Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linoleum

Marmoleum Marbled

Määratledes loomulikke ruume. Avastage CO2 suhtes neutraalse põrandakatte (cradle to gate) loomulik ilu. Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled rikastab klassikalist marmorimustrit viie huviäratava orgaanilise struktuuriga, mida pakutakse värvitoonide suures valikus. Selle kollektsiooni värvitoonide segu võimaldab luua mitmekülgseid põrandakujundusi ning sobib ülihästi kokku muude pindadega, näiteks puidu ja kiviga. Uurige meie Marbledi kollektsiooni kuuluvaid sarju Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra.

 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • 3032 Marmoleum Real
  Marmoleum Real

  Marmoleum Real

  Marmoleum Real on meie klassikaline segu, mis koosneb hoolikalt valitud värvitoonidest, mis on kombineeritud kaunite üleminekutega värvusteks. Alates soojadest neutraalsetest ja rahulikest hallidest toonidest ning lõpetades põnevate erksate ja trendikate leedlambitoonidega.

 • 3860 Marmoleum Fresco
  Marmoleum Fresco

  Marmoleum Fresco

  Värske, õrn, tasakaalus Marmoleum Fresco põrandakatte tugev toonipalett koosneb õrnalt kokkusulanduvatest toon toonis põrandamustritest. Kõik need loovad värske, õrna ja tasakaalustatud üldmulje.

 • 3420 Marmoleum Vivace
  Marmoleum Vivace

  Marmoleum Vivace

  Sirgjooneline värvitoonide segu, mille välimus säilib suurepäraselt. Marmoleum Vivace on meie elavaim ja sirgjoonelisim segu, mis koosneb kuuest kuni kaheksast värvitoonist, luues kameeleonilaadse põrandakatte, mis sobitub hästi paljudesse interjööridesse.

 • 3428 Marmoleum Splash
  Marmoleum Splash

  Marmoleum Splash

  Täiuslik põrand elegantseks eneseväljenduseks Marmoleum Splash on Forbo Marmoleumi tootevaliku uus kujundus. Kaugelt vaadates tundub Splash kerge tooninüansiga helehallina. Lähedalt on Splash üleni helehall, kuid sellest kumavad läbi vihjed üllatavatele värvitoonidele.

 • 5802 Marmoleum Terra
  Marmoleum Terra

  Marmoleum Terra

  Ehe maalähedaste värvitoonide segu Meie uusim segu on Marmoleum Terra, tardkivimitest inspireeritud suletud, tihe ja väga kontrastne struktuur. Terra ühendab endas peene väikesemõõdulise marmoristruktuuri ja suurepärased mustust varjavad omadused. Ehe värvitoonide segu loob mitmekülgse põrandakujunduse, mis sobib hästi kokku muude Marmoleumi toodetega.

 • Marmoleum Vivace 3405 Granada
  Marmoleum Marbledi kõik värvitoonid

  Marmoleum Marbledi kõik värvitoonid

  Sellest ülevaatest leiate terve Marmoleum Marbledi kollektsiooni, sealhulgas kõik alamsarjad: Real, Fresco, Vivace, Splash ja Terra.

  Kõiki Marmoleum Marbledi värvitoone saab valmistada 3,5 mm Marmoleum Decibeli ehitusega (18 dB helisummutus). Tellimisel tuleb arvestada minimaalse tellimiskoguse ja valmistamisajaga. Tärniga (*) tähistatud Decibeli sarja kaubaartiklid on saadaval laost.

 • Marmoleum Real 3055
  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authenticu valik on 22-st ajatust põrandakujundusest koosnev sari, millele Forbo tagab laost saadavuse kuni 2028. aasta lõpuni.

  See sari hõlmab Reali ja Fresco kujundusi mitmes neutraalhallide ja -beežide värvitoonide varjundites. Neid täiendavad mitmed erksamad ja värvikamad tooted, mida saab kasutada aktsentvärvidena või tsoonide eristamiseks.

Teave Marmoleum Marbledi kohta

Määratledes loomulikke ruume

Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled toob tarbija ette klassikalise marmorimustri viie huviäratava orgaanilise struktuuriga: Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra. Selle kestliku linoleumpõrandakatte jaoks on saadaval suurim värvitoonide valik elastsete põrandakatete hulgas. Erinevaid mustreid saab pingutamata kasutada segamini või eraldi.

