Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Akustilised põrandakatted

Akustiline linoleum

Akustiline linoleum tagab linoleumpõranda, mille detsibelliväärtused on väiksemad erilise isoleeriva kihi tõttu, mis on linoleumiga ühendatud. Sellisel moel väheneb müra kuni 18 dB võrra.

Akustilist linoleumi on kahesugust: ühe tagakülg on korgist, mis vähendab müra kuni 14 dB, ja teise tagakülg polüolefiinist, mis vähendab müra kuni 18 dB.

 • Akustiline linoleum
 • Akustiline linoleum
 • Akustiline linoleum
 • 3053 Marmoleum Real dove blue
  Marmoleum Decibel

  Marmoleum Decibel

  Within our linoleum flooring range, Marmoleum Decibel provides the highest impact sound reduction of 18dB.

  This sustainable acoustic flooring consists of 2.5 mm Marmoleum laminated onto a 1 mm layer of polyolefin foam. Available in 27 colors selected from the Marmoleum Marbled and Solid collections.

 • 3032 Marmoleum Acoustic
  Marmoleum Acoustic

  Marmoleum Acoustic

  Marmoleum Acoustic vähendab löögimüra 14 dB võrra (ISO 717-2). See on kahekihiline toode, mis koosneb 2 mm paksusest Marmoleumi kihist ja 2 mm paksusest korkpõhimikust.

 • 1200
  Kork

  Kork

  Korgist aluskihti saab kasutada kombinatsioonis tavalise Marmoleumiga, saavutades löögimüra vähendamise 14 dB võrra. Esmalt tuleb paigaldada kork – džuudi pool üleval – õige nurga all Marmoleumiga ühes suunas.

Järjepidevuse ja vastupidavuse

Looduslik võitja!

Marmoleum on looduslik põrand, mis on valmistatud 97% ulatuses looduslikest materjalidest, millest 70% on kiiresti taastuvad, lisaks on 43% ulatuses ümbertöödeldud sisu. Tootmisel kasutatav peamine tooraine on linaseemneõli, mis pärineb linataime seemnetest, puidujahu, mis tuleb tootmisjäätmetena kontrollitud metsatööstusest, ja džuut – taim, mille kiududest valmistatakse membraani, mille külge linoleum seotakse.

Üleni looduslikest komponentidest valmistatud Marmoleumi põrand on peaaegu nagu toitainetega põrandakate. Tegelikult ei erine Marmoleumi valmistamise protsess õunakoogi küpsetamisest ahjus. Marmoleumi muudab eriliseks asjaolu, et see on valmistatud üleni toormaterjalidest, mis on hangitud nende looduslikust keskkonnast – otse sealt, kus need taimed kasvavad ja taastuvad, sageli kõigest 12 kuu jooksul. Džuut ja lina on üheaastased taimed, mida saab lõigata sarnaselt nisule või maisile. Vaigu eraldamine on pidev protsess, samas kui puidujahu (puidutööstuse jääkmaterjal) tuleb Euroopa tootmismetsadest ning paekivi leidub looduses rikkalikult.
Marmoleumi puhul moodustab toote baasi lihtne looduslike komponentide kombinatsioon. Marmoleum ei sisalda välimust parandavaid lisaaineid, rohelist profiili täiustavaid lisandeid ega kunstlikke komponente stabiilsuse või elastsuse parandamiseks. Marmoleum on see, mis ta on, ei midagi muud.
Looduslik, taastuv, ümbertöödeldud

Natural, Renwable, Recycled