Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Homogeenne vinüülkate

Homogeenne vinüülkate

Vinüülpõrandad on väga populaarsed, sest need on vastupidavad ja mitmekülgsed ning neid on lihtne hooldada. Homogeenne vinüülkate on ühekihiline ning paistab silma kauniste ja küllastunud värvitoonidega. See on esmaklassiliselt vastupidav ja määrdumiskindel, olles suurepärane valik suure kasutuskoormusega ruumidesse. Forbo nüüd ka Sphera põrandakatteid, mille tootmisel on kasutatud uusimat tehnoloogiat ja mille abil saab luua muljetavaldavaid põrandapindu.

 • Homogeenne vinüülkate
 • Homogeenne vinüülkate
 • Homogeenne vinüülkate
 • Homogeenne vinüülkate
 • Sphera Element 50079
  Sphera Element

  Sphera Element

  Õrnade ja mahedate neutraalsete ja kontrastsete värvitoonide laia valikuga sobib Sphera Element ülihästi kasutamiseks ruumides, kus põrand peab ümbrusega kokku sulanduma.
  Tundke end mugavalt põrandakattega, mille loomisel peeti silmas kasutajate täielikku heaolu.

 • Sphera Energetic_52202_50225_50231_52216
  Sphera Energetic

  Sphera Energetic

  Sphera Energetici tootevalik annab homogeensele vinüülpõrandakattele uue dünaamika. Sphera Energetic pakub kokkusobiva värvipaleti ning eri intensiivsuse ja suurusega mustrite mängulist kombinatsiooni, sobides tänu sellele igaks otstarbeks ja kasutusintensiivsuseks.

 • Sphera Elite_50491_50493
  Sphera Elite

  Sphera Elite

  Forbo homogeensete vinüülkatete kollektsioon Sphera Elite on põneva välimusega. Selle orgaaniline muster muudab teie ruumi kütkestavaks kohaks.
  Kõikelubava välimusega, äärmiselt vastupidav ja kerge Sphera Elite tagab paljudeks aastateks väga head kasutusomadused.

 • Sphera EC 450007 grey sky
  Sphera SD|EC elektrit juhtiv vinüülpõrandakate

  Sphera SD|EC elektrit juhtiv vinüülpõrandakate

  Sphera SD|EC on Forbo elektrit juhtivate omadustega homogeensete vinüülpõrandakatete kollektsioon, mis on saadaval rullmaterjalina. Kollektsioon on välja töötatud spetsiaalselt elektrostaatiliste laengute ja osakeste kontrollimiseks kõige tundlikumates keskkondades, nagu farmaatsia-, meditsiinitehnoloogia- ja tervishoiuasutustes. Sphera SD|EC tagab parimad hügieenilised omadused ja hoiab elektrostaatilised laengud pidevalt kontrolli all.

 • Sphera Essence 50502
  Sphera Essence

  Sphera Essence

  Homogeenne vinüülpõrandakate Sphera Essence on valmistatud uusima tootmistehnoloogia abil nüüdisaegses just selleks otstarbeks ehitatud tootmistehases. Selle abil saate luua huvitavaid ja stiilseid põrandakujundusi väga mitmesuguste kasutusalade jaoks.

Teave Sphera

Uuenduslik homogeenne vinüülkate

Forbo tippklassi homogeense vinüülpõrandakatte kollektsioonid Sphera kaubamärgi all pakuvad mitmekesiseid ja otstarbekohaseid kujundusvõimalusi. Meie Euroopa kujundusmeeskonna välja töötatud neljal eripärasel kollektsioonil on oma iseloom ja profiil. Tänu sellele oskab Sphera iga projekti stiilsemaks muuta. Kõik Sphera kollektsioonid on hoolikalt välja töötatud eri kasutusvaldkondi silmas pidades ning need pakuvad uusima tootmistehnoloogia toel tervislikku ja hügieenilist lahendust.

Kujundus ja värvitoonid
• Mitmekülgne värvitoonide ja kujundusvariantide valik hoone kõikvõimalike dünaamikavajaduste täitmiseks
• Lõputud kombineerimisvõimalused kollektsiooni piires ja eri kollektsioonide vahel, kõik on Forbo laiaulatusliku funktsionaalse põrandakatete valikuga kooskõlas
• Nüüdisaegne, kõikjal maailmas sobiv värvipalett, sealhulgas rikkalik suure valguspeegeldusteguri ja vähese läikega värvitoonide valik kasutuselamuse rikastamiseks

Kasutusomadused ja vastupidavus
• SMART-top-pinnatöötlus ja selle järjepidev kasutamine tagavad suurima keemilise vastupidavuse, kriipe- ja plekikindluse, pakkudes suurepärast kaitset ja puhastamislihtsust
• Tootearendus, mis tagab otstarbekohaste lahenduste pakkumiseks sobivad eriomadused
• Sphera Element on saanud Fraunhoferi instituudi heakskiidu kasutamiseks puhasruumides kuni ISO klassini 4

Tehnoloogia ja kestlikkus
• Väike saasteainete heitkogus ja ftalaadivaba tootmine aitavad luua tervisliku sisekliima
• Taastuvenergiale toetuv uus tehnoloogia tagab järjepideva kvaliteedi tõhusalt ja kestlikult, ilma jäätmeteta
• Hoolikalt valitud toormaterjalid, et pakkuda pärast kasutusaja lõppu ringlussevõtuvõimalusi
• Väike elektri- ja veekulu tänu tõhusale eesrindlikule tootmisprotsessile

cross section Sphera 2

Teie Sphera lahendus

Valige oma projektile parim Sphera lahendus

Igal Sphera kollektsioonil on oma käekiri. Iga tootesari täidab nüüdisaegses projektikeskkonnas eri vajadusi ja soove. Igaüks omal moel ja oma eelistega, kuid alati kaunilt. Koos moodustavad need kõige terviklikuma tippklassi homogeensete vinüülpõrandakatete pakkumise.

