Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nõelvilt

Nõelvilt

Tugevad, hea kulumiskindlusega nõelvildist põrandakatted on täiuslikud paigaldamiseks suure liikumiskoormusega aladele või pöördratastega toolide kasutuskohtadesse, näiteks büroodesse ja kaubanduskeskustesse. Raskelt koormatud aladel, mis nõuavad otstarbekat ja vastupidavat tekstiilist põrandakatet, on nõelvildist vaip sageli säästlik alternatiiv tavalistele kootud vaipkatetele.

 • Nõelvilt
 • Nõelvilt
 • Nõelvilt
 • Nõelvilt
 • Nõelvilt
 • Wartezimmer_8737_Detail_4c_HD
  Forte

  Forte

  Forte on esmaklassiline nõelvildist põrandakatete sari. Väga tihe struktuur – üle 3 miljoni nõelapiste ruutmeetri kohta – tagab suure kasutussagedusega aladel nõutava meeldiva välimuse ja head kulumisomadused.
  Forte on saadaval nii rullis kui ka plaatidena.

  Usaldusväärne, silmapaistev ja praktiline

 • Markant needlefelt 2021
  Markant

  Markant

  Markant on jämeda tekstuuriga kvaliteetne nõelvildist põrandakate. 100% polüamiidkiududest valmistatud tugevad ja kulumiskindlad Markanti põrandakatted sobivad ideaalselt paigaldamiseks suure liikumiskoormusega aladele.
  Markant on saadaval 16 soliidses ühevärvilises toonis. Markant Graphic City pakub nelja ajatu ristkülikumustriga graafilist valikut.

 • Akzent needlefelt 2021
  Akzent

  Akzent

  Akzent on Forbo hea hinna ja kvaliteedi suhtega alternatiivtoode ning nõelvildist tootevaliku ainus kollektsioon, mis on valmistatud 80% polüamiidist ja 20% polüpropüleenist kiududest, kuid on sellest hoolimata hea kulumiskindlusega.
  Akzent on saadaval 13 moodsas värvitoonis.

 • Showtime Graphic
  Showtime Graphic

  Showtime Graphic

  Meie nõelvildi sari Showtime Graphic annab hotellidele, kinodele, teatritele ja teistele vaba aja veetmise kohtadele ainulaadse ilme. Eksklusiivsed nõelvildist põrandakatted on kõrgjõudlusega, originaalsed ja lihtsad hooldada. Showtime Graphic on saadaval 20 põneva kujundusega, mis koosnevad viiest eri tooni mustrist: Loft, Heritage 05, Ecosystem 07, Wonderlab 06 ja Wonderlab 07.

 • Showtime Colour
  Showtime Colour

  Showtime Colour

  Meie nõelvildist põrandakatted Showtime Colour on kõrgjõudlusega ja lihtsad hooldada. Peentest kiududest nõelvildi kollektsioon palub 17 neutraalsetes toonides ja värviaktsentidega valikut. Värvid ühilduvad ideaalselt Showtime Graphicu mustriliste kujundustega ning on loodud sobima tänapäeva majutus-, toitlustus- ja meelelahutusasutuste sisekujunduse värvilahendustega.

Nõelvildi omadused

Kulumiskindel

Forbo nõelvildi hea kvaliteet on selle kulumiskindla põrandakatte enam kui 40 aastat kestnud tootmis- ja tarnimiskogemuse tulemus. Töötame ainult kvaliteetsete kiududega, mis pakuvad lisakaitset pori ja määrdumise eest, tänu millele on igapäevane puhastamine lihtsam. Forbo nõelvilt on saadaval kolme tihedusega: 750 g/m² Forte ja Showtime, 400 g/m2 Forte plaadid, 600 g/m² (Markant) ja 500 g/m² (Akzent), mis vastavad erinevatele nõuetele. Showtime on uus ja paindlik põrandakattelahendus, mis on saadaval nii põnevate mustritega kui ka ühevärvilisena. Samuti on võimalik valitud kujundust üle värvida.

Kvaliteetsed kiud
Kasutame kõikides nõelvildist vaipades kvaliteetseid polüamiidkiude ja täielikku lateksimmutust. Need kiud on välja töötatud eesmärgiga pakkuda lisakaitset pori ja määrdumise eest. See lihtsustab igapäevast puhastustööd, samas aitab säilitada korralikult hooldatud väljanägemist.

Vähendab müra
Forbo nõelvildi mõõdetud kõndimismüra tase on vahemikus 20–22 dB, mis tähendab, et ümbritsevat müra on vähendatud. Seetõttu on seda ideaalne kasutada sellistes kohtades nagu kontorid, mis nõuavad vaikset keskkonda ja minimaalselt häirivat müra.

Peab vastu pöördratastega toolidele
Nõelvildist põrandakate on tavalistest vaipadest märksa parem lahendus sellistes kohtades, kus kasutatakse pöördratastega toole.

Sobib kasutamiseks põrandaküttega aluspindadel
Nõelvildist vaip on tänu suurepärasele soojusjuhtivusele väga sobiv põrandaküttega ruumides kasutamiseks.

Forbo_Nadelvlies_96000_96038

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbo iga toote kohta on olemas lai valik reklaam- ja tehnilist dokumentatsiooni. Dokumente võib leida toodete valiku käigus. Seejärel saate seonduvaid dokumente alla laadida.Dokumentide allalaadimiskeskus

Samuti võite kohe alla laadida Needlefelti teabelehe siit:
Needlefelt

Showtime

Needlefelt_ Techn_specs

Head kulumisomadused

Head kulumisomadused

Forbo Flooringu Needlefelti kollektsioon on müügil meeldivate värvitoonide sarjas kolme kvaliteeditasemega – Forte, Markant ja Akzent. Neid täiendavad kolm prinditud varianti, sh meie kõige uuem pilkupüüdev Reef-kujundusega täiendus. Meie hea kvaliteet tugineb üle 40-aastasel tipptasemel nõelviltvaipade tootmise ja tarnimise kogemustel. Forbo kasutab ainult kvaliteetseid kiude, mis pakuvad pori ja määrdumise eest erilist kaitset. See lihtsustab igapäevast puhastustööd, kuid aitab säilitada korralikult hooldatud väljanägemist.

Kõikidel meie kvaliteedirühmadel on standardi EN 1470 liigituse kohaselt ülimalt tugev (klass 33), seega parim kulumiskindlus. Mõõdetud kõndimismüra tasemed vahemikus 20–22 dB tähendavad väikest ümbritsevat müra, mis teeb nõelvildi väga sobivaks sellistes kohtades nagu bürood, mis nõuavad rahulikku keskkonda ja mis ei talu müra tõttu häirimist. Samuti on nõelviltvaibad tavalistest vaipadest märksa paremad kasutamiseks sellistes kohtades, kus kasutatakse pöördratastega ratastoole. Tänu suurepärasele soojusjuhtivusele sobivad Forbo nõelviltvaibad ülimalt hästi kasutamiseks põrandaküttega ruumides.

Need on müügil erinevate nõuete kohaselt kujundatud kolmel kvaliteeditasemel, laias valikus moodsates prinditud kujundustes ja kokku 77 värvivarjundis.

Hard-wearing performance