Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sissepääsuala põrandakatted

Corali sissepääsu põrandakate

Pidades kinni kuni 94% sissetoodud mustusest ja niiskusest, võib sissepääsuala põrandakate Forbo Coral suuresti vähendada puhastuskulusid ja libisemisriski.

 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Corali sissepääsu põrandakate
 • Coral_Brush_5767 tabletop
  Coral Brush

  Coral Brush

  Tugev ja soliidne esineja, kõikjale sobiv. Coral Brush sobib igasugust tüüpi sissepääsualadele, imab niiskust ja eemaldab kuiva mustust, nagu ilm seda nõuab. Tänu lihtsatele ühevärvilistele toonidele sobib see sissepääsuala põrandakate hästi igasuguse sisekujundusega.

 • Coral_Classic_4701.
  Coral Classic

  Coral Classic

  Coral Classic säilitab oma toimivuse ja välimuse aastateks tänu sellele, et kasutusel on ühevärvilised kiud, mis tagavad muutumatu välisilme kogu kasutusea vältel.

 • Coral_Duo_9710 tabletop
  Coral Duo

  Coral Duo

  Coral Duo on sobiv sissepääsuala põrandavaibalahendus, kui vajate olulist pori eemaldust, täielikku pori püüdmist ja suurt niiskuse imamisvõimet vaid mõne sissepääsusammu jooksul. Uuringud on näidanud, et Coral Duo peab esimeste meetrite jooksul 10% rohkem pori kinni kui muud müügil olevad tekstiilist porivaibalahendused.

 • Coral_Grip_HD_tabletop_6123
  Coral Grip HD

  Coral Grip HD

  Tugev ja lõplik mustuse ning puru eemaldaja sise- ja väliskasutuseks. Coral Grip HD on mitmekülgne mittekootud porimatt välis- ja sisetingimustesse kasutamiseks intensiivse liiklusega sissepääsude juures. Patenditud sissepressitud kujundus ja vastupidavad painduvad vinüülkiud tagavad mustuse tõhusa eemaldusvõime.

 • Coral_Grip_MD_tabletop_6923
  Coral Grip MD

  Coral Grip MD

  Tugev ja lõplik mustuse ning puru eemaldaja sise- ja väliskasutuseks. Coral Grip on mitmekülgne mittekootud porimatt välis- ja sisetingimustesse, mida toodetakse keskmiselt koormatava (medium duty, MD) ja raskelt koormatava (heavy-duty, HD) versioonina.

 • Coral_Luxe_2906_tabletop.
  Coral Luxe

  Coral Luxe

  Coral Luxe on välja töötatud eriti vestibüülide, koridoride ja vastuvõturuumide esteetilise välimuse parandamiseks. Tänu oma luksuslikule välimusele ning muljele sulandub see petlik pori- ja niiskustõke eriti hästi hoone muude vaipkattega aladega.

 • Coral_Welcome_3206_tabletop
  Coral Welcome

  Coral Welcome

  Kus kohtuvad kujundus ja keskkond. Moodsa kujunduse ja rikkaliku, sügava koega Coral Welcome liidab suurepärase puhastusvõime luksusliku vaiba stiiliga. See teeb igast sissepääsualast erakordse keskkonna. Coral Welcome on valmistatud täielikult taaskasutatud kiududest. Coral Welcome’i eelised on muuhulgas järgmised.

 • Coral_Brush_5767 tabletop
  Coral Brushi plaadid

  Coral Brushi plaadid

  Coral Brushi plaadid on funktsioonidelt samasugused kui tavaline Coral Brush, kuid 50 x 50 cm plaadiformaat lisab paindlikkust. Corali plaatide kasutamine võib vähendada lõikamisjäätmeid, kiirendab paigaldamist ning hõlbustab ladustamist ja käsitsemist. Plaate saab laduda mustrita või mosaiigina.

 • Coral_Classic_4701.
  Coral Classic plaadid

  Coral Classic plaadid

  Coral Classic plaadid on samasugused tooteomadused nagu Coral Classicu rullvaibasarjal, aga sellel on lisaväärtusena moodulvormi paindlikkus ja väiksemad paigaldusjäägid.

