekitab suurepärase rullvaiba mulje.

 • Flotex_Colour_Penang_382024_Checkerboard
  Flotex Colouri plaadid

  Flotex Colouri plaadid

  Flotex Colour pakub kolme paindlikku ja värsket kujundust, mis moodustavad kollektsiooni: Metro, Calgary ja Penang. Koos pakuvad need sarja 110st unikaalsest värvitoonist, mis kõik on saadaval paanide ja plaatidena ning kõiki on täiendatud 26 Artline’i äärisega. Flotex Colouri sarjades ei ole nende rohelise disaini tõttu mustri kordumisi. Kõik Flotex Colouri tooted on saadaval ka paanide kujul.

 • Flotex_Linear_Complexity_550002_Checkerboard
  Flotex Lineari plaadid

  Flotex Lineari plaadid

  Flotex Linear esindab laiahaardelist valikut viiest joonelisest kujundusest erinevates värvitoonides, mis täiendavad kaubandus- ja hariduskeskkondi, aga annavad ka mängulisi efekte puhke-, majutus- ja müügiruumides. Valitud Flotex Lineari kujundused on saadaval ka paanide kujul – palun vaadake üksikasju eraldi sarjade kohta.

 • Synergy Marbled
  Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid

  Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid

  3 kujundust, 3 kuju, 3 tekstuuri: 1 terviklik töökohapõrandakatte kollektsioon. Synergys me ühendame Tessera vaibaplaadid Allura Flexi vinüülplaatidega, mis teeb kättesaadavaks terve uue kaunite põrandakujunduste maailma. Synergy pakub kolme kujunduselementi: jooneline Seagrass plankude kujul, värvikas ja väga tekstuurne Hybrid suurte nelinurksete plaatidena ning vähendatud Marble traditsiooniliste ruutudena. Täiendatud Tessera Clarity puhaste värvidega.

 • Flotex planks Lava herringbone 145002_145007_145010_145014
  Flotexi plaatvaibad

  Flotexi plaatvaibad

  Elegantsed ja stiilsed moodulsüsteemid. Kuna põrandakattematerjalide seas koguvad populaarsust moodulsüsteemid, on Forbo töötanud välja sarja erilaadseid Flotexi vaibaplaate mõõtudega 100 × 25 cm, mille abil saab kujundada kauneid põrandapindu. Kas olete kunagi näinud betooni meenutavat tekstiilist põrandakatet? Meie valikus on kuus põneva kujundusega varianti, mida saab kombineerida lugematul viisil ja mis sobivad kõikidesse ruumidesse.

Miks valida vaibaplaadid?

Vaibaplaadid ja moodulprintsiip

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud paindlikena, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandat saab kiiresti uute vajaduste järgi kohandada, vähendades seeläbi reorganiseerimiskulusid.

Vaibaplaatidega ruumis on telefoni-, elektri- ja muud põrandaalused süsteemid vajalike muudatuste tegemiseks hõlpsasti ligipääsetavad.

• Kooskõlastatud värvid kujunduse suurima paindlikkuse huvides
• Suurenenud paigaldamiskiirus
• Jäätmehulk paigaldamisel väheneb
• Rikutud või määrdunud plaadid saab välja vahetada
• Kulumisrotatsioon põrandakatte kasutusaja pikendamiseks
• Renoveerimine segab tööd minimaalselt
• Ühilduvus juurdepääsusüsteemidega

Kogu paindlikkuse juures oleme kindlad, et milline ka ei oleks spetsifikatsioon, leiate meie plaatvaiba tootevalikust täpselt selle, mida vajate.

