Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linoleum

Linoleum

STEP INTO MODERN NATURE

 • Linoleum
 • Linoleum
 • Linoleum
 • Linoleum
 • Linoleum
 • Linoleum
 • Linoleum
 • Marmoleum Concrete 3732 asteroid
  Marmoleum Solid

  Marmoleum Solid

  Avastage harmooniline side tänapäeva loodusega Marmoleum Solidi abil. See on keskkonnahoidlik linoleumist põrandakate, mis toetab teie heaolu.
  Nautige loodust moodsate lahenduste abil, mida pakub meie nelja tekstuuriga Marmoleum Solid:
  Cocoa, Walton, Concrete and Piano

 • Marmoleum Marbled 3891
  Marmoleum Marbled

  Marmoleum Marbled

  Määratledes loomulikke ruume. Avastage CO2 suhtes neutraalse põrandakatte (cradle to gate) loomulik ilu. Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled rikastab klassikalist marmorimustrit viie huviäratava orgaanilise struktuuriga, mida pakutakse värvitoonide suures valikus. Selle kollektsiooni värvitoonide segu võimaldab luua mitmekülgseid põrandakujundusi ning sobib ülihästi kokku muude pindadega, näiteks puidu ja kiviga. Uurige meie Marbledi kollektsiooni kuuluvaid sarju Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra.

 • Marmoleum Linear 3573
  Marmoleum Linear

  Marmoleum Linear

  Mugavate ruumide looja. Marmoleum Linear on välja töötatud, et luua nüüdisaegne ja mugav, soojalt ja külalislahkelt mõjuv keskkond, kus tekib sundimatu, loomulik ja kodune õhkkond. Keskkond, kus taastume kiiremini, tunneme tööindu, tahame oma mõtteid jagada ja õppida.

 • Designing with Marmoleum
  Kujunda Marmoleumiga

  Kujunda Marmoleumiga

  Kas otsid põranda jaoks midagi ainulaadset, mis oleks ühtlasi säästev ja vastupidav? Meie valik „Kujunda Marmoleumiga“ pakub just nimelt seda. Meie Aquajet-tehnoloogia võimaldab luua kõige täpsemaid ja detailirikkamaid põrandakujundusi.

 • Marmoleum Modular tiles
  Marmoleum Modular plaadid

  Marmoleum Modular plaadid

  Loov vabadus! Marmoleum Modular annab võimaluse luua oma valitud põranda. Kollektsioon kutsub mängima, kombineerima ja ühendama ning valima plaatide kuju, suurust ja värvi. Sel moel luuakse täiesti uus põrandakontseptsioon, mis on enam kui traditsiooniline põrand, kus teie valiku määrab üksnes disain. Nüüd võite kuju, suuruse ja vormingute valimisega luua soovitud põranda.

 • Acoustic Linoleum
  Akustiline linoleum

  Akustiline linoleum

  Kõige parem on heli nõrgendada heliallika juures. Helisummutavad põrandad annavad märkimisväärse panuse müra vähendamiseks hoonetes. Meie helisummutavad linoleumpõrandad loovad tervisliku keskkonna, ühendades säästvuse ja suurepärased helisummutusomadused. Pakume kollektsioone Marmoleum Acoustic (müra vähendamine 14 dB võrra) ja Marmoleum Decibel (18 dB). Koos tavalise Marmoleumiga saab kasutada korkaluskihti löögimüra vähendamiseks 14 dB võrra.

 • Marmoleum Ohmex VU Amsterdam University
  Elektritjuhtiv linoleum

  Elektritjuhtiv linoleum

  Marmoleum Ohmex on linoleum, mis vastab kõrgematele elektrijuhtivuse nõuetele. Elektritakistust on suurendatud väärtuseni 1–10 8 Ω (EN1081), mis tagab ohutuse inimestele ja kaitseb staatilise elektri suhtes tundlikke seadmeid.
  Marmoleum Ohmex paksusega 2,5 mm on saadaval neljas värvitoonis. Tavapärased kasutusvaldkonnad on arvuti-/serveriruumid ja tundlike seadmetega piirkonnad.

 • Marmoleum Sport
  Marmoleum Sport

  Marmoleum Sport

  Marmoleum Sport kuulub pindelastsete spordipõranda tarindite kategooriasse ja vastab Euroopa uusimatele spordipõranda standarditele. Spordipõrand, mille pealiskatteks on Marmoleum Sport, vähendab vigastuste, lihaste väsimise ja ülepingutamise ohtu. Pealiskiht tagab optimaalse toime libastumiskindluse ja libisemise suhtes.

