Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

SEGMENTY

V závislosti na oblasti použití jsou doporučovány odlišné typy podlah, které poskytnou v daném prostoru nejlepší funkčnost. Níže si můžete vybrat z různých segmentů a podívat se, které podlahoviny z portfolia společnosti Forbo Flooring jsou doporučované pro danou oblast.

 • Colorex

  Zdravotnictví

  Zdravotnictví

  S milióny metrů čtverečních podlah instalovaných ve zdravotnických zařízení je Forbo jednou z předních společností, pokud jde o zkušenosti a pochopení problematiky i potřeb oblasti zdravotnictví co se týče podlahových krytin.

 • Marmoleum

  Péče o seniory

  Péče o seniory

  Uvědomujeme si, že pokud jde o výběr vhodné podlahy pro zařízení péče o seniory, rozhodování není pouze o funkčnosti a užitných vlastnostech. Kromě zajištění odolnosti povrchu vůči každodenní zátěži je také nutné vytvořit prostředí, kde se lidé budou cítit příjemně a uvolněně.

 • Marmoleum

  Školství

  Školství

  Od podlah ve vzdělávacích zařízeních, od mateřských školek až po univerzity, je očekáván především atraktivní vzhled, trvanlivost, snadná údržba a bezpečnost. Odolnost a hygiena jsou rovněž důležité na místech využívaných dětmi a mladistvými.

 • Marmoleum

  Kanceláře

  Kanceláře

  Pokud jde o renovaci komerčních nemovitostí, víme, že potřebujete podlahy rychle a v rámci stanoveného rozpočtu. Ať již pracujete v nabitém programu a potřebujete vaši podlahu rychle, nebo hledáte designové řešení podlah, které zhodnotí váš majetek, nebo potřebujete řešení podlah pro celou svoji budovu. Z portfolia společnosti Forbo si snadno vyberete ideální krytinu, která bude vyhovovat vašim potřebám.

 • Allura

  Pohostinství a volný čas

  Pohostinství a volný čas

  Dojmy návštěvníků volnočasového zařízení nejsou ovlivňovány zdaleka jen tím, kvůli čemu zákazník přichází. Vliv uspořádání a celkového prostředí interiéru hraje klíčovou roli, pokud jde o prožitek z návštěvy. Od jejich prvního dojmu při vstupu do budovy, až po to, kde se nají nebo nakoupí. Z portfolia společnosti Forbo si snadno vyberete perfektní krytinu, která udá tón vašemu podnikání.

 • Retail_Thumbnail

  Obchody

  Obchody

  Dojmy zákazníků z obchodu nejsou ovlivňovány pouze produktem, který chce koupit. Vytvořit perfektní prostředí, ve kterém se budou cítit uvolněně a pohodlně je klíčové. Od prvního dojmu, když vstoupí, ke snadné navigaci. Z portfolia produktů společnosti Forbo si snadno vyberete perfektní podlahu, která se bude hodit k atmosféře vašeho obchodu.

 • Marmoleum Aquajet

  Veřejné budovy

  Veřejné budovy

  Spolupracujeme s manažery mnoha vládních nemovitostí a budov i zařízení patřících místním orgánům – společnost Forbo v současné době pomáhá klientům ve veřejném sektoru dosahovat neustále výhodného řešení z hlediska poměru cena/výkon díky plně integrovanému sortimentu produktů jediného spolehlivého dodavatele za podpory specializovaného Key Account týmu.

 • Tessera

  Sociální bydlení

  Sociální bydlení

  Když jde o velké stavební projekty, jsme si vědomi, že potřebujete více než jen dodavatele. Naše zkušenosti v oblasti spolupráce a účasti na raných fázích rozsáhlých projektů nám umožňují poskytovat individuální podporu a pomoc při výběru nejvhodnějších produktů za výhodné ceny, které splní vaše požadavky.

 • Industry_Thumbnail

  Průmysl

  Průmysl

  Forbo znamená záruku funkčnosti ve všech průmyslových odvětvích od elektroniky a farmaceutické výroby až po laboratoře. Podlahy Forbo nabízejí kompletní řadu produktů s antistatickými, akustickými, vodivými, voděodolnými, protikluznými, bakteriostatickými a bakteriocidními vlastnostmi. Řada produktů Forbo zahrnuje celkové řešení pro prakticky každý typ aplikace.

 • Transport main image

  Transport

  Doprava

  Forbo nabízí různá řešení podlahových krytin pro dopravní prostředky. Kromě výroby široké škály pružných podlahových krytin, Forbo také vyrábí vlastní lepidla, svařovací šňůry a další instalační materiál, který nabízí kompletní řešení pro průmysl.

 • Furniture produkt

  Nábytek

  Nábytek

  Forbo Furniture Linoleum: přirozené a jedinečné řešení povrchů pro všechny vaše interiérové aplikace. Nábytkové linoleum, známé svou elegancí a odolností, je také pružný materiál, na kterém nejsou otisky prstů!

 • Marmoleum

  Sport

  Sport

  Pokud jde o centra pro sport a volný čas, víme, že bezpečnost a pohodlí klientů je nejvyšší prioritou. Nabízíme kompletní sortiment podlahových krytin, které vyhoví vašim požadavkům a zároveň budou stylové a přizpůsobí se designu vašeho centra.