Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naturaalse disainiga plaadid

Naturaalse disainiga plaadid

Meie naturaalse kujundusega sari pakub ruudu- ja plangukujuliste plaatidena Marmoleumi põrandakatet, mis on valmistatud looduslikest taastuvatest toorainetest. Väljapaistvalt hea funktsionaalsusega moodne kujundus, mis esindab tervislikku sisekliimat ja vastutustundlikku keskkonnakasutust. Mõjus trendikas põrandakate – isegi suure liiklusega aladele. Avasta meie sarjad Marmoleum Modular.

  • Naturaalse disainiga plaadid
  • Naturaalse disainiga plaadid
  • Marmoleum Modular Textura / Shade te5217 te5235 t3717 t3718
    Marmoleum Modular

    Marmoleum Modular

    Loov vabadus! Marmoleum Modular annab võimaluse luua oma valitud põranda. Kollektsioon kutsub mängima, kombineerima ja ühendama ning valima plaatide kuju, suurust ja värvi. Sel moel luuakse täiesti uus põrandakontseptsioon, mis on enam kui traditsiooniline põrand, kus teie valiku määrab üksnes disain. Nüüd võite kuju, suuruse ja vormingute valimisega luua soovitud põranda.

Meie valime rohelise tee

Meie valime rohelise tee

Looduslikud toorained
Marmoleum on looduslik põrandakate, mis on valmistatud 97% ulatuses looduslikest materjalidest, millest 70% on kiiresti taastuvad, lisaks 43% ulatuses ümbertöödeldud sisu. Tootmisel kasutatav peamine tooraine on linaseemneõli, mis pärineb linataime seemnetest, puidupulber, mis tuleb tootmisjäätmetena kontrollitud metsatööstusest, ja džuut: taim, mille kiududest valmistatakse põhimik, mille külge linoleum kinnitub.

Looduslik keskkond
Marmoleumi muudab eriliseks asjaolu, et see on valmistatud üleni toormaterjalidest, mis on hangitud nende looduslikust keskkonnast – otse sealt, kus need taimed kasvavad ja taastuvad, sageli kõigest 12 kuu jooksul. Džuut ja lina on üheaastased taimed, mida saab lõigata sarnaselt nisule või maisile. Vaigu eraldamine on pidev protsess, samas kui puidupulber (puidutööstuse jääkmaterjal) tuleb Euroopa tootmismetsadest. Paekivi on saadaval rohkesti.

Biolagunev
See kõik teeb Marmoleumist loodusliku põrandakatte, mida pärast enam kui 30 aasta pikkust kasutusiga saab uuesti kasutada. Marmoleumi saab utiliseerida, kuna see on biolagunev. Teine võimalus on Marmoleumi kontrollitud põletamine – selle kütteväärtus on suur ja põlemisel tekkiv soojusenergia ületab tootmise ajal kasutatava energia hulga. Terviklik kasutustsükkel on kokkuvõttes loodusele kasulik.

Meie valime rohelise tee