Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Step Safety vinyl

Ohutus. Kujundus. Usaldus. Kollektsiooni Step jaoks esitleb Forbo oma uut ainulaadset ja uuenduslikku libastumisvastast sarja Step Crystals, milles on suurepärane libastumiskindlus ühildatud selge ja ereda väljanägemisega. Osakestega rikastatud põrandakate on toote kasutusajal libastumisvastaste omadustega, panustab puhtasse ja värskesse kujundusse ning säästab keskkonda.

Meie Stepi kollektsioon sisaldab tooteid, mille libastumiskindluse klass on kuni R12, ja pakub parimaid libastumisvastaseid lahendusi aladele, kus käiakse nii paljajalu kui ka paljajalu/jalatsitega.

 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • 171642 Surestep Original tabletop
  Surestep Original

  Surestep Original

  Oma parema ja puhtama välisilmega pakub meie turvapõrandakate Surestep Original värskemat alternatiivi tavalisele turvapõrandakattele. 33 värvitooniga palett sisaldab erineva heledusastmega toone.

  Saadaval on neli tooteartiklit, mis vähendavad löögimüra 17 dB võrra: 172862 / 171072 / 172092 / 171592.

 • 176422 Surestep Star tabletop
  Surestep Star

  Surestep Star

  Uuenduslik, vaoshoitud ja rafineeritud. Selle vastupidava turvapõrandakatte üheksat nüüdisaegset värvitooni ilmestavad halli aktsendid, andes tulemuseks ainulaadse esteetilise mulje. Igale sarja Surestep Star tooteartiklile annavad erksama ilme selle terratso- või loomuliku põhitooniga sobivas värvitoonis holograafilised osakesed.

  Sarja kolm tooteartiklit (lume-, suitsu- ja betoonitooni) on saadaval ka paljale jalale mõeldud ehitusega.

 • 177982 Surestep Steel tabletop
  Surestep Steel

  Surestep Steel

  Sileda betooniilme ja õrna taustal oleva metallisäraga annab Surestep Steel meie sarja Step turvaliste vinüülpõrandakatete kollektsioonile uue välimuse.

 • 17512 Surestep Material tabletop
  Surestep Material

  Surestep Material

  Surestep Material on tihe segu tekstuursetest, kivi- ja mineraalstruktuuridest, mis annavad meie vinüül-turvapõrandakatete kollektsioonile Step lisasügavuse ja -viimistluse.

  Saadaval on neli tooteartiklit, mis vähendavad löögimüra 17 dB võrra: 17122 / 17422 / 17482 / 17172.

 • 18952 Surestep Wood tabletop
  Surestep Wood

  Surestep Wood

  Meie vinüül-turvapõrandakatete sari Surestep Wood sisaldab loomuliku välimusega kujundusi, mis loovad kõikjal sooja meeleolu. Tänu peaaegu nähtamatu ja ühtlasi eluaegset libisemiskindlust tagava materjali Step Crystals kasutamisele näevad puiduilmelised kujundused välja selge ja teravana.

  Sarja Surestep Wood 11 värvitooni sisaldavalt paletilt leiate meie kõige menukamad ja suurema müügieduga värvitoonid koos uute abstraktsete puitu meenutavate ja muud laadi kujundustega.

  • Neljal tooteartiklil on meie PUR Wood Pearli reljeef: 18372 / 18972 / 18382 / 18952.
  • Saadaval on neli tooteartiklit, mis vähendavad löögimüra 17 dB võrra: 18972 / 18962 / 18882 / 18802.

 • Step Digital Print 1798 moon
  Surestep Digital Print

  Surestep Digital Print

  Surestep Digital Print tõstab turvapõrandakatte uutesse kujundusdimensioonidesse. Surestep Digital Print võimaldab luua kohandatud turvapõrandakatte, mis säilitab kõik tavapäraste Surestepi sarjade kasutuseelised.

  Meie kaks laos olemasolevat kujundust Ice Cream ja Moon on näited selle uuendusliku tootmistehnoloogia lõpututest võimalustest.

 • 181982 Surestep Laguna tabletop
  Surestep Laguna

  Surestep Laguna

  Meie turvapõrandakate Surestep Laguna on libisemiskindel ja sobib kohtadesse, kus käiakse nii paljajalu kui ka jalatsitega. Mõlemal juhul asjakohastele normidele vastava Surestep Lagunaga võib katta kõik üleminekualad, näiteks riietusruumid ja liikumisalad.

  Peened määrdumist varjavad ja libisemiskindlust lisavad osakesed loovad puhta ja värske väljanägemise.

 • 180212 Safestep Aqua tabletop
  Safestep Aqua

  Safestep Aqua

  Sarja Safestep Aqua turvapõrandatel on uue ja ainulaadse reljeefiga modernne loomulik kujundus. Need põrandakatted on loodud paljajalu (ja pehmetallaliste jalatsitega) käidavatele aladele ning kuuluvad paljajalu käimiseks mõeldud põrandakatete tippklassi.

  See puhas libisemiskindel põrandakate vastab täiuslikult oma kasutusvaldkonna, näiteks duširuumide ning ujulate hügieeni- ja tundlikkusnõuetele.