Kõik Sphera kollektsioonid sisaldavad tasakaalustatud neutraalsete hallide toonide valikut, naturaalseid ja moevärve, mis sobivad igasse interjööri. Kollektsioonid on mõeldud koos kasutamiseks ja vajaduse korral teiste Forbo toodetega kombineerimiseks.
Kogu Sphera sari on kvaliteedilt esmaklassiline, kuid kollektsioonide erinevused võimaldavad valida iga projekti jaoks parimad tehnilised omadused.

Elite – kõige rafineeritum ja hooldusvabam lahendus
Sphera Elite on põneva välimusega. Õhkõrna vihjega looduslikele materjalidele teeb orgaaniline muster teie ruumi kütkestavaks kohaks. Sphera Elite pakub paljude aastate jooksul väga häid kasutusomadusi, olles kõikelubava välimusega, äärmiselt vastupidav ja kerge. Ka kõige nõudlikumas keskkonnas pole vaja muretseda põranda välimuse ja omaduste pärast.

Element – kõige ulatuslikum ja terviklikum värvitoonide pakkumine
Sphera Element on üldtunnustatult turu kõige terviklikum värvitoonide pakkumine. Õrnade ja mahedate neutraalsete ja kontrastsete värvitoonide laia valikuga sobib Element ülihästi kasutamiseks ruumides, kus põrand peab ümbrusega kokku sulanduma. Hoolikalt valitud selged pastelsed toonid ja erksad aktsenttoonid sobivad ideaalselt tsoonideks jaotamist vajavatesse ruumidesse või originaalse ja külalislahke interjööri loomiseks.

Energetic – kõige energilisem ja dünaamilisem pakkumine
Sphera Energetic annab homogeensele vinüülpõrandakattele uue dünaamika. Erksailmelise välimusega täidab see mitmesugused moodsas ruumis tekkivad vajadused. Sphera Energetic pakub kokkusobiva värvipaleti ning eri intensiivsuse ja suurusega mustrite mängulist kombinatsiooni, sobides tänu sellele igaks otstarbeks ja kasutusintensiivsuseks.

Sphera SD|EC – hoidke ümbritsev keskkond kontrolli all
Sphera SD|EC on Forbo elektrit juhtivate omadustega homogeensete vinüülpõrandakatete kollektsioon, mis on saadaval lehtkattena. Kollektsioon on välja töötatud spetsiaalselt elektrostaatiliste laengute ja osakeste kontrolli all hoidmiseks kõige tundlikumates keskkondades, näiteks farmaatsia-, meditsiinitehnoloogia- ja tervishoiuasutustes. Sphera SD|EC tagab parimad hügieenilised omadused ja hoiab elektrostaatilised laengud pidevalt kontrolli all.

Sphera Element

Tehnilised andmed

Sphera Energetic

Kestlikkus

Luues paremat keskkonda

Forbo Flooring Systemsi tooted on erakordsed ning kestlikud alates valmistamisest ja lõpetades kasutusomadustega.

Jäätmete vältimine
Forbo tippklassi homogeenne vinüülpõrandakate Sphera on algkontseptsioonist alates välja töötatud eesmärgiga vältida tarbetuid jäätmeid ning vähendada võimalikult palju nii energiakulu kui ka toormaterjalide kogust. Sphera tootmine 2 mm paksusena ühes etapis, tagakülge lihvimata, vähendab jäätmeid 10–15% võrra. Meie ettevõttesisene ringlussevõtuprogramm „Põrandale tagasi“ tagab, et kõiki jäätmeid korduskasutatakse kohapeal meie heterogeensete vinüülpõrandakatete põhimiku koostises.

Energiasääst
Spherat toodetakse ühes kõige moodsamas ja tõhusamas homogeensete vinüülkatete tehases. See toodetakse otsast lõpuni taastuvenergia abil, mõjutades keskkonda minimaalselt.

Eesmärk on ringluspõhine põrandakate
Tarbimisjärgsed jäätmed on tööstusele suur probleem nii kogumise ja transpordi kui ka valiku ja töötlemise mõttes. Forbo Flooring Systems osaleb aktiivselt ELi finantseeritavas projektis Circular Flooring, mille eesmärk on võtta kasutusele ringluspõhine protsess tarbimisjärgsete põrandakattejäätmete töötlemiseks plastifitseeritud PVC-ks.

Toote keskkonnadeklaratsioon
Forbo Flooring Systems oli üks esimesi ettevõtteid maailmas, kes koostas oma toodete kohta täielikud toote keskkonnadeklaratsioonid, mis sisaldavad lisateavet ökotoksilisuse ja mõju kohta inimtervisele.

Siit leiate Sphera toote keskkonnadeklaratsiooni Sphera EPD

creating better environments