Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - žijte pro budoucnost

Vydejte se CO2 neutrální cestou

Cesta ke skutečně CO2 neutrální budově je vyrobena z přírodních surovin, nikoliv z plastu. Naše přírodní Marmoleum, přispívá ke zdravému a udržitelnému vnitřnímu prostředí.

objednejte si ZDARMA vzorek podlahy MARMOLEUM

Marmoleum kampaň 2021

Přidejte se k nám

Žijte pro budoucnost

Časy se mění a nyní, jak všichni víme, ne vždy v dobrém směru. Proto dnes musíme myslet na zítřek více než včera. Dlužíme to naší generaci a musíme to dělat pro ty budoucí: zvažte, jakým způsobem jíme, jak cestujeme, jak relaxujeme, pracujeme a přemýšlíme, nebo jinými slovy: musíme změnit způsob života

Za posledních 125 let jsme byli na inspirativní cestě k Marmoleu. Se vzestupy, pády a nejúžasnějšími barvami a strukturami. CO2 neutrální cesta díky milionům budov po celém světě. Cesta, která se stále odvíjí, protože nedosáhla plně udržitelné budoucnosti. Proto vás zveme, abyste se k nám připojili ... vyberte si svědomitě...


ŽIJTE PRO BUDOUCNOST

Marmoleum přirozeně z přírody
Marmoleum vyrobeno lidmi

Vyrobeno lidmi

Protože podlahy Marmoleum jsou vyrobeny z přírodních surovin, jsme velmi závislí na lidech, kteří řídí proces sklizně a přípravu surovin pro další přepravu a zpracování. Pouze když je tento proces dokonale zorganizovaný, může z něj náš řemeslník v továrně vyrobit vysoce kvalitní Marmoleum. Podívejte se na lidi, kteří stojí za produktem Marmoleum

Produkty

Produkty Marmoleum

Přírodní vítěz! Naše linoleové podlahy Marmoleum jsou přírodní krytiny spojené s udržitelností, odolností, vysokou kvalitou a inovativním designem.

Objevte naše produkty Marmoleum

Marmoleum produkty

Vlastnosti Marmolea

Marmoleum, značka linolea společnosti Forbo, neobsahuje ftaláty, je schváleno alergiky a je CO2 neutrální (od vzniku po expedici). Zjistěte více o všech specifických vlastnostech krytiny Marmoleum. Další informace o vlastnostech linolea Marmoleum

Marmoleum přírodní suroviny

Jak se vyrábí

Výroba linolea se vyvíjela posledních 150 let. Společnost Forbo řídilo tento vývoj prostřednictvím své značky Marmoleum. Vyrábět podlahu Marmoleum je umění, které se nenaučí na žádné obchodní či řemeslné škole. Ve skutečnosti jen hrstka lidí ví, jak vyrobit Marmoleum.
Zjistěte, jak vyrábíme Marmoleum

Marmoleum továrna

Suroviny

Marmoleum, značka linolea společnosti Forbo, je podlaha vyrobená z přírodních surovin. Díky tomu je Marmoleum volbou udržitelné podlahy. Zjistěte více o ingrediencích, které používáme při výrobě našeho Marmoleea.
Přejít na suroviny Marmolea

Surovina juta

Marmoleum a další typy podlah

Díky obrovské rozmanitosti podlah si dokážeme představit, že není vždy snadné poznat rozdíl mezi různými typy podlah. Vysvětlujeme, jaký je rozdíl ve složení linoleových a vinylových, PVC, syntetických a gumových podlahových řešeních.
Marmoleum a další typy podlah

Marmoleum

Kombinovatelnost s dalšími produkty

Všechny kolekce Marmoleum vám nabízejí nekonečné možnosti kombinování, a to i s dalšími podlahovinami Forbo, jako jsou naše vstupní rohože Coral a sametový vinyl Flotex.
Zjistěte více

Marmoleum a Coral

Zdraví

Zdravé vnitřní prostředí

Podlahové krytiny jsou nedílnou součástí vnitřního prostředí, jsou všudypřítomné na každém metru čtverečním našich škol, zdravotnických zařízení, pracovišť, středisek volného času a našeho domova. Podlahy Marmoleum společnosti Forbo jsou navrženy tak, aby přispívaly k bezpečnému, hygienickému a komfortnímu prostředí a podporovaly vaše zdraví.
Proč je Marmoleum tak zdravé?

Marmoleum ve školství

Životní prostředí

Marmoleum CO2 neutrální (i bez kompenzací)

Vážený průměr naší produktové řady Marmoleum je CO2 neutrální (od vzniku po expedici) bez kompenzace emisí, takže nemá vliv na celosvětové změny klimatu. Kombinuje ekologické hodnoty se současným designem a nabízí důležitý příspěvek k udržitelnému světu.