  Marmoleum Sport on saadaval 13 määrdumist varjava värvitooniga, mida tavaliselt spordisaalides kasutatakse. See on vastupidav, libisemiskindel ja tänu looduslikele koostisosadele kõige säästvam spordipõrandakatte valik. Olgu tegu korv- või võrkpalli, saalijalgpalli, rulluisuspordi, tantsimise, kergejõustiku või võimlemisega, Marmoleum Sport on spordi- ja universaalhallide jaoks esimene valik.

 • Furniture Linoleum 4164
  Mööblilinoleum

  Mööblilinoleum

  Forbo mööblilinoleum on naturaalne pinnakattematerjal, mis annab viimase lihvi tippklassi mööbli kujundamisel, näiteks kirjutuslaudadele, toolidele, istmetele, kappidele, ustele ja vitriinidele. See on tuntud oma elegantsilt ja vastupidavuselt. Hea kvaliteet ja peen töö torkavad juba kaugelt silma. Matt pind ja pehme soe tekstuur teevad sellest ainulaadse mööblikatte. Vaadake meie Mööblilinoleum videot.

 • Bulletin Board pinboard linoleum
  Bulletin Board

  Bulletin Board

  Meie teadetetahvli linoleum Bulletin Board pakub praktilist lihtsat lahendust mõtete ja ideede kogumiseks ning vahetamiseks olukordades, kus inimesed peavad plaane, tegelevad loominguga ja kohtuvad omavahel. Bulletin Board on looduslik materjal, millega saab katta raamitud või alusega teadetetahvleid või ka seinu. Selle pind on taktiilne ja värvirikas, tekitades ruumi dekoratiivse elemendi.

 • Marmoleum 2.0
  Marmoleum 2.0

  Marmoleum 2.0

  Kui on vaja vähendada materjalikasutust või piisab 2,0 mm paksusest linoleumpõrandast, saame alati pakkuda oma kaunist Marmoleum 2.0 kollektsiooni. Marmoleum 2.0 on eelkõige mõeldud eluruumides kasutamiseks või elamuettevõtetele ning toob tarbija ette valiku kujundusi sarjadest Fresco, Real ja Concrete. Ja loomulikult on see valmistatud 97% ulatuses loodusliku päritoluga toorainetest, täpselt nagu meie teisedki linoleumpõrandakatted.

Marmoleum

Linoleum – samm kaasaegsesse loodusesse

Marmoleum toob looduse puudutuse meie igapäevaellu ja tugevdab sidet keskkonnaga.
Marmoleumi loob läbi kliimapositiivsete põrandalahenduste sideme loodusega ja panustab nii erinevatel tasanditel meie kõigi heaollu. Lõputu inspiratsiooniallikas alates meie poolt kasutatavatest naturaalsetest materjalidest kuni meie pakutavate disainide ja värvideni. Kooskõlas loodusega loovad meie disainitud põrandad aluse ruumidele, kus inimestel on hea liikuda, töötada, õppida, terveneda, mängida ja puhata.

Pakume põrandalahenduse igasse interjööri – nii visuaali kui värvide abil. Trendikatest hillitsetud naturaalses värvigammas Solid kollektsioonis olevatest disainidest erksate marmoriseeritud värvideni Marbled kollektsioonis, mis eristuvad ja muudavad iga ruumi pilgupüüdjaks, samuti soojad triibudisainiga visuaalid Linear kollektsioonis, mis loovad koduse ja hubase tunde.

Erinevates disainides ja mõõtudes Marmoleum Modulari linoleumplaatide kollektsioon annab vabaduse luua vapustavaid põrandadisaine.

Meie lai Marmoleumi valik pakub ka akustilisi,elektrit juhtivaid ja spordipõrandaid.

Meie linoleum Bulletin Board võimaldab luua dekoratiivseid teadetetahvleid – praktiline lahendus mõtete ja ideede kogumiseks ning vahetamiseks.

Furniture Linoleum on unikaalne materjal mööblipindade katmiseks. Materjal on oma olemuselt painduv ja sellega on võimalik katta kõikvõimalikku mööblit.

Kutsume teid looma kestlikke ruume, millel on kõigele ja kõigile positiivne mõju.

