Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Küpsised

Mis on küpsised?
Nagu on tavaks peaaegu kõigi professionaalselt koostatud veebisaitide korral, kasutab ka see Forbo sait küpsiseid. Küpsised on väikesed failid, mis laaditakse Sinu arvutisse kasutajakogemuse parandamiseks. See dokument kirjeldab, missugust teavet need koguvad, kuidas neid kasutatakse ja miks on mõnikord vajalik neid küpsiseid salvestada ning kuidas saad vältida küpsiste salvestamist. Ent see võib halvendada või „lõhkuda” saidi funktsionaalsust.


Kuidas Forbo küpsiseid kasutab?
Forbo kasutab küpsiseid erinevatel allpool täpsustatud põhjustel. Kahjuks ei ole enamikel juhtudel olemas mingit selle ala standardiga määratud valikut küpsiste ärakeelamiseks ilma funktsionaalsust ja võimalusi blokeerimata, mida need saidile lisavad. Soovitatav on jätta kõik küpsised sisselülitatuks, kui Sa pole kindel, kas need on vajalikud või mitte, juhuks kui need pakuvad mingit kasutusel olevat teenust.

Küpsiste ärakeelamine
Küpsiste lisamist saab ära hoida brauseri seadete kohandamisega. Küpsiste ärakeelamine mõjutab nii selle kui ka paljude teiste külastatavate veebisaitide funktsionaalsust. Küpsiste ärakeelamine põhjustab tavaliselt ka selle saidi teatud funktsionaalsuse ja võimaluste blokeerimise. Sellepärast on soovitatav küpsiseid mitte ära keelata.

Forbo lisatavad küpsised
Forbos konto loomise korral kasutab Forbo küpsiseid registreerimisprotseduuri korraldamiseks ja üldiseks haldamiseks. Need küpsised kustutatakse tavaliselt väljalogimisel. Siiski võivad need mõnel juhul pärastiseks alles jääda, et väljalogimisel Sinu saidieelistusi meeles pidada.

Forbo kasutab küpsiseid sisselogimisel selle fakti meelespidamiseks. Seetõttu ei pea kasutajad iga kord mõne uue lehekülje külastamisel sisse logima. Need küpsised eemaldatakse või kustutatakse tüüpiliselt väljalogimise ajal, tagamaks, et saad juurdepääsu piiratud võimalustele ja piirkondadele ainult siis, kui oled sisse logitud.
See sait pakub e-kaubanduse vahendeid. Mõni küpsis on oluline selleks, et Sinu tellimust peetakse lehekülgede vahel meeles, nii et Forbo saab seda õigesti töödelda.
Aeg-ajalt pakub Forbo kasutajatele uuringuid ja küsitlusi, et saada tagasisidet ja mõista täpsemalt Forbo veebisaidi külastajate vajadusi. Need uuringud võivad kasutada küpsiseid, et meeles pidada, kes on juba uuringust osa võtnud, või täpsete tulemuste kindlustamiseks lehekülgede vahetamisel.


Andmetega nõustumisel mõne vormi kaudu, nagu kontaktilehekülgedel või kommentaarivormid, võidakse küpsiseid lisada kasutaja andmete meelespidamiseks edaspidise kirjavahetuse jaoks.

Hea kogemuse loomiseks selle saidi kasutamisel on Forbol funktsioon kasutajaeelistuste määramiseks. Selleks et neid eelistusi meelde jätta, vajab Forbo küpsiste lisamist nende uuesti väljakutsumiseks.

Kolmanda poole küpsised
Mõningatel erijuhtudel kasutab Forbo ka usaldatud kolmanda poole küpsiseid. Allpool on mõni kolmanda poole küpsis, mida kasutaja võib kohata selle saidi kaudu.

See sait kasutab Google Analyticsit, mis on üks kõige laiemalt levinud ja usaldatav analüüsilahendus veebis. See aitab Forbol aru saada, kuidas saiti kasutatakse ja kuidas kasutajakogemusi parandada. Need küpsised võivad jälitada selliseid asju nagu kasutaja saidil veedetud aja pikkus ja milliseid lehekülgi ta külastas, nii et saame jätkata kütkestava sisu tootmist.
Lisateavet Google Analyticsi küpsiste kohta vaata ametlikult Google Analyticsi lehelt.

See sait kasutab Investise teenust aktsiateabe näitamiseks.

Forbo kasutab sellel saidil ka sotsiaalmeedia nuppe ja/või pluginaid, mis võimaldavad kasutajatel erinevatel viisidel ühendust võtta oma sotsiaalvõrgustikuga. Sotsiaalmeedia saidid, sealhulgas Facebook ja Twitter, lisavad küpsiseid Forbo saidi kaudu. Neid võidakse kasutada profiili täiustamiseks oma saidil või andmete toetamiseks, mida need hoiavad eri põhjustel, mis on välja toodud nende saitide vastavates privaatsuspoliitikates.

Lisateave
Üldiselt on soovitatav jätta küpsised parema kasutajakogemuse loomiseks sisselülitatuks. Kui siiski vajad lisateavet, ära kõhkle meiega ühendust võtmast: communications@forbo.com.

August 2014