Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Heterogeenne vinüül

Heterogeenne vinüül on trükitud pealiskihiga mitmekihiline vinüül, mis pakub lõputuid kujundusvõimalusi, püsivaid kasutusomadusi ja väikest hoolduskulu. Meie heterogeensest vinüülist põrandakate sobib ülihästi peaaegu kõigile kasutusaladele. Ka pakume põrandakatte erilahendusi, näiteks akustilist vinüüli, libisemiskindlat vinüüli ja lahtiselt paigaldatavat vinüüli. Liikuge allpool olevate piltide juurde ja uurige meie ulatuslikku valikut.

 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Eternal Material 12742 light cement | 11442 washed beech
  Eternal disainvinüülkate

  Eternal disainvinüülkate

  Nautige Eternal vinüülpõrandakatet. Alati ja igal pool.
  See vinüülkatete kollektsioon on loodud väga erinevate kasutusalade jaoks. Tänu mitmekesisele värvi- ja mustrivalikule on võimalik igale ruumile anda just soovitud välimus. Eternal on oivaline lahendus, mida naudite alati ja igal pool – tööl, koolis või spordisaalis. See on põrand, millel tunnete end kindlalt alati ja igas olukorras.

 • Eternal de luxe 3047_2867
  Eternal de Luxe

  Eternal de Luxe

  Forbo põrandakatete sari Eternal on tuntud oma mitmekesiste kujunduste ja silmapaistvate omaduste poolest nõudlikes kasutuskeskkondades. Eternal de Luxe on suurepärane näide Forbo ainulaadsest tipptasemel kujundusvõimest. Selles uues sarjas näeme värskeid puidu- ja kiviefekte. Neid täiustavad ehtsailmelised reljeefstruktuurid, mis muudavad kujunduse veelgi tõetruumaks. Polüuretaanlakk tagab põrandakatte parimad võimalikud kasutusomadused ja vastupidavuse. Eternal de Luxe on saadaval kompaktse ja akustilise versioonina.

 • Step_176082_176072
  Step Safety vinyl

  Step Safety vinyl

  Ohutus. Kujundus. Usaldus. Kollektsiooni Step jaoks esitleb Forbo oma uut ainulaadset ja uuenduslikku libastumisvastast sarja Step Crystals, milles on suurepärane libastumiskindlus ühildatud selge ja ereda väljanägemisega. Osakestega rikastatud põrandakate on toote kasutusajal libastumisvastaste omadustega, panustab puhtasse ja värskesse kujundusse ning säästab keskkonda.

 • Sarlon Sparkling 434597
  Sarlon Sparkling akustiline vinüül

  Sarlon Sparkling akustiline vinüül

  Vastab meditsiinitöötajate vajadustele. Sarlon Sparkling on loodud kasutaja tervisele mõeldes. See antibakteriaalne ja kergelt puhatatav põrandakate tagab tervishoiuasutustes igapäevase kaitse. Ta on kestev, plekikindel ja oma mõõtudelt äärmiselt stabiilne. Lisaks pakub see akustiline vinüülpõrandakate 15dB helisummutavaid omadusi ajatus harmoonilises värvivalikus. Suurepärane põrandakatte valik tervishoiusektorile!

 • Eternal Original 11612 mid oak
  Eternal Original

  Eternal Original

  Meie Eternal Original vinüülkatetega pakuvad ajatu kujundusega Forbo kvaliteeti. Disain, mis on oma praktilist väärtust tõestanud ning mis on saadaval puidu, betooni ja meie värvirohkes Smaragdi tootepaletis. Eternal Original sobib pea kõigis tingimustes kasutamiseks ja on muretu lahendus, mis ei vea teid alt.

 • Surestep Digital print 17982 moon
  Digitaalselt prinditud vinüül

  Digitaalselt prinditud vinüül

  Tänu meie esmaklassilisele digitaalsele printimistehnoloogiale saame pakkuda pilkupüüdva välimusega põrandakatteid, mida pole võimalik luua tavalise trükitehnikaga. Teil on võimalus anda põrandale kordumatu ja isikupärane välimus, kasutades meie kvaliteetseid Eternali disainvinüülpõrandakatteid.

 • Sarlon acoustic vinyl
  Sarloni akustiline vinüül

  Sarloni akustiline vinüül

  Viib müra summutamise uuele tasemele. Hoonetes müra summutamisel on oluline panustada akustilistesse põrandatesse. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Pakume oma Sarloni akustilise vinüüli sarjas paljudes värvitoonides ja eri kujundustega põrandaid, millel on kuni 19 dB löögimüra summutusvõime.

 • Sarlon_complete_Step_Hopital
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step on akustiline PVC-põrandakate, mis on ette nähtud paigaldamiseks just treppidele. Tänu vahtalusele tagab Sarlon Complete Step hea helisummutuse kuni 17 dB. Trepi tarindisse ühildatud ninalauad on erinevat värvi, et võimaldada silmanähtavat eristust. Kollektsioonis on 13 värvitooni, mis sobituvad muude Sarloni kollektsiooni põrandakatetega.

 • Modul'up loose lay vinyl flooring
  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul'Up

  Meie uuendatud sarja Modul’up lahtiselt paigaldatav põrandakate on ainulaadne akustiline vinüülpõrandakate, mida saab paigaldada ilma liimita. See on mõõtmetelt stabiilne ja summutab kuni 19 dB löögimüra. Modul’up sobib täiuslikult tegevusrohketesse piirkondadesse. Paigaldamine on kiire ja lihtne, ei mingit vaeva ega lõhnu. Põrandal saab käia kohe pärast paigaldamist. Modul’up hõlmab kujundusi alates looduslikust tammepuidust kuni nüüdisaegse betoonini.

Teave heterogeense vinüüli kohta

Teave heterogeense vinüüli kohta

Heterogeenne vinüül on Forbo pakutav põrandakate, mille materjaliks on heterogeenne PVC-plaat. Lai valik puiduilmelisi põrandakujundusi, üle põranda kujundusi ning kivi-, betooni- ja metallimustreid, mis sobivad töökeskkonda, näiteks tervishoiuasutustesse, koolidesse, kontoriruumidesse ja jaekauplustesse.

Meie heterogeensest vinüülist põrandakatete juures tuleb esmajoones hinnata nende vastupidavust, kvaliteeti, puhastamise ja hooldamise lihtsust, müra vähendamist ja libisemiskindlust. Kõik meie heterogeensest vinüülist põrandakatted pakuvad konkreetsetele kasutusaladele sobivaid eriomadusi, nii et saate alati valida oma kasutusala jaoks täiuslikult sobiva põrandakatte.

• Libisemiskindlat põrandakatet pakub meie vinüül-turvapõrandakatete kollektsioon Step.
• Akustiliste põrandakatetega astuvad kasutaja ette meie akustilised tootesarjad Sarlon ja Sarlon Sparkling.
• Lahtiselt paigaldamiseks pakume sarja Sarlon Modul'Up, mis vähendab löögimüra 19 dB võrra.
• Meie kollektsioon Eternal sisaldab paljudele kasutusaladele sobivaid universaalseid põrandakatteid.
• Sari Eternal digital print pakub võimalust kujundada endale põrand mis tahes soovitud trükimustriga.
Sarlon Compete Step on välja töötatud treppidel kasutamiseks.

Eternal de Luxe 3047