Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

SEGMENTY

V závislosti na oblasti použití jsou doporučovány odlišné typy podlah, které poskytnou v daném prostoru nejlepší funkčnost. Níže si můžete vybrat z různých segmentů a podívat se, které podlahoviny z portfolia společnosti Forbo Flooring jsou doporučované pro danou oblast.

 • Colorex

  Zdravotnictví

  Zdravotnictví

  S milióny metrů čtverečních podlah instalovaných ve zdravotnických zařízení je Forbo jednou z předních společností, pokud jde o zkušenosti a pochopení problematiky i potřeb oblasti zdravotnictví co se týče podlahových krytin.

 • Marmoleum

  Péče o seniory

  Péče o seniory

  Uvědomujeme si, že pokud jde o výběr vhodné podlahy pro zařízení péče o seniory, rozhodování není pouze o funkčnosti a užitných vlastnostech. Kromě zajištění odolnosti povrchu vůči každodenní zátěži je také nutné vytvořit prostředí, kde se lidé budou cítit příjemně a uvolněně.

 • Marmoleum

  Školství

  Školství

  Od podlah ve vzdělávacích zařízeních, od mateřských školek až po univerzity, je očekáván především atraktivní vzhled, trvanlivost, snadná údržba a bezpečnost. Odolnost a hygiena jsou rovněž důležité na místech využívaných dětmi a mladistvými.

 • Marmoleum

  Kanceláře

  Kanceláře

  Pokud jde o renovaci komerčních nemovitostí, víme, že potřebujete podlahy rychle a v rámci stanoveného rozpočtu. Ať již pracujete v nabitém programu a potřebujete vaši podlahu rychle, nebo hledáte designové řešení podlah, které zhodnotí váš majetek, nebo potřebujete řešení podlah pro celou svoji budovu. Z portfolia společnosti Forbo si snadno vyberete ideální krytinu, která bude vyhovovat vašim potřebám.

 • Allura

  Pohostinství a volný čas

  Pohostinství a volný čas

  Dojmy návštěvníků volnočasového zařízení nejsou ovlivňovány zdaleka jen tím, kvůli čemu zákazník přichází. Vliv uspořádání a celkového prostředí interiéru hraje klíčovou roli, pokud jde o prožitek z návštěvy. Od jejich prvního dojmu při vstupu do budovy, až po to, kde se nají nebo nakoupí. Z portfolia společnosti Forbo si snadno vyberete perfektní krytinu, která udá tón vašemu podnikání.

 • Retail_Thumbnail

  Obchody

  Obchody

  Dojmy zákazníků z obchodu nejsou ovlivňovány pouze produktem, který chce koupit. Vytvořit perfektní prostředí, ve kterém se budou cítit uvolněně a pohodlně je klíčové. Od prvního dojmu, když vstoupí, ke snadné navigaci. Z portfolia produktů společnosti Forbo si snadno vyberete perfektní podlahu, která se bude hodit k atmosféře vašeho obchodu.

 • Marmoleum Aquajet

  Veřejné budovy

  Veřejné budovy

  Spolupracujeme s manažery mnoha vládních nemovitostí a budov i zařízení patřících místním orgánům – společnost Forbo v současné době pomáhá klientům ve veřejném sektoru dosahovat neustále výhodného řešení z hlediska poměru cena/výkon díky plně integrovanému sortimentu produktů jediného spolehlivého dodavatele za podpory specializovaného Key Account týmu.

 • Tessera

  Sociální bydlení

  Sociální bydlení

  Když jde o velké stavební projekty, jsme si vědomi, že potřebujete více než jen dodavatele. Naše zkušenosti v oblasti spolupráce a účasti na raných fázích rozsáhlých projektů nám umožňují poskytovat individuální podporu a pomoc při výběru nejvhodnějších produktů za výhodné ceny, které splní vaše požadavky.

 • Industry_Thumbnail

  Průmysl

  Průmysl

  Forbo znamená záruku funkčnosti ve všech průmyslových odvětvích od elektroniky a farmaceutické výroby až po laboratoře. Podlahy Forbo nabízejí kompletní řadu produktů s antistatickými, akustickými, vodivými, voděodolnými, protikluznými, bakteriostatickými a bakteriocidními vlastnostmi. Řada produktů Forbo zahrnuje celkové řešení pro prakticky každý typ aplikace.

 • Transport_Thumbnail

  Transport

  Transport

  Forbo nabízí různá řešení podlahových krytin pro dopravní prostředky. Kromě výroby široké škály pružných podlahových krytin, Forbo také vyrábí vlastní lepidla, svařovací šňůry (včetně unikátní svítící svařovací šňůry) a další instalační materiál, který nabízí kompletní řešení pro průmysl.

 • Furniture Linoleum

  Ostatní

  Ostatní

  Pokud budete mít zájem začlenit naše výrobky do vašich výrobků, nabízíme řadu možností.

 • Marmoleum

  Sport

  Sport

  Pokud jde o centra pro sport a volný čas, víme, že bezpečnost a pohodlí klientů je nejvyšší prioritou. Nabízíme kompletní sortiment podlahových krytin, které vyhoví vašim požadavkům a zároveň budou stylové a přizpůsobí se designu vašeho centra.