Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - podlahové kombinace

Kombinovat a spojovat různé podlahy

Všechny kolekce Marmoleum vám nabízejí nekonečné možnosti kombinování, a to i s jinými podlahovinami z portfolia Forbo Flooring, jako jsou naše řešení vstupních podlah Coral, sametový vinyl Flotex a LVT Allura.

Marmoleum kombinovatelné

Zkombinujte Marmoleum s dalšími podlahovými řešeními z portfolia Forbo

Marmoleum a Coral

Řešení vstupních rohoží Coral zabrání pronikání nečistot a vlhkosti, a tím prodlouží životnost podlahových krytin v interiéru, sníží náklady na čištění a údržbu a riziko úrazu uklouznutím. Tyto podlahy pomohou udržet vaši podlahu Marmoleum čistou.

Přejít na naše řešení podlahových krytin Coral

Marmoleum a Coral

Marmoleum a LVT Allura

LVT Allura přináší vzhled přírodních dřevěných a kamenných podlah s výhodami odolnosti a trvanlivosti vinylových dílců. Pocit tepla pod nohama, výjimečná rozměrová stálost, snadná instalace a údržba. Nabízíme dezény LVT v mnoha rozdílných konstrukcích, abychom zajistili, že vždy budete mít možnost vybrat si tu správnou variantu pro vaši instalaci.

Objevte naši řadu LVT Allura

Kombinace Marmoleum

Marmoleum a Flotex

Sametový vinyl Flotex je jedinečná textilní podlaha, která kombinuje odolnost a trvanlivost pružných podlah s kvalitou, pocitem tepla a pohodlím koberce. Flotex je k dispozici ve formátech rolí, čtverců a prken.

Další informace o sametových podlahách Flotex

Marmoleum flotex