Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

mööblilinoleum

Mööblilinoleum on ainulaadne pinnakattematerjal mööblile, näiteks kirjutuslaudadele, toolidele, istmetele, kappidele, ustele ja vitriinidele. Materjal on olemuselt painduv ja seda saab kanda igasugustele tarinditele.

See loodusliku päritoluga mööblikatmismaterjal on mati välimusega ja käe all soe. See tutvustab mitut uut värsket ja stiilset värvitooni, mis täiendavad klassikalisi halle ja musti toone.

Toode

Mööblilinoleum

  Teave mööblilinoleumi kohta

  Vaata mind, tunneta mind, puuduta mind

  Mööblilinoleum on ainulaadne pinnakattematerjal mööblile, näiteks kirjutuslaudadele, toolidele, istmetele, kappidele, ustele ja vitriinidele. See on tuntud oma elegantsi ja vastupidavuse poolest ning on loodusliku päritoluga koostisainetest valmistatuna ka säästev valik pinnakatteks.

  Ainulaadsed esteetilised ja puuteomadused annavad igale esemele kindla iseloomu. Tänu matile pinnale ja pehmele soojale tekstuurile on kindel, et interjöör saab mööbli, mille välimus ja olemus on tõeliselt omalaadsed ning eripärased.

  Lihtne peale kanda
  Loomult painduv mööblilinoleum võimaldab luua painduvaid orgaanilisi vorme. Seda tarnitakse rullidena ja seda võib peale kanda nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt ning samuti kaarjatele pindadele.

  Hügieeniline ja antistaatiline
  Loodusliku päritoluga koostis ja eriline pinnaviimistlus tagavad mööblilinoleumi loomuliku antistaatilisuse. Pind tõkestab aktiivselt staatiliste laengute kogunemist ning hoiab ära tolmu ja mustuse pinna külge jäämise.

  Ei jää sõrmejälgi
  See naturaalne pinnakattelinoleum jätab maalähedase ja soliidse mulje. Ühtlasi on sellel üks ainulaadne omadus: sellel ei jää sõrmejäljed näha.

  Lihtne elegants
  Klassikalisele värvivalikule on lisandunud mitu uut värsket ja stiilset värvitooni, mis täiendavad praegusi disainisuundumusi. Kui soovite näha, kuidas mööblilinoleum võib teie interjööri täiendada, vaadake värvitoonide ülevaadet.

  Furniture Linoleum unique surface solution

  Ainulaadsed eelised

  Mööblilinoleumi eelised

  Mööblilinoleum pakub nii lõppkasutajale kui ka tootjale ainulaadseid eeliseid.

  Ainulaadsed eelised lõppkasutajale
  • soe ja mugav käega tajutav viimistlus
  • matt pind
  • looduslik materjal
  • keskkonnasõbralik valik
  • ei jää sõrmejälgi
  • antistaatiline
  • kauakestvad eredad värvitoonid
  • meeldiv pind kirjutamiseks

  Ainulaadsed eelised tootjale
  • painduv
  • lihtne peale kanda
  • sobib paljudele aluspindadele
  • valmib nagu puit
  • kaetav
  • saab paigaldada nii käsitsi kui tööstuslikult

  Furniture Linoleum for curved furniture finishes

  Mitmed auhinnad

  Mööblilinoleumi auhinnad

  Forbo mööblilinoleum on laialt tunnustatud oma erandliku esteetiliste ja funktsionaalsete omaduste kombinatsiooni poolest. See on pälvinud hulgaliselt prestiižseid auhindu, muuhulgas disainiauhinna Red Dot, hea tööstusdisaini auhinna ja Interzumi auhinna.

  Furniture awards

  Teabetrükis

  brochure Furniture linoleum

  Tehnilised andmed

  Techn. specs. Furniture Linoleum

  Puhastus ja hooldus

  Puhastus ja hooldus

  Forbo mööblilinoleumi on lihtne puhastada ja hooldada. Forbo põrandahooldusjuhiste järgimine tagab selle ainulaadse pinnakattematerjali välisilme säilimise.

  Teavet võib leida meie allalaadimiskeskusest.

  Furniture Linoleum floorcare

  Paigaldamine

  Paigaldamine

  Mööblilinoleumi saab hõlpsalt peale kanda üldlevinud materjalidele, näiteks MDF-ile, laastplaadile ja vineerile, aga ka terasele ja komposiitmaterjalidele.

  Teavet võib leida meie allalaadimiskeskusest.

  How to install Furniture Linoleum