Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum v kancelářích

Komerční kanceláře

Řešení podlah v komerčních kancelářích

Barvy, které používáte ve své kanceláři, by se měly měnit podle typu podnikání, které se v kanceláři provádí. Váš image se promítá a soudí v okamžiku, kdy jsou dveře vaší kanceláře otevřené. Správná volba barev pro vaši kancelář zajistí, že vaše image bude pozitivní.

✔ Přírodní suroviny
✔ Bez ftalátů
✔ Bez PVC
✔ Schváleno pro alergiky
✔ Nízké emise
✔ Akustické
✔ CO2 neutrální (od vzniku po expedici – bez kompenzací)

Kanceláře

Suroviny a udržitelnost

Marmoleum je podlahová krytina vyrobená především z obnovitelných přírodních zdrojů. Linoleum je biologický, ekologicky vyrobený materiál z přírodních surovin.

Výroba linolea se vyvíjela za posledních 150 let. Není možné se tomuto řemeslu naučit na žádné obchodní nebo řemeslné škole. Ve skutečnosti jen několik lidí ví, jak vyrobit Marmoleum.

Více informací o surovinách a udržitelnosti

suroviny

Kolekce Marmoleum

Přirozený vítěz! Naše podlaha Marmoleum je přírodní krytina spojená s udržitelností, trvanlivostí, vysokou kvalitou a inovativním designem. Objevte přírodní krásy podlah Marmoleum s více než 300 barvami a vzory, od mramorovaných po lineární a betonové, dostupné v rolích, dílcích a prknech.

Objevte kolekce Marmoleum

Komerční kanceláře

CO2 neutrální (bez kompenzací)

Vylepšete svět, začněte od podlahy. Vážený průměr naší produktové řady Marmoleum je CO2 neutrální (od vzniku po expedici) bez kompenzací, což nemá vliv na celosvětové změny klimatu. Kombinuje ekologické hodnoty se současným designem a nabízí důležitý příspěvek k udržitelnému světu.

Každý metr čtvereční Marmolea, který vyrobíme, ve skutečnosti ulehčí životnímu prostředí tím, že pohltí 40 gramů oxidu uhličitého.

Více informací o CO2 neutrálnosti krytiny Marmoleum

CO2 neutralní

Instalace a údržba

Podpora instalace a údržby společnosti Forbo je nabízena prostřednictvím prodejních organizací a oddělení zákaznických služeb společnosti Forbo Flooring. Pro naše podlahy Marmoleum jsou k dispozici jasné předpisy a manuály. Dodržování pokynů zajistí celoživotní funkčnost podlahy a nabídne vám trvalé zachování vzhledu.

Více informací o instalaci a péči o podlahu

Čištění Marmoleum

Design a inspirace

Marmoleum nabízíme v mnoha různých provedeních, barvách i strukturách a je tak snadno kombinovatelné s ostatními podlahami Forbo. Začněte svou cestu za inspirací tím, že se podíváte na naše nejnovější reference nebo se pohrajete s návrhem podlah v našem plánovači podlah.

Více informací o designu a inspirace

Design

Životní prostředí

V souladu s naší strategií udržitelnosti používáme různé transparentní certifikační systémy od nezávislých třetích stran po celém světě, aby naše podlahové krytiny byly pravidelně kontrolovány a hodnoceny. Marmoleum má několik charakteristik, které přispívají ke zdravému vnitřnímu prostředí. Prostřednictvím našich podlahových řešení je naší ambicí pozitivně přispět k vašemu zdraví a pohodě.

Marmoleum přispívá ke zdravému vnitřnímu prostředí
Více informací o cirkulárnosti krytiny Marmoleum

životní prostředí

Akustické Marmoleum

Akustické linoleum

Nejlepší způsob, jak snížit hluk, je přímo u zdroje. Akustické podlahy významně přispívají ke snížení hluku v budovách. Naše akustické linoleové podlahy vytvářejí zdravé prostředí spojením udržitelnosti s vynikajícími vlastnostmi tlumení hluku.

Akustícké - Zlumte hluk

„Špatná akustika se rovná 24 absenčním dnům za rok.“

Jak to funguje?

Nejlepší způsob, jak snížit hluk, je přímo u zdroje. Proto jsou akustické podlahy klíčové, pokud jde o snížení hluku v budovách.

Hluk je generován téměř veškerou každodenní činností. Kročejový hluk je generován pohybem po povrchu podlahové krytiny. Podlaha je tedy také hlavní oblastí, kde lze ovlivnit akustický výkon.

Údery do podlahy v první místnosti jsou přenášeny přes podlahovou konstrukci do místností pod ní. Za účelem měření redukce kročejového hluku dosaženého podlahovou krytinou je nárazový hluk generován kladivovým strojem přímo na betonovém podkladu ve vysílací místnosti a hladina hluku (S1) je zaznamenána v přijímací místnosti níže.

Následně je podlahová krytina položena na betonový podklad. Také na podlahovou krytinu dopadá stejný hluk a je zaznamenána nová úroveň hluku (S2). Kročejová neprůzvučnost -- redukce kročejového hluku (EN ISO 717-2) je rozdíl, měřený v decibelech, mezi dvěma naměřenými úrovněmi zvuku.

Snížení kročejového hluku vinylových a linoleových podlah společnosti Forbo se pohybuje od 14 do 19dB.

Forbo akustikcá podlaha

Akustické linoleum

Naše akustické linoleové podlahy vytvářejí zdravé prostředí spojením udržitelnosti s vynikajícími vlastnostmi tlumení hluku. Nabízíme 2 řešení akustického linolea:

Marmoleum Decibel
Marmoleum Decibel poskytuje snížení kročejového hluku o 18dB. Jedná se o 2,5 mm Marmoleum laminované na 1 mm vrstvu polyolefinové pěny. Marmoleum Decibel je k dispozici ve 27 barvách z kolekce Marmoleum Marbled a Marmoleum Solid.
Přečtěte si více o Marmoleum Decibel

Korková podložka
Korková podložka může být použita v kombinaci s běžnou krytinou Marmoleum pro dosažení snížení kročejového hluku nejméně o 14dB (podle ISO 717-2). Přečtěte si více o materiálu Corkment