Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Imitatsioonkatted

Kas otsite puit- või kivipõranda ilu koos tugeva ja mugava vinüülkatte eelistega? Uurige meie uut kollektsiooni Allura LVT. Jala all soe, heli summutav, lihtne paigaldus ja hooldus. Tänapäeval ei ole turul teisi imitatsioonkatteid, mis oleksid kujunduse, tehnoloogia ja säästvuse poolest Alluraga võrdsed. Pakume täies ulatuses liimitavaid, klõpspaigaldusega ja lahtiselt paigaldatavaid (nakkeainega) variante.

 • Imitatsioonkatted
 • Imitatsioonkatted
 • Imitatsioonkatted
 • Imitatsioonkatted
 • Allura Wood w60350 & w60354
  Allura imitatsioonkatted

  Allura imitatsioonkatted

  Viimase kümnendi jooksul on Allura imitatsioonkatted end tõestanud ühe meie tootesortimendi menukama kaubamärgina. Allura LVT pakub rohkem kui 100 kujundust koos mitmekesise laua- ja ruudukujuliste plaatide mõõtude valikuga. Suurepärane mõõtmete stabiilsus, püsiv kaitse, lõputud kujundusvõimalused. Avastage meie põnevad uued Allura sarjad Wood, Stone ja Abstract.

 • Allura Flex 1651
  Allura Flexi lahtiselt paigaldatavad plaadid

  Allura Flexi lahtiselt paigaldatavad plaadid

  Forbo Allura Flexi lahtiselt paigaldatavad plaadid on kvaliteetsed stabiilsete mõõtmetega heterogeensest vinüülist plaadid, mis on välja töötatud just lahtiselt paigaldamiseks. Klaasfiiberpõhimik ja mitmekordselt kalandreeritud kihid teevad Allura Flexi vinüülplaadid erakordselt tugevaks, vastupidavaks ja kvaliteetseks.

 • Allura Flex Decibel
  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel

  18 erksa värvi valikuga Allura Flex Decibel näeb suurepärane välja ja vähendab löögiheli 19 dB. Kuigi Allura Flexi lahtiselt paigaldatavad plaadid on palju kergemad kui tavalised plaadid, pakub uuenduslik kahekordne klaasfiiberkonstruktsioon samasuguseid kiirpaigaldusomadusi ja dimensionaalset stabiilsust.

 • Allura Colour C68014 B
  Allura Colour | Colour Plus

  Allura Colour | Colour Plus

  Forbo Allura Colouri plaadid on ainulaadsed tihedalt kokku pressitud homogeense koostisega põrandaplaadid, mis tagavad suure käidavuse korral põranda erakordse vastupidavuse. Need vastupidavad plaadid on suurepärase välimuse ja tõhusa paigaldusviisiga ning neid on lihtne hooldada. See on ideaalne nõudlikele büroo- ja kaubanduspindadele. Allura Colour on saadaval kinniliimitava ja fikseeriva mehhanismiga (Allura Colour Plus) versioonina, mispuhul on paigaldamine veelgi kiirem.

 • Allura Click cc60085
  Allura Click

  Allura Click

  Kas otsite tõetruu välimusega puidu- ja kivimustreid, mida oleks lihtne paigaldada? Meie uuenenud kollektsioon Allura Click LVT pakub teile just seda. 38 elegantset kujundust, mida saab kiiresti ja lihtsalt paigaldada tänu meie järeleproovitud ning patenditud klõpsusüsteemile. Kaitstud meie ainulaadse lakkimissüsteemi abil, on sarja Click plaatidega kaetud põrand mitte ainult välimuselt kaunis, vaid peab ka ajaproovile vastu.

 • Allura Fusion
  Allura Fusion

  Allura Fusion

  Sõna „Fusion“ tähistab värvipastade kokkusulatamise või -segamise protsessi. See on võte, mille korral olemasolevate Allura kujunduste kulumiskihti lisatakse paiguti läbipaistvat ja läbipaistmatut toonitud pastat. Pastade segunemisel tekib juhuslik efekt, mis muudab iga lauakujulise või tavaplaadi tõeliselt ainulaadseks ning annab kujundusele sügavuse.

  Kollektsiooni kuulub neli laua- ja kolm plaadivarianti ning neid saab selgelt siduda (ka artikli numbri järgi) Allura sarja tavapäraste artiklitega. Sel viisil on võimalik kasutada segamini Fusionit ja Allura põhikollektsiooni.

Põrandakatmise kunst

Põrandakatmise kunst

Forbo Allura kollektsioon esitab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal. Imitatsioonkatted (LVT) on uus väljatöötatud põrandakatete liik, mis on valmis võitma oma kohta kõikides kasutusvaldkondades. Ükskõik, kas tegemist on jaemüügi-, vabaaja-, majutus-, büroo- või haridus- ja tervishoiuasutustega, LVT on tuntud kui lihtsalt paigaldatav, lihtsalt hooldatav ja vastupidav põrandakate, mis näib ja tundub samaväärsena oma naturaalsele eeskujule, kas siis puidule, kivile või mõnele tehismaterjalile. Suundumuste arenedes on LVT-toodete pakkumine uskumatult laienenud.

