Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Eternal Original

Meie Eternal Original vinüülkatetega pakuvad ajatu kujundusega Forbo kvaliteeti. Disain, mis on oma praktilist väärtust tõestanud ning mis on saadaval puidu, betooni ja meie värvirohkes Smaragdi tootepaletis. Eternal Original sobib pea kõigis tingimustes kasutamiseks ja on muretu lahendus, mis ei vea teid alt.

 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original
 • Eternal Original 11612
  Eternal Original

  Eternal Original

  Eternal Original on vastupidav vinüülpõranda projekt, mis sobib pea kõigis oludes kasutamiseks. Puhastamiseks piisab standardsest puhastusrežiimist ja PUR-kaitse takistab katte kulumist paljude aastate jooksul.

  Kollektsioon sisaldab nelja disaini, mis hõlmab paari eksemplari meie ajatust ja populaarsest puidu- ja betoonimustritest ning meie oma kujundust Smaragd, mis on saadaval paljudes eri toonides.

Kollektsioon

Kollektsioon

Toote ülesehitus
Eternali katted valmistatakse lausriidest, täielikult impregneeritud klaaskiudkangast alusele, mis tagab mõõtmete stabiilsuse ja võimaldab toota õhukest katet, mille tulemuseks on jätkusuutlik, kompaktne ja kõrgtehnoloogiline põhimik. Stabiilsust ja projekti Eternal vinüüli kõrget kvaliteedistandardit edendab veelgi selle optimeeritud kalandreeritud põhimik: tugev, kuid paindlik kiht, mistõttu on katet lihtne paigaldada ka ülespööretena seinale või niisketesse ruumidesse. Unikaalne ja uuenduslik reljeefne kulumiskiht tagab maksimaalse kulumiskindluse ja aitab toote head välimust optimaalselt säilitada. Konstruktsiooni alumine kiht sisaldab kuni 50% ulatuses taaskasutatud materjale.

Autentsus
Kõik Eternali disainid on täiesti algupärased ja need on välja töötanud majasisene kujundusspetsialistide meeskond, kes tõlgendavad uusimaid trendid ümber klassikaliseks, tänapäevasteks ning moodsateks ja uuenduslikeks põrandakateteks, mida ei ole võimalik eristada nendele eeskujuks olnud originaalsetest materjalidest (nt puit- ja betoonpõrandad).

PUR Pearl
Enamikul meie kujundustest kasutab Forbo spetsiaalset lakikaitsekihti PUR Pearl. Kaitsekihi paigaldustehnika tagab ühtlase lakikihi nii reljeefi kõrgematel kui ka madalamatel osadel. See takistab mustuse kogunemist pealispinnale ning on parim garantii ühtlase kvaliteedi ja läike tagamiseks, mis vähendab hoolduskulutusi.

Ftalaadivaba
Kõik Eternali kollektsioonid toodetakse kõrgeimaid keskkonnanõudeid silmas pidades ja nendes kasutatakse nii parimaid toormaterjale kui ka kontrollitud taastöödeldud materjale, tänu millele moodustub suletud tootmissüsteem. Lisaks sellele on kõik Eternali tootevaliku tooted ftalaadivabad.

Eternal collection

Segmendid

Eternal sobib igasse kasutusvaldkonda

Forbo Eternali põrandakatete kollektsioon sisaldab laia valikut realistlikke puidu- ja kivi imitatsioonide ning abstraktsete kujundustega põrandakatteid, laia värvivalikut ja loomingulisi digitaalselt trükitud kujundusi, mis on loodud teid inspireerima. Eternali kujundatud vinüülkatted täidavad kõiki erinevates kasutusvaldkondades esitatud funktsionaalseid ja praktilisi nõudmisi.

Vaba aeg ja võõrustamine
Eternal pakub teile tõenäoliselt kõige laiahaardelisemat inspireerivate materjalide ja abstraktse kujundustega põrandakatete valikut, mida praegu turult leida võib.

Vanurite hoolekanne
Eternali põrandakatted muudavad era- ja ühisruumid, vastuvõtuala ja kohvikud õdusateks, naturaalse ilmega kodusteks ruumideks.

Jaemüük
Hoolimata sellest, kas kujundate korraga kogu korrust või loote igale poele eraldi kontseptsiooni, pakub Eternal teile laia tootevalikut, mis aitab jaemüügipinnad suurepäraseks muuta.

Haridus
Õppekeskkond nõuab lihtsalt hooldatavaid ja kulumiskindlaid põrandakatteid, mille hea välimus säilib aastaid.

Tervishoiuasutused
Eternal täidab kolme tervishoiuasutuste põrandakatete võtmetingimust, tagades hügieeni ja aidates bakterite levikut kontrolli all hoida, kuna need katted on lihtsalt puhastatavad ja hooldatavad.

Büroo
Looge kontor, mis ei ole pelgalt töökoht vaid keskkond, mis võimendab mõttetöö ja loovuse vahelist tasakaalu. Eternal on ka selleks võimeline.

Eternal segments

Kaitsekiht PUR Pearl

Kaitsekiht PUR Pearl

Enamikul meie Eternali põrandakatetest on Forbo spetsiaalne lakikaitsekiht PUR Pearl. Lakikihi paigaldustehnika tagab kaitsekihi PUR Pearl ühtlase jaotumise nii reljeefi kõrgematel kui ka madalamatel osadel. See aitab vältida Eternali katete pealispinna määrdumist ning vähendab hoolduskulusid.

Eternal 10012 & 12412

Keskkond

Luues paremat keskkonda

• Meie üldkasutatavate vinüülpõrandate põhimik sisaldab umbes 50% ulatuses ümbertöödeldud materjale ja on 100% ftalaadivaba.

• Toodame kogu oma vinüüli Euroopas ja see vastab kõige kõrgematele praegustele ja tulevastele REACHi kemikaalisisaldust puudutavatele standarditele.

• 100% elektrist pärineb taastuvatest energiaallikatest ja meie vinüülitootmistehased on osa tõhusast keskkonnahaldussüsteemist ning vastavad sertifikaadile ISO 14001.

• Kasutame oma vinüülkatetes nutikaid materjalikonstruktsioone ja vastupidavat viimistlust. Mikroreljeeftrükitehnoloogia vähendab vajadust kemikaalidega puhastamise järele ja pikendab põrandakatte kestvust.

Creating better environments

Tehnilised spetsifikatsioonid

Eternal Technical Specifications

Puhastus ja hooldus

Puhastus ja hooldus

Forbo FloorCare'i meetod
Forbo projekti vinüülkatete kollektsiooni on tänu selle siledale ja vastupidavale PUR-kaitsekihile lihtne puhastada ja hooldada.

Lisateavet hoolduse ja põrandahoolduse kohta leiate dokumendist Eternal hooldusjuhend

Floorcare method

Paigaldamine

Paigaldamine

Kvaliteetne paigaldus on teie Eternali põrandakatte probleemivaba ja pika kestvuse tagamiseks hädavajalik.

Siit saate alla laadida [vinüüliprojekti paigaldusjuhendi]

Project vinyl installation.