Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum v domovech pro seniory

Řešení podlah v domovech pro seniory

Uvědomujeme si, že pokud jde o výběr podlahových krytin pro zařízení péče o seniory, rozhodnutí se netýká jen funkce a výkonu. Vytvoření atmosféry, která pomáhá lidem cítit se pohodlně a uvolněně, je základním požadavkem, kromě toho, že povrchové úpravy vydrží každodenní náročný provoz.

✔ Přírodní suroviny
✔ Bez ftalátů
✔ Bez PVC
✔ Schváleno pro alergiky
✔ Nízké emise
✔ Akustické
✔ CO2 neutrální (od vzniku po expedici – bez kompenzací)

Péče o seniory

Navrženo pro slabomyslné pacienty

Forbo uzavřelo partnerství s Dementia Services Development Center (DSDC), mezinárodním centrem, které vychází z 25 let globálního výzkumu a praxe, s cílem určit, které produkty v našem portfoliu mohou přispět ke zlepšení kvality života lidí s demencí.

Podlaha je jedním z nejdůležitějších faktorů při určování podkladu pro navrhování prostředí pro slabomyslné pacienty, protože má velký dopad na bezpečnost a orientaci v prostoru a dodává pacientům sebevědomí, jistotu a nezávislost.

Více informací o navrhování podlah pro slabomyslné pacienty

Slabomyslnost

Suroviny a udržitelnost

Marmoleum je podlahová krytina vyrobená především z obnovitelných přírodních zdrojů. Linoleum je biologický, ekologicky vyrobený materiál z přírodních surovin.

Výroba linolea se vyvíjela za posledních 150 let. Není možné se tomuto řemeslu naučit na žádné obchodní nebo řemeslné škole. Ve skutečnosti jen několik lidí ví, jak vyrobit Marmoleum.

Více informací o surovinách a udržitelnosti

suroviny

Kolekce Marmoleum

Přirozený vítěz! Naše podlaha Marmoleum je přírodní krytina spojená s udržitelností, trvanlivostí, vysokou kvalitou a inovativním designem. Objevte přírodní krásy podlah Marmoleum s více než 300 barvami a vzory, od mramorovaných po lineární a betonové, dostupné v rolích, dílcích a prknech.

Objevte kolekce Marmoleum

Péče o seniory

CO2 Neutrální (bez kompenzací)

Vylepšete svět, začněte od podlahy. Vážený průměr naší produktové řady Marmoleum je CO2 neutrální (od vzniku po expedici) bez kompenzací, což nemá vliv na celosvětové změny klimatu. Kombinuje ekologické hodnoty se současným designem a nabízí důležitý příspěvek k udržitelnému světu.

Každý metr čtvereční Marmolea, který vyrobíme, ve skutečnosti ulehčí životnímu prostředí tím, že pohltí 40 gramů oxidu uhličitého.

Více informací o CO2 neutrálnosti krytiny Marmoleum

CO2 neutralní

Instalace a údržba

Podpora instalace a údržby společnosti Forbo je nabízena prostřednictvím prodejních organizací a oddělení zákaznických služeb společnosti Forbo Flooring. Pro naše podlahy Marmoleum jsou k dispozici jasné předpisy a manuály. Dodržování pokynů zajistí celoživotní funkčnost podlahy a nabídne vám trvalé zachování vzhledu.

Více informací o instalaci a péči o podlahu

Čištění Marmoleum

Design a inspirace

Marmoleum nabízíme v mnoha různých provedeních, barvách i strukturách a je tak snadno kombinovatelné s ostatními podlahami Forbo. Začněte svou cestu za inspirací tím, že se podíváte na naše nejnovější reference nebo se pohrajete s návrhem podlah v našem plánovači podlah.

Více informací o designu a inspirace

Design

Životní prostředí

V souladu s naší strategií udržitelnosti používáme různé transparentní certifikační systémy od nezávislých třetích stran po celém světě, aby naše podlahové krytiny byly pravidelně kontrolovány a hodnoceny. Marmoleum má několik charakteristik, které přispívají ke zdravému vnitřnímu prostředí. Prostřednictvím našich podlahových řešení je naší ambicí pozitivně přispět k vašemu zdraví a pohodě.
Marmoleum přispívá ke zdravému vnitřnímu prostředí

Více informací o cirkulárnosti krytiny Marmoleum

životní prostředí