 • 174952 Safestep R11 tabletop
  Safestep R11

  Safestep R11

  Meie turvapõrandakate Safestep R11 on välja töötatud spetsiaalselt niisuguste alade jaoks, kus on vaja suurt libisemiskindlust, näiteks toitlustusasutuste köögid, kus saastumisprobleemide tõttu on suurem libisemisoht. Kõigi tooteartiklite värvitoonid on sobitatud sarjaga R12.

 • 175752 Safestep R12 tabletop
  Safestep R12

  Safestep R12

  Meie turvapõrandakatete sarja Safestep R12 kuuluvad klassile R12 vastava suure libisemiskindlusega põrandakatted, mis tagavad libisemiskindluse isegi kõige äärmuslikumates tingimustes.

  Üheksa määrdumist varjavat värvitooni on valitud selliselt, et need sobiksid oma kasutusvaldkonnaga kergetööstushoonete põrandatel. Kõik tooteartiklid on sarjaga Safestep R11 sobivates värvitoonides.

 • Surestep_Decibel_18802_Elegant Oak
  Surestep Decibel

  Surestep Decibel

  Üks sari tagab nii mürasummutuse kui ka libisemiskindluse.

  Surestep Decibel on tõeline turvapõrandakate, mis vastab tervisekaitseameti nõuetele, tagab säästliku ja klassi R10 nõuete kohase libisemiskindlusega jalgealuse, kaunid kujundused ja löögimüra vähendamise kuni 17 dB võrra.

Kollektsioon

Ohutus. Kujundus. Usaldus

Meie Stepi kollektsioon on igati ainulaadne. See on erakordse libastumiskindlusega (kuni R12) ja rikkalike kujundusvõimalustega kestev põrandakate. PUR Pearli pind tagab pikaajalise ja silmapaistva välisilme ning sobivuse.

Kollektsioon on jagatud kolme sarja: Surestep (R10), Safestep (R11, R12) ja Wetroom

Surestep
Libastumiskindlus R10: kõik Surestepi tooted on rikastatud libastumisvastaste osakestega ja on kasutatavad igasugust tüüpi käimisaladel, kus libastumisoht võib suureneda. Tüüpilised kohad on suure käimiskoormusega alad, koridorid, kaldteed, eripiirkonnad, nagu kohvinurgad, pesu-, tualettruumid, käsitöötoad ja avalikud ruumid.

Safestep
Safestepi tooted sobivad aladele, kus põranda juhusliku, avariilise või pideva saastatuse tõttu võib tekkida suurenenud libisemisoht. Nendes kohtades ei ole töökeskkonna eripära tõttu lihtsalt võimalik pritsmeid vältida. Tüüpilised kohad on köögid, väikesed toiduainetööstused, lillepoed ja aianduskeskused.

Wetroom
Wetroomi põrandakattetooted on loodud kasutamiseks niisketes piirkondades, kus vesi on sageli põrandal ja inimesed kõnnivad paljajalu, või kus kõnnitakse nii paljajalu kui ka jalatsites. Tüüpilised kohad on duširuumid, veepargid/ujulad, riietus- ja vahetusruumid.

1180x664_Surestep_Digital-print_1799_B.jpg

Kus mida kasutada?

Kus mida kasutada?

Põrandakatete kollektsioonis Step Safety on täiuslik valik põrandakatteid, mis on kujundatud mitmesuguste rakenduste ohutusnõuete kohaselt. Kõik Stepi kollektsiooni tooted täidavad ja ületavad rangeid töötervishoiu ja -ohutuse ning Euroopa standardite nõudeid.

Surestep - üldalad ja suure libastumisriskiga pritsmealad.

Safestep R11 - juhusliku või alalise saastatuse tõttu suure libastusriskiga alad.

Safestep R12 - kergetööstuse alad.

Surestep Laguna - märgruumide alad, valdavalt paljajalu, aga ka jalatsitega liikumiseks.

Safestep Aqua - veekeskuste, duširuumide ja ujulate alad.

Safestep Aqua 180232 taupe & 180482 greige

Libastumiskindlus

Libastumiskindluse selgitus

Libastumiskindluse tagamiseks lisatakse tootesse osakesi, et vastata standardi EN 13845 nõuetele. Nimetatud standard täpsustab nõuded, mida tuleb täita, et tagada pidev libastumiskindlus erinevate kasutuskoormuste korral. Kõik Stepi põrandad on kooskõlas standardiga EN 13845.

Põrandate libastumiskindlust hinnatakse sageli R-skaala abil, mis tugineb standardil DIN 51130. Libastumiskindlust mõõdetakse õliga kaetud kaldteel erinevate nurkade all ja nende tulemusel määratakse erinevad libisemisklassid. Klassidega R10 kuni R12 Step Safety põrandakatete ulatuslik valik on mõeldud kasutamiseks aladel, kus käiakse jalatsitega.

Paljajalu kasutatavatel aladel rakendatakse standardit DIN 51097. Katsetusmeetod on sarnane standardiga DIN 51130, kuid seekord uhatakse toodet seebiveega, mis on paljajalu rakendustes palju olulisem katsetusmeetod. Stepi sari pakub samuti ainulaadseid lahendusi paljajalu kasutatavatele aladele, kus on nõutav kõige kõrgem libastumiskindluse klass. Iga rakenduse jaoks kõige õigema Stepi põrandakatte valimisel saab oluliselt vältida võimalikke libastumisest tulenevaid õnnetusi.

Slip resistance explained

Tehnilised näitajad

Eternal TS image