Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - vyrobeno lidmi

Vyrobeno lidmi

Marmoleum suroviny

Lidský dotek

Protože podlahy Marmoleum jsou vyrobeny z přírodních surovin, jsme velmi závislí na lidech, kteří řídí proces sklizně a přípravu surovin pro další přepravu a zpracování, a pak pouze naši odborní pracovníci v továrně věcí, jak z toho vyrobit Marmoleum.

Lněný olej, který pochází ze semínek lnu, dřevitá moučka jako odpad z výroby z kontrolovaných lesních plantáží, pryskyřice a juta, se získávají z jejich přirozeného prostředí přímo tam, kde rostou a obnovují se. Muži a ženy na plantážích dostávají podporu od našeho týmu pro dodržení kvality, aby se ujistili, že je zajištěna kvalita a že jsou dodržovány procesy.

Marmoleum lidský dotek
SA 8000 logo

Sociální odpovědnost

Standardem SA8000 je náš závazek realizovat zaručené spravedlivé zacházení s pracovníky.

Náš program požadavků na dodavatele ukládá požadavky na naše dodavatele jako právně závazný dokument. Náš přístup zahrnuje také úzkou spolupráci s jednotlivými dodavateli. To se uskutečňuje prostřednictvím schůzek, návštěv na místě a hodnocení dodavatelů, které zahrnují audity prováděné našimi nákupčími nebo odpovědnými manažery.

Tato hodnocení zajišťují, že naši dodavatelé ve svém každodenním podnikání řádně dodržují lidská a pracovní práva, požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, cíle v oblasti ochrany životního prostředí a odpovědné obchodní postupy.
Více informací o certifikaci SA 8000

Řemeslná dovednost

Řemeslo výroby linolea Marmoleum pochází z předminulého století. Výroba linolea byla doslova ruční a člověkem řízený proces, v němž míchání, zrání a kalandrování surovin bylo dovedností, kterou zvládl jen málokdo.

Společnost Forbo byla hybnou silou při vývoji procesu výroby linolea na štíhlý, automatizovaný a nízkoenergetický provoz. Jsme hrdí na naše odborníky, stejně jako oni jsou hrdí na vyrobení každého kusu Marmolea.
Zjistěte, jak vyrábíme naše Marmoleum

Řemeslná zručnost
Marmoleum vyrobeno lidmi

Marmoleum přirozeně přírodní

Marmoleum, značka společnosti Forbo pro linoleum, je podlaha vyrobená z přírodních surovin. Díky tomu je Marmoleum volbou udržitelné podlahy pro každé vnitřní prostředí. Zjistěte více o surovinách, které používáme při výrobě našeho Marmolea.
Přejít na suroviny