Miks valida põrandakate Marmoleum Marbledi kollektsioonist?

LOODUSE LOOMING
● Valmistatud looduslikest toorainetest
● Väikesed heitkogused, ei sisalda plastifikaatoreid ega sünteetilisi lisandeid
Kliimapositiivne põrandakattelahendus (cradle to gate)
● Välja töötatud tervisliku sisekeskkonna loomisele kaasa aitamiseks

LOODUSEST INNUSTATUD
● Suurim elastse põrandakatte värvitoonide valik. Vaadake värvitoonide täielikku ülevaadet.
● Marbledi kollektsiooni loomulik pehmem ilme sobib hästi kokku puidu ja kiviga
● Muude pindadega kombineerimisel tagab selle värvitoonide segu mitmekülgsuse
● Erinevaid mustreid saab pingutamata kasutada segamini või eraldi
● Huviäratavad orgaanilised struktuurid

LOODUSE TÖÖKINDLUS
● Otstarbelt mitmekülgne, kasutamisel vastupidav
● Lihtne paigaldada võrkkinnitusõmbluse tehnoloogia abil
● Lihtne puhastada, hästi säiliv välimus
● Töökindel, nagu tõendab miljonitel kogu maailmas paigaldatud ruutmeetritel katsetatud toimivus

Tänu eriomadustele on Marmoleum Marbledi kollektsiooni põrandakate suurepärane valik peaaegu kõigi kasutusalade jaoks, näiteks tervishoiuasutuse või haigla põrandakatteks, kooli või kaupluse põrandale ja nii edasi.

Marmoleum Marbledil on mitmesuguseid tehnilisi omadusi, näiteks elektrit juhtiv põrandakate (Marmoleum Ohmex) ja akustiline põrandakate (Marmoleum Decibel, Marmoleum Acoustic). Kõiki Marmoleum Marbledi kollektsiooni värvitoone saab tellida Decibeli variandina helisummutusega 18 dB. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku müügiorganisatsiooniga.

Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

Keskkond

Marmoleum: looduse hiilgav looming

97% looduslik tooraine
72% kiiresti taastuv
43% ringlussevõetud sisu

Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on saadaolevatest kõige jätkusuutlikum elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid.

Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:

● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

Marmoleumi põrandakate on pälvinud rohkesti üleilmseid kvaliteedimärgiseid ja keskkonnasäästlikkust tõendavaid sertifikaate. Tunneme uhkust, et meie väiteid kinnitavad ka keskkonnaasjatundjad. Lugege lisateavet meie ökomärgiste kohta.

Kliimapositiivne põrandakate
Oma ainulaadsete omaduste, loodusliku päritoluga koostisosade ja nüüdisaegse tootmisprotsessi tõttu on Marmoleum kliimapositiivne toode (from cradle to gate). Marmoleumi kestliku olemuse kohta saate lisateavet meie kliimapositiivsete põrandakatete jaotisest.

Topshield pro on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield pro väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja väiksema sagedusega hoolduse.

Marmoleum magnificent by nature

Pildigalerii

Kollektsiooni Marmoleum Marbled pildigalerii

Marmoleum Marbledi kollektsiooni kujunduste värvitoonisegu tagab mitmekülgsed põrandakujundused – kas eraldi või kombineerituna muude pindadega. Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada ideid kujundusvõimalustest, mida pakub Marmoleum Marbled.

Tehnilised andmed

Marmoleum Marbled technical table image

NCS & LRV

NCS & LRV

Laadige siit alla Marmoleum Marbled NCS-i koodi ja valguspeegeldusteguri dokument

Valguspeegeldustegur
Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid otsuseid selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.

NCS-i kood
NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ning sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

Marmoleum Solid NCS & LRV

Hooldus

Marmoleum Hooldus

Tänu Topshield pro-le on Forbo Marmoleumi põrandaid kerge hooldada ja puhastada. See on innovatiivne ja kestev tehasepoolne viimistlus, mida ei eemaldata.


Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine.

Marmoleum floorcare