Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sissepääsuala põrandakatted

Sissepääsuala põrandakatted

Sissepääsuala põrandakatted on tänapäeva hoonete sisekujunduses väga tähtsad. Hästi kavandatud sissepääsuala põrandakattesüsteem väldib pori ja niiskuse sissekandmist, pikendab sellega ruumide põrandakatete kasutusiga ning vähendab üldisi puhastus-, parandus- ja hoolduskulusid. Ühtlasi on väiksem libisemise tõttu saadud vigastuste võimalus. Meie tootevaliku tekstiilist (Coral) ja jäikade (Nuway) sissepääsusüsteemidega suudame pakkuda sissepääsulahendusi igaks olukorraks.

 • Sissepääsuala põrandakatted
 • Sissepääsuala põrandakatted
 • Sissepääsuala põrandakatted
 • Sissepääsuala põrandakatted
 • DSC_3831_HD
  Nuway

  Nuway

  Ükski sissepääsuala ei ole Nuway jäikade porimattide jaoks liiga suur, liiga väike ega liiga imeliku kujuga. Liikumiskoormus ei ole kunagi liiga suur ja pori ei ole kunagi liiga palju. Ükskõik millise jäiga projekteeritud süsteemi peale te mõtlete, Nuway kogenud müügi- ja tehniline meeskond suudavad leida täpselt teie vajadustele vastava lahenduse.

 • Coral Classic 4726 4764
  Corali sissepääsu põrandakate

  Corali sissepääsu põrandakate

  Pidades kinni kuni 94% sissetoodud mustusest ja niiskusest, võib sissepääsuala põrandakate Forbo Coral suuresti vähendada puhastuskulusid ja libisemisriski.

Hoone puhtuse ja ohutuse hoidmine

Hoone puhtuse ja ohutuse hoidmine

Hoone puhtuse ja ohutuse hoidmiseks ei piisa lihtsalt mati põrandale viskamisest. Tegelikult soovitavad töötervishoiu ja tööohutuse asjatundjad lahtiste mattide kasutamist vältida, sest need „võivad põhjustada mitmeid ohte ega ole alati eriti tõhusad”.

Tõhusa sissepääsuala põrandakattesüsteemi väljatöötamine hõlmab arvestamist käimiskoormuse (kui palju inimesi teatud aja jooksul siseneb ja väljub) ja teekondadega (hoonesisesed suunad) ning selle teabe rakendamist sissepääsuala kujundamisel. Parim viis sissepääsuala põrandakattesüsteemide kavandamisel on mõelda rakenduste kaupa.

1. rakendus: väliskasutus
Kõik hoone sissepääsust väljapoole pandud matid moodustavad esimese kaitsejoone jalatsitega sissekantava pori vastu, puhastades tallad kõige suuremast porist enne hoone lävepakku.

2. rakendus: sisekasutus
Sissepääsule järgnevat kaitsejoont kasutatakse jalatsitega kantava niiskuse ja vähema pori eemaldamiseks.

3. rakendus: muud siseringluse alad
Muud hoonesisesed alad, kus on kõige rohkem pori ja niiskust: vastuvõturuumid, koridorid, läbipääsud, liftid, trepikodade väljapääsud jne. Kõik need alad määrduvad ja sinna sobivad väga hästi otstarbekohaselt kujundatud pori imavad Corali sissepääsumatid.


Coral 2021 mud

Sissepääsuala põrandakatted

Sissepääsu kujundamine

Sissepääsuala põrandakatted on tähtsad ohutuse seisukohast. Libastumised, komistamised ja kukkumised moodustasid enam kui poole kõikidest 2010./2011. aastal teatatud suurematest vigastustest (allikas: RIDDOR), mis põhjustasid eraisikutele, ettevõtetele ning kogu ühiskonnale ebamugavusi ja rahalist kahju. Nii märg kui ka kuiv pori võib tekitada libastumisohu, kuid mõistlike otsuste võtmise ja tõhusate sissepääsumattide paigaldamisega saab libastumisvõimalusi oluliselt vähendada.

Hästi kavandatud sissepääsuala põrandakattesüsteem väldib pori ja niiskuse sissekandmist ning pikendab sellega ruumide põrandakatete kasutusiga, samuti vähendab üldisi puhastus-, parandus- ja hoolduskulusid.

Aviva Stadium

Säästke raha

Säästke raha

Uuringud näitavad, et kuni 94% hoonesse jõudvast mustusest tuuakse jalatsitega ja ratastega abivahendite rehvidega. Nii märg kui ka kuiv pori muudab hoone interjööri räpaseks ning ebameeldivaks, põhjustab ruumide põrandakatete ja viimistluse struktuurseid kahjustusi ning tekitab põhjendamatuid tervise- ja ohutusriske.

Kui olukorra vältimiseks ei võeta tõhusaid meetmeid, ületavad tavalise põrandakatte kasutusaegsed parandus- ja hoolduskulud esialgset investeeringut üheksa korda. Hästi kavandatud sissepääsuala põrandakattesüsteem väldib pori ja niiskuse sissekandmist, pikendab sellega ruumide põrandakatete kasutusiga ning vähendab üldisi puhastus-, parandus- ja hoolduskulusid.

Entrance Matting Brochure 357x268