 • Coral Logo Forbo B
  Coral Logo

  Coral Logo

  Great looks for a great welcome. Forbo offers a bespoke print and cut-out design service to create your own unique entrance mat. Coral Logo is designed to the same standards as our regular Coral entrance flooring, which means it will retain its looks whilst keeping out dirt and moist for years to come.

  Depending on your design, you can choose between a printed mat or a mat with a cut inset logo.

 • Coral Click tile
  Coral Click plaadid

  Coral Click plaadid

  Coral Click on erakordselt paindlik sissepääsumattide moodulsüsteem, mille saab kokku panna kasutuskohas. Fikseeriv mehhanism lihtsalt „klõpsutatakse“ terashaamriga kokku.

  Plaadid tarnitakse ühendataval kujul mõõduga 24 x 24 cm. Igas kastis on 24 plaati, millest piisab 1,37 m2 pinna katmiseks.

Teave Corali kohta

Corali sissepääsu põrandakate

Nüüdisaegses hoonete sisekujunduses on oluline osa hea kvaliteediga sissepääsumattide süsteemil. Pidades kinni kuni 95% sissetoodud mustusest ja niiskusest, võivad meie Corali sissepääsuala põrandad vähendada puhastuskulusid kuni 65% ning vähendada märkimisväärselt libisemisriski.

Forbo Coral tagab ülihead tulemused isegi kõige raskemas keskkonnas. Olgu tegu vihma, lume või pinnasega, Coral hoiab õue toast väljas. Corali sissepääsuala põrandad on äärmiselt funktsionaalsed ja moodustavad tänu oma suurele kujundusvalikule alati hoone sisekujunduse lahutamatu osa.

Coral on peaaegu 50 aastat olnud tekstiilist sissepääsuala põrandakatete valdkonnas rahvusvaheline turuliider ja pakub teile nüüd suuremat valikut kui kunagi varem. Kollektsiooni iga üksik sari on mõeldud toime tulemiseks erineva määrdumisviisiga, sest iga sissepääs on ainulaadne ja oma nõuetega.

Sissepääsupiirkondade lehelt saate vaadata, milline Corali toode sobib kõige paremini teie sissepääsuala jaoks.

Kõik Corali sarjad liigituvad kulumiskindluselt tekstiilist põrandakatete kõrgeimasse klassi: klassi 33.

Coral Welcome 3205

Sissepääsupiirkonnad

Sissepääsupiirkonnad

Tõhusa sissepääsuala põrandakattesüsteemi väljatöötamine hõlmab arvestamist käimiskoormuse (kui palju inimesi teatud aja jooksul siseneb ja väljub) ja teekondadega (hoonesisesed suunad) ning selle teabe rakendamist sissepääsuala kujundamisel.

Oleme teie sissepääsuala põrandakattelahenduse kavandamiseks määratlenud kolm sissepääsupiirkonda.

1. kasutusala: väliskasutus
Kõik hoone sissepääsust väljapoole pandud matid moodustavad esimese kaitseliini jalatsitega kantava pori vastu, puhastades tallad kõige suuremast porist enne hoone lävepakku.

2. kasutusala: sisekasutus
Sissepääsule järgnevat kaitseliini kasutatakse niiskuse ja vähema pori eemaldamiseks kõigi hoonesse sisenejate jalgadelt.

3. kasutusala: muud siseringluse alad
Muud hoonesisesed alad, kus on kõige rohkem pori ja niiskust: vastuvõturuumid, koridorid, läbipääsud, liftid, trepikodade väljapääsud jne. Kõik need alad määrduvad ja sinna sobivad väga hästi otstarbekohaselt kujundatud pori imavad Corali sissepääsuala põrandakatted.

Coral entrance zones

Tulekindlusklass

Tulekindlusklass Bfl-s1

Kõik vinüülipõhimikuga Corali sissepääsuala põrandakatted vastavad tuletundlikkusklassi Bfl-s1nõuetele. See on ülioluline, sest iga sissepääs on samas tulekahjuväljapääs.

