Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

bulletin board

Bulletin Board, teie mõtete jaoks…
Bulletin Board on ideaalne materjal info- ja teadetetahvlite ning muude pindade jaoks, kus vahetatakse ideesid ja teavet.

• Teadetetahvlite looduslik lahendus
• Vetruv ja elastne
• Hügieeniline ja bakteriostaatiline
• Kauakestev, ajatu ja tugev
• Mitmekülgne ja värvikas
• Praktiline ja lihtne
• Säästlik

Toode

Bulletin Board

  Miks valida Bulletin Board?

  Bulletin Board, teie mõtete jaoks…

  Looduslik ja vastupidav
  Bulletin Board on valmistatud looduslikest ja taastuvatest toorainetest. Kombinatsioon oksüdeeritud linaseemneõlist, vaigust ja peeneksjahvatatud korgist annab Bulletin Boardile elastsuse ja vetruvuse. Selle koosluse tulemuseks on erakordselt vastupidav ja keskkonnasäästlik ** toode.

  Iseparanemisomadused
  Tugevus ja vetruvus teevad Bulletin Boardist ideaalse materjali info- ja teadetetahvlite ning muude pindade jaoks, kus vahetatakse ideesid ja teavet. Tahvlimaterjal **säilitab oma haardumise ega murene
  nagu tavalised pehmed tahvlid, sest nööpnõelte väljatõmbamise järel nõelaaugud sulguvad.

  Praktiline ja hügieeniline
  Bulletin Board ei tõmba tolmu külge ja on bakteriostaatiliste omadustega. See teeb materjalist praktilise lahenduse klassiruumidesse ja on hügieeniline valik haiglate jaoks, kus saab näiteks paranemisteateid nööpnõeltega voodi kohale kinnitada.

  Bulletin Board 2187 & 2211

  Seinalahendused

  Seinalahendused

  Bulletin Board tarnitakse kuni 28 meetri pikkuste ja 1,22 meetri laiuste rullidena, mis teeb selle sobivaks suurematele pindadele paigaldamise korral, näiteks konverentsiruumides või piki koridori. Kolme värvitooni on saada ka 1,83 m laiusena.

  Wall solutions

  Raamitud lahendused

  Raamitud lahendused

  Raamitud Bulletin Boardi võib teha teie vajaduste järgi ühevärvilisena või keskkonda sobituva dekoratiivse kombinatsioonina. Kõik on erinevates suurustes ja ideaalsed säilitama teie mõtteid või väljendama loomingulisust.

  Bulletin Board framed solutions

  Dekoratiivlahendused

  Dekoratiivlahendused

  Bulletin Board on elastne ning hõlpsasti lõigatav, kombineeritav ja käsitsetav, mis võimaldab luua funktsionaalseid lummavate dekoratiivefektidega seinakujundusi.

  Bulletin Board decorative solutions

  Mööblilahendused

  Mööblilahendused

  Bulletin Board kindlustab ideaalse lahenduse nüüdisaegsele säästvale kontorikeskkonnale, kus eraldusvaheseinu ja mööbliesemeid saab kasutada ka infokandjatena.

  Bulletin Board furniture application

  Dokumentatsioon

  Bulletin Board documentation

  Paigaldamine