Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Heterogeenne vinüül

Heterogeenne vinüül on trükitud pealiskihiga mitmekihiline vinüül, mis pakub lõputuid kujundusvõimalusi, püsivaid kasutusomadusi ja väikest hoolduskulu. Meie heterogeensest vinüülist põrandakate sobib ülihästi peaaegu kõigile kasutusaladele. Ka pakume põrandakatte erilahendusi, näiteks akustilist vinüüli, libisemiskindlat vinüüli ja lahtiselt paigaldatavat vinüüli. Liikuge allpool olevate piltide juurde ja uurige meie ulatuslikku valikut.

 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Heterogeenne vinüül
 • Eternal Material 12742 light cement | 11442 washed beech
  Eternal disainvinüülkate

  Eternal disainvinüülkate

  Nautige Eternal vinüülpõrandakatet. Alati ja igal pool.
  See vinüülkatete kollektsioon on loodud väga erinevate kasutusalade jaoks. Tänu mitmekesisele värvi- ja mustrivalikule on võimalik igale ruumile anda just soovitud välimus. Eternal on oivaline lahendus, mida naudite alati ja igal pool – tööl, koolis või spordisaalis. See on põrand, millel tunnete end kindlalt alati ja igas olukorras.

 • Eternal de Luxe 3074_2754
  Eternal de Luxe

  Eternal de Luxe

  Forbo põrandakatete sari Eternal on tuntud oma mitmekesiste kujunduste ja silmapaistvate omaduste poolest nõudlikes kasutuskeskkondades. Eternal de Luxe on suurepärane näide Forbo ainulaadsest tipptasemel kujundusvõimest. Selles uues sarjas näeme värskeid puidu- ja kiviefekte. Neid täiustavad ehtsailmelised reljeefstruktuurid, mis muudavad kujunduse veelgi tõetruumaks. Polüuretaanlakk tagab põrandakatte parimad võimalikud kasutusomadused ja vastupidavuse. Eternal de Luxe on saadaval kompaktse ja akustilise versioonina.

 • Surestep Star 176082 snow | Surestep Wood 18802 elegant oak
  Step safety vinyl

  Step safety vinyl

  Ohutus. Kujundus. Usaldus. Põrandakatete kollektsioonis Step Safety on täiuslik valik mittelibisevaid põrandakatteid, mis on kujundatud mitmesuguste rakenduste ohutusnõuete järgi. Need sobivad nii tavalisse kui ka ekstreemsemasse asukohta, näiteks suurkööki, märgruumidesse (paljajalu kasutatav) ja tööstusse. Kollektsioon Step pakub kõige laiemat valikut turvapõrandakatte lahendusi, ühendades värsked kujundused ja imetlusväärse vastupidavuse.

 • Eternal Original 11122 natural beach
  Eternal Original

  Eternal Original

  Eternal Original pakub palju võimalusi kasutamiseks mitmesugustes eri kasutuskohtades. Meie PUR Pearli kaitsekatte järeleproovitud tehnoloogia tagab väga head kasutusomadused ja pika kasutusea. Kollektsioon pakub mitmekesist puiduliikide valikut, nüüdisaegsete värvivalikute paletti ning äärmiselt hinnatud originaalseid betooni- ja smaragdimustreid.

 • Sarlon_complete_Step_Hopital
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step on akustiline PVC-põrandakate, mis on ette nähtud paigaldamiseks just treppidele. Tänu vahtalusele tagab Sarlon Complete Step hea helisummutuse kuni 17 dB. Trepi tarindisse ühildatud ninalauad on erinevat värvi, et võimaldada silmanähtavat eristust. Kollektsioonis on 13 värvitooni, mis sobituvad muude Sarloni kollektsiooni põrandakatetega.

 • Vinyl custom flooring - moon
  Tellimusel tehtav vinüülpõrandakate

  Tellimusel tehtav vinüülpõrandakate

  Tänu meie esmaklassilisele digitrükitehnoloogiale saame pakkuda pilkupüüdva välimusega põrandakatteid, mida pole võimalik luua tavalise trükitehnikaga. See võimaldab teil anda meie kvaliteetse heterogeense vinüülkatte abil põrandale kordumatu välimuse.

 • Sarlon | modul'up 3812 grey cristal
  Sarlon 15 dB akustiline vinüül

  Sarlon 15 dB akustiline vinüül

  Kompromissitu hübriidlahendus. Sarlon 15 dB on ainulaadne põrandakattelahendus kohtadesse, kus on suuremad nõudmised helisummutusomadustele ja koormustaluvusele. Tänu XtremPUR™-i kemikaalikindlusele, lihtsale hooldusele, püsivatele toimivusnäitajale ja suurepärasele jääktäkkekindlusele on see ideaalne lahendus nõudlikku keskkonda. Kollektsiooni kuulub rohkem kui 90 toodet neljas eri kujunduses: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Sarlon | Modul'up 9406 coral terrazzo | 659 mercury slabstone
  Sarlon 19dB akustiline vinüül

  Sarlon 19dB akustiline vinüül

  Meie uuendatud kollektsioon Sarlon 19 dB on ideaalne põrandakattelahendus helide summutamiseks. See pakub parimaid helisummutusomadusi koos oma klassi parima jääktäkkekindlusega. XtremPUR™ lihtsustab hooldamist, andes samas kauakestva ja hästi toimiva kaitse. Avastage need 92 toodet, mis on jaotatud nelja eri kujundusega sarja: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Modul'Up
  Modul'up 19 dB

  Modul'up 19 dB

  Tulevikule pühendunud. Modul'up on parim lahtiselt paigaldatav põrandakate suure käidavusega kohtadesse. Selle saab paigaldada kiiresti ja liimita ning väljavahetamine on veelgi ajasäästlikum ja kulutõhusam. Modul'up on saadaval helisummutava (19 dB) ja kompaktse versioonina. Mõlemad variandid pakuvad parimat võimalikku kvaliteeti ja vastupidavust. Modul'up 19 dB pakub rohkem kui 90 värvitooni neljas kujundussarjas: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Modul'up
  Modul'up Compact

  Modul'up Compact

  Tulevikule pühendunud. Modul'up on parim lahtiselt paigaldatav põrandakate suure käidavusega kohtadesse. Selle saab paigaldada kiiresti ja liimita ning väljavahetamine on veelgi ajasäästlikum ja kulutõhusam. Modul'up on saadaval helisummutava (19 dB) ja kompaktse versioonina. Mõlemad variandid pakuvad parimat võimalikku kvaliteeti ja vastupidavust. Modul'up Compact pakub rohkem kui 90 värvitooni neljas kujundussarjas: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Created by Galeote
  Vinüülkate kunstnikult

  Vinüülkate kunstnikult

  Forbo Flooring Systems teeb koostööd maailmakuulsate disaineritega, nagu Phillipe Starck, José Medina Galeote ja Ettore Sottsass, et luua ainulaadseid põrandakujundusi, mida saab kasutada mitmesuguses keskkonnas. Pannes kokku meie disainerite loovuse ja üle maailma tunnustatud disainerite asjatundlikkuse, püüame põrandakattesarjades Eternal, Sarlon ja Modul'up pakkuda pidevalt uusi ainulaadseid kujundusi.

Teave heterogeense vinüüli kohta

Teave heterogeense vinüüli kohta

Heterogeenne vinüül on Forbo pakutav põrandakate, mille materjaliks on heterogeenne PVC-plaat. Lai valik puiduilmelisi põrandakujundusi, üle põranda kujundusi ning kivi-, betooni- ja metallimustreid, mis sobivad töökeskkonda, näiteks tervishoiuasutustesse, koolidesse, kontoriruumidesse ja jaekauplustesse.

Meie heterogeensest vinüülist põrandakatete juures tuleb esmajoones hinnata nende vastupidavust, kvaliteeti, puhastamise ja hooldamise lihtsust, müra vähendamist ja libisemiskindlust. Kõik meie heterogeensest vinüülist põrandakatted pakuvad konkreetsetele kasutusaladele sobivaid eriomadusi, nii et saate alati valida oma kasutusala jaoks täiuslikult sobiva põrandakatte.

• Libisemiskindlat põrandakatet pakub meie vinüül-turvapõrandakatete kollektsioon Step.
• Akustiliste põrandakatetega astuvad kasutaja ette meie akustilised tootesarjad Sarlon ja Sarlon Sparkling.
• Lahtiselt paigaldamiseks pakume sarja Sarlon Modul'Up, mis vähendab löögimüra 19 dB võrra.
• Meie kollektsioon Eternal sisaldab paljudele kasutusaladele sobivaid universaalseid põrandakatteid.
• Sari Eternal digital print pakub võimalust kujundada endale põrand mis tahes soovitud trükimustriga.
Sarlon Compete Step on välja töötatud treppidel kasutamiseks.

Eternal de Luxe 3047