Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Tessera

Tessera pakub ahvatlevaid ja vastupidavaid erineva konstruktsiooni ning tekstuuriga taftvaibaplaate, mis on disainitud olema eriti maitsekad ja heade omadustega. Laiahaardeline sari sisaldab moodsaid ja klassikalisi stiile, ühevärvilisi ja mustrilisi plaate ning laia värvivalikut igat liiki äri- ja avaliku sektori interjööride kaunistamiseks.

 • Tessera
 • Tessera
 • Tessera
 • Tessera
 • Tessera
 • Tessera
 • Tessera
 • Tessera
 • 2108 Tessera Layout
  Tessera Layout & Outline

  Tessera Layout & Outline

  Nüüdisaegse 32 värvitoonist koosneva paleti ja 8 kokkusobiva triibuga pakuvad meie plaatvaibad Tessera Layout ning Outline arvukalt võimalusi loovaks inspiratsiooniks igasuguses põrandakatteskeemis.

  Layouti dünaamiline värvipalett on ülimalt mitmekülgne, kujutades endast ulatuslikku valikut nüüdisaegsetest neutraalsetest toonidest kombinatsioonis mitmekesiste ja elavate varjunditega. Lõputu hulga interjööristiilide saavutamiseks võib värve kasutada kas üksi või kombinatsioonis.

  Outline on vaevumärgatava tekstuuriga triibuline silmusplaatvaip, mille iga värvinüanss sobib täiuslikult kokku Layouti kahe värviga. Outline’i ja Layouti kombinatsioonid võimaldavad täielikku väljendusvabadust ühenduste, esiletõstude ja üleminekute tekitamisel, mis rikastavad igasugust stiili.

 • 307 colour line - Tessera Barcode
  Tessera Barcode

  Tessera Barcode

  Barcode esitab väljakutse tavalise lineaarse madala silmusega vaibaplaatide ühetaolisusele ja jäikusele ning annab enesekindlate erineva laiusega kontrastvärvis ribadega rohkem eklektilisema ja erksama välimuse, mis ongi tänapäevaste ärikeskkondade trend.

 • 872 onyx - Tessera Inline
  Tessera Inline

  Tessera Inline

  Ühena Tessera uue põlvkonna nutika tekstuuriga silmusvaibaplaatidest lisab Inline täiesti uue pöörde lineaarse disaini kontseptsioonile.

 • 958
  Tessera Mix

  Tessera Mix

  Uuenduslik, partiideta, juhusliku paigutusega vaibaplaat Tessara Mix tekitab iga kord liitekohtadeta paigalduse mulje. Selle pehmelt geomeetrilised kujundid varjavad nutikalt plaadiservad ja paigaldussuuna ning loovad klassikalise moodsa ilme.

 • 1801 feldspar - Create Space 1
  Tessera Create Space 1

  Tessera Create Space 1

  Erakordselt paindlik sari 18-st äripinna värvitoonist, Create Space 1 sobib igasse äriruumi, olgu suurde või väiksesse. Disainitud tänapäevaste interjööride jaoks.

 • 2002 paradigm shift - Tessera Diffusion
  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion

  Sarja Tessera Diffusion plaatvaibad kajastavad arengut pehmema ja orgaanilisema geomeetria suunas, mida võib näha looduses. Kristallilisest struktuurist inspireeritud fraktaalsed vormid ilmuvad nähtavale ja hääbuvad, luues meeldiva nüüdisaegse põrandapinna.

 • 3303 calligraphy - tessera In-touch
  Tessera In-touch

  Tessera In-touch

  Praegune suundumus kujundada kontoriruumid paindlikult viib mõttele, et muljelt ja stiililt kutsuvamad ning rahulikumad tööruumid teeksid töötajad tööl õnnelikumaks ja suurendaksid tööviljakust.

 • Tessera Contour 1905
  Tessera Contour

  Tessera Contour

  Tessera Contouri kontrollitav geomeetriline taust on tugevasti mõjutatud korduvatest kujunditest arhitektuuris ja linnakeskkondades. Seda struktuuri on veelgi pehmendatud ja lõhutud pehmelt jutilise lõigatud silmustega pealiskihiga, et peegeldada mitmesuguseid inimeste ja loodusega seotud elemente, mida maastikel võib leida.

 • 235
  Tessera Alignment

  Tessera Alignment

  Alignment on keeruline ja nutika tekstuuriga lõigatud ja silmusvaibaplaat, mis on kujundatud täiendama enamikku moodsaid äriinterjööre. Mitmekõrguselised silmused annavad omalaadsele põrandakattele jõuliselt suunatud teema, mida on tempereeritud külluslikult lõigatud silmustest lõikuvate juhuslike vahetükkidega.

