Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Akustilised põrandakatted

Akustilised põrandakatted

Helil võib olla inimkehale ebasoodsaid mõjusid, nagu magamishäired, stress ja peavalud. Seetõttu on mingi uue hoone kujundamisel või olemasoleva renoveerimisel akustilised omadused väga tähtsad. Akustilised põrandad on võtmeteguriks müra vähendamisel.

Forbo Flooring oma enam kui 32-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Meie akustilises sarjas leiate linoleum- ja Project Vinyl põrandaid löögiheli summutusega kuni 19 dB.

 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Marmoleum Decibel
  Akustiline linoleum

  Akustiline linoleum

  Kõige parem on heli nõrgendada heliallika juures. Helisummutavad põrandad annavad märkimisväärse panuse müra vähendamiseks hoonetes. Meie helisummutavad linoleumpõrandad loovad tervisliku keskkonna, ühendades säästvuse ja suurepärased helisummutusomadused. Pakume kollektsioone Marmoleum Acoustic (müra vähendamine 14 dB võrra) ja Marmoleum Decibel (18 dB). Koos tavalise Marmoleumiga saab kasutada korkaluskihti löögimüra vähendamiseks 14 dB võrra.

 • Surestep Wood Decibel
  Surestep Decibel

  Surestep Decibel

  PUR Pearli kaitseviimistlus tagab hea väljanägemise kogu garantiiajaks ja puhastusvajadus on vähendatud isegi suure käimiskoormuse tingimustes.

 • Sarlon complete Step
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step on akustiline PVC-põrandakate, mis on ette nähtud paigaldamiseks just treppidele. Tänu vahtalusele tagab Sarlon Complete Step hea helisummutuse kuni 17 dB. Trepi tarindisse ühildatud ninalauad on erinevat värvi, et võimaldada silmanähtavat eristust. Kollektsioonis on 13 värvitooni, mis sobituvad muude Sarloni kollektsiooni põrandakatetega.

 • Sarlon | modul'up 3812 grey cristal
  Sarlon 15 dB akustiline vinüül

  Sarlon 15 dB akustiline vinüül

  Kompromissitu hübriidlahendus. Sarlon 15 dB on ainulaadne põrandakattelahendus kohtadesse, kus on suuremad nõudmised helisummutusomadustele ja koormustaluvusele. Tänu XtremPUR™-i kemikaalikindlusele, lihtsale hooldusele, püsivatele toimivusnäitajale ja suurepärasele jääktäkkekindlusele on see ideaalne lahendus nõudlikku keskkonda. Kollektsiooni kuulub rohkem kui 90 toodet neljas eri kujunduses: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Sarlon | Modul'up 9406 coral terrazzo | 659 mercury slabstone
  Sarlon 19dB akustiline vinüül

  Sarlon 19dB akustiline vinüül

  Meie uuendatud kollektsioon Sarlon 19 dB on ideaalne põrandakattelahendus helide summutamiseks. See pakub parimaid helisummutusomadusi koos oma klassi parima jääktäkkekindlusega. XtremPUR™ lihtsustab hooldamist, andes samas kauakestva ja hästi toimiva kaitse. Avastage need 92 toodet, mis on jaotatud nelja eri kujundusega sarja: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Modul'up loose lay vinyl flooring
  Modul'up 19 dB

  Modul'up 19 dB

  Tulevikule pühendunud. Modul'up on parim lahtiselt paigaldatav põrandakate suure käidavusega kohtadesse. Selle saab paigaldada kiiresti ja liimita ning väljavahetamine on veelgi ajasäästlikum ja kulutõhusam. Modul'up on saadaval helisummutava (19 dB) ja kompaktse versioonina. Mõlemad variandid pakuvad parimat võimalikku kvaliteeti ja vastupidavust. Modul'up 19 dB pakub rohkem kui 90 värvitooni neljas kujundussarjas: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Allura Decibel_6601 silt slabstone
  Allura Decibel 0.8 acoustic LVT

  Allura Decibel 0.8 AD8

  The balanced offer of the Allura Decibel collection combines beautiful floor design and very good acoustic noise reduction (19 dB) with excellent product properties. This makes the luxury vinyl tiles highly suitable for use in any demanding application where acoustic properties are as important as product performance.

 • Allura Decibel_5404 natural antique oak
  Allura Decibel 0.35 acoustic LVT

  Allura Decibel 0.35 AD3

  The balanced offer of the Allura Decibel collection combines beautiful floor design and very good acoustic noise reduction (19 dB) with excellent product properties. This makes the luxury vinyl tiles very suitable for use in any room in your home where acoustic properties are as important as product performance.

Vaigista helitugevus

Vaigista helitugevus

Koolide jaoks loovad korralikud akustilised omadused vaikse õhkkonna (isegi kui lapsed koridorides ringi jooksevad), et aidata lastel õppida. Kontorites vähendab see stressi ja agressiivsust. Haiglates ja vanadekodudes aitab rahulikum keskkond inimestel taastuda – isegi kui meditsiiniline personal on toimekas ja kärarikas. Parim viis heli nõrgendamiseks on heliallika juures. Seetõttu on akustilised põrandad võtmeteguriks müra vähendamisel.

Forbo Flooring on akustiliste põrandate spetsialist. Meil on enam kui 32-aastane kogemus ja spetsiaalsed erialased teadmised, mis võimaldavad meil tarnida oma klassi parimaid akustilisi põrandakatteid iga kasutusvaldkonna jaoks.

Turn down the volume

Löögiheli summutus

Löögiheli summutus

Kuidas see töötab?

Heli tekitab peaaegu igasugune igapäevane tegevus. Löögiheli tekitab põrandapinnaga kokkupuutuv kõndimine/jooksmine. See on järelikult ka peamine ala, kus põrandakate saab akustilisi omadusi mõjutada.

Ühes ruumis tekkiv löögiheli antakse edasi läbi põranda allolevatesse ruumidesse. Põrandakattega saavutatud löögiheli summutuse mõõtmiseks tekitatakse helikiirgamisruumis löögimüra vasarmasinaga vahetult vastu betoonist põrandaplaati ja allolevas vastuvõturuumis registreeritakse helitase (S1). Seejärel laotatakse betoonplaadile põrandakate, tekitatakse sama löögimüra põrandakattele ja registreeritakse helitase (S2). Löögiheli summutus (EN ISO 717-2) on nende kahe registreeritud helitaseme erinevus detsibellides mõõdetuna.

Löögiheli summutus Forbo akustilise projekti vinüül- ja linoleumpõrandate korral jääb vahemikku 14–19 dB.

Impact sound reduction