Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
contour

Tessera Contouri kontrollitav geomeetriline taust on tugevasti mõjutatud korduvatest kujunditest arhitektuuris ja linnakeskkondades. Seda struktuuri on veelgi pehmendatud ja lõhutud pehmelt jutilise lõigatud silmustega pealiskihiga, et peegeldada mitmesuguseid inimeste ja loodusega seotud elemente, mida maastikel võib leida.

See palett on tonaalne progressioon hajusatest varjunditest, ulatudes kahvatust väga tumedani.

Toode

Tessera Contour

  Plaatvaiba konstruktsioon

  Lõigatud ja silmusvaip

  Lõigatud ja silmusvaiba plaadid kujutavad endast nutikat hübriidkonstruktsiooni, mis pakub tavapärase silmusvaibatoote tugevust, ent koos lõigatud silmustega vaibaplaatide ülima maitsekuse ja veelgi luksuslikuma tundega. Tessera pakub sarja lõigatud ja silmusvaiba plaate, mis sobivad igat liiki ärikeskkondadesse.

  Cut-&-loop-pile

  Puhastus ja hooldus

  Forbo põrandahooldusmeetod

  Forbo Tessera plaatvaibad on valmistatud polüamiidkiust (nailonkiust), et tagada vastupidavus ja välimuse säilimine ka kõige rahvarohkematel äripindadel. Forbo põrandahooldusjuhiste järgimine tagab plaatvaipade välisilme säilimise.

  Laadige siit alla Tessera puhastus- ja hooldusjuhised.

  Cleaning Tessera Carpet Tiles

  Tehnilised näitajad

  Tessera Contour 1906 Rising Ash

  Pildigalerii

  Pildigalerii Tessera Contour

  Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada innustust kujundusvõimalustest, mida pakuvad kollektsiooni Tessera Contour põrandakatted.