Kompenzace znamená, že emise CO2 se nesnižují při výrobě podlahy, ale přijetím dalších iniciativ, jako je výsadba stromů, aby se emise kompenzovaly. Výroba krytiny Marmoleum je sama o sobě CO2 neutrální (od vzniku po expedici).
Objevte, proč je Marmoleum CO2 neutrální (od vzniku po expedici)

CO2 neutrální Marmoleum od vzniku po expedici

Eco značky

V souladu s naší strategií udržitelnosti používáme různé transparentní certifikační systémy od nezávislých třetích stran po celém světě, díky čemuž jsou naše podlahové krytiny pravidelně kontrolovány a hodnoceny.

To je pro naši společnost Forbo Flooring Systems pozitivní, protože nám to pomáhá upozornit na naši strategii udržitelnosti a identifikovat příležitosti ke zlepšení.

Zjistěte více o našich ekoznačkách

Ekoznačky

Cirkulární Marmoleum

Schopnost obnovy přírodních zdrojů je základem pro cirkulární hospodářství. Linoleum je v podstatě bicyklickým produktem, což znamená, že přírodní suroviny by v zásadě mohly být kompostovány a vráceny do půdy jako živiny pro nově pěstované rychle rostoucí přírodní suroviny.

Další informace o cirkulárním Marmoleum

Circularní logo

Použití v segmentu

Marmoleum v různých segmentech

 • Zdravotnictví

  Zdravotnictví

  Kontrola infekcí

  Marmoleum ve zdravotnictví

  Pokud jde o kontrolu infekce a zastavení nemocničních infekcí (HAI), jaké je lepší místo kde začít, než od podlahy? Je prokázáno, že naše produkty Marmoleum potlačují růst a šíření infekcí, jako jsou MRSA, Norovirus a C Difficile, a pomáhají tak přispívat ke zdravějšímu a hygieničtějšímu prostředí v jakékoliv oblasti nemocnice.

 • Školství

  Školství

  Zdraví a vyhnout se rizikům

  Marmoleum ve školství

  Od předškolního až po vysokoškolské vzdělávání vyžadují školní zařízení atraktivní, odolné, nenáročné na údržbu, bezpečné a udržitelné řešení podlah. Trvanlivost a hygiena jsou důležité v oblastech používaných dětmi a mládeží.

  Naše nejudržitelnější podlahové řešení Marmoleum nabízí velké množství barevných možností, vynikající odolnost vůči otěru a poškrábání ve spojení s možností opravy poškozených povrchů.

 • Veřejné budovy

  Veřejné budovy

  Odolnost ve vysokém zatížení

  Marmoleum ve veřejných budovách

  Spolupráce s mnoha vládními institucemi, místními úřady a správci zařízení - Forbo v současné době pomáhá klientům ve veřejném sektoru trvale dosahovat užitné hodnoty za přiměřenou cenu tím, že nabízí plně integrované portfolio dodávané jedním důvěryhodným dodavatelem a podporované specializovaným týmem odborníků pro danou oblast.

 • Volný čas a pohostinství

  Volný čas a pohostinství

  Marmoleum pro volný čas a pohostinství

  Zkušenosti návštěvníků v jakémkoliv volnočasovém zařízení nejsou jen o aktivitách, do kterých se tam zapojují. Dopad interiérového schématu a celková atmosféra hraje zásadní roli při poskytování maximálního zážitku pro návštěvníky.

  Od jejich počátečního dojmu při vstupu do budovy, až po místo, kde se nají nebo nakoupí. Portfolio krytiny Marmoleum společnosti Forbo vám usnadňuje výběr perfektních podlah, které nastaví atmosféru vašeho místa.

 • Kanceláře

  Komerční kanceláře

  Marmoleum v komerčních kancelářích

  Barvy, které používáte ve své kanceláři, by se měly měnit podle typu podnikání, které se v kanceláři uskutečňuje. Váš obraz se promítá a soudí v okamžiku, kdy jsou dveře vaší kanceláře otevřené. Správná volba barvy vaší kanceláře může zajistit, že obraz vaší kanceláře bude pozitivní.

 • Péče o seniory

  Péče o seniory

  Marmoleum v péči o seniory

  Uvědomujeme si, že pokud jde o výběr podlahových krytin v zařízení péče o seniory, rozhodnutí se netýká jen funkce a výkonu. Vytvoření atmosféry, která pomáhá lidem cítit se pohodlně a uvolněně, je základním požadavkem, kromě toho, že povrchové úpravy vydrží každodenní zátěž.