Marmoleum walton

Heaolu

Heaolu algab siin

Oleme võtnud eesmärgiks pakkuda tooteid, mis edendavad looduse kaasamise kaudu inimeste tervist ja mugavust.

Tänapäeva maailmas, kus veedame keskmiselt 85 protsenti ajast siseruumides, u tundub keskendumine sisekeskkonna kvaliteedi parendamisele ainult loomulik. Marmoleum pakub võimalust tuua looduse parimad omadused tuppa tänu loodussõpradele mõeldud kujundustele, mis sobivad koolidesse, tervishoiuasutustesse, töö- ja eluruumidesse ning puhkekeskustesse.

Marmoleum suurendab kõigi heaolu mitmel tasandil.
Marmoleumi eesmärk on hõlbustada turvalise, hügieenilise ja mugava keskkonna loomist. Marmoleumi põrandakatteid on lihtne puhastada, need on bakteriostaatilised, viirusevastaste omadustega ja allergiavastased. Nende tekstuur ja kaunid värvid mõjutavad kõiki meeli. Tänu looduslikele toormaterjalidele ja pidevale elutsükli täiustamisle oleme loonud kliimapositiivse põrandakatte, mis panustab kestlikku tulevikku. Marmoleumi põrandakatted parandavad hoone keskkonna- ja heaoluhinnangut sellistes hoone sertifitseerimissüsteemides nagu LEED, BREEAM ja Well-ehitusstandard.

Marmoleum Solid - 3753 blue ice & 3754 Sirius

Kliimapositiivne

Marmoleum – keskkonnahoidlik põrandakate

Marmoleumiga valite kestliku põrandakatte, mis on üdini kliimapositiivne (toormest kliendini). Alates algallikast ja lõpetades lõpptootega, CO2-arvestusühikuid ostmata.

Ehitustööstus on üks suurimaid süsinikuheidete tekitajaid, põhjustades kliimamuutusi. Seetõttu otsime võimalusi, kuidas oma süsinikujalajälge vähendada, et võidelda kliima soojenemise vastu. Uute ehitusprojektide kavandamisel on üha olulisem valida keskkonnahoidlikud ehitusmaterjalid.

Forbo eesmärk on arendada välja keskkonnahoidlikud põrandakattelahendused, et anda oma panus kliimamuutuste leevendamisse.
Meie Marmoleumi põrandakatted on valmistatud 98 protsenti naturaalsetest toormaterjalidest, nagu linaseemneõli, puidujahu, lubjakivi, vaik ja džuut.
Marmoleum on ainulaadne, sest toode ise seob CO₂. Tänu Marmoleumis kasutatud biopõhiste materjalide fotosünteesile neeldub rohkem CO₂, kui toodete transportimisel ja töötlemisel toodetakse. Seetõttu on Marmoleum toormest kliendini kliimapositiivne (ja süsinikunegatiivne).
Lugege lisateavet Marmoleumi kestlikkuse kohta

Forbo hindab toodete elutsüklit, et pidevalt tuvastada ja parandada oma põrandakatete kestlikkust. Meie sõltumatult kinnitatud toote keskkonnadeklaratsioonid sisaldavad kogu teavet, mida kestliku otsuse langetamiseks vajate. Lugege lisateavet LCA and EPD.
Siit leiate Marmoleumi keskkonnadeklaratsiooni Marmoleum EPD

Marmoleum Cocoa natural raw materials

LCA & EPD

Läbipaistvus igal sammul

Läbipaistvus on meie jätkusuutlikkuse strateegia üks võtmeelemente, seega soovime näidata, et meie põrandad on tõestatult kestlikud, nii planeedile kui meie tervise mõistes.

Environmental transparency passport

Forbo kasutab toodete elutsükli hindamise süsteemi (LCA) ja parandab pidevalt protsesse meie põrandate keskkonnamõju vähendamiseks. Meie toodete keskkonnadeklaratsioonid (EDP) aitavad hinnata ehitiste keskonnajalajälge ja teha nende abil jätkusuutlikke otsuseid.