Tessera Contour 1909 stoney Creek & Westbond 9834 quail egg

Keskkond

Plaatvaibad – ring sulgub

Meie Tessera ja Westbondi plaatvaibad on kvaliteedi sünonüüm. Me otsime alati viise, kuidas oma tootmisprotsesse ja tootekonstruktsioone täiustada, et muuta neid säästvamaks. Kõik meie Ühendkuningriigis toodetud taftplaadid ei sisalda mitte üksnes üle 50% ümbertöödeldud sisu (kaalu järgi), vaid me saame ümber töödelda ka tootmis- ja paigaldusjääke ning ringi sulgeda …

50% ümbertöödeldud sisu
Esitades väljakutse viisile, kuidas taftvaibaplaadid on tehtud, uhkustavad meie Ühendkuningriigis toodetud Tessera plaadid rohkem kui 50% ümbertöödeldud sisuga.

80% vähem plaadijäätmeid
Me kasutame oma vaibaplaatide lõikamiseks uuenduslikke ultraheliterasid, mis võrreldes standardtehnikaga vähendavad plaadijäätmeid 80%. Uus ekstruuder loob suletud ringiga protsessi, tagades, et meie tekitatud vähesed jäätmed töödeldakse uuesti tagasi tooteks.

Esmaste materjalide vähendatud kogus
Vähendame meie kasutatavate esmaste materjalide kogust. Näiteks lõngaotste äraviskamise asemel kerime need kokku ja taftime need oma Tessera sarja. Meil on isegi mitu sarja, mis on valmistatud kuni 100% ECONYL®-i regenereeritud lõngast.

Westbond Natural kuni 74% ümbertöödeldud sisuga
Neile, kes otsivad midagi looduslähedasemat, on pakkuda Westbond Naturali sari, mis on valmistatud Ühendkuningriigi mitme erineva lambatõu värvimata villast ja mille aluskihis on kuni 74% ümbertöödeldud sisu.

Kiirelt ja lihtsalt puhastatav
Meie vaibaplaadid on kiirelt ja lihtsalt puhastatavad Dry Fusioni süsteemi abil, mis kasutab veidi vett ja looduslikke orgaanilisi puhastusvahendeid. Seega saate kasutada väiksemas koguses vett ja vähem kemikaale välimust ohtu seadmata.

Vähenenud sobitusjäägid
Järgides rohelise disaini printsiipe, vähendavad meie uuenduslikud, juhusliku paigutusega vaibaplaadid sobitusjääke piirini, mis on alla 2%. Igasugused Tessera sobitusjäägid võib kokku koguda ümbertöötlemiseks meie tehases Prestoni lähedal Lancashire’is, kus see töödeldakse tagasi uuteks vaibaplaatideks.

Carpet recycling UK
Carpet recycling UK asutajaliikmena töötame tagamaks, et kasutusaja lõppedes saaks meie vaibaplaate ümber töödelda ja taaskasutada.

Tessera Create Space carpet tiles

Tessera

Tessera vaibaplaadid

Tessera pakub ahvatlevaid ja vastupidavaid erineva konstruktsiooni ning tekstuuriga taftvaibaplaate, mis on disainitud olema eriti maitsekad ja heade omadustega. Laiahaardeline sari sisaldab moodsaid ja klassikalisi stiile, ühevärvilisi ja mustrilisi plaate ning laia värvivalikut igat liiki äri- ja avaliku sektori interjööride kaunistamiseks.

• Tessera vaibaplaadid sisaldavad vähemalt 50% ümbertöödeldud sisu kaalu järgi.
• Osana Forbo „tagasi põrandale” skeemist saab Tessera vaibaplaatide paigaldamise ülejääke töödelda tagasi uuteks vaibaplaatideks.
• Ultraheliga plaatide lõikamise protsess vähendab võrreldes traditsioonilise survelõike meetoditega plaadijääke 80%.
• Meie uuenduslikud juhusliku paigutusega / suunavabad vaibaplaadid vähendavad paigaldusjääke piirini, mis on alla 2%.

Tessera

Westbond

Westbondi plaatvaibad

Westbondi kaubamärk ja tootesari on täieliku paindlikkuse ja rafineerituse sünonüüm. Segame lõngu tellimuse peale kokku ja toodame kvaliteetseid kokkusulatamisega seotud plaate peaaegu lõputus värvivalikus. Westbond laseb klientidel endil määrata luksuslike, eritellimusel vaibaplaatide kujundamisprotsessi erakordselt raske karvaga prestiižikaimate sisseseadete jaoks.

