Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
arran

Tessera Arran serisinde Forbo tasarımcıları CMC Infinity teknolojisi gelişi güzel iplik dikişi ile doğrusal bir doku yakaladı.
Arran yüzeyindeki dokunun gelişigüzel oluklardan oluşmasını farklı yüksekliklerdeki bukle hav dokumasından alıyor. Ustalık gerektiren bu uygulamanın arkasında sıcak bir Forbo hikayesi ve kaliteli üretim teknolojisi var.

Tessera Arran'ın yapısındaki renk kontrastlarının en yoğun temizlik çalışmalarına tabi olan ortamlarda bile zemin kaplamasının ömrü boyunca korunması için %100 kendinden boyalı iplikle dikkatlice sağlanır.

Ürünler

Tessera Arran

Bukle Hav Yapısı

Bukle Hav Yapısı

Standart bukle havı (loop pile) yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.

Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

Loop pile construction

Temizlik & Bakım

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Tessera Temizlik & Bakım Talimatları

Tessera floor care

Loop pile construction

Loop pile construction

Tessera Arran is a carpet tile with a Loop pile construction. Carpet tiles with a standard loop pile construction are designed to maintain their good looks in the most demanding heavy traffic areas of buildings, such as corridors and reception areas. Textured loop pile tiles offer distinctive in-built texture and contemporary styling coupled with a robust and durable construction.

Loop pile construction

Technical specifications

Tessera Arran 1521 1519

LRVs

LRVs