Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum ve veřejných budovách

Veřejné budovy

Řešení podlah pro veřejné budovy

Podlahová krytina Marmoleum poskytuje řešení pro všechny, kteří hledají odolnou a udržitelnou podlahovou krytinu, která se snadno čistí a udržuje. Široký výběr kolekcí, barev a vzorů krytiny Marmoleum zajišťuje, že bude k dispozici podlaha pro každou příležitost.

Více než bez ftalátů, je nikdy žádné ftaláty. Marmoleum neobsahuje PVC, ftaláty ani styren, což poskytuje bezpečnou podlahu s nízkými emisemi. Marmoleum může pomoci s kredity LEED, Well a ILF Living Building Challenge.

✔ Přírodní suroviny
✔ Bez ftalátů
✔ Bez PVC
✔ Schváleno pro alergiky
✔ Nízké emise
✔ Akustické
✔ CO2 neutrální (od vzniku po expedici – bez kompenzací)
✔ Získejte extra certifikační kredity LEED

Veřejné budovy

Suroviny a udržitelnost

Marmoleum je podlahová krytina vyrobená především z obnovitelných přírodních zdrojů. Linoleum je biologický, ekologicky vyrobený materiál z přírodních surovin.

Výroba linolea se vyvíjela za posledních 150 let. Není možné se tomuto řemeslu naučit na žádné obchodní nebo řemeslné škole. Ve skutečnosti jen několik lidí ví, jak vyrobit Marmoleum.

Více informací o surovinách a udržitelnosti

suroviny

Kolekce Marmoleum

Přirozený vítěz! Naše podlaha Marmoleum je přírodní krytina spojená s udržitelností, trvanlivostí, vysokou kvalitou a inovativním designem. Objevte přírodní krásy podlah Marmoleum s více než 300 barvami a vzory, od mramorovaných po lineární a betonové, dostupné v rolích, dílcích a prknech.

Objevte kolekce Marmoleum

Veřejné budovy

CO2 Neutrální (bez kompenzací)

Vylepšete svět, začněte od podlahy. Vážený průměr naší produktové řady Marmoleum je CO2 neutrální (od vzniku po expedici) bez kompenzací, což nemá vliv na celosvětové změny klimatu. Kombinuje ekologické hodnoty se současným designem a nabízí důležitý příspěvek k udržitelnému světu.

Každý metr čtvereční Marmolea, který vyrobíme, ve skutečnosti ulehčí životnímu prostředí tím, že pohltí 40 gramů oxidu uhličitého.

Více informací o CO2 neutrálnosti krytiny Marmoleum

CO2 neutralní

Instalace a údržba

Podpora instalace a údržby společnosti Forbo je nabízena prostřednictvím prodejních organizací a oddělení zákaznických služeb společnosti Forbo Flooring. Pro naše podlahy Marmoleum jsou k dispozici jasné předpisy a manuály. Dodržování pokynů zajistí celoživotní funkčnost podlahy a nabídne vám trvalé zachování vzhledu.

Více informací o instalaci a péči o podlahu

Čištění Marmoleum

Design a inspirace

Marmoleum nabízíme v mnoha různých provedeních, barvách i strukturách a je tak snadno kombinovatelné s ostatními podlahami Forbo. Začněte svou cestu za inspirací tím, že se podíváte na naše nejnovější reference nebo se pohrajete s návrhem podlah v našem plánovači podlah.

Více informací o designu a inspirace

Design

Životní prostředí

V souladu s naší strategií udržitelnosti používáme různé transparentní certifikační systémy od nezávislých třetích stran po celém světě, aby naše podlahové krytiny byly pravidelně kontrolovány a hodnoceny. Marmoleum má několik charakteristik, které přispívají ke zdravému vnitřnímu prostředí. Prostřednictvím našich podlahových řešení je naší ambicí pozitivně přispět k vašemu zdraví a pohodě.

Marmoleum přispívá ke zdravému vnitřnímu prostředí

Více informací o cirkulárnosti krytiny Marmoleum

životní prostředí

Odolnost

Trvalá funkčnost

Zároveň má Topshield pro jedinečnou vlastnost, že povrch lze opravit nebo obnovit v případě poškození nebo po letech intenzivního nešetrného používání, a vytvořit tak podlahu, která v průběhu času prokáže trvalou funkčnost.

Topshield pro byl navržen tak, aby vytvořil Marmoleum „připravené ihned k použití“, které nevyžaduje žádnou počáteční údržbu ani aplikaci polymeru a je ještě odolnější vůči ulpívání nečistot, méně náchylné k opotřebení a má zlepšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.

Topshield pro graf

Topshield pro

Topshield pro je vysoce účinný UV vytvrzený povrch vyvinutý společností Forbo Flooring, který se nanáší na všechny podlahové krytiny Marmoleum. Topshield pro zabraňuje tvorbě skvrn, otěru a poškrábání pro dlouhotrvající uchování vzhledu. Umožňuje snadné čištění a údržbu při delších intervalech. Naše povrchová úprava Topshield pro posouvá odolnost našich podlah Marmoleum do nové dimenze.

• Žádná počáteční údržba nebo nanášení polymeru
• Méně znečištění a ulpívání nečistot
• Zabraňte růstu bakterií
• Odolný vůči dezinfekčním prostředkům
• Celková vylepšená odolnost vůči skvrnám
• Efektivní a snadné suché čištění
• Jednoduchá údržba
• Méně škrábanců a ulpívání nečistot
• Povrch lze opravit
• Povrch lze obnovit

Topshield pro

Čistá podlaha

Čisté podlahy

Schopnost krytiny Marmoleum potlačit růst bakterií pramení z přírodních surovin, které vstupují do jeho výroby, konkrétně z lněného oleje. Antibakteriální vlastnosti linolea Marmoleum jsou neodmyslitelnou charakteristikou produktu se časem nesnižují, což poskytuje klid a neustálou ochranu již od okamžiku instalace.

Při správném režimu čištění nebudou naše podlahové krytiny Marmoleum poskytovat útočiště alergenům ani roztočům.

Marmoleum snadná údržba

Personalizace

Udělejte to osobním!

Díky výjimečné moderní digitální technologii může společnost Forbo nabídnout možnost vytvořit si vlastní podlahovou krytinu vhodnou pro prostředí kanceláří. Neexistují prakticky žádná omezení toho, čeho lze dosáhnout, pokud jde o estetický design, barvu a složité detaily.

Naše technika řezání vodním paprskem Aquajet nabízí sofistikované vzory, které jsou ideální pro vytváření vlastních návrhů na vaší podlaze: logo, text nebo umělecké dílo, možnosti jsou nekonečné. Vyberte si laserové gravírování na míru, pomocí kterého bude možné na Marmoleum vygravírovat váš vlastní design.

Marmoleum, Aquajet

Technika řezání vodním paprskem

S naší technikou řezání vodním paprskem můžeme vytvářet nejpropracovanější a nejpodrobnější návrhy podlah. Velmi přesná technologie řezání vodním paprskem nabízí propracované detaily v designech. Ideální pro vytvoření vlastního designu na podlaze, například loga, uměleckého díla nebo dokonce portrétu.

Aquajet Marmoleum

Krásné i funkční

Dekorativní podlaha může být krásná a funkční zároveň. Přemýšlejte o směrování na podlaze v chodbách nebo o zónování různých oblastí budovy, abyste je identifikovali.

Směrové Marmoleum