Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Küpsiste kasutamise suunised - FloorVisualizer


Mis on küpsised?
Nagu on tavaks peaaegu kõigi professionaalselt koostatud veebisaitide korral, kasutab ka see Forbo sait küpsiseid. Küpsised on väikesed failid, mis laaditakse Sinu arvutisse kasutajakogemuse parandamiseks. See dokument kirjeldab, missugust teavet need koguvad, kuidas neid kasutatakse ja miks on mõnikord vajalik neid küpsiseid salvestada ning kuidas saad vältida küpsiste salvestamist. Ent see võib halvendada või „lõhkuda” saidi funktsionaalsust.

Üldisemat teavet küpsiste kohta leiate Wikipedia artiklist HTTP-küpsiste kohta.

Lisaks küpsistele kasutab Forbo ka muud tehnoloogiat, mis on oma funktsiooni ja eesmärgi poolest küpsistega sarnane. Meie järgnevad viited küpsistele hõlmavad ka sellist tehnoloogiat.

Kuidas Forbo kasutab küpsiseid
Forbo kasutab küpsiseid mitmel põhjusel, mida selgitatakse siin üksikasjalikult. Mõned küpsised on tingimata vajalikud, et tagada veebisaidi funktsioonid ja toimimine. Teisi küpsiseid kasutatakse kasutajate käitumise anonüümseks analüüsimiseks või selle tagamiseks, et teile näidatakse asjakohast sisu. Kui te ei ole kindel, kas teil on teatud küpsiseid vaja, soovitame kõigi küpsistega nõustuda, sest nii saate parima kasutajakogemuse.

Küpsiste deaktiveerimine
Saate takistada küpsiste automaatset salvestamist, märkides selle ära küpsisebänneril või tehes muudatusi oma brauseri seadetes. Palun arvestage, et küpsised mõjutavad seda, kuidas see ja paljud teised veebisaidid toimivad. Kui küpsised deaktiveerite, lülitate välja veebisaidi teatud funktsioonid ja teenused. Seega soovitame küpsiseid mitte deaktiveerida.

Forbo küpsised
Järgmises tabelis esitatakse teavet jälgimis- ja turundustehnoloogia kohta, mida kasutatakse meie veebisaidil ja/või rakendustes, ning selle operaatorite kohta. Kuna vastavad operaatorid (kui nende pakkumised on integreeritud Forbo veebisaiti) kasutavad ja muudavad samuti teatud määral küpsiseid, ei ole alljärgnevas tehtud kindlaks üksikuid küpsiseid, vaid kirjeldatakse tehnoloogiat ja rakendusi, millest osa puhul kasutatakse mitut küpsist. Kui soovite teavet üksikute küpsiste kohta, mida kasutatakse, saatke palun päring e-posti aadressil dataprivacy@forbo.com.

Vajalikud küpsised

on tehniliselt vajalikud, et saaksite veebisaidil liikuda ja selle funktsioone kasutada, näiteks oma andmete privaatsusega seotud eelistusi määrata või vorme täita. Ilma nende küpsisteta ei saa teile veebisaidil soovitud teenuseid korralikult pakkuda. Vajalikke küpsiseid kasutatakse ka ilma teie sõnaselge nõusolekuta. Kuna vajalikud küpsised töötlevad isikuandmeid, on teil õigus esitada kooskõlas isikuandmete kaitset käsitleva teatisega vastuväide.

KüpsisFunktsioonOperatorKehtivus
JSESSIONIDSee küpsis salvestab andmeid seansi ajal. Näiteks mäletab see küpsis teie tehtud valikut või varem külastatud veebisaiti.VeeuzeKasutusseanss

Mitteolulised küpsised

koguvad teavet veebisaidi kasutamise kohta, näiteks selle kohta, milliseid lehekülgi kõige sagedamini külastatakse ja kuidas külastajad veebisaidil liiguvad. Need aitavad meil muuta veebisaiti kasutajasõbralikumaks ja seeläbi parandada kasutajakogemust. Kogutav teave võib olla järgmine: kasutatav veebibrauser ja operatsioonisüsteem; selle veebisaidi domeeninimi, kust te tulite; külastuste arv, seansi keskmine pikkus, külastatud lehed.

KüpsisFunktsioonOperatorKehtivus
Google Tag ManagerTag Manager on Google'i tööriist, mis võimaldab ettevõtetel lisada ja uuendada veebisaidi märgendeid, muu hulgas konversiooni jälgimise, veebisaidi analüüsi ja taasturundamise märgendeid, ilma veebisaidi koodi töötlemata.Google Inc.3 Kuud
Google AnalyticsGoogle Analytics on analüüsiplatvorm, mida kasutatakse, et jälgida meie veebisaidi ja selle lehekülgede külastuste arvu ja liiki, juurdepääsu meie mobiilirakendustele ning ekraane ja kasutusmustreid. Sel viisil tagame, et meie veebisaidi ja mobiilirakenduste kõik osad töötavad korralikult. Seda tehnoloogiat kasutatakse anonüümsete koondandmete esitamiseks meie veebisaidi ja mobiilirakenduste ning kasutajate vahelise suhtluse kohta.Google Inc.1 Aasta

Lisateave

Selleks et veebisaiti oleks parem ja mugavam kasutada, soovitatakse üldiselt küpsiseid mitte deaktiveerida. Kui vajate lisateavet, võite meiega julgesti igal ajal e-posti aadressil communications@forbo.com ühendust võtta.

Märts 2023