 • Obchody

  Obchody

  Marmoleum v obchodech

  Zkušenosti zákazníků v jakémkoliv maloobchodním prostředí nejsou jen o produktech, které si můžete koupit. Klíčem je vytvoření dokonalého prostředí, ve kterém se zákazníci budou cítit uvolněně a pohodlně. Od prvního dojmu při vstupu až po snadnou orientaci. Vyberte si perfektní podlahu Marmoleum pro svůj obchod.

 • Sociální bydlení

  Sociální bydlení

  Marmoleum v sociálním bydlení

  Pokud jde o velké bytové projekty, uvědomujeme si, že potřebujete víc než jen dodavatele. Naše zkušenosti se spoluprací a zapojením se od raných fází projektu znamenají, že můžeme poskytnout specializovanou podpůrnou službu pro cenově dostupné bydlení, která vám pomůže vybrat ten nejvhodnější produkt.

 • Průmysl

  Průmysl

  Marmoleum v průmyslu

  Společnost Forbo Flooring Systems je lídrem na mezinárodním trhu s bohatými zkušenostmi s řešením ESD podlah a podlah pro čisté prostory se svou dobře známou značkou Colorex.

  Forbo nabízí řadu produktů, které splňují potřeby různých průmyslových prostředí. Od standardních čistých prostor ISO a antistatických podlah požadovaných v elektronickém a farmaceutickém průmyslu až po speciální podlahy v obecných oblastech průmyslového areálu.

 • Dopravní prostředky

  Dopravní prostředky

  Marmoleum v dopravních prostředcích

  Skutečně komplexní produktové portfolio se špičkovými produkty navrženými tak, aby splňovaly specifické požadavky segmentů železniční, námořní, autobusové a autokarové dopravy.

 • Marmoleum sport

  Sport

  Marmoleum ve sportovních zařízeních

  Pokud jde o sportoviště, víme, že bezpečnost a pohodlí vašich klientů je vaší nejvyšší prioritou. Máme kompletní portfolio podlahových krytin, které splní vaše požadavky bez kompromisů na styl nebo vizuální dojem vašeho sportoviště.

 • Nábytkové linoleum

  Nábytek

  Nábytkové linoleum

  Nábytkové linolem Forbo je přírodní povrchový materiál, který dodává finální vzhled a dojem všem moderním nábytkovým kusům, jako jsou stoly, židle, stoličky, skříňky, dveře a stojany. Je proslulý svou elegancí a trvanlivostí. Matný povrch a jeho teplá, měkká struktura z něj činí jedinečné řešení povrchové úpravy nábytku.

Objednat si vzorek zdarma

Objednat si zdarma vzorek Marmolea

Od toho, jak jsou vyrobeny, až po jejich funkčnost, vyrábíme skutečně udržitelné podlahy, které jsou dobré pro lidi, dobré pro budovy a dobré pro životní prostředí.

Je pro vás Marmoleum nové? Nabízíme vám možnost objevovat naše produkty Marmoleum zdarma. Pokud již znáte Marmoleum, nabízíme vám možnost objednat si zdarma vzorek krytiny Marmoleum konkrétní kolekce. Prohlédněte si naše kolekce a prozkoumejte Marmoleum.

Klikněte a objednejte si vzorek zdarma

Marmoleum žijte pro budoucnost

Cesta ke skutečně CO2 neutrálním budovám je poskládaná z přírodních surovin, NIKOLIV Z PLASTU

Instalace a údržba

Instalace a údržba

Podpora instalace a údržby společnosti Forbo je nabízena prostřednictvím prodejních organizací a oddělení zákaznických služeb společnosti Forbo Flooring. Pro naše linoleové podlahové krytiny jsou k dispozici jasné popisy a návody. Instalační materiál a instalační nástroje lze získat přímo od společnosti Forbo. Dodržování pokynů zajistí celoživotní funkčnost podlahy a nabídne vám trvalé zachování vzhledu.

Další informace o instalaci a péči o podlahu

Čištění Marmoleum

Časté dotazy

Webinář

Nahlédněte do CO2 neutrální budoucnosti

Inovátor a umělec, Daan Roosegaarde a generální ředitel Světové rady pro zelené budovy, Cristina Gamboa, se podělili o své inspirativní výhledy na prvním mezinárodním webináři Forbo Flooring Systems s názvem Vize pro CO2 neutrální budoucnost. Během webináře oba hosté také vyzvali, aby změna začala dříve, než později. Gamboa: „Vytváření ničícího světa již není platné.“

Podívejte se na celý webinář zde

Webinář