Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum sport

Marmoleum Sport on mitmeotstarbeline spordipõrandakate, mis paigaldatakse pealispinnana paindlikule konstruktsioonile ja mida saab kasutada kõikvõimalikes spordirajatistes. Vastupidavad linoleumist spordipõrandad on valmistatud peamiselt looduslikest toorainetest ning toodetud säästlikul ja kliimapositiivsel viisil.

Toode

Marmoleum Sport

  Teave Marmoleum Sporti kohta

  Eesmärgile sobiv

  Marmoleum Sport on mitmeotstarbeline spordipõrandakate, mis paigaldatakse pealispinnana paindlikule konstruktsioonile ja mida saab kasutada kõikvõimalikes spordirajatistes. Kõik värvitoonid on saadaval paksusega 3,2 mm ja 4 mm. Marmoleum Sport ületab hõlpsasti kõik takistused ja vastab kõigile Euroopa standardi EN 14904 ja Saksa standardi DIN V 18032-2 nõuetele.

  Väiksem vigastuste oht
  Spordi- ja mitmeotstarbeliste saalide põrandakatted peavad tagama ohutuse ja spordiks sobivad omadused. Marmoleum Sporti pealiskihiga spordipõrand vähendab vigastusohtu, lihaste väsimust ja ülepinget. Pealiskiht tagab optimaalse toime libastumiskindluse ja libisemise suhtes.

  Sobib suure koormuse ja sagedase kasutatavuse korral
  Olgu tegu käsipalli, korvpalli, kergejõustiku või võimlemisega, Marmoleum Sport tuleb kõigega toime. Kui seda kasutada koos õige aluspõrandaga, ei mõjuta põrandat suured koormused ega raske spordivarustus. Põranda jätavad puutumata isegi sellised tegevused nagu tantsimine – Marmoleum Sport saab hakkama nii tänavajalatsite, sigarettide kui ka jookidega.

  Kauakestev toimivus
  Marmoleumi põrandakatte äärmine vastupidavus tagab parima toimivuse ka pärast aastatepikkust intensiivset kasutamist. Suurepärased puhastus- ja hooldusomadused tagavad, et põrand näeb pikki aastaid hea välja.

  Visuaalne tšempion
  Marmoleum Sporti kollektsioon hõlmab 11 moodsat õrna marmorimustriga värvitooni. Kollektsioon pakub segu neutraalsetest ja erksatest toonidest, mida saab kombineerida, et lisada põrandale aktsentvärvides kujundeid.

  Marmoleum Sport

  Eelised

  Valik number üks

  Marmoleum Sport pakub:

  Kvaliteetsete spordipõrandate omadused
  • Paindlik ja elastne põrandakate
  • Mitmeotstarbeline (koos sobiva aluspõrandasüsteemiga)
  • Libisemiskindel
  • Vastupidav
  • Mõjutamatu hõõrdekuumuse suhtes
  • Puudutamisel soe
  • Leeki aeglustav
  • Sobib kasutamiseks põrandaküttega aluspindadel

  Erilise spordipõranda pakkumine
  • Saadaval nii 3,2 mm kui ka 4,0 mm paksusega
  • Suur valik värvitoone, mida saab kombineerida

  Looduslik ja hügieeniline põrandakate
  • Valmistatud looduslikest toorainetest
  • Hügieeniline
  • Bakteriostaatiline
  • Säästlik

  Marmoleum Sport

  Looduslik võitja

  Looduslik võitja

  Marmoleum Sport on täielikult spordile sobivate omadustega ja vastab kõigile ökoloogiliselt kvaliteetsete toodete valmistamise nõuetele. Marmoleumi põrandad on toormest kliendini kliimapositiivsed.

  Marmoleumi tootmiseks kasutatavad toormaterjalid on kiiresti taastuvad. Need on taimede, puude ja põllukultuuride kasvamise ajal omastanud sellise koguse CO2, mis ületab tootmisprotsessi käigus eralduva CO2 koguse. Marmoleumi toodetakse nüüdisaegses energiatõhusas keskkonnas. Me toodame seda 100% päikesest ja tuulest saadud taastuvenergia abil CO2 juurde tekitamata.

  Lugege lähemalt Marmoleumi säästliku olemuse kohta


  Marmleum_natural winner

  Paigaldamine

  Marmoleum Sporti paigaldamine

  Laadige siit alla
  Marmoleum sheet installation guidance note
  Marmoleum Sport game lining installation guidance note

  Kõikide Marmoleum Sporti kollektsiooni kaubaartiklite jaoks on saadaval sobivad keevisnöörid.

  Marmoleum Sporti saab standardi EN 14904 kohaselt kasutada kolme tüüpi spordipõrandate süsteemides: pindelastsed, punktelastsed ja kombineeritud süsteemid.
  Marmoleum Sport Elastic on Forbo spordipõranda terviksüsteem.

  Pindelastne (A-tüüpi) spordipõranda süsteem
  Marmoleum Sport sobib kasutamiseks pindelastsete (vetruvate) spordipõrandate rajamisel. Pindelastsed põrandad minimeerivad vigastusohu, jaotades põrkejõu laiema piirkonna peale. Vetrumissüsteemi kombinatsioon Marmoleum Sporti põrandakattega kahandab rohkem jõudu ja tekitab vertikaalse deformatsiooni. See teeb põrandakatte sobivaks nõudlikumate spordialade jaoks. Vetruva aluskandja konstruktsioon määrab ära täpsed talitlusnäitajad.

  Punktelastne (P-tüüpi) spordipõranda süsteem
  Marmoleum Sporti saab kasutada ka punktelastsete põrandasüsteemide ehitamiseks, mis summutavad lööke otse löögipunktis. See aitab leevendada kõvade pindade tõttu kukkumisega seotud stressiprobleeme. Ka ei määra kasutaja kaal leevendusefekti tõhusust nii nagu pindelastsete süsteemide korral. Punktelastsed süsteemid on seetõttu ideaalsed laste mänguväljakute ja nõrgemate põrgetega spordialade jaoks.

  Kombineeritud süsteemid
  Sellesse kategooriasse kuuluvad sünteetilised mängupinnad, mis on paigaldatud elastsele puidust aluspõrandale. Neis on kombineeritud pind- ja punktelastseid süsteeme, nii et punktelastne osa moodustab mängupinna.

  Marmoleum Sport Elastic
  Marmoleum Sport Elastic on punktelastne (P-tüüpi) põrandakate, mis koosneb kahest kihist. Nende kooskasutamine tagab täiusliku aluse nõrgapõrkeliste spordialade jaoks. Lööki pehmendav aluspõrand on valmistatud taaskasutatavatest kummi- ja vahtplastiosakestest, mis on omavahel seotud polüuretaaniga. Pealiskiht on Marmoleum Sport. Kummist aluspõrand ja Marmoleum Sport paigaldatakse eraldi. Pealiskihi saab paigaldada otse aluspõranda peale, mis teeb selle lihtsaks ja kulutõhusaks spordipõranda süsteemiks.

  Marmoleum Sport

  Tehnilised andmed

  Marmoleum Sport

  Brošüürid

  Marmoleumi brošüürid

  Kõigi Marmoleumi kollektsioonide kohta saab lisateavet veebiajakirjast Marmoleum pärismaailmas

  Marmoleum Sporti kohta lisateabe saamiseks lugege meie veebibrošüüri: