Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Eternali vinüülkollektsioon

Forbo uues kollektsioonis Eternal leidub laias valikus naturaalseid puidu- ja kivimustreid, tekstiilimustreid ja värvidisaine koos eksklusiivsete, digitaalselt trükitud disainidega. Eternal on kõrgtehnoloogiline heterogeenne ja kompaktne üldkasutatav vinüülkate, mis täidab erinevate valdkondade kõiki üldnõudeid. Seda toodetakse uusima tehnoloogia abil ja katted sisaldavad kuni 50% ümbertöödeldud materjale ning see on 100% ftalaadivaba.

 • Eternali vinüülkollektsioon
 • Eternali vinüülkollektsioon
 • Eternali vinüülkollektsioon
 • Eternali vinüülkollektsioon
 • Eternali vinüülkollektsioon
 • Eternal Colour
  Eternal Colour

  Eternal Colour

  Eternal Colour pakub inspireerivat värvi- ja kujundusvalikut. Alates lumivalgest kuni kõigi vikerkaarevärvideni. Valikus on 20 moodsat tugevat ja mahedamat värvitooni, mille kulumiskihti on lisatud õrn sädelus.

  Lisaks sellele on kollektsiooni lisatud kuus digitaalselt trükitud värvigradienti ja vikerkaaredisain ja lisaks kolm suurendatud loodusmotiivi, nagu näiteks kivistunud puit ning naturaalsed ja värvikirevad geoodid. Nende digitaalselt trükitud kujunduste kohta lisateabe saamiseks liikuge meie veebilehel Eternal digitrüki

 • Eternal Material 12932
  Eternal Material

  Eternal Material

  Eternal Material on moodne kollektsioon tekstiili-, metalli- ja kivimustritest, mis loovad pehme, elegantse välimuse ja õhkkonna.

  Kõigil Eternali põrandakatetel on 0,7 mm kulumiskiht, mis tagab maksimaalse kulumiskindluse ja välimuse pikaajalise säilivuse.

 • Eternal Wood 13122
  Eternal Wood

  Eternal Wood

  Eternal Woodi kollektsioon sisaldab laia valikut realistlikke puidumustreid erinevas plangulaiuses, k.a mõned mitme plangulaiusega variandid. Kollektsiooni uus liige on Patchwood, moodne, peaaegu juhuslik kombinatsioon vanutatud kujundusega plankudest.

  Kõigil Eternal Woodi põrandakatetel on 0,7 mm kulumiskiht, mis tagab maksimaalse kulumiskindluse ja välimuse suurepärase säilivuse.

 • Eternal digital print
  Eternal digital print

  Eternal digital print

  Our Eternal sheet vinyl floor coverings include unique digitally printed flooring designs and enable you to design your own floor.

Kollektsioon

Kollektsioon

Toote ülesehitus
Eternali katted valmistatakse lausriidest, täielikult impregneeritud klaaskiudkangast alusele, mis tagab mõõtmete stabiilsuse ja võimaldab toota õhukest katet, mille tulemuseks on jätkusuutlik, kompaktne ja kõrgtehnoloogiline põhimik. Stabiilsust ja projekti Eternal vinüüli kõrget kvaliteedistandardit edendab veelgi selle optimeeritud kalandreeritud põhimik: tugev, kuid paindlik kiht, mistõttu on katet lihtne paigaldada ka ülespööretena seinale või niisketesse ruumidesse. Unikaalne ja uuenduslik reljeefne kulumiskiht tagab maksimaalse kulumiskindluse ja aitab toote head välimust optimaalselt säilitada. Konstruktsiooni alumine kiht sisaldab kuni 50% ulatuses taaskasutatud materjale.

Autentsus
Kõik Eternali disainid on täiesti algupärased ja need on välja töötanud majasisene kujundusspetsialistide meeskond, kes tõlgendavad uusimaid trendid ümber klassikaliseks, tänapäevasteks ning moodsateks ja uuenduslikeks põrandakateteks, mida ei ole võimalik eristada nendele eeskujuks olnud originaalsetest materjalidest (nt puit- ja betoonpõrandad).

PUR Pearl ja PUR Wood Pearl
Enamikul meie kujundustest kasutab Forbo spetsiaalset lakikaitsekihti PUR Pearl. Kaitsekihi paigaldustehnika tagab ühtlase lakikihi nii reljeefi kõrgematel kui ka madalamatel osadel. See takistab mustuse kogunemist pealispinnale ning on parim garantii ühtlase kvaliteedi ja läike tagamiseks, mis vähendab hoolduskulutusi.

Selles kollektsioonis on 8 uut toodet, millel on spetsiifiline PUR Woodi reljeef, mis tagab integreeritud kaitsekihiga Pearli puidusüükujundusele parima töövõime. Tänu matile reljeefsele lakikihile on toode väga vastupidav nii kemikaalidele kui ka kulumisele.

Ftalaadivaba
Kõik Eternali kollektsioonid toodetakse kõrgeimaid keskkonnanõudeid silmas pidades ja nendes kasutatakse nii parimaid toormaterjale kui ka kontrollitud taastöödeldud materjale, tänu millele moodustub suletud tootmissüsteem. Lisaks sellele on kõik Eternali tootevaliku tooted ftalaadivabad.

Eternal collection

Segmendid

Eternal sobib igasse kasutusvaldkonda

Forbo Eternali põrandakatete kollektsioon sisaldab laia valikut realistlikke puidu- ja kivi imitatsioonide ning abstraktsete kujundustega põrandakatteid, laia värvivalikut ja loomingulisi digitaalselt trükitud kujundusi, mis on loodud teid inspireerima. Eternali kujundatud vinüülkatted täidavad kõiki erinevates kasutusvaldkondades esitatud funktsionaalseid ja praktilisi nõudmisi.

Vaba aeg ja võõrustamine
Eternal pakub teile tõenäoliselt kõige laiahaardelisemat inspireerivate materjalide ja abstraktse kujundustega põrandakatete valikut, mida praegu turult leida võib.

Vanurite hoolekanne
Eternali põrandakatted muudavad era- ja ühisruumid, vastuvõtuala ja kohvikud õdusateks, naturaalse ilmega kodusteks ruumideks.

Jaemüük
Hoolimata sellest, kas kujundate korraga kogu korrust või loote igale poele eraldi kontseptsiooni, pakub Eternal teile laia tootevalikut, mis aitab jaemüügipinnad suurepäraseks muuta.

Haridus
Õppekeskkond nõuab lihtsalt hooldatavaid ja kulumiskindlaid põrandakatteid, mille hea välimus säilib aastaid.

Tervishoiuasutused
Eternal täidab kolme tervishoiuasutuste põrandakatete võtmetingimust, tagades hügieeni ja aidates bakterite levikut kontrolli all hoida, kuna need katted on lihtsalt puhastatavad ja hooldatavad.

Büroo
Looge kontor, mis ei ole pelgalt töökoht vaid keskkond, mis võimendab mõttetöö ja loovuse vahelist tasakaalu. Eternal on ka selleks võimeline.

Eternal segments

Eternali digitrükk

Eternali digitrükk

Meie uus Eternali vinüülkatete kollektsioon sisaldab mitmeid digitaalselt trükitud põrandakattekujundusi, mis avavad värvides ja kujunduses uued võimalused, säilitades samas täielikult Eternali tuumikkollektsiooni tööomadused.

Kõrgtehnoloogiline digitaaltrükitehnoloogia annab meie kujundusmeeskonnale tööriistad hämmastavate kujunduste loomiseks, mida ei ole võimalik saavutada hariliku trükitehnoloogia abil: sujuvad värvivarjundid, vikerkaarevärvide kaskaad, mille mustrisamm üle 10 m, või tähelepanuväärsed poleeritud kalliskividest geoodid, mis on saadaval kliendi soovitud suuruses.

Digitrüki kohta lisateabe saamiseks külastage meie digitrükijaotist

Eternal Digital Print 44912 colourful geode

Kaitsekiht PUR Pearl

Kaitsekiht PUR Pearl

Enamikul meie Eternali põrandakatetest on Forbo spetsiaalne lakikaitsekiht PUR Pearl. Lakikihi paigaldustehnika tagab kaitsekihi PUR Pearl ühtlase jaotumise nii reljeefi kõrgematel kui ka madalamatel osadel. See aitab vältida Eternali katete pealispinna määrdumist ning vähendab hoolduskulusid.

Selles kollektsioonis on 8 uut toodet, millel on spetsiifiline PUR Woodi reljeef, mis tagab integreeritud kaitsekihiga Pearl puidusüükujunduse parima toime. Matt reljeefne pinnakate tagab hea vastupidavuse nii kemikaalidele kui ka kulutamisele.

PUR Pearl

Keskkond

Luues paremat keskkonda

• Meie üldkasutatavate vinüülpõrandate põhimik sisaldab umbes 50% ulatuses ümbertöödeldud materjale ja on 100% ftalaadivaba.

• Toodame kogu oma vinüüli Euroopas ja see vastab kõige kõrgematele praegustele ja tulevastele REACHi kemikaalisisaldust puudutavatele standarditele.

• 100% elektrist pärineb taastuvatest energiaallikatest ja meie vinüülitootmistehased on osa tõhusast keskkonnahaldussüsteemist ning vastavad sertifikaadile ISO 14001.

• Kasutame oma vinüülkatetes nutikaid materjalikonstruktsioone ja vastupidavat viimistlust. Mikroreljeeftrükitehnoloogia vähendab vajadust kemikaalidega puhastamise järele ja pikendab põrandakatte kestvust.

Creating better environments

Tehnilised spetsifikatsioonid

Eternal Technical Specifications

Puhastus ja hooldus

Puhastus ja hooldus

Forbo FloorCare'i meetod
Forbo projekti vinüülkatete kollektsiooni on tänu selle siledale ja vastupidavale PUR-kaitsekihile lihtne puhastada ja hooldada.

Lisateavet hoolduse ja põrandahoolduse kohta leiate dokumendist Eternal hooldusjuhend

Floorcare method