Rangemate tuleohutusnõuete täitmiseks võime tarnida oma tekstiilipõhiseid FR-sarja sissepääsumatte erilise latekspõhimikuga. Seda põhimikku tuleb kasutada ka Corali paigaldamisel treppidele.

Fire standard compliance

Video

Corali video

Vaadake meie Corali videot, et teada saada, miks on tähtis kasutada hoones Corali sissepääsuala põrandakattesüsteemi.

Brošüür

Brošüür

Lisateabe saamiseks Forbo Corali sissepääsuala põrandamattide kohta laadige alla meie brošüür siit. Coral brochure

Coral brochure

Keskkond

Coral ja keskkond

Alates sellest, kuidas need tehtud on, ja lõpetades sellega, kuidas need toimivad, valmistab Forbo Flooring Systems väljapaistvalt häid tooteid, mis on tõeliselt säästvad.

Kogu ulatuses taastuvatest loodusvaradest saadav taastuvenergia
Kogu meie ostetud elektrienergia pärineb taastuvatest loodusvaradest. See tähendab, et meie Corali tootmisrajatised on osa tõhusast keskkonnajuhtimissüsteemist ja sertifitseeritud ISO 14001 kohaselt.

Ei mingeid jäätmeid prügilasse
Corali tootmistehases välditakse peaaegu täielikult prügilajäätmete tekkimist.

PET-pudelid
Meie sissepääsuala põrandakatte Coral Welcome põhimik on valmistatud ringlussevõetud PET-pudelitest.

Jäätmete korduvkasutamine
Kõik Corali tootmise lõngajäätmed võtab lõngatarnija korduvkasutusse. Keskkonnamõjude vähendamise uute võimaluste otsingud on tihendanud meie koostööd tulevikku vaatavate tarnijatega, kes suudavad lisada oma materjalidesse üha enam taaskasutatavaid tooraineid.

Econyl®-kiud
Paljude meie Corali sissepääsuala põrandakatete valmistamiseks kasutatakse Econyl®-kiudu, mis on tehtud kasutatud ja hüljatud kalavõrkudest. Econyl®-i kasutamine on võimalus vähendada olemasolevaid jäätmeid, vältida tootmisega seonduvat lisareostust ning vähendada loodusvarade ja energia tarbimist.

Coral & the environment

LRV & NCS-i koodide

Coral LRV & NCS-i koodide

Laadige siit Coral LRV & NCS-i koodide

Arhitektuuris on valguse peegeldumise väärtus (LRV) valgusallikaga valgustamisel pinnalt peegelduva nähtava ja kasutatava valguse protsent. LRV-ga tuleb värvi valimisel arvestada. Värvi ligikaudne LRV näitab nähtava valguse hulka, mida värv peegeldab. Musta värvi valguse peegeldamise väärtus on 0% ja see neelab kogu valguse. Valge värvi valguse peegeldamise väärtus on 100% ja see hoiab hoone heleda ning jahedana. Samuti on see seotud elektri kasutamisega, kuna heledamate värvide puhul on vaja vähem valgustust, mis otseselt keskkonda säästab. Kõigil Forbo toodetel on valguse peegeldamise väärtus, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.
NCS-värvikoodid kirjeldavad iga materjali värvi. Värvi numbrikoodidega (nn NCS-tähistega), näiteks NCS S 1080-Y70R, saab iga värvi täpselt kirjeldada. NCS on määratlenud 1950 standardiseeritud värvi värviruumi iga kümnendiku juures, kajastades kogu värviskaalat. Iga tähistuse värviproov on visuaalselt identne iga teise sama tähisega värviprooviga, olgu see siis standardiseeritud värv või 1950 standardvärvi vahele jääv värv. Sel viisil leiate ruumis teiste värviliste esemetega sobivad põrandakatte värvid.
„Looduslike värvide süsteem” (NCS) on välja töötatud toote värvi väärtuse, intensiivsuse ja tooni tuvastamiseks. NCS-i mõõtmissüsteemi kasutades saab tuvastada ja sobitada värve ja värvigruppe olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab määratleda hoone interjööri eri aspektide värvikoordinaadid. Kõigil Forbo toodetel on NCS-kood, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.

LRV&NCS