 • 1525 mountain mist Tessera Arran
  Tessera Arran

  Tessera Arran

  Arrani naturaalne, peaaegu “käsitööline” välimus peidab enda alla mitmekõrguselise tekstuurse silmusvaiba disaini keerukuse ja nüüdisaegse tootmistehnoloogia. CMC Infinity masinaid kasutades on Forbo disainerid välja töötanud korrapäratute tippude ja vagudega plaatvaiba, mis on kenasti rullvaiba moodi, andes tõelist soojust pakkuva ahvatlevalt taktiilse lineaarse disaini.

 • 3401 Tessera Cloudscape
  Tessera Cloudscape

  Tessera Cloudscape

  Sarja Tessera Cloudscape silmusplaatvaibad pakuvad tumedast väga kahvatuni kulgevaid värvitoone ning sobivad ülihästi mitmesuguste kasutusalade ja valguspeegeldusteguri nõuete korral.

 • 2108 Tessera Layout tabletop
  Tessera plaadid Layout & Outline

  Tessera plaadid Layout & Outline

  Plaadid Tessera Layout ja Outline koosnevad täielikult ketrusvärvitud polüamiid 6-st ja vastavad Ska hindamiskriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele.

 • Tessera Nexus 3503
  Tessera Nexus

  Tessera Nexus

  „Õige struktuur loob katalüsaatori, mille raames saavad vabalt tekkida ideed ja koonduda mõtted, ühinedes ja luues ühendusi; ideed, mis suudavad seejärel edasi areneda, moodustades vastastikku toimides uusi ühendusi ja saades keskmeks meie üha muutuvas võrgus“.

  Tessera Nexuse vaibaplaadid ühendavad metalse võrkpealiskatte ja keeruka viirulise pinnaga aluspinna, luues ühenduste võrgu.

  • Nexuse saab hõlpsalt kombineerida Allura Flexi vinüülplaatidega, kasutades sama liimi. Pole vaja üleminekuliiste, lisaprofiile ega tülikat aluspõranda rajamist.
  • Nexus vastab Ska kriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele.
  • Sisaldab 59% ringlussevõetud materjali (massiprotsent).
  • Täielikult ketrusvärvitud Invista Antron® Lumena polüamiid-6,6 lõngast, mis annab vastupidavuse ja värvikindluse.

 • Tessera Chroma 3603 Asphalt
  Tessera Chroma

  Tessera Chroma

  Kromaatilisus on värve iseloomustav omadus. See kirjeldab värvitooni puhtust, teisisõnu selle sügavust ja küllastumust. Nii ongi see lähtepunktiks, mille alusel saame tekitada värvide vahel seoseid, lastes neil luua ruumis tasakaalu ja kooskõla.

  See poolühevärviline tekstuurne silmusplaatvaip on saadaval 27 väljapeetud ja stiilses värvitoonis, mis annavad moodsa ja maitseka lõpptulemuse. Igas värvivalikus on kasutatud koos kolme tooni, et saavutada soe ja mahe üldmulje ning meeldivas tasakaalus värvigamma.

  Need loovad kauni mulje üksinda, aga ka kombineerituna teiste plaatvaipade või Allura Flexi vinüülplaatidega, mille paigaldamiseks kasutatakse sama liimi.

  Tessera Chroma erijooned
  ● Karusriie massiga 750 g/m2 annab rikkaliku tekstuuri ja tagab mugava jalgealuse.
  ● Valmistatud täielikult Aquafili ketrusvärvitud polüamiid 6 lõngast, mis tagab vastupidavuse ja värvikindluse.
  ● 62% ringlussevõetud materjali (massiprotsent).
  ● Vastab Ska kriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele.

 • 3701-Sten-Tessera-Struktur-1
  Tessera Struktur 1

  Tessera Struktur 1

  Aeg-ajalt on vaja seisatada, järele mõelda ja võtta üks hetk, et keskenduda olulisele. Peame leidma aega, et taastada tasakaal ja hinnata lihtsama, vähem asjadest ülekuhjatud olemisviisi väärtust ja selgust. Tessera Struktur 1 peidab endas tuttavlikku heaolutunnet ja rahu.Kollektsiooni Struktur 1 plaatvaipadel on järgmised omadused.

Miks valida vaibaplaadid

Vaibaplaadid ja moodulprintsiip

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud paindlikena, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandat saab kiiresti uute vajaduste järgi kohandada, vähendades seeläbi reorganiseerimiskulusid.