Siit leiate keskkonnadeklaratsioonid (EDP meie linoleumitoodetele):
Marmoleum sheet 2.0 and 2.5 mm
Marmoleum sheet Striato and Walton
Marmoleum sheet Decibel
Marmoleum Modular tile 2.5 mm Lines, Shade, Marble & Colour
Marmoleum Modular tile 2.5 mm Slate
Marmoleum Modular tile 2.5 mm Textura
Furniture Linoleum

Marmoleum LCA & EPD

Tomivus

The best natural floor

Topshield Pro on Marmoleumi pinnaviimistlus, mis on välja töötatud uusimate tehnoloogiliste lahenduste abil ja meie aastatepikkuse kogemuse toel. Topshield Pro viimistlus toimib kahekihilise süsteemina ja tänu sellele saab seda äparduste korral või pärast aastatepikkust kasutamist parandada või värskendada. Topshield Pro krunt nakkub linoleumi pinnaga, luues esmase kaitsekihi. Teine kiht annab tugeva kriimustuskindla ja mustust tõrjuva viimistluse. Mõlemad kihid kõvastuvad soojuse ja ultraviolettkiirguse toimel. Marmoleumi omamiskulu on väike, sest põrandakate peab väga kaua vastu ja seda on ülilihtne puhastada.

Topshield Pro'ga Marmoleum on kasutusvalmis põrandakate, mis ei vaja esialgset hooldust ega polümeerikihi pealekandmist ning on kolm korda parema kaitsega.
1. Parem kulumiskindlus
2. Parem plekikindlus
3. Parem puhastada ja hooldada

Siit leiate lisateavet Topshield Pro katsetuste kohta mida oleme teinud oma laboris, praktikas ja välisekspertide abiga.
Võite vaadata ka meie Marmoleum Topshield Pro videot:

Topshield kaitsega Marmoleum pakub:

Tõestatud toimivus: miljonid müüdud ruutmeetrid ja pidev viimasele tehnoloogiale põhinev tootearendus
Tervislikkus: Marmoleumil on viirusevastased omadused, ta on loomulikult antibakteriaalne, allergiakindel, toksiliste ainete ja plastikuvaba, madala emissiooniga
Kemikaalideta: vahatamine ega poleerimine pole optimaalseks kestvuseks aastaid vajalik
Veekindlus: vetthülgav ka pidevalt märja pinna puhul (keevise vajaduseta)
Ülim hügieen – lihtne puhastada, viirustevastane ja looduslikult antibakteriaalne
Kestvus ja hea välimus: kulumiskindel ja sile pind tagavad lihtsa hoolduse

Topshield pro 3x better protection

Marmoleumi valmistamine

Tunneme uhkust Marmoleumi loomise üle

Marmoleumi valmistamise oskus pärineb 19. sajandist. Linoleumi valmistamine oli sõna otseses mõttes käsitöö. Seejuures tundsid vaid vähesed tooraine segamise, laagerdamise ja kalandreerimise oskust.

Linoleumi valmistamise kunst on viimase 150 aasta jooksul edasi arenenud ja saanud kulusäästlikuks, automatiseeritud ja energiatõhusaks tootmisprotsessiks. Forbo on seda arengut edendanud Marmoleumi kaubamärgiga. Marmoleumi valmistamine on endiselt kunst, mida ei õpetata üheski tööstus- ega kutsekoolis. Tegelikult teab vaid käputäis inimesi, kuidas Marmoleumi teha. Meie meistrid peavad oskama määrata kindlaks õige koostisosade segu, lasta toormaterjalidel õige aja seista ning kasutada õiget temperatuuri ja rõhku. Oleme oma ekspertide üle uhked ja samavõrra tunnevad nemad uhkust iga Marmoleumi tüki loomise üle.

Kui soovite Marmoleumi valmistamise kunsti kohta rohkem teada saada, vaadake Marmoleumi valmistamise videot


Our proud linoleum craftsmen

Inspiratsiooni

Videod, brošüürid ja raamatud

Meie kodulehelt leiate mitmeid informatiivseid videoid meie linoleumkatete kohta.

Video:


Rohkem infot meie Marmoleumi kollektsioonide kohta leiab meie veebiajakirjas Marmoleum Marmoleum in the real world magazine

Online kataloogid kõigi meie kollektsioonide toodete kohta:BIM mudelid

Marmoleumi BIM mudelid

Forbo toetab professionaale, kes oma töös BIM-I kasutavad, BIM-I kasutavate professionaalide toetamiseks on Forbol enamiku oma tooteportfellis olevate toodete kohta olemas kvaliteetsed BIM objektid.

BIM Object platform

BIM models