Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Akustilised põrandakatted

Akustilised põrandakatted

Helil võib olla inimkehale ebasoodsaid mõjusid, nagu magamishäired, stress ja peavalud. Seetõttu on mingi uue hoone kujundamisel või olemasoleva renoveerimisel akustilised omadused väga tähtsad. Akustilised põrandad on võtmeteguriks müra vähendamisel.

Forbo Flooring oma enam kui 32-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Meie akustilises sarjas leiate linoleum- ja Project Vinyl põrandaid löögiheli summutusega kuni 19 dB.

 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Akustilised põrandakatted
 • Marmoleum Decibel
  Akustiline linoleum

  Akustiline linoleum

  Kõige parem on heli nõrgendada heliallika juures. Helisummutavad põrandad annavad märkimisväärse panuse müra vähendamiseks hoonetes. Meie helisummutavad linoleumpõrandad loovad tervisliku keskkonna, ühendades säästvuse ja suurepärased helisummutusomadused. Pakume kollektsioone Marmoleum Acoustic (müra vähendamine 14 dB võrra) ja Marmoleum Decibel (18 dB). Koos tavalise Marmoleumiga saab kasutada korkaluskihti löögimüra vähendamiseks 14 dB võrra.

 • Sarlon Sparkling 434557 zoomed in
  Sarlon Sparkling akustiline vinüül

  Sarlon Sparkling akustiline vinüül

  Vastab meditsiinitöötajate vajadustele. Sarlon Sparkling on loodud kasutaja tervisele mõeldes. See antibakteriaalne ja kergelt puhatatav põrandakate tagab tervishoiuasutustes igapäevase kaitse. Ta on kestev, plekikindel ja oma mõõtudelt äärmiselt stabiilne. Lisaks pakub see akustiline vinüülpõrandakate 15dB helisummutavaid omadusi ajatus harmoonilises värvivalikus. Suurepärane põrandakatte valik tervishoiusektorile!

 • Surestep Wood Decibel
  Surestep Wood Decibel

  Surestep Wood Decibel

  PUR Pearli kaitseviimistlus tagab hea väljanägemise kogu garantiiajaks ja puhastusvajadus on vähendatud isegi suure käimiskoormuse tingimustes.

 • Sarlon complete Step
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step on akustiline PVC-põrandakate, mis on ette nähtud paigaldamiseks just treppidele. Tänu vahtalusele tagab Sarlon Complete Step hea helisummutuse kuni 17 dB. Trepi tarindisse ühildatud ninalauad on erinevat värvi, et võimaldada silmanähtavat eristust. Kollektsioonis on 13 värvitooni, mis sobituvad muude Sarloni kollektsiooni põrandakatetega.

 • Sarlon acoustic vinyl
  Sarloni akustiline põrandakate

  Sarloni akustiline põrandakate

  Meie uudsesse Sarloni akustilise vinüüli sarja kuuluvad põrandakatted on välja töötatud löögimüra summutamiseks, aga ka suure käidavusega kaubanduspindade vajadusi arvesse võttes. Meie Sarloni akustilisest vinüülist põrandatel on 15 dB ja 19 dB löögimüra summutusvõime ning need on saadaval rikkalikus värvi- ja mustrivalikus.

 • Modul'up loose lay flooring
  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul’up on esimene akustiline lahtiselt paigaldatav vinüülpaanidest põrandakate suure käidavusega alade jaoks. Modul’Upi saab paigaldada ilma liimita, see on dimensionaalselt stabiilne ja summutab kuni 19 dB löögiheli. Overclean XL-i pinnatöötlus tagab antistaatilise kaitsekihi, mis muudab hooldamise lihtsamaks ja annab kestva kaitse. Täiuslikult kohandatud suure käidavuse alade jaoks, nagu vanadekodud, ühiselamud, haridusasutused.

 • Allura Decibel 8SE32 anthracite seagrass
  Allura Decibel

  Allura Decibel LVT

  Allura Decibel presents the new standard in acoustic LVT. The balanced color palette of wood, stone and concrete designs combines beautiful floor design with excellent performance in acoustic noise reduction (19dB) and dimensional stability.

Vaigista helitugevus

Vaigista helitugevus

Koolide jaoks loovad korralikud akustilised omadused vaikse õhkkonna (isegi kui lapsed koridorides ringi jooksevad), et aidata lastel õppida. Kontorites vähendab see stressi ja agressiivsust. Haiglates ja vanadekodudes aitab rahulikum keskkond inimestel taastuda – isegi kui meditsiiniline personal on toimekas ja kärarikas. Parim viis heli nõrgendamiseks on heliallika juures. Seetõttu on akustilised põrandad võtmeteguriks müra vähendamisel.

Forbo Flooring on akustiliste põrandate spetsialist. Meil on enam kui 32-aastane kogemus ja spetsiaalsed erialased teadmised, mis võimaldavad meil tarnida oma klassi parimaid akustilisi põrandakatteid iga kasutusvaldkonna jaoks.

Turn down the volume

Löögiheli summutus

Löögiheli summutus

Kuidas see töötab?

Heli tekitab peaaegu igasugune igapäevane tegevus. Löögiheli tekitab põrandapinnaga kokkupuutuv kõndimine/jooksmine. See on järelikult ka peamine ala, kus põrandakate saab akustilisi omadusi mõjutada.

Ühes ruumis tekkiv löögiheli antakse edasi läbi põranda allolevatesse ruumidesse. Põrandakattega saavutatud löögiheli summutuse mõõtmiseks tekitatakse helikiirgamisruumis löögimüra vasarmasinaga vahetult vastu betoonist põrandaplaati ja allolevas vastuvõturuumis registreeritakse helitase (S1). Seejärel laotatakse betoonplaadile põrandakate, tekitatakse sama löögimüra põrandakattele ja registreeritakse helitase (S2). Löögiheli summutus (EN ISO 717-2) on nende kahe registreeritud helitaseme erinevus detsibellides mõõdetuna.

Löögiheli summutus Forbo akustilise projekti vinüül- ja linoleumpõrandate korral jääb vahemikku 14–19 dB.

Impact sound reduction