Vaibaplaatidega ruumis on telefoni-, elektri- ja muud põrandaalused süsteemid vajalike muudatuste tegemiseks hõlpsasti ligipääsetavad.

• Kooskõlastatud värvid kujunduse suurima paindlikkuse huvides
• Suurenenud paigaldamiskiirus
• Jäätmehulk paigaldamisel väheneb
• Rikutud või määrdunud plaadid saab välja vahetada
• Kulumisrotatsioon põrandakatte kasutusaja pikendamiseks
• Renoveerimine segab tööd minimaalselt
• Ühilduvus juurdepääsusüsteemidega

Kogu paindlikkuse juures oleme kindlad, et milline ka ei oleks spetsifikatsioon, leiate meie plaatvaiba tootevalikust täpselt selle, mida vajate.

Tessera Nexus 3501 3507

Plaatvaiba konstruktsioon

Plaatvaiba konstruktsioon

Meie vaibaplaadid on disainitud ja toodetud mitmesuguste karvakonstruktsioonidega, et anda plaatidele erilist maitsekust ja häid omadusi.

silmusvaip
Standardse silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitama head väljanägemist hoonete kõige nõudlikumates rohke käidavusega kohtades,
nagu koridorid ja vastuvõtualad. Tekstuursed silmusvaibaplaadid pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva
ning vastupidava konstruktsiooniga.

juhusliku paigutusega, partiideta
Juhusliku paigutusega plaat on nutikalt kujundatud, nii et seda võib täiesti eripärase sisseseade saamiseks maha panna igas suunas. Partiideta plaatide erinevaid kaubasaadetisi võib sisseseades koos kasutada ilma hariliku partiidevaheliste nähtavate erinevuste riskita. Tessera juhusliku paigutusega partiideta vaibaplaadid on valmistatud moodsa CMC-taftingutehnoloogia abil ja võivad vähendada paigaldamisjääke piirini, mis on alla 2%.

lõigatud ja silmusvaip
Lõigatud ja silmusvaiba plaadid kujutavad endast nutikat hübriidkonstruktsiooni, millel on tavapärase silmusvaibatoote tugevus koos lõigatud silmustega vaibaplaatide ülima maitsekuse ja veelgi luksuslikuma välimusega. Tessera pakub sarja lõigatud ja silmusvaiba plaate, mis on sobivad igat liiki ärikeskkondadesse.

elektrostaatiliselt flokeeritud
Elektrostaatiline flokeerimine on unikaalne tootmismeetod, kus „laetud” nailonkiud seotakse kleepuva aluskihiga väga tiheda (üle 70 miljoni nailonkiu ruutmeetri kohta) vastupidava toote valmistamiseks. Flotex on täiuslik valik väga hõivatud kohtadesse, nagu letiümbrused, kioskid ja kõnekeskused, sest see on võimeline vastu pidama äärmuslikule kulumisele ja toolirataste liikumisele.
Flotex

Tessera Nexus 3501 3507

Ökomärgised & sertifitseerimine

EPD 100% läbipaistvus

Forbo kasutab oma plaatvaipade keskkonnasõbralikkuse tõestamiseks mitmeid hindamissüsteeme. Esimene on Life Cycle Assessment (LCA), elutsüklipõhine hindamine, mis tuleneb keskkonnatundlike toodete deklaratsioonist (Environmental Product Declaration (EPD)).
See läbipaistev ja kolmandate osapoolte poolt kinnitatud deklaratsioon põhineb keskkonnamõjude hindamise tehnoloogial ja on seotud toote kogu elutsükliga alates tooraine hankimisest, materjali töötlemisest, tootmisest, levitamisest, kasutamisest, hooldusest ja parandamisest kuni lõpuni ära kasutamise või taaskasutusse saatmiseni.
See hindamistehnoloogia arvestab kõigi järgmiste tegurite keskkonnamõjudega: tooraine hankimine, energiakasutus ja selle tõhusus, materjalide ja kemikaalide sisaldus, emissioon õhku, maapinda ja vette ning samuti prügi tekkimine.

Meie plaatvaipade EPD

GUT märgis
Forbo Flooringu plaatvaibad on saanud GUT märgise. See tähendab, et kõik Tessera kollektsioonid on läbinud viimase ja rangeima testi kemikaalide sisalduse ja emissiooni kohta, et tagada tarbijate turvalisus.

Lisainfo GUT märgistuse kohta

Meie plaatvaipade GUT sertifikaadid

Environmental Product Declaration