Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Podlahy pro Transport

Podlahy pro Transport a obklady stěn

Skutečně komplexní produktové portfolio se špičkovými produkty navrženými tak, aby splňovaly specifické požadavky segmentů železniční, námořní a autobusové dopravy.

Transport

Transport

Řešení podlah pro dopravní prostředky

Forbo vyvinulo skutečně komplexní a vyhovující nabídku produktů pro podlahy a obklady stěn pro sektor dopravy. Ať již hledáte podlahové krytiny pro železniční, námořní nebo autobusovou či autokarovou dopravu, můžeme vám poskytnout výjimečnou řadu produktů a služeb, které splňují nezbytné požadavky.

V našem portfoliu podlahových krytin najdete vysoce funkční vstupní systémy, linoleum, koberce, sametový vinyl a nejširší škálu vzorů a barevných provedení na trhu, což vám dává velký výběr. Dodáváme také lepidla, příslušenství a speciální instalační nástroje.

Ve společnosti Forbo Flooring Systems plně oceňujeme logistické výzvy pro nové stavby i projekty rekonstrukcí. Budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom porozuměli vašim specifickým požadavkům, abychom mohli poskytovat optimální úroveň služeb a řešení.

Transport - Vlaky

Segmenty

 • Coral FR vstupní systém

  Vlaky

  Podlahové krytiny pro vlaky

  Vlaky

  Forbo nabízí skutečně komplexní a vyhovující portfolio produktů podlah a obkladů stěn pro železniční dopravu. Všechny podlahy jsou certifikovány podle EN 45545-2 s minimálním hodnocením HL2. V rámci portfolia nabízíme vstupní čisticí systémy, linolea, textilní koberce, sametový vinyl Flotex, stejně jako i lepidla, příslušenství a instalační nástroje. Naše podlahové krytiny jsou plně certifikovány tak, aby vyhovovaly mnoha typům vlaků.

 • Flotex FR Marine

  Lodě

  Podlahové krytiny pro lodě

  Lodě

  IMO testované a schválené podlahy pro lodě

  U výletních lodí, trajektů pro osoby, říčních lodí a pobřežních zařízení je podlaha jednou z nejobtížnějších oblastí, kde je možné udržet vysoký standard vzhledu.

  Podlahový materiál udává tón pro celkový vzhled a dojem z plavidla s mnoha kritérii ovlivňujícími specifikaci, včetně estetiky, trvanlivosti, údržby a požadavku certifikace IMO / MED. Přidejte k tomu další funkční požadavky, jako je protiskluznost, absorpce hluku, pohodlí, antistatické vlastnosti, čistitelnost a je zřejmé, proč je volba podlahy složitá.

 • autobusy

  Autobusy

  Podlahy pro autobusy

  Autobusy a autokary

  Forbo nabízí skutečně komplexní a vyhovující portfolio podlahových produktů pro autobusovou a autokarovou dopravu. V rámci portfolia poskytujeme vstupní systémy, bezpečnostní podlahy, vinylové podlahy a sametový vinyl, rovněž i lepidla, příslušenství a instalační nástroje.

Produkty

Produkty pro železniční, námořní, autobusové i autokarové použití

Podlahy a obklad stěn pro vlaky

Vyvinuli jsme skutečně komplexní a vyhovující řadu podlahových krytin a obkladů stěn pro globální železniční sektor. Ať již odebíráte podlahové krytiny pro vysokorychlostní, meziměstská, lehká kolejová vozidla nebo vozidla metra, můžeme vám poskytnout výjimečnou škálu produktů a služeb, které splňují nezbytné požadavky.

Všechny podlahy jsou certifikovány podle EN 45545-2 s minimálním hodnocením HL2. V portfoliu jsou vstupní čisticí systémy, linolea, textilní koberce, sametový vinyl, ale i lepidla, doplňky a instalační nářadí. Naše podlahové krytiny jsou plně certifikovány pro mnoho typů kolejových vozidel.

Přejít na podlahové krytiny a obklady stěn pro vlaky

podlaha pro vlaky
Lodě

Podlahové krytiny pro lodě

Podlahový materiál udává tón pro celkový vzhled a dojem z plavidla s mnoha kritérii ovlivňujícími specifikaci, včetně vzhledu, trvanlivosti, údržby a požadavku certifikace IMO/MED. Přidejte k tomu další požadavky na funkčnost, jako je protiskluznost, pohlcování hluku, pohodlí, antistatické vlastnosti, čistitelnost, a je zřejmé, proč je výběr podlahy složitý.

Naše podlahové krytiny s certifikací IMO lze s jistotou používat na výletních lodích, osobních trajektech, charterových lodích a dalších námořních plavidlech, a to i v pobřežních zařízeních, kde je požadována Wheel Mark klasifikace.
Přejít na stránky podlah pro lodě

Podlahové krytiny pro autobusy

Vyvinuli jsme skutečně komplexní a vyhovující portfolio podlahových produktů pro segment autobusů a autokarů. Portfolio zahrnuje vstupní systémy, bezpečnostní podlahy, vinylové podlahy a sametový vinyl, stejně jako lepidla, doplňky a instalační nářadí.
Přejít na podlahové krytiny pro autobusy

autobusy

Newsletter

Newsletter Transpress

Přihlaste se k odběru čtvrtletního newsletteru o segmetnu dopravních prostředků TRANSPRESS, abyste byli informování o nejnovějších aktualizacích produktů určených pro dopravu, získali informace o společnosti, případových studiích, stejně jako o obecných zprávách ze společnosti Forbo Flooring Systems.
Přihlásit se k odběru nyní


Transpress logo

Transpress archív

Výstavy

Veletrhy věnované dopravě

Společnost Forbo Flooring Systems bude vystavovat na následujích veletrzích. Kontaktujte nás prosím předem a domluvte si schůzku na kterémkoli z našich stánků. Tým dopravy se těší na setkání se stávajícími i novými zákazníky v segmentu železniční, námořní a autobusové i autokarové dopravy na nadcházejících akcích.

Přehled veletrhů a výstav

Kontaktujte nás, abychom si předem domluvili schůzku na stánku na kterékoli z těchto akcí.

Stahování

Stahování dokumentů

Níže naleznete přehled dokumentů ke stažení, které pokrývají celé portfolio produktů v našich kolekcích železničních, námořních, autobusových i autobusových linek. Pokud potřebujete další informace, napište nám e-mail a my se vám co nejdříve ozveme.
Napište nám pro další informace

Kontakt