Nüüd on aeg tunnustada nende toodete kvaliteeti. Forbo Allura LVT on pikaajalise kestvusega, selle omalaadne kujundus on loodud loodusliku algupärani viimistletud puidutekstuuri ja reljeefiga, mis annab algupäraga võrdväärse ehtsa koopia. Kuigi kujundus tekitab huvi ja loob valitud keskkonna, on olemas ka muid olulisi näitajaid, millele avalikud põrandad peavad vastama. Veatu paigaldus, laitmatu mõõtmete stabiilsus, lihtsalt hooldatavad ja ilma lisapoleerimise või sagedase hooldamiseta väga heas korras hoitavad põrandad.

Allura LVT moodboard

Allura kujundamine

Allura kujundamine

Allura kollektsiooni loomine oli põnev teekond, mille jooksul meie kujundusmeeskond ühildas omavahel nii kujunduse ja arhitektuuri suundumused kui ka looduslike materjalide kasutuse. On palju viise, kuidas põranda kujundus mõjutab keskkonda. Põrandad võivad olla külmad, tagasihoidlikud ja märkamatud, andes igale ruumile oma iseloomu. Põrand võib olla ka väärikalt domineeriv, mis annab tugeva aluse muudele kujunduselementidele. Tänapäeva põrandad kipuvad olema sageli mängulised ja kooskõlas keskkonnaga. Tahvlite suuruste, värvide ja materjalide väljenduslikkuse kombineerimine ja sobitamine aitab luua isikupäraseid põrandaid. Allura kollektsioon on kujundatud nii, et pakkuda võimalikult suurt valikut põrandaid.

ThomasDorothe_0118488_HD

Allura ja keskkond

Säästlik alternatiiv LVT näol

Kõik Allura LVT sarjad on välja töötatud rangeid keskkonnanõudeid silmas pidades. Lugege altpoolt, mida me teeme, et muuta Allura nii säästvaks kui võimalik.

Taastuvenergia
Forbo tootmistehas Euroopas tagab parima kvaliteediga imitatsioonkatted, mille valmistamisel kasutatakse taastuvenergiat. Tekkiv jäätmevoog on minimaalne ja võetakse omakorda tootes ringlusse.

Vähem vedusid
Tootes kliendile lähedal, vähendame kaugvedudest tingitud koormust ja suudame reguleerida laovarusid selliselt, et materjal on vajaduse korral kättesaadav ega aegu.

Ftalaadivaba
Kõik Allura imitatsioonkatted on täielikult ftalaadivabad.

Ringlussevõtt
Forbo Allura põhimik sisaldab üle 20% ringlussevõetud materjali.

Väiksemad lõikamisjäägid
Allura laua- ja ruudukujulised plaadid lõigatakse automaatse ultrahelilõikuriga, mis ei jäta plaate lõigates üksikute tükkide vahele tühja ruumi ega tekita materjalijäätmeid. Lõikamiseks antakse ette pidev leht, mis tähendab, et jäätmeid tekib minimaalselt, ainult 4 m laiuse lehe kahes servas.

Hoolikalt valitud toormaterjalid
Allura on valmistatud hoolikalt valitud ühtlase koostise ja kvaliteediga toormaterjalidest. Toote erinevad kihid on välja töötatud meie enda tehases ja tootmiseks ei kasutata mingeid eeltoodetud täite- ega kattekihte. See tähendab, et tootmise käigus ei teki mingeid toormaterjali ülejääke.

1286x966_Vinyl_with_drawings

Euroopa toodang

Euroopa toodang

Forbo Allura kollektsioonid toodetakse Euroopas ülimoodsatel tootmisliinidel, mis tagavad ülimalt hea mõõtmete stabiilsusega ja hea kvaliteediga toote. Tänu tootmises kasutatavale taastuvenergiale ja 100% taastöötlusele on LVT kõige jätkusuutlikum alternatiiv.

Forbo Allura on loodud klaasfiiberkihist põhimiku ümber, mis koos erinevate keerukate lisakihtidega, sh kalandreeritud aluskihiga, sisaldab ringlusse võetud materjali ning tagab täiusliku printimis- ja sissepressimisaluse meie kujundajate loodud elutruudele mustritele. Kõik printimised on tehtud veepõhiste tintidega ja kulumiskiht on loodud viimistlustega, mida on kasutatud meie projektide vinüülkollektsioonides, mille vastupidavust on tõestatud kõvasti üle aastakümne.

European production

LRV ja NCS-i koodid

LRV ja NCS-i koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

LRV&NCS