Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Linoleum

Marmoleum Marbled

Määratledes loomulikke ruume. Avastage CO2 suhtes neutraalse põrandakatte (cradle to gate) loomulik ilu. Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled rikastab klassikalist marmorimustrit viie huviäratava orgaanilise struktuuriga, mida pakutakse värvitoonide suures valikus. Selle kollektsiooni värvitoonide segu võimaldab luua mitmekülgseid põrandakujundusi ning sobib ülihästi kokku muude pindadega, näiteks puidu ja kiviga. Uurige meie Marbledi kollektsiooni kuuluvaid sarju Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra.

 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • Marmoleum Marbled
 • 3032 Marmoleum Real
  Marmoleum Real

  Marmoleum Real

  Marmoleum Real on meie klassikaline segu, mis koosneb hoolikalt valitud värvitoonidest, mis on kombineeritud kaunite üleminekutega värvusteks. Alates soojadest neutraalsetest ja rahulikest hallidest toonidest ning lõpetades põnevate erksate ja trendikate leedlambitoonidega.

 • 3860 Marmoleum Fresco
  Marmoleum Fresco

  Marmoleum Fresco

  Värske, õrn, tasakaalus Marmoleum Fresco põrandakatte tugev toonipalett koosneb õrnalt kokkusulanduvatest toon toonis põrandamustritest. Kõik need loovad värske, õrna ja tasakaalustatud üldmulje.

 • 3420 Marmoleum Vivace
  Marmoleum Vivace

  Marmoleum Vivace

  Sirgjooneline värvitoonide segu, mille välimus säilib suurepäraselt. Marmoleum Vivace on meie elavaim ja sirgjoonelisim segu, mis koosneb kuuest kuni kaheksast värvitoonist, luues kameeleonilaadse põrandakatte, mis sobitub hästi paljudesse interjööridesse.

 • 3428 Marmoleum Splash
  Marmoleum Splash

  Marmoleum Splash

  Täiuslik põrand elegantseks eneseväljenduseks Marmoleum Splash on Forbo Marmoleumi tootevaliku uus kujundus. Kaugelt vaadates tundub Splash kerge tooninüansiga helehallina. Lähedalt on Splash üleni helehall, kuid sellest kumavad läbi vihjed üllatavatele värvitoonidele.

 • 5802 Marmoleum Terra
  Marmoleum Terra

  Marmoleum Terra

  Ehe maalähedaste värvitoonide segu Meie uusim segu on Marmoleum Terra, tardkivimitest inspireeritud suletud, tihe ja väga kontrastne struktuur. Terra ühendab endas peene väikesemõõdulise marmoristruktuuri ja suurepärased mustust varjavad omadused. Ehe värvitoonide segu loob mitmekülgse põrandakujunduse, mis sobib hästi kokku muude Marmoleumi toodetega.

 • Marmoleum Vivace 3405 Granada
  Marmoleum Marbledi kõik värvitoonid

  Marmoleum Marbledi kõik värvitoonid

  Sellest ülevaatest leiate terve Marmoleum Marbledi kollektsiooni, sealhulgas kõik alamsarjad: Real, Fresco, Vivace, Splash ja Terra.

  Kõiki Marmoleum Marbledi värvitoone saab valmistada 3,5 mm Marmoleum Decibeli ehitusega (18 dB helisummutus). Tellimisel tuleb arvestada minimaalse tellimiskoguse ja valmistamisajaga. Tärniga (*) tähistatud Decibeli sarja kaubaartiklid on saadaval laost.

 • Marmoleum Real 3055
  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authentic

  Marmoleum Authenticu valik on 22-st ajatust põrandakujundusest koosnev sari, millele Forbo tagab laost saadavuse kuni 2028. aasta lõpuni.

  See sari hõlmab Reali ja Fresco kujundusi mitmes neutraalhallide ja -beežide värvitoonide varjundites. Neid täiendavad mitmed erksamad ja värvikamad tooted, mida saab kasutada aktsentvärvidena või tsoonide eristamiseks.

Teave Marmoleum Marbledi kohta

Määratledes loomulikke ruume

Meie uus põrandakate Marmoleum Marbled toob tarbija ette klassikalise marmorimustri viie huviäratava orgaanilise struktuuriga: Real, Vivace, Fresco, Splash ja Terra. Selle kestliku linoleumpõrandakatte jaoks on saadaval suurim värvitoonide valik elastsete põrandakatete hulgas. Erinevaid mustreid saab pingutamata kasutada segamini või eraldi.

Miks valida põrandakate Marmoleum Marbledi kollektsioonist?

LOODUSE LOOMING
● Valmistatud looduslikest toorainetest
● Väikesed heitkogused, ei sisalda plastifikaatoreid ega sünteetilisi lisandeid
Kliimapositiivne põrandakattelahendus (cradle to gate)
● Välja töötatud tervisliku sisekeskkonna loomisele kaasa aitamiseks

LOODUSEST INNUSTATUD
● Suurim elastse põrandakatte värvitoonide valik. Vaadake värvitoonide täielikku ülevaadet.
● Marbledi kollektsiooni loomulik pehmem ilme sobib hästi kokku puidu ja kiviga
● Muude pindadega kombineerimisel tagab selle värvitoonide segu mitmekülgsuse
● Erinevaid mustreid saab pingutamata kasutada segamini või eraldi
● Huviäratavad orgaanilised struktuurid

LOODUSE TÖÖKINDLUS
● Otstarbelt mitmekülgne, kasutamisel vastupidav
● Lihtne paigaldada võrkkinnitusõmbluse tehnoloogia abil
● Lihtne puhastada, hästi säiliv välimus
● Töökindel, nagu tõendab miljonitel kogu maailmas paigaldatud ruutmeetritel katsetatud toimivus

Tänu eriomadustele on Marmoleum Marbledi kollektsiooni põrandakate suurepärane valik peaaegu kõigi kasutusalade jaoks, näiteks tervishoiuasutuse või haigla põrandakatteks, kooli või kaupluse põrandale ja nii edasi.

Marmoleum Marbledil on mitmesuguseid tehnilisi omadusi, näiteks elektrit juhtiv põrandakate (Marmoleum Ohmex) ja akustiline põrandakate (Marmoleum Decibel, Marmoleum Acoustic). Kõiki Marmoleum Marbledi kollektsiooni värvitoone saab tellida Decibeli variandina helisummutusega 18 dB. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku müügiorganisatsiooniga.

marbled 3430 141223

Heaolu

Heaolu algab siin

Oleme võtnud eesmärgiks pakkuda tooteid, mis edendavad looduse kaasamise kaudu inimeste tervist ja mugavust.
Tänapäeva maailmas, kus veedame keskmiselt 85 protsenti ajast siseruumides, u tundub keskendumine sisekeskkonna kvaliteedi parendamisele ainult loomulik.
Marmoleum pakub võimalust tuua looduse parimad omadused tuppa tänu loodussõpradele mõeldud kujundustele, mis sobivad koolidesse, tervishoiuasutustesse, töö- ja eluruumidesse ning puhkekeskustesse.
Marmoleum suurendab kõigi heaolu mitmel tasandil.
Marmoleumi eesmärk on hõlbustada turvalise, hügieenilise ja mugava keskkonna loomist.
Marmoleumi põrandakatteid on lihtne puhastada, need on bakteriostaatilised, viirusevastaste omadustega ja allergiavastased.
Nende tekstuur ja kaunid värvid mõjutavad kõiki meeli.
Tänu looduslikele toormaterjalidele ja pidevale elutsükli täiustamisle oleme loonud kliimapositiivse põrandakatte, mis panustab kestlikku tulevikku.
Marmoleumi põrandakatted parandavad hoone keskkonna- ja heaoluhinnangut sellistes hoone sertifitseerimissüsteemides nagu LEED, BREEAM ja Well-ehitusstandard.

Marmoleum Concrete - 3733 yellow shimmer & 3763 blue shimmer

Kliimapositiivne

Marmoleum – keskkonnahoidlik põrandakate

Marmoleumiga valite kestliku põrandakatte, mis on üdini kliimapositiivne (toormest kliendini). Alates algallikast ja lõpetades lõpptootega, CO2-arvestusühikuid ostmata.

Ehitustööstus on üks suurimaid süsinikuheidete tekitajaid, põhjustades kliimamuutusi. Seetõttu otsime võimalusi, kuidas oma süsinikujalajälge vähendada, et võidelda kliima soojenemise vastu. Uute ehitusprojektide kavandamisel on üha olulisem valida keskkonnahoidlikud ehitusmaterjalid.

Forbo eesmärk on arendada välja keskkonnahoidlikud põrandakattelahendused, et anda oma panus kliimamuutuste leevendamisse.
Meie Marmoleumi põrandakatted on valmistatud 98 protsenti naturaalsetest toormaterjalidest, nagu linaseemneõli, puidujahu, lubjakivi, vaik ja džuut.
Marmoleum on ainulaadne, sest toode ise seob CO₂. Tänu Marmoleumis kasutatud biopõhiste materjalide fotosünteesile neeldub rohkem CO₂, kui toodete transportimisel ja töötlemisel toodetakse. Seetõttu on Marmoleum toormest kliendini kliimapositiivne (ja süsinikunegatiivne).
Lugege lisateavet Marmoleumi kestlikkuse kohta

Forbo hindab toodete elutsüklit, et pidevalt tuvastada ja parandada oma põrandakatete kestlikkust. Meie sõltumatult kinnitatud toote keskkonnadeklaratsioonid sisaldavad kogu teavet, mida kestliku otsuse langetamiseks vajate. Lugege lisateavet LCA and EPD.
Siit leiate Marmoleumi keskkonnadeklaratsiooni Marmoleum EPD

Marmoleum Cocoa natural raw materials

Pildigalerii

Kollektsiooni Marmoleum Marbled pildigalerii

Marmoleum Marbledi kollektsiooni kujunduste värvitoonisegu tagab mitmekülgsed põrandakujundused – kas eraldi või kombineerituna muude pindadega. Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada ideid kujundusvõimalustest, mida pakub Marmoleum Marbled.

Tehnilised andmed

Marmoleum Marbled technical table image

Paigaldamine ja põrandahooldus

Marmoleum paigaldamine ja põrandahooldus

Laadige alla fail
[Marmoleumi paigaldusjuhised & Marmoleumi puhastus- ja hooldusjuhised]

Võite ka vaadata meie videoid puhastusest ja hooldusest:
Marmoleumi esmapuhastus
Marmoleumi regulaarne puhastus
Marmoleumi perioodiline puhastus

Ehkki Topshield Pro viimistlusega Marmoleum säilitab oma välimuse pikka aega, tuleks järgida mõnda lihtsat juhist, mis aitavad põrandat kauem kaunina hoida.


Sissepääsualade lahendused
Head sissepääsulahendused on hädavajalikud, kui soovite põrandat kaitsta.
See tagab, et põranda välimust ähvardavate suurimate ohtudega tegeldakse enne, kui need seda mõjutadagi jõuavad.

Mööbli kaitsmine
Laua- ja toolijalgade kaitsmed hoiavad põrandat.
Nende paigaldamine mööbli alla hoiab põranda kauem laitmatuna.

Puhastamine ja hooldus
Kui hoolitsete põranda eest ja puhastate seda vastavalt vajadusele, püsib see kauem ilus ega vaja vaha või polümeerkatet.
Nõuetekohane puhastamine ja hooldus säästavad aega ning raha.

Topshield pro 3x better protection