Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
acoustic

Meie Marmoleum Acousticu kollektsiooni põrandakatted vähendavad löögimüra 14 dB võrra (ISO 717-2). Marmoleum Acoustic on kahekihiline põrandakate, mis koosneb 2 mm Marmoleumi kihist ja 2 mm korkaluskihist.

Marmoleum Acousticu kasutamine vähendab paigalduskulusid, sest selle saab paigaldada ühe korraga, vältides vajadust paigaldada kõigepealt kork ja seejärel Marmoleum. Marmoleum Acoustic on saadaval kuues värvitoonis.

Toode

Marmoleum Acoustic

  Teave akustilise linoleumi kohta

  Teave akustilise linoleumi kohta

  Heli võib mõjutada inimkeha ebasoodsalt, näiteks põhjustada unehäireid, stressi ja peavalusid. Kui eesmärk on vähendada hoonetes müra, annavad helisummutavad põrandad selleks väljapaistva panuse. Forbo Flooring enam kui 30-aastase kogemusega on helisummutavate põrandate asjatundja.

  Meie helisummutavad linoleumpõrandad loovad tervisliku keskkonna, ühendades säästvuse ja suurepärased helisummutusomadused. Pakume kolme helisummutava linoleumi lahendust.

  Marmoleum Acoustic
  Forbo Marmoleum Acoustic vähendab löögimüra 14 dB võrra (ISO 717-2). Tegu on kahekihilise linoleumiga, mis koosneb 2 mm Marmoleumi kihist ja 2 mm Korkaluskihist. Marmoleum Acoustic on saadaval kuues Marmoleum Marbledi kollektsioonist pärinevas värvitoonis. Lugege lähemalt Marmoleum Acousticu kohta.


  Marmoleum Decibel
  Marmoleum Decibel vähendab löögimüra 18 dB võrra. Tegu on 2,5 mm paksuse Marmoleumiga, mis on lamineeritud 1 mm polüolefiinvahu kihile. Marmoleum Decibel on saadaval Marmoleum Marbledi ja Marmoleum Solidi kollektsioonidest pärinevas 27 värvitoonis. Lugege lähemalt Marmoleum Decibeli kohta.

  Korkaluskiht
  Koos tavalise Marmoleumiga saab kasutada korkaluskihti, et saavutada löögimüra vähenemine vähemalt 14 dB võrra (ISO 717-2 kohaselt). Lugege lähemalt korgi kohta.

  Forbo pakub akustilisi põrandakatteid ka teistes tootekategooriates, näiteks akustilist vinüüli ja imitatsioonkatteid. Oma võimalustega tutvumiseks avage lehekülg Helisummutav põrandakate.

  Marmoleum Real 3272

  Vaigistage heli

  Vaigistage heli

  Koolis loovad head akustilised näitajad vaikse õhkkonna (isegi kui lapsed koridorides ringi jooksevad), et aidata lastel õppida. Kontoris vähendavad need stressi ja agressiivsust. Haiglas või vanadekodus aitab rahulikum keskkond inimestel taastuda – ka siis, kui meditsiinitöötajad on toimekad ja häälekad.

  Kõige parem on heli nõrgendada heliallika juures. Seetõttu on helisummutavad põrandad müra vähendamisel tähtis tegur.

  Kuidas löögimüra summutamine toimub?

  Heli tekitab peaaegu igasugune igapäevane tegevus. Löögimüra tekitab kõndimine/jooksmine põrandapinnaga kokkupuutumisel. Põrand on seega ka peamine ala, kus saab akustilisi omadusi mõjutada.

  Ühes ruumis tekkiv löögimüra kandub läbi põranda allolevatesse ruumidesse. Põrandakattega saavutatud löögimüra summutuse mõõtmiseks tekitatakse löögimüra vasarmasinaga vahetult heitmüraga ruumi põranda betoonpaneelil ja salvestatakse alumise, nn vastuvõturuumi helitase (S1).

  Seejärel laotatakse betoonplaadile põrandakate ja tekitatakse sama löögimüra põrandakattel ning registreeritakse helitase (S2). Löögimüra summutus (EN ISO 717-2) on nende kahe salvestatud helitaseme erinevus mõõdetuna detsibellides.

  Forbo akustilise projekti vinüül- ja linoleumpõrandate korral väheneb löögimüra 14–19 dB.

  Turn down the volume

  Keskkond

  Marmoleum: looduse hiilgav looming

  97% looduslik tooraine
  72% kiiresti taastuv
  43% ringlussevõetud sisu

  Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on saadaolevatest kõige jätkusuutlikum elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid.

  Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:

  ● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
  ● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
  ● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

  Marmoleumi põrandakate on pälvinud rohkesti üleilmseid kvaliteedimärgiseid ja keskkonnasäästlikkust tõendavaid sertifikaate. Tunneme uhkust, et meie väiteid kinnitavad ka keskkonnaasjatundjad. Lugege lisateavet meie ökomärgiste kohta.

  Kliimapositiivne põrandakate
  Oma ainulaadsete omaduste, loodusliku päritoluga koostisosade ja nüüdisaegse tootmisprotsessi tõttu on Marmoleum kliimapositiivne toode. Marmoleumi kestliku olemuse kohta saate lisateavet meie kliimapositiivsete põrandakatete jaotisest.

  Topshield pro on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield pro väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja väiksema sagedusega hoolduse.

  Marmoleum magnificent by nature

  Hooldus

  Marmoleumi hooldus

  Tänu Topshield pro-le on Forbo Marmoleumi põrandaid kerge hooldada ja puhastada. See on innovatiivne ja kestev tehasepoolne viimistlus, mida ei eemaldata.

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine.

  Marmoleum floorcare