Westbond Natural on unikaalne kollektsioon, mis sisaldab puhast ja looduslikku värvimata villa – täiuslik vastus tänapäeva ökoloogilistele probleemidele.
• Westbondi vaibaplaatide aluskiht sisaldab vähemalt 70% ümbertöödeldud sisu.
• 100% Westbondi polüamiidvaiba lõigetest töödeldakse umber Ühendkuningriigis.
• Meie Westbond Naturali sari on tehtud Ühendkuningriigi seitsme erineva lambatõu värvimata villast.

Westbond_Brockholes_10_910079_9484_HD

Plaatvaiba konstruktsioon

Plaatvaiba konstruktsioon

Meie vaibaplaadid on disainitud ja toodetud mitmesuguste karvakonstruktsioonidega, et anda plaatidele erilist maitsekust ja häid omadusi.

silmusvaip
Standardse silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitama head väljanägemist hoonete kõige nõudlikumates rohke käidavusega kohtades,
nagu koridorid ja vastuvõtualad. Tekstuursed silmusvaibaplaadid pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva
ning vastupidava konstruktsiooniga.

silmusvaip
Standardse silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitama head väljanägemist hoonete kõige nõudlikemates rohke käidavusega kohtades, nagu koridorid ja vastuvõtualad. Tekstuursed silmusvaibaplaadid pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava konstruktsiooniga.

juhusliku paigutusega, partiideta
Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib täiesti eripärase sisseseade saamiseks maha panna igas suunas. Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib sisseseades koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Tessera juhusliku paigutusega partiideta vaibaplaadid on valmistatud moodsa CMC-taftingutehnoloogia abil ja võivad vähendada paigaldamisjääke piirini, mis on alla 2%.

lõigatud ja silmusvaip
Lõigatud ja silmusvaiba plaadid kujutavad endast nutikat hübriidkonstruktsiooni, millel on tavapärase silmusvaibatoote tugevus koos lõigatud silmustega vaibaplaatide ülima maitsekuse ja veelgi luksuslikuma välimusega. Tessera pakub sarja lõigatud ja silmusvaiba plaate, mis on sobivad igat liiki ärikeskkondadesse.

lõigatud silmustega
Silmusvaibast pehmemad ja luksuslikumad lõigatud silmustega vaibaplaadid on ideaalsed juhtkonna ning koosolekuruumides lisaks üldisele kontorikeskkonnale.
Tessera pakub lõigatud silmustega plaadisarju erineva lõnga ja kaaluga erinevate vajaduste rahuldamiseks.

kokkusulatamisega seotud
Kokkusulatamisega sidumine on keeruline plaatvaiba valmistamise meetod, kus üksikud lõngakarvad seotakse aluskihi materjaliga, et valmistada äärmiselt tihe ja luksuslik toode. Iga karvatutt on omaette ja suur osa lõngast on kulumispinnal, andes kauni rikkaliku veluurplaatvaiba, mis tekitab suurepärase rullvaiba mulje. Kõik Westbondi tooted on valmistatud sellisel viisil.

elektrostaatiliselt flokeeritud
Elektrostaatiline flokeerimine on unikaalne tootmismeetod, kus „laetud” nailonkiud seotakse kleepuva aluskihiga väga tiheda (üle 70 miljoni nailonkiu ruutmeetri kohta) vastupidava toote valmistamiseks. Flotex on täiuslik valik väga hõivatud kohtadesse, nagu letiümbrused, kioskid ja kõnekeskused, sest see on võimeline vastu pidama äärmuslikule kulumisele ja toolirataste liikumisele.

1606_Whirlpool_HD

LRV ja NSC koodid

LRV ja NSC koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